Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sevis lutināšana

 
Reitings 41
Reģ: 03.12.2018
Kā jūs sevi lutināt?
26.12.2018 23:18 |
 
Reitings 41
Reģ: 03.12.2018
Un cik bieži? :)
26.12.2018 23:24 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Lutinu, ļaujot sev atpūsties. Nepārstrādājos, izguļos no rītiem. Ja galīgi neko negribas, nespiežu sevi saņemties, bet paguļu dīvānā ar plediņu, paskatos ko foršu internetā vai palasu grāmatu.
Lutinu ar dažādiem kultūras pasākumiem, ceļojumiem, nakšņošanām pirts un baseinu kompleksos, vasarā kempingi, makšķerēšana, laivu braucieni, un restorāniem - parasti kopā ar mīļoto cilvēku.
Lutinu ar labām domām, nekad nešaustu sevi un nepārmetu sev, ja kaut kas nav izdevies. Ticu, ka dzīvē viss notiek tā, kā tam jānotiek. Nevienam nevēlu ļaunu, un ātri visu piedodu.
Lutinu, ļaujot mīļotajam par sevi rūpēties. Ne tādā ziņā, ka viņam būtu mani jāuztur, jo pati pelnu naudu, taču atļaujos būt sieviete, sievišķīga, kas izbauda gādību, pleca sajūtu, mīlestību.
Lutinu, braucot ciemos pie brāļa bērniem. Pēc tam ir tāds pacilājums, laimes sajūta, tik forši pavadītas dienas sajūta, vēl jo vairāk apzinoties, ka tie sīkie mani nenormāli gaida.
Lutinu ar garšīgām ēdamlietām, iepērkoties veikalā. Saldumi man negaršo, bet labu sieru, vītinātās gaļas, jūras veltes, baltvīnu utt. nesmādēju. Nereti sūtu ēdienu ar piegādi, ja kārojas un negribu pati gatavot.
Īpaši nelutinu sevi ar dārgiem apģērbiem, somiņām, krutu kosmētiku vai skaistumkopšanas procedūrām. Sejas āda maniem gadiem ir ļoti laba tāpat, neredzu jēgu ar to darīt vēl kaut ko, kā tikai turpināt uzlikt krievu sejas krēmu un ik pa laikam - sejas masku. Man ir kosmētika no Drogām, lielākoties no Loreal, Rimmel un Max Factor. Ir viena laba soma, kuru pirku outlet par 80€, ar to plānoju staigāt kopumā 3 gadus. Līdzīgi ar apģērbu. Laikam neapnīk tik ātri, jo katru dienu neeju cilvēkos, un man vislabāk piestāv basic lietas :-D Ir zelta rotaslietu komplekts, ar kuru staigāju diendienā daudzus gadus :-D.
Respektīvi, pārāk nelutinu sevi ar jaunām šmotkām, aksesuāriem, skaistumkopšanas procedūrām kā daudzas sievietes dievietes labprāt dara. Lutinu ar ieklausīšanos sevī, patīkamu atpūtu un mirkļa baudīšanu.
Nākotnē gribētu sākt sevi lutināt ar noderīgiem kursiem, piemēram, biznesa angļu valodu, labu literatūru, vairāk ceļojumiem.
27.12.2018 00:14 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Lutinu sevi ar to, ka eju tikai uz ljoti labiem saloniem pie friziera. Reizi 2 nedeeljaas eju uz manikiiru, vienu reizi meenesii uz masaazu un sejas proceduuru. Kad esmu Latvijaa, vienmeer iztaigaaju visaadas skaistuma proceduuras.
Ja iepatiikas kaada dreebe, soma vai apavi, nopeeriku arii, ja ir daargi. Dziivoju peec principa, ka labaak nopeerku mazaak, bet kvalitatiivas lietas, kas izskataas daudz labaak un kalpo ilgi. Biezi izveelos brendu apgeerbus, un aksesuaarus peerku tikai no kvalitatiiviem brendiem.
Arii kosmeetika un matu kopsanas liidzeklji man ir labi un kvalitatiivi.
Vispaar, par cik man beernu nav un esmu jau normaali dziivee nostabilizeejusies, nav jau man citu ko lutinaat, taadeelj varu ruupeeties par sevi bez sirdsapzinjas paarmetumiem. :-P
27.12.2018 06:25 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Īpaši nelutinu sevi, es tik cenšos savu iespēju robežās par sevi rūpēties, lai justos labi, nevaru tā palaisties - nesportot (uzēst riepu un mierīgi svilpot tālāk), atlaist nagus, nemazgāt matus, nenopirkt sev kādu jaunu apģērbu, nepucēties. Daru visu par maziem līdzekļiem lai izskatītos labi.
Man ir bērni, par tiem cenšos rūpeties un sagādāt visu ko varu viņiem dot.:-)
27.12.2018 06:48 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Lutinu sevi pērkot viskvalitatīvākās lietas kādas vien spēju atļauties (piemēram, apģērbus, apavus, skaistumprocedūras, frizierus, dekoratīvo un kopjošo kosmētiku). Uz sevi netaupu, bet, ja nevaru atļauties, tad nepērku vispār.
Ik pa laikam palutinu sevi arī ar kādu jaunu, labu grāmatu.
27.12.2018 09:42 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Agrāk sevi visbiežāk lutināju, pērkot kaut ko jaunu. Tagad tas nedaudz mainījies, un svarīgākas kļuvušas emocijas un sajūtas. Ikdiena paiet diezgan saspringti, stresaini un nav diez ko daudz laika, ko veltīt sev, tāpēc man labākais veids, kā sevi lutināt, ir pozitīvas emocijas. Ko daru konkrēti - atkarīgs no noskaņojuma. Citreiz eju pastaigā, citreiz skatos filmas vai raidījumus. Citreiz, piemēram, pagatavoju tieši tādu tēju, kādu dzēru kādā jaukā un spilgtā mirklī, un tas atsauc daļu no tā visa atmiņā un sajūtās. Laikam ar laiku lutināšanas metodes kļūst arvien vienkāršākas :-)
27.12.2018 12:33 |
 
Reitings 90
Reģ: 23.08.2010
Es labprāt atsakos no liekas kleitas skapī vai somas, taču iekrāšu skaistam ceļojumam. Tas ir tas kā lutinu un iepriecinu sevi, katrā ziņā, ticu, ka ceļojumā gūtie iespaidi & atmiņas ir ilgstpējīgākas par kārtrējo džemperīti vai kleitu. No tādām sievišķīgām lutināšanām - reizi mēnesī skropstu pieaudzēšana, manikīrs pie meistares, savukārt, matus krāsoju mājas apstākļos pati (esmu atradusi savu ideālo matu krāsu un tā sanāk ērtāk un lētāk). Tā kaut kā :)
27.12.2018 13:20 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Jūtos perfekti, kad apmeklēju sporta zāli, sportoju, eju uz grupu nodarbībām, peldēšanu u.c. Līdz ko kādu laiku nesportoju, jūtos slikti.
27.12.2018 13:24 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
šķiet, ka ikdienu pakārtoju sevis lutināšanai :D tā kā nav vēl bērnu un materiālais stāvoklis ir normāls, visu, ko daru, daru sev un savai labsajūtai :)
27.12.2018 13:54 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ar to, ko sakārojas. Pavisam vienkārši. :-)
27.12.2018 19:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!