Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

E-recepte

 
Reitings 20
Reģ: 17.12.2018
Sveiki. Lieta tāda, ka nu pat ievēroju savu papīra receptes derīguma termiņu ( janvara sākums) priekš Nuvaring. Tā kā viss apmierina vēlos turpināt tā izmantošanu un tagad domāju, ko darīt ar savu recepti. Kā jums šķiet vai ir pieklājīgi zvanīt ginekologam uz kabineta nr un pajautāt, lai uzraksta e-recepti? Tā jau varētu aiziet tikai ir darbs un dzīvoju 300km no sava pierastā ārsta. Neesmu vēl saskārusies ar ereceptēm un nezinu vai tā var zvanīt vai tomēr vajag iet klātienē prasīt. Itka sīkums, bet brivdienās neviens nestrādā + priekšā svētki, lai kādam pazvanītu. Varbūt kāda var pastāstīt
28.12.2018 21:01 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Atkarībā no tā, kāds ārsts, bet man liekas vairākumā gadījumu var zvanīt, ja nav tur ļoti specifiskā recepte, kuru nevar izrakstīt bez izmeklēšanas. Bet es zvanīju, lai man vēlreiz izraksta medikamentu un viss kārtībā.
28.12.2018 21:27 |
 
Reitings 20
Reģ: 17.12.2018
Jā itka nav nekas specifisks, jau tiek lietots tik nezinu kā pret to attiecas ārsts. Neveiksmīgi, ka iekrīt brīvdienas, lai ar kādu sazinātos
28.12.2018 21:29 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Kur problēma. Aizej uz aptieku un nopērc visu ko tev vajag. Līdz janvārim vēl laika pietiek;-)
28.12.2018 21:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits