populārās latviešu instagrammeres

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
pēc skandāla ar Didrihsoni, metos instagramā meklēt,kas viņa ir. kopš tā laika piesekoju arī dažām citām instagram lietotājām no Latvijas. Varbūt kāda vairāk zina ar ko viņas nodarbojās ikdienā, jo izskatās,ka daudzas tikai ceļo un ceļo
piemēram, Juta Valdmane un Linda Raklinska - visu laiku ceļo. Tā pati Linda izskatās,ka arī dzīvo ļoti turīgi, dzīvoklis labā vietā.
Nē es neskaužu, tikai interesē vai k'\ada zina ar ko viņas nodarbojas?
Tā pati Kristine Danenbergsone, Elizabete Gorina
droši varat pieminēt vēl kādas, kurām vēl nesekoju:-D:-D
30.12.2018 14:20 |
 
Reitings 2043
Reģ: 21.02.2015
Izskatās, ka te dažām skauž, ka tādus ceļojumus un augumu nekad neredzēt mūžā. :-P
09.01.2019 09:42 |
 
Reitings 17659
Reģ: 27.11.2018
Cik tas ir tipiski visu norakstīt uz "latviešu skaudību", ja kaut kas nepatīk=skauž :D
Sex ir viens no spēcīgākajiem kairinājumiem (vīriešiem lielākoties) un pamatinstinktiem, ka sir ļoti labs mārketing instruments. Agrāk ar to vareja šokēt, pievērst sev uzmanību, pelnīt daudz naudas, arī mūsdienās daudzi spēlē uz šo tieksmi, meitnes izrada visu dēļ popularitates= matreala labuma un gan jau daļa vienkārši dara to, jo ir uzmanības trūkums, komplekis, pašapliecinās.
Visiem patīk skaisti cilveki un augumi, un tikai vīriešiem, sievietām arī, man nekas nav pret to attiecīgajā kontekstā un gaumīgi pasniegts. Personīgi man acis jau deg ārā no visiem tiem plikumiem visos socialajos tīklos un leņķos . Es laikam esmu vecmodīga, bet nesparotu kam ta svajadzīgs, ja vēlies būt attiecīgas profesijas parstave ej un dari savā vidē, var kaut ko publicet pikantaku, es neesmu tikai par mūķenu bildēm, bet man pret vīriesiem, kuriem visas tas "viss na pokaz" sievites liekas super nerodas labs iespaids. Un lepoties ar iedzimtām prieksrocībam ir zemiski, jo mēs esam dažādi, nu nav tā, ka visiem viena ģenetika.
09.01.2019 10:07 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009

Cik tas ir tipiski visu norakstīt uz "latviešu skaudību", ja kaut kas nepatīk=skauž

+++
09.01.2019 10:15 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Oho, šī laikam ir viena no pēdējā laika komentētākajām diskusijām, un man pat pietika pacietības izlasīt līdz kādai 33 lp :D
Es pati IG esmu jau ļoooti sen, bet pa šiem gadiem savu sekojamo personu loku neesmu sevišķi plašu izvērtusi, jo vienkārši nav jau arī tik daudz laika cauru dienu sēdēt un skatīties, kas jauns ir parādījies. Pārsvarā sekoju saviem radiem, draugiem un paziņām, kā arī ārzemju IGrammeriem, no kuriem lielākā daļa ir dabas vai macro fotogrāfi, jo tas vienkārši atbilst manām interesēm. No LV zināmiem cilvēkiem manā IG redzeslokā ir Kristīne Virsnīte, Signe Meirāne, Ieva Ekmane, Linda Leen, Līva Pakalne Fanelli, Kristīne Garklāva, Baiba Prindule - Rence, Intars Busulis un vēl daži. Pārsvarā tieši dēļ foto vai citām mākslinieciski - vizuālajām izpausmēm, daži - (konkrētāk - Virsnīte, Busulis, Garklāva, Aija Ambrasa - jo ir man interesanti arī savā galvenajā darbības sfērā vai ka publiskas personības). Vēl - daudzi man iecienīti LV fotogrāfi, ar kuriem vai nu ir bijusi kāda veida sadarbība, vai, kuru darbi mani vienmēr sajūsmina un iedvesmo - Linda Briinums, Koshumm, Plūme, Baltskars, Zavadskis, Agneta Jonele, Liene Pētersone, Druvo, Gatis Ločmelis u.t.t.
Bet vispār ĻOTI priekrītu Odetta teiktajam:
Paskatos ko skaistu(manaa uztveree) ,un man pilniigi vienalga,vai taa ir fantaazija,realitaate,patiesiiba ,vai meli,bet man vajag dabuut manii to pozitiivo sajuutu ,lai vareetu radosi darboties,saakot ar maajas paartaisiisanu un beidzot ar kaada apgeerba radiisanu.
Es ,skatoties bildes,nedomaaju ,cik slikts vai labs ir cilveeks,es skatos kompoziiciju kopumaa.Man ir vienalga vai taa ir Ivanka Trampa,vai Daarta Daneevica.

Pati gan bildes lieku reti un ļoti reti, ar "ātrumu" apmēram 12 bildes gadā :D Un tas ir tikai un vienīgi tādēļ, ka man pamatā tomēr patīk fotografēt ar fotoaparātu, ne telefonu, bet nav laika sēdēt un tās bildes šķirot, kārtot, kur nu vēl postot publiski :D
09.01.2019 11:13 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Nē, nu, ok, skaisti pupi un dirsas arī ir svarīgi, bet kāpēc, neviena neseko, piemēram, Nobela miera prēmijas saņēmējam Denis Mukwege vai Doctors Without borders? Tur arī ir skaistas bildes, iedvesmojoši stāsti, citas valstis.
09.01.2019 13:07 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
bet kāpēc, neviena neseko, piemēram, Nobela miera prēmijas saņēmējam Denis Mukwege vai Doctors Without borders? Tur arī ir skaistas bildes, iedvesmojoši stāsti, citas valstis.

Kurš teica, ka neseko? Šī tēma ir par LV kontiem, nevis starptautiskajiem.
09.01.2019 13:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kurš teica, ka neseko?
ka te saka...pat ru insta cacas tika sauktas,un arī ārzemju...:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
09.01.2019 14:33 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Tad, kad diskusijas acīmredzami aiziet off-topic, tad var tikt piesaukts kaut vai Lucifers, bet pieteiktā tēma bija (un joprojām ir) "populārās latviešu instagrammeres". Un tās lietotājas, kas atbildēja "pa ķeksi" tieši tādas arī uzskaitīja.
09.01.2019 14:59 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
populārās latviešu instagrammeres/quote] Nu bet lūdzu:
Booksfordessert
Ceļoju.lasot
Rebeka Koha
Utt. :-D
09.01.2019 15:20 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Paskatijos Rebeku -apbriinoju so siiko sievieti,kaa vina var pacelt taadus smagumus?!Tiesaam apbriinas veerta.
09.01.2019 15:42 |
 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Raklinskai jauna bilde - tieši priekš jums :-D
09.01.2019 19:20 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
IG ir vienīgais soc. tīkls, ko izmanoju un izmantoju diezgan regulāri. Sekoju arī daļai te jau minēto dāmu (Valdmane, Didrihsone, Danenbergsone (bāc, nav ne jausmas kā to uzvārdu raksta), Raklinska un varbūt vēl kāda) un man arī ir tā, ka man katrā viņā kaut kas patīk un kaut kas besī, bet viņas tomēr ir interesantas ar kaut ko un kaut ko pozitīvu iegūstu sekojot viņām.
Man personīgi simpatizē, ka Juta un Linda liek vienkārši bildes no tā kā bauda dzīvi un nav nekādas reklāmas. Ļoti daudziem atsekoju, ja parādās reklāmas.
Vēl no LV man patīk Yana Bruk un Berendziayeva. Viņām vispār viss pie vienas vietas. Tā Nastja tā arī pateica, ka IG vinai ir kā spēle.
09.01.2019 22:45 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Un tiešām, nevienai te pieminētajai 'instagrammerei', nevajadzētu kaut ko klukstēt par to, ka viņas apspriež. Ja KATRU savu dzīves dienu un katru savu soli parāda internetā tūkstošiem cilvēku! Un nejau priekš sevis viņas to dara, bet priekš citiem! Sevis dēļ var mierīgi dzīvot savu dzīvi realitātē, neatspoguļojot to vēl internetā. Izvēle IR. Ja publisko, tad samierinies, ka runās un vērtēs!
10.01.2019 07:59 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Esmu viena no tām, kas dažiem seko, pat ja besī. Man šitā besī Meirāne - visvairāk savu reklāmu dēļ. Nu nenormāli besī. Lindekss tur un Lindekss šur. Meirānei smukas kleitas vienmēr. Aizeju uz Lindeksu un neko tādu neredz :-D:-D Bet receptes liek uz to pievērt acis un neatsekot. Jo īpaši, kopš žurnālu virs neizdod.
Vēl sekoju Bindemanei, kaut arī besī. Piesekoju tad, kad prese sāka runāt par Pīlēnu, kā potenciālo prezidenta kandidātu. Tai brīdī iedomājos, ka nu gan viss ir pilnīgā diiii.... :-D
10.01.2019 11:08 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Āā vēl šeit nav pieminēta Ieva Koha - Zeltiña , es sekoju. Liekās tik forša , skaista un Renāram Zeltiñam kā radīta ! Mans mīljākais pāris no LV atpazīstamajiem. (l)
10.01.2019 12:00 |
 
Reitings 407
Reģ: 06.11.2015
Danenbergsone jaunajā stories parāda zobus uz pilnu programmu. :-D Ar domu - re , nav man slikti zobi
10.01.2019 12:24 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Vot tas, cik ieinteresētas sievietes var būt lūrēt citām sievietēm zobos, gan ir amizanti 8-)
10.01.2019 12:31 |
 
Nepatīk
Reitings 274
Reģ: 11.09.2018
Yana Bruk un Di.viner manas favorītes (l)
10.01.2019 12:45 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.05.2014
Nate, es arī pamanīju. Nu ļoti uzkrītoši tas bija.. :-/:-D
10.01.2019 13:37 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.08.2013
Ha, ha un āda arī kļuvusi bāla pēkšņi.:-O
10.01.2019 13:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits