Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darba kolektīvs

 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kāds jums ir darba kolektīvs? :-)
Vai ir izveidojusies kāda draudzība vai kolēģus uztverat tikai kā kolēģus?
28.12.2018 23:05 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Man ļoti kaitina kā mana kolēģe ēd, nekad mūžā neesmu redzējusi cilvēku, kurš tik pretīgi čāpstina ēdot kādu augli vai dzerot tēju
:-D
10.03.2019 22:03 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
TokyoDream Es arī kad sāku strādāt visu laiku prasīju vai vajag kā palīdzēt, jo pašai nebija ko darīt :-D:-D Jutos neērti, ka visi strādā, a es luni laižu :-D
Laikam ejot darba palika vairāk, līdz ar to esmu priecīga par dienām, kad var atpūsties un paslinkot. :-D
27.02.2019 17:05 |
 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Man ir paveicies ar kolektīvu, ko īpaši izjūtu tagad, esot dekrētā:-) Esam sadraudzējušies un darba dienas lielākoties pagāja ar humoru un vieglu gaisotni. Ko es ļoti novērtēju - par spīti savstarpējiem jociņiem un brīvo atmosfēru, vienmēr atcerējāmies, ka esam darbā un līdz ar to pārāk nelīdām viens otra privātajā dzīvē un, ja kādam bija atvaļinājums, lieki netraucējām, ja vien pats neuzprasījās:-D Kaut kā bija nolasījusies tāda forša kompānija. Tāda ar foršu humora izjūtu, draudzīga, bet tai pašā laikā visi centāmies nošķirt darbu no privātās dzīves un, kad tikāmies ārpus darba, vai arī kāds bija atvaļinājumā, pļāpājām par visu ko, izņemot darbu.
Ļoti ceru, ka uz manu atgriešanos kolektīvs nebūs mainījies(l)
27.02.2019 16:57 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
GirlNextDoor es zinu tādus cilvēkus un varu iedomāties, cik kaitinoši tas ir :-D:-D:-D
--
Es pati šobrīd, iespējams, esmu ļoti kaitinoša kolēģe. Man dienu no dienas ir ļoti maz darba, jau mirstu no garlaicības. Staigāju pa ofisu un prasu visiem, vai ir nepieciešama palīdzība. Gan jau, ka esmu uzkritusi uz nerviem visiem. :-/
Bet nu es jau degradējos no tā, ka man mēnešiem nav ko darīt. :'-(
27.02.2019 16:45 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Man ļoti kaitina kā mana kolēģe ēd, nekad mūžā neesmu redzējusi cilvēku, kurš tik pretīgi čāpstina ēdot kādu augli vai dzerot tēju :-D:-D:-D
27.02.2019 16:40 |
 
10 gadi
Reitings 218
Reģ: 14.01.2012
Profesore
Tieši tā, kā aprakstīji + patvaļīgi regulē telpā siltumu (esam vairāki kolēģi vienā kabinetā), kasa muguru ar lineālu, skaļi uzvedās..
Nezinu, varbūt esmu piekasīga, bet mani tas tracina. :D
27.02.2019 16:29 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Nu tā, ka manieres sāk palikt jau otrajā plānā un tu sāc ieraudzīt cilvēka nevīžīgo pusi?

Kā tas īsti izpaužas? Man ir bijuši kolēģi ar ļoti nevīžīgiem darba galdiem, tādi, kas risina privātas sarunas darba laikā, čāpstina, šļūc tējas. Nav forši, jā, bet nav arī traģiski.
27.02.2019 16:05 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ariane
Bet vai jums ir kādreiz tā, ka šķiet, ka kāds no kolēģiem (vai vairāki) darbā pārāk daudz jūtās kā mājās? Nu tā, ka manieres sāk palikt jau otrajā plānā un tu sāc ieraudzīt cilvēka nevīžīgo pusi?
Jā, ir bijis un tas ir šausmīgi :D
27.02.2019 16:01 |
 
10 gadi
Reitings 218
Reģ: 14.01.2012
Strādāju nelielā, taču draudzīgā kolektīvā. Bieži notiek kopīgas aktivitātes (darba pasākumi, aktīvā atpūta).
Bet vai jums ir kādreiz tā, ka šķiet, ka kāds no kolēģiem (vai vairāki) darbā pārāk daudz jūtās kā mājās? Nu tā, ka manieres sāk palikt jau otrajā plānā un tu sāc ieraudzīt cilvēka nevīžīgo pusi?
27.02.2019 15:49 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Dāvanām mēs reti metamies, ja ir apaļa jubileja kādam, tad.

Šis variants jo īpaši nepatīkams. Ja darbā nestrādā vismaz 5-10 gadus, tad reāli ik gadu zaudē naudu "apaļajām jubilejām".
27.02.2019 14:25 |
 
Reitings 45
Reģ: 13.08.2018
Vispār uzskatu, ka šitā naudas mešana dzimšanas dienām būtu jāaizliedz! Nu nav LV tā jau tik lielas algas, lai vēl regulāri pa 5cītim regulāri mestu. Lai katrs pērk savu dāvanu pēc saviem ieskatiem un viss. Tāpat visi tie laksti tiek izmesti miskastē pēc pāris dienām.
27.02.2019 11:31 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Manā darba kolektīvā ir tāds sajaukums :-D
Ir kolēģi ar kuriem var paņemt kafijas pauzi un norunāt pat stundu no vietas :-D
Ir kolēģes, apmēram 3-4 ar kurām nemaz negribas runāt,jo noteik aprunāšana un īpaši aprunāti tiek tie, kuri inteliģences ziņā ir daudz gudrāki, par šīm te 3-4 kolēģēm :-D:-D Kā arī bieži jūti, kā šīs intrigantes ielien tavos darbos, novēro tevi, pat ja sačuksties ar kādu, dāžām labām galva ir tavu pusi un vienmēr visu ir dzirdējušas un redzējušas, nekad neko garām nepalaidīs.
Vienu reizi kolēģe no šī bara pat bija ielīdusi manā miskastē un atrada izmestu šokolādes iepakojumu un tad sekoja jautājums: "Un tu apēdi visu šokolādi? " :-D:-D Tas mani tiešām apstūlbināja :-D
Bieži arī šīs intrigantes, nozog vīna pudeles, kuras parasti paliek pari no kāda iekšējā pasākuma un klusībā ielien virtuvē kopā ar pārējo kolēģiju aprunāšanu izdzer, tāpēc tagad izmantojam zīmīšu tehniku, lai paglāptu savu baltvīnu vai šampīti ledusskapī. :-D
27.02.2019 11:17 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Mums galdā parasti tiek likts - kūkas, uzkodas - augļi, dārzeņi, maizītes ar lasi, gaļu vai kādi pildīti groziņi, salāti, gaļa - piemēram vistas no Rubeņiem. Lai visus paēdinātu galdam aiziet kādi 40 eiro, un svinētas tiek gan dzimšanas dienas, gan vārda dienas.
27.02.2019 10:36 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Man ir vissuperigakie kolegi, kas ari ir labakie draugi. Darbs ir maiņās, tāpēc katru dienu arī mainās, ar kuru strādāju tai dienā. Laiks ātri paiet smejoties. Strādājam kā spēcīga komanda, kas viens otru visu laiku papildina, atbalsta. Viens par visiem, visi par vienu (l)
27.02.2019 08:57 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Esam mazs, bet draudzīgs kolektīvs. Varam satikties pastaigāties, parunāties arī ārpus darba.:-)
Arī iepriekšējā darba vietā bija superīgi kolēģi ar kuriem joprojām uzturu kontaktu un turpinām tikties un sarakstīties:-)
27.02.2019 08:34 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
200 eur gadā?
Es uzlieku kūku, kādu augli un viss. Vai vispār uz dzimsanas dienas/vardadienas laiku paņemu atvaļinājumu un neko nelieku. Nav tas kolektīvs, kur varētu sharing..
-----
Dāvanām mēs reti metamies, ja ir apaļa jubileja kādam, tad. Bet ikdienā, parasti nopērk konfektes vai ziedus un apsveic. Nu tā..
27.02.2019 08:24 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Mums arī sanak paprāvu summu iemaksāt par jubilejām, vidēji mēnesī kādi 10 eiro, jubilejā saņem dāvanu karti kadu 70 eiro vērtībā. Tātad kopā atpelni 70 eiro, bet reāli esi izmaksājis 120 eiro gadā, vēl ir jāklaj galds, kas nav mazais, visi pieraduši likt kūkas, uzkodas, salātus, līdzīgi kā mājās sagaidot viesus :-D, tātad tur vēl gadā aiziet kādi 70-80 eiro, kopā 200 eiro tikai uz darba jubilejām.
27.02.2019 06:49 |
 
Reitings 20
Reģ: 26.02.2019
Koop echte en valse paspoorten, rijbewijs (whatsapp: +359876256373)
whatsapp ...................... + 359876256373
E-mail ............................. [email protected]
Koop paspoorten en rijbewijs (whatsapp: +359876256373) ID-kaarten, verblijfsvergunning, visumvergunning, burgerschap, IELTS, GMAT, NEBOSH, TOEFL
Bij geldige documenten produceren wij originele paspoorten, rijbewijzen, identiteitskaarten, visa's, stempels en andere documenten voor de volgende landen: Australië, België, Brazilië, Finland, Frankrijk, Groot-Brittannië, Ierland, Italië, Nederland, Noorwegen, Oostenrijk, Zweden , Zwitserland, Spanje, Groot-Brittannië, de VS en enkele anderen.
We bieden u een van de beste services ter wereld. De meeste klanten hebben onze ware en uitstekende service ervaren.
Koop nep en echte documenten online
Koop rijbewijs online
Koop valse en echte paspoorten online
Koop een rijbewijs online
Koop een nieuw geboortecertificaat
online documenten aanschaffen
Koop online certificaten
Koop diploma's online
Krijg nieuwe ID-kaarten online
Originele ielts-certificaten online
Koop paspoort online
Koop een identiteitskaart online
Koop rijbewijs online
Koop de verblijfsvergunning online
Koop / verkrijg online burgerschap
Koop online documenten
Koop IELTS zonder examens
Koop TOEFL
Koop GMAT
Neem contact op met e-mails ... [email protected]
WHATSAPP ............ +359876256373
SKYPE ..................... baron fabil
26.02.2019 18:38 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Girlnextdoor
Man, personīgi, ļoti riebj dzimšanas dienu svinēšana darba vietā. Mani nepatīk mest naudu, jo parasti tā izvēršas par nebeidzamu, ikmēneša maksājumu- 5eur tam, 5eur tam, 5 eur kolēģim, kuru nekad neesmu redzējusi, 5eur apsargam, kam jubileja, 5eur priekšniekam, ko vaigā neesmu redzējusi, kāds apprecējies, kādam bērns piedzimis, kādam izlaidums, kādam paaugstinājums, kāds iet pensijā, utt. Un tik maksā, maksā, maksā. Kolektīvo kūku ēšanu arī neciešu- reāli traucē darbam, sarunas parasti tik stīvas un tukšas vai kā vienā kolektīvā- vispār klusums, jo intrigas un aprunāšanas grandiozas. Un paradokss, ka gada laikā iemaksātā nauda, kas ir gandrīz trīsciparu skaitlis, savos svētkos nez kāpēc dāvana ir 5-15eur vērtībā. Pašai kūku nest arī nepatīk, jo jau tāpat ir apgrūtinājums organizēt privātu ballīti, bet tad vēl jdomā kā to ķīķu vest, kur glabāt līdz pasniegšanai, tad vēl salvetes, tējas, kafijas, cukuri, piens pie tējas utt. Un ja vēl kolektīvā cieņā ir ne tikai kūka, bet arī uzkodas, tad ikgadējam trīsciparu skaitlim jāpievieno vēl vismaz 50eur. Patīk kolektīvi, kur jubilejas organizē vadība. Katram viena puķe un konfekšu kaste jubilāram, ar ko visus uzcienāt. Uzņēmumam 5eur/gadā uz darbinieku nekas nav.
26.02.2019 18:06 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
undersun nu viņa ķip ir filiāles priekšniece, bet nav galvenā uzņēmumā, virs viņas ir vēl 3 priekšnieces :-D:-D No kurām divas dzīvo Spānijā un domāju, ka viņas maz uztrauc, kas mums te kolektīvā vispār darās :-D:-D
26.02.2019 15:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!