populārās latviešu instagrammeres

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
pēc skandāla ar Didrihsoni, metos instagramā meklēt,kas viņa ir. kopš tā laika piesekoju arī dažām citām instagram lietotājām no Latvijas. Varbūt kāda vairāk zina ar ko viņas nodarbojās ikdienā, jo izskatās,ka daudzas tikai ceļo un ceļo
piemēram, Juta Valdmane un Linda Raklinska - visu laiku ceļo. Tā pati Linda izskatās,ka arī dzīvo ļoti turīgi, dzīvoklis labā vietā.
Nē es neskaužu, tikai interesē vai k'\ada zina ar ko viņas nodarbojas?
Tā pati Kristine Danenbergsone, Elizabete Gorina
droši varat pieminēt vēl kādas, kurām vēl nesekoju:-D:-D
30.12.2018 14:20 |
 
Reitings 81
Reģ: 31.12.2013
Jā, piekrītu par Katrīni Saulieti. NL priekšā un pakaļā! Tik labs un gards... Brrr
31.12.2018 01:38 |
 
Reitings 859
Reģ: 31.01.2015
Sekoju "More than size" meitenēm- Indrai, Natālijai, Brigitai.
No insta mammām- Grēviņai, Dzenītei.
Alisewild- vegānei; liek interesantas receptes. Tagad ar vīru aizbrauca uz Taizemi pārziemot. Patīk, ka nav tipiskie bagātnieki, bet parāda, ka arī ar nelieliem līdzekļiem var dzīvot tā kā sirds kāro.
Saulietei sāku sekot no viņas insta pirmsākumiem. Tagad tā domāju:- no kā sastāvēja viņas posti un storiji pirms NL?:-D
Par Līvu Bērziņu runājot- nezinu kā beidzās viss ar meitas tēti, bet jaunu naudas maku atrada ātri un galvenais, ka jāaprecas uzreiz, lai šis necenšas aizmukt:-D
Bet mans šā gada instagram atklājums ir aijapics. Asv dzīvojoša latviete. Viņai meitiņas kā lellītes, tik skaisti bērniņi un vienmēr tik stilīgi izskatās(l) protams, izskatās, ka tur vīrs visu nodrošina, bet man vēl paliek atklāts jautājums ar ko viņš nodarbojas:-D
31.12.2018 03:35 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Pieminēšu vēl Parīzē dzīvojošo Jolantu un viņas kontu threebirdies. 24 gadīga mamma 3 meitenēm :-) un visas 3 ir dzimušas viena gada ietvaros. Riktīgs ņigu ņegu!
Viņa gan ir krievvalodīgā latviete, bet tas tā, mazsvarīgi.
Un tad, sekoju vienai mammai no Latgales - family with kids. Raksta 3 valodās, 2 no tām ir absolūta katastrofa.... Bet tur ir kkas apakšā :-) piemēram, ar visiem 3 bērniem bija slēpot, pa taisno aizlidoja uz Kanāriju salām un tam visam veltot vairāk kā mēnesi laika. Nav nekāda glamūra, bet arī Latgalē dzīve notiek.
31.12.2018 07:31 |
 
Nepatīk
Reitings 274
Reģ: 11.09.2018
No latviešu meitenēm sekoju Danenbergsonei , liekas tāda jauka, neko gan sīki par viņu nezinu, nejauši uzgāju instagramā un uzrunāja ar skaistām bildēm. ;-) Sekoju arī Monami Frost, prieks ka ir otra bērniņa gaidības, iepriekš gan teica,ka neplāno vēl vienu bērnu,pietiekot ar Gabrielu . :-)
31.12.2018 10:10 |
 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
piemēram, ar visiem 3 bērniem bija slēpot, pa taisno aizlidoja uz Kanāriju salām un tam visam veltot vairāk kā mēnesi laika. Nav nekāda glamūra, bet arī Latgalē dzīve notiek.

nu tur arī ir jābūt kādam materiālam segumam, ne jau parasta maximas pārdevēja no latgales var atļauties tādus ceļojumus ;)
31.12.2018 10:14 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
24 gadīga mamma 3 meitenēm un visas 3 ir dzimušas viena gada ietvaros
Pārlasīju vairākas reizes - tas ir kā? Trīs dažādos laikos dzimuši bērni viena gada ietvaros? Vai arī trīnītes?
Kāpēc kādam sekot un siekaloties ar "es arī tā gribētu", kāpēc vnk nedzīvot savu dzīvi?
31.12.2018 10:41 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
24 gadīga mamma 3 meitenēm un visas 3 ir dzimušas viena gada ietvaros

Es piełauju, ka meitenīte un tad dvīnītes. Nesekoju vińai, nezinu kā tur precīzi ir.
31.12.2018 11:08 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
naskoties_zane ir viens no maniem IG favorītiem, viņai ir ne tikai noderīgs saturs, bet ļoooti laba humora izjūta. (l)
Humora izjūtas un pasaules redzējums piesaista arī Indrā Salcevičā.
Ļoti patīk, kā gan Kristīne Virsnīte, gan Jolanta ar threebirdies atklāti pauž savu viedokli par dažādām tēmām un apraksta savas emocijas.
Ievai Cipruse ar man patīk, gan kā raksta, gan izskatās, gan dzīvesstils.
Vēl no nepieminētajām mammām, kas katra citādāka ir Karlīna Caune, Rūta Dvinska, Madara Krastiņa, Līva Spurava, Kristīne Dzene, Dace Alpa, Seekthesimple, Rita Goroveca-Butēvica. :-D
31.12.2018 11:18 |
 
Reitings 1604
Reģ: 26.01.2016
StoreBute, tas ir tā, ka neilgi pēc 1.bērna dzemdībām paliek stāvoklī. Grūtniecība ilgst 9 mēn, gadā taču ir 12! :-)
1.meita, piemēram, dzimusi janvārī, februārī paliek stāvoklī un ~novembrī dzemdē dvīņus.
Es arī sekoju Threebirdies, vinai ir vecāka meita un jaunākas dvīnītes.
31.12.2018 11:18 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
No LV sekoju Anrijam Straumem, tīiikk forši tetovējumi, Madmeow, arī tetovē un sfx make up šad tad, jā ,arī Monami Forst, pāris no manām vegan mīļākajām receptēm nāk tieši no viņas. Laura Baumane tikai un vienīgi makeup.
31.12.2018 11:22 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Nu nekrāpj Gints Jutu, nevajag celt neslavu..
31.12.2018 12:45 |
 
Reitings 44
Reģ: 29.09.2018
Mani ļoti šarmē šīs instagram dāmas:
1. Ieva Cipruse-šķiet, viņa redz pasauli ļoti skaisti un ir īsts dabas un mazo, īpašo lietiņu baudis. Ļoti patīk arī visi teksti, kurus viņa rada uz saviem traukiem, IG pie bildēm vai Imperfekt žurnālā. Lasu ar baudu.
2. SeekTheSimple- daudz iedvesmas mierīgākai dzīvei un visādi noderīgi padomi, vairāk par zaļo dzīvesveidu, bet arī gana daudz par minimālismu un vispār mieriņu dzīvē. Šobrīd īpaši interesanti sekot viņu piedzīvojumiem, jo devušies pārziemot Meksikā bez īpaši daudz iekrājumiem un piestrādā uz vietas gadījumdarbiņus.
3. Kristīne Garklāva - fantastiskas dabas bildes un mežs.(l)
4. Ieva Ekmane - mākslinieces IG konts, agrāk dažās mākslas bildes, tagad vairāk par bēbīti un ģimeni. Sirdssilts un mīļš konts.
5. Katrīna Mame- iedvesmas avots jaunām receptēm un gatavošanai.
6. Baiba Prindule - Rence - dekoratore ar ļoti skandināvisku "vibe". Šad tad padalās arī ar kādu izaicinošāku un krāsaināku projektu, bet bauda acīm vērot kādu skaistumu viņa spēj uzburt.
7. Katrīna Puriņa - Liberte - topošā ārste, dūla un dažādu lekciju, nodarbību pasniedzēja. Vērts sekot, par ja neesi vēl māmiņa vai jaunu māmiņu lietas vairs nav aktuālas, jo ik pa laikam mums atgādina un izglito par aktuālām sievietes veselības lietām.
01.01.2019 23:10 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
andie, izklausās, ka mums abām līdzīga gaume! :) Es arī sekoju Anrijam, Monami un Madmeow (super cilvēks arī dzīvē! :)).
02.01.2019 00:13 |
 
Reitings 407
Reģ: 06.11.2015
Arī ļoti patīk Danenbergsones profils. Ļoti skaistas bildes. Un tā kvalitāte. Un saturiski teksti.
Tikai diez kāds uzvārds viņai bija pirms kāzām?
Tad vēl interese par Maiju Eglīti. Izskatās, ka viņa ir šķīrusies no vīra. Diez kas bija par iemeslu. Tik ļoti mīlošs pāris likās.
02.01.2019 00:18 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
Indra Kristīne Līva Madara Salceviča-Virsnīte- threebirdies-Cipruse-Caune-Dvinska-Krastiņa-Spurava-Dzene-Alpa-Seekthesimple-Goroveca-Butēvica-Garklāva-Ekmane-Mame-Prindule-Rence-Puriņa-Liberte.
šī ir ideālā persona. nevienai citai negribēsit sekot!
( nē nu, kādreiz jau arī pagastā bija meitene, kam visas citas 'sekoja'; čau, vēstures paliekas)
02.01.2019 01:11 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Liene Skulme :-D
02.01.2019 06:36 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Nate, Tā pati Maija Eglīte, kas bija tepat Cosmo kā lietotajā? :-O Viņiem tiesām izskatījās super pāris. Ļoti interesanti.
02.01.2019 08:41 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Es ari biju shoka, par to ka Maija no vira skirusies. Likas ideals paris skatoties vinas Instagram. Tas tikai pierada, ka ieks social media viss ir ne ta kaa realaja dzive.
02.01.2019 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu, ka no bildēm nevar neko spriest daudz kā ir patiesībā. Bet ne jau mums zināt kā tur patiesībā bija.
02.01.2019 11:24 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Es atkal nesaprotu, kāpēc tik ļoti jāpublicē sava privātā dzīve? Tai pašai Maijai gan nesekoju, jo nepazīstu un viņas dzīvesveids man nav nekas saistošs, ko gribētos redzēt savā ikdienas feed, bet nepārtraukti izleca pie explore sadaļas. Pieņemu, ka mums cilvēku loks, kam tiek sekots un kam pašas sekojam, bija līdzīgs. Taču, šad tad iestalkoju, un nudien nesapratu, kāpēc tik ļoti jāafišē sava it kā laimīgā dzīve tik bieži? Šķiet, kā tāda tukša lielīšanās. Un tagad, kā rādās, tas tik tāds burbulis vien bijis... Žēl tādu cilvēku.
Kādreiz Juta studēja žurnālistiku, bet nezinu, vai pabeidza mācības. Katrā ziņā, šķiet, ka tas nav tas, ko dara tagad.
Vēl zināmas no šeit nosauktajām ir Ieva Cipruse, Madara Krastiņa. Cipruse īstenībā dzīvo ļoti pieticīgā mājiņā, absolūti nekā šika. Abi ar vīru un bērnu visu laiku ar riteni tik braukā pa pilsētu, forša ģimenīte. Krastiņai turīgs vīrs, pati nekad īsti laikam normālu darbu strādājusi nav. Skolas laikos bija diezgan izlaidīga, tāda bagāto vecāku atvasīte. Nemācījās, bastoja skolu, tusējās un dzēra.
02.01.2019 12:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits