Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aptauja - Sievietes karjera pēc bērna piedzimšanas

 
Reitings 9
Reģ: 27.12.2018
Dārgās, atsaucīgās MAMMAS! Ja Tu esi vecumā no 15-62 gadiem, lūdzu Tevi aizpildīt aptaujas anketu mana gara darba (maģistra d.) ietvaros.
Tēma - Sievietes karjera pēc bērna piedzimšanas.
Kāpēc tieši šāda? Esmu mamma divām meitām. Ar pirmo meitu kopīgi pabeidzām bakalaura studijas, un izlaidumā arī viņai (tobrīd 10mēn) pienācās daļa no diploma. Ar otro meitu (šobrīd gads un 9 mēneši) tūlīt iesoļosim maģistra finiša taisnē, un arī viņai pienāksies daļa no diploma, jo pirmo semestri pavadījām kopā - universitātes gaiteņos, auditorijās, pie universitātes, aiz universitātes (paldies par sapratni kursa biedrenēm, pasniedzējiem, atbalsta komandai - ģimenei).
Tā bija apzināta izvēle. Šobrīd, paralēli studijām strādāju. Arī tā bija apzināta izvēle (nevis turpināt mājas soli kopā ar jaunāko meitu).
Šis temats man ir aktuāls kā personīgi, tā profesionāli. Un domāju, ka lielai daļai arī no jums, tāpēc aizpildi, un iesaki to izdarīt arī citiem!
MILZĪGS PALDIES!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdTq8iWoOcKxIJSmtf9dtyp5SuIkRTxwuvRxXSmNnlum7TQeA/viewform?vc=0&c=0&w=1
27.12.2018 16:39 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
besame, mīļš un sirsnīgs Paldies! (l)
04.01.2019 17:15 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Īstenībā smieklīga diskusija, jo tās, kurām nav sanācis visu kvalitatīvi apvienot vai iedomāties, ka spētu to izdarīt - bļauj vienu viedokli, bet tās, kurām tas ir sanācis vai plāno, ka sanāks - bļauj citu viedoki. Cilvēki ļoti vērtē situāciju tikai līdz savam degungalam, nevis tālāk. Realitātē vienmēr pastāvēs dažādība gan cilvēkos, gan to viedokļos un dzīves modeļos. Padomājiet kā bērni kara laikā auga - un uzauga labu labie. Es atbalstu gan tās mātes, kas sēž mājās ar bērniem un uzskata par vajadzīgu aizmirst par karjeru u.c., tajā pašā laikā atbalstu tās mātes, kuras izvēlas turpināt veidot karjeru paralēli bērna audzināšanai. Neviens modelis nav peļams, tikai katram cilvēkam jāizvēlas savs, tajā pašā laikā nenoliekot pretējo.
09.01.2019 00:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits