populārās latviešu instagrammeres

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
pēc skandāla ar Didrihsoni, metos instagramā meklēt,kas viņa ir. kopš tā laika piesekoju arī dažām citām instagram lietotājām no Latvijas. Varbūt kāda vairāk zina ar ko viņas nodarbojās ikdienā, jo izskatās,ka daudzas tikai ceļo un ceļo
piemēram, Juta Valdmane un Linda Raklinska - visu laiku ceļo. Tā pati Linda izskatās,ka arī dzīvo ļoti turīgi, dzīvoklis labā vietā.
Nē es neskaužu, tikai interesē vai k'\ada zina ar ko viņas nodarbojas?
Tā pati Kristine Danenbergsone, Elizabete Gorina
droši varat pieminēt vēl kādas, kurām vēl nesekoju:-D:-D
30.12.2018 14:20 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Man viena no ieprieksh mineetajaam meiteneem ir laba draudzene. Ja es vinju personiigi nepaziitu, spriezhot tikai peec 'Grama man vinja liktos kaa diezgan high maintenance,augstpraatiiga un veesa. Bet realitaatee ir pilniigi savaadaak - tik jaukus cilveekus ko es savaa dziivee esmu satikusi varu uz vienas rokas pirkstiem saskaitiit. Tik tieshaam - sirsniigs, labestiigs, jautrs un vienkaarsh cilveeks.
07.01.2019 11:40 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Par K.Danenbergsoni runaajot - man vinjai ljoooti patiik sekot, bet skatoties vinjas Insta storijus vienkaarshi aciis spiezhaas vinjas vaigu kauli. Liekas, ka vinja visu laiku luupas kaut kaa tuutinjaa liek un mani tas vienkaarshi taa tracina, bet es saprotu ka vinjas sejas vaibsti taadi vienkaarshi ir un cilveeks tur neko nevar padariit, bet man pilniigi tirpas caur kauliem iet katru reizi skatoties. :-D
07.01.2019 11:42 |
 
Reitings 300
Reģ: 24.06.2010
Lattte ,parakstos zem katra Tava teikuma :-D
Tas lupas tute un vaigu kauli tiešām uzreiz kaut ka lec acis :-D
07.01.2019 11:54 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Man gan šķiet, ka danenbergsone tā runā, jo viņai diezgan nesmuki zobi. Abās pusēs ir tādi kā asi ilkņi. Gan jau laika gaitā cenšoties runāt tā lai neredz zobus, ir sākusi vilkt to muti tā savādi.
07.01.2019 12:05 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
ps. es īsti to tā nedomāju, ka Danenbergsonei kopumā nesmuki zobi, biju domājusi par tiem sānu zobiem. Nepareizi izteicos. :)
07.01.2019 12:29 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Es runaaju par kameru, arii Instagram is shis briesmiigais filtrs, kursh var nogriezt dalju no matiem! Pietuviniet bildi un redzeesiet, kur pirksts aizsliideejis greizi

Cilvēk, Tu tagad runā tādas muļķības, kā nezinu.. par dārznieku ielikts āzis.
Saprotu, jaunais aifons ir nesamērīgi dārgs, un ne visiem arī vajadzīgs, bet pirms skaudībā un daiļdiršanā spert zemes gaisā, var iepazīties ar tehnoloģiju specifikācijām. Tas nemaksā neko un ir noderīgi, lai sevi nepataisītu par galīgu muļķīti ;-)
Lūk links ar īsu video ieskatam īpaši tām, kas vairāk neko par blur uzsmērēšanu fotošopā nav redzējušas -
https://www.youtube.com/watch?v=xhybjeRciYg
Bet varu saderēt, ka tūlīt atkal būs daiļdiršana, jo vispār ar telefonu uzņemtās bildes nav īstas un fotografēties vajadzētu tikai ar filmu kameru :-D
07.01.2019 12:38 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
07.01.2019 13:03 |
 
10 gadi
Reitings 1999
Reģ: 09.07.2011
Nu pēc Jutas jaunākajiem storijiem galīgi neizskatās, ka viņa būtu stāvoklī :-D
07.01.2019 13:17 |
 
Reitings 258
Reģ: 02.08.2018
es nesaprotu, kapēc jūs tiem cilvēkiem sekojat, ja viņi jums tik ļoti nepatīk un kaitina.
Es, piemēram, katru no viņām apskatījos vienu reizi un viss, netaisos vēlreiz skatīties
07.01.2019 13:29 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Diskusijas iespaidā apskatīju Danenbergsoni, Didrihsoni, Valdmani, Raklinsku... nav manā gaumē.
Sekoju pamatā kontiem, kuru īpašnieces nodarbojas ar ko vairāk par spilgtu ikdienas makeup, izaicinošu apģērbu un fetišu ap savu ārieni.
Vienīgais izņēmums ir Agnija Grigule. Viņai ir savs stils un gaumes izjūta. Apbrīnoju viņas spēju humpalas samiksēt ar aksesuāriem tādās kombinācijās, ka izskatās kā no modes žurnāla vāka.
Ok, Valdmane laikam skaitās arī make-up artist, bet tāpat piesaistošākas liekas tādas šīs jomas pārstāves, kurām ir savs individuāls stils (piemēram Dita Grauda).
Bet vispār pamatā cenšos sekot kontiem, kuri publicē kko man interesējošās konkrētās jomās un tie lielākoties ir ārzemju.
Vienu brīdi sekoju daudzām insta māmiņām (Grēviņa, Paula Roze, utt), bet atsekoju, saprotot, ka tas tāpat ir tikai nosaukums, jo visām bērni dārziņos un beigās tāpat runā par sponsoru saņemtajām dāvaniņām un ir parastas sievietes, kuras ievirzījušas savu personību instagramā caur bērnu esamību (kuri tāpat lielos vilcienos ap 30 ir katrai), bet nekādu vērtīgu info par bērnu tēmu iedot nespēj. + apnicīgās reklāmas. Šādā ziņā interesantas no latvietēm vairs šķiet tikai tās mammas, kuras mājās spēj tikt galā ar daudz bērniem (piemēram, threebirdies), tādas, kuras dalās ar veselīgām ēdienu receptēm vai interesantām un attīstošām bērnu aktivitātēm, utt.
Tā vietā esmu pasākusi sekot ārzemju mammām, kuras organizē mājmācību saviem bērniem. :)
07.01.2019 13:52 |
 
Reitings 300
Reģ: 24.06.2010
Paskatījos Griguli ,nu psc seja :-D
Neveselīgi tieva ,galva liela nezinu :-(
07.01.2019 13:58 |
 
Reitings 2043
Reģ: 21.02.2015
Bez visām pieminētajām sievietēm, iesaku piesekot Martai Marijai Sproģei - daudz foršu bērnu, no kuriem viena -adoptēta meitenīte, pati jauna un ļoti skaista, arī gudra! Bērniem ir mājmācība, dzīvo un gatavo ļoti veselīgi.
Tiešām iedvesmojoša sieviete. :-)
07.01.2019 14:21 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Sekoju tikai saviem draugiem, un, ja ir kaut kas interesants par manu hobiju. Te pieminētās istagram dāmas diskusijas iespaidā paskatījos, nez, ir labākas bildes, ir sliktākas. Lai taču bildējas, liek savus storijus, mani tas īpaši neinteresē, nesākšu sekot. Man no tā ne silts, ne auksts. Sveši cilvēki- man kaut kā neinteresē, ko man sveša persona ēd brokastīs vai ar ko nodarbojas šodien.
Un par samākslotību bildēs- mēs taču visas sevi gribam parādīt no tās labākās un skaistākās puses. Kaut vai es pati- šuju kleitas, lieku bildes IG, loģiski, ka gribu, lai tā kleita izskatās pēc iespējas skaistāk. Reiz rādīju bildes mammai, viņa tik noteica- tu jau te izskaties pēc modeles, bet dzīvē jau tu tāda neesi. Jā, jo aizbraucot uz laukiem pie vecākiem, es nekrāsojos un augstpapēžu kurpes nevalkāju, frizūru netaisu. Reālā dzīve atšķiras no bilžu dzīves, domāju, aizejot uz veikalu vai iznesot miskasti mēs visas izskatāmies "parastākas". Un šajā brīdī mūs kāda redz un nodomā, ak, viņa izskatās pēc pavisam parastas meitenes, ne tā kā bildēs.
07.01.2019 14:24 |
 
Reitings 7
Reģ: 04.06.2013
Kas tad ir tas,ko gribat redzèt instagram? Smukas bildes,noderīgu informāciju,neredzamu reklāmu? Nesaprotu.
07.01.2019 14:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Dzivi realo.Un pat ha uzlsbo fotobtad ne jau par 90%. ,sievietes parastas . BD aukliti, lauku meitenes ojdienu ja ari kuti...rimi kasieres,skolotajas,medmasas
Realu cilveku realo ikdienas dzivi. Tas ta interesanti butu. Krievija dazu menesu laika video bligs kluva nenormali populars
No pilsetss uz laukiem parvacas jauna gimene ar berniem
Un ja tagad kas sads cilvekiem.patik.
07.01.2019 14:50 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Tai meitenītei kura ir adoptēta patiešām ir paveicies, pats Dievs ir atsūtījis viņai brīnišķīgu ģimeni, daudziem tā neveicās.
Man vienmēr iedvesmo tie vecāki, kuri uzņemas šo rūpi - adoptēt, pieņemt, uzaudzināt, milzu darbs tas ir ar sevi un bērniņu. Apbrīnoju to spēju uzņemties! :-)
07.01.2019 14:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Jo parcukurota dzive ar plikam dirsam...nu cik var.
07.01.2019 14:52 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Lai redzetu kuti un govis, ir jaskatas Saimnieks mekle sievu vai Pilsetnieces vs. Laucinieces TV sovus, nevis instagram.
07.01.2019 15:19 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Varētu domāt, ka instā ir tikai supermodeles un tās, kas iztaisās. (t)
Seko Ciprusei vai Burbergai, seko Arnicāniem, seko Lūzumpunkta čaļiem un viņu sievām, vai Zilveram un citiem Siguldas fotogrāfiem. Ir gana daudz piemēru arī par to pašu tēmu "no pilsētas uz laukiem", nevajag kaukt, ka trūkst parastās dzīves instā :-P
07.01.2019 15:26 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Varētu domāt, ka instā ir tikai supermodeles un tās, kas iztaisās.
Seko Ciprusei vai Burbergai, seko Arnicāniem, seko Lūzumpunkta čaļiem un viņu sievām, vai Zilveram un citiem Siguldas fotogrāfiem. Ir gana daudz piemēru arī par to pašu tēmu "no pilsētas uz laukiem", nevajag kaukt, ka trūkst parastās dzīves instā

Nu tiesi ta. Bet instagram principa ir vizuals medijs, tendets vairak uz estetismu, tadel ari tik daudzi parspile ar bilzu uzlabosanu. Bet tadu prastu kjep ljap ikdienu ar suda daksu un cibam fona labak meklet tv sovos. Kaut gan- ir jau ari konti, kur bildes ir prastakas par prastu.;-)
07.01.2019 15:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits