Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skumjas

 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Ko jūs darāt, kad ir skumji?
Tāds smagums nospiež, pat īsti nezinu, kādēļ. Nav motivācijas neko darīt, tāda sajūta, ka viss iet greizi. Gribētos izraudāties, bet nenāk raudiens. :-D Piedzerties arī tagad nav vēlams.
Kādas ir jūsu metodes tādās situācijās?
30.12.2018 13:50 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Ja tā ir, tad noteikti kaut kas jāmaina. Varbūt jāmeklē cits darbs, piemēram, vai arī jāuzsāk dejot kādā foršā deju kolektīvā vai jāsāk nodarboties ar fitnesu. Varbūt, ja vecums un attiecību statuss ļauj, jāsāk domāt par bērniņu.
30.12.2018 14:03 |
 
Reitings 91
Reģ: 06.02.2018
Man šobrīd tieši tāds pats garīgais. Palīdzēt varētu vienīgi tas, ja uzzinātu, ka drīz situācija mainīsies, bet zinu, ka man tā nepaveiksies. Tad nu atliek vienīgi dzert nervu zāles un gaidīt, kad uznāks vienaldzība.
30.12.2018 14:10 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
noteikti kaut kas jāmaina. Varbūt jāmeklē cits darbs

Ja katru reizi, kad man uznāk viss-ir-slikti noskaņojums, es mainītu darbu, neviens darba devējs mani vairs neuztvertu nopietni un nevēlētos pie sevis pieņemt :D:D
Bērns arī ir ļoti dīvains ieteikums. Pēcnācēju radīšanu būtu jāplāno tieši tad, kad dzīvē viss ir kārtībā, esi nobriedis un emocionāli gatavs, nevis ieslīdzis depresīvā noskaņojumā un melnajā strīpā (t) Bērns neglābs ne sūdīgas attiecības, ne nestabilu emocionālo stāvokli.
30.12.2018 14:23 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Ahaha, man arī šobrīd ir www.lifesucksbigtime.lv. (t)
Šorīt kāreiz pamodos un nodomāju, cik viss ir forši, labs garastāvoklis, uzkrāsojos, sapucējos kafijai ar draudzeni un tad... Viss sāka irt kā veca zeķubikse. Diedziņu pa diedziņam. S..i vagā. Izskatās, ka šogad rītvakars būs tikpat dramatiskās noskaņās kā rītvakars bija pagājušogad.
Nu neko. Rullējam tālăk.8-)
Ā, par metodēm. Es ierubīju egli, ieğērbos siltajā un mīkstajā māju apğērbā un skatos romantiskās komēdijas. Un laikam uzmeistarošu karsto balzamu.
30.12.2018 14:27 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Šobrīd vēl studēju un nestrādāju, tāpēc ieteikums par darbu un bērniņu īsti nederēs, bet Londa9 domu sapratu. :-) Manā gadījumā tā ir situācija, kas nomāc, bet risinājums būs tikai pēc laiciņa, kā arī tie ir visi sīkumi, kas sakrājušies laika gaitā un nomāc, + PMS. Tāpēc arī domāju, kā atvieglot situāciju. :-D Ļaunākais, ka pat skumja mūzika un svaigs gaiss nepalīdz, iekšā vienalga tā smaguma sajūta saglabājas.
30.12.2018 14:33 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Ir ziema, ir tumšs un tādā laikā besis un drūms noskaņojums ir normāli. Es to saucu par ziemas miegu. Man visgrūtākais ir tieši šis laiks starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu. Ņemu brīvu, atpūšos, neko nedaru. Uz Ziemassvētkiem parasti visi darbi pabeigti, jaunus iesākt īsti nav vērts. Bet neko nedarīt arī var cik ilgi... Dienas divas? Un tad jau sienas sāk spiest nost, ir vai nu jātaisa revīzija mājās, vai jāiet pie kāda ciemos.
Ja nevienu negribas redzēt, var aiziet uz kādu muzeju, vai kino. Kaut vai pagulēt solārijā un pabaudīt mākslīgo sauli. Ja laiks un līdzekļi ļauj, var ieplānot arī īstās saules medības - kaut kur aizbraukt.
No tupas gulēšanas skumjas vēl nevienam nav pārgājušas un tas grūtais solis - dibena piecelšana patiesībā ir diezgan viegls.
30.12.2018 14:37 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Manā gadījumā tā ir situācija, kas nomāc, bet risinājums būs tikai pēc laiciņa,

Es nesaprotu, kāpēc ir sevi jāmoka un jāšausta par lietām, kuras NOTIKS NĀKOTNĒ.
Ļoti daudz cilvēki dzīvo pagātnē vai nākotnē, bet tikai ne tagadnē. Tieši šajā momentā.
Ko darīt? Izmest to no galvas. Nu tu neko nevari tur darīt, ja tas notiks pēc laika, tad arī notiks. No stresošanas paliks tikai sliktāk.
30.12.2018 14:44 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Ļaunākais, ka pat skumja mūzika un svaigs gaiss nepalīdz

Skumja mūzika tikai pastiprina jau tā esošo skumju emocionālo stāvokli, nevis to uzlabo vai maina. Jādara tieši pretējais - uzliec enerģisku, priecīgu mūziku, kura Tev patīk, kad Tev ir labs noskaņojums, nevis dodies nostaļģiskās pastaigās skumjas mūzikas pavadījumā.
Sakārto māju, dzīvokli - piespied sevi kustēties. Uzliec kādu komēdiju vai neredzētu filmu, uzraksti kādai draudzenei, ar kuru neesi sazinājusies ilgāku laiku. Nekas no minētā neatrisinās Tavu situāciju, jo nav zināma situācija, bet vismaz pamainīs depresīvo noskaņojumu kaut uz brīdi.
30.12.2018 14:45 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Bonecutie Sabrauci man virsū, pašai labāk palika? :-D
30.12.2018 14:53 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Londa9 Tev jau neviens neuzbrauca, tikai norādīja, ka šie ieteikumi ir visai ekstrēmi un ne vienmēr piemēroti drūmajai strīpai. ;-)
30.12.2018 15:01 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Sports reāli palīdz.:-D Ja man ir besis, tad nekas tik labi neuzlabo garīgo kā labs treniņš .:-D
Variants b. atslēgas rokā, mašīņā iekšā un kaut kur izbraukt , izvēdinātt galvu uz pāris dienām, vides maiņa ļoti palīdz tikt ārā no purva.:-D
Londa9, noooopietni:-D Es ceru, ka tas bija joks, jo tas šķiet dumjākais ieteikums ever, īpaši , ja cilvēkam tagad dzīvē ir depresīvais periods.
Varbūt, ja vecums un attiecību statuss ļauj, jāsāk domāt par bērniņu
.
30.12.2018 16:59 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Ja tev paliek skumji, dzemdē bērnu. :D
30.12.2018 17:31 |
 
Reitings 20
Reģ: 26.08.2014
Ir jāsaprot, kāpēc tev tā ir. Jābūt atklātai, kas tev pašreizējā situācijā neapmierina?! Tad, kad sapratīsi, varēsi noteikt kādas iespējas tev pastāv, lai kaut ko mainītu. :)
Man arī ir bijuši tādi posmi, viss liekas melns, nav enerģijas, vēlmes, ko darīt utt. Bet tad ir jābūt ļoti atklātai pašai pret sevi. Bieži vien mēs neapzināmies tos faktorus vai arī neapzināti noslēpjam kaut kur dziļi, dziļi.
Paskaties iedvesmojošas filmas, palasi grāmatas, runā un tiecies ar cilvēkiem, kas tevi dara laimīgu vai vizmaz rada smaidu. Pievērs uzmanību vairāk sev, savai pašsajūtai, ej pasporto, veic spa kūres mājās. Sāc ar kaut ko, lielus rezultātus uzreiz nejutīsi, bet ja vēlies kaut ko mainīt, tad ar kaut ko ir jāsāk.. Ja ne, tad brīdīsi dziļāk purvā. :-)(s)
30.12.2018 17:35 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja vnk ir uznācis skumjais, bez noteikta iemesla - tad vienīgā metode ir atpūta, mērenas izklaides (kino, teātris, muzejs u.tml.) un slinkošana ērtumā, siltumā un garšīgumā + kāda laba saruna ar tuvu cilvēku par visu un neko.
30.12.2018 18:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits