Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grūtniecības sākums!

 
Reitings 3
Reģ: 26.12.2018
Sveikas, meitenes!
Šobrīd ir aizdomas, ka esmu stāvoklī. Tests nav taisīts, jo (laikam) baidos zināt taisnību. Ar puisi neizsargājos. Šobrīd ir liels nogurums, slikta dūša no smēķēšanas, lai gan smēķēju jau ilgi, negribas ēst, sāp kuņģis, mazliet velk vēdera lejas daļu. Bet šobrīd to visu noveļu uz uztraukumu un ovulācijas dienām, lai gan pirms tam tā nekad nav bijis.
Īsti nevaru saprast vai par to priecātos vai nē. Bet domāju tieši par to, ko domātu citi. Nezinu kāpēc, bet tas mani ļoti uztrauc.. :-( šobrīd domāju, ka varbūt ta ir tikai mana iedoma, bet saprotu, ka, ja uztaisīšu testu un nekas nebūs - būšu vīlusies. Laikam jāpiemin, ka šis būtu pirmais.. vai jums kādai tā ir bijis? Laikam vajag sava veida atbalstu :-|
26.12.2018 19:06 |
 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Nebaidies un uztaisi testu:-) Uzzināsi atbildi un tad arī zināsi, ko darīt tālāk. Ar stresošanu nekas labs nesanāks.
Kāpēc baidies no apkārtējo reakcijas? Esi ļoti jauna, vai Tev apkārt ir nelabvēlīgi cilvēki?
26.12.2018 19:13 |
 
Reitings 93
Reģ: 02.12.2017
Ja Tu raksti, ka apmēram tagad ir jābūt ovulācijai, tad testu vari netaisīt. Grūtniecības testu taisa, kad jau kavējas mēnešreizes, nejau, kad līdz tām ir vēl 2 nedēļas. (t)
Un nekādi grūtniecības simptomi arī Tev vēl nevar būt.
26.12.2018 19:45 |
 
Reitings 3
Reģ: 26.12.2018
@Silent nezinu vai esmu jauna. Tūlīt būs 21. :-D Laikam baidos tāpēc, ka ar puisi sākam dzīvot kopā pirms mēneša, bet pazīstami esam jau trīs gadus. Baidos, ka citi domās, ka tas ir ātri. :-/
26.12.2018 19:46 |
 
Reitings 81
Reģ: 13.05.2018
Nebaidies par to, ko citi domās. Ne citiem tur kāda daļa gar Tavu grūtniecību, ja tāda būs iestājusies, ne arī viņiem tas bērns būs jāaudzina.
26.12.2018 20:36 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
Un ko tad tu gaidi, ja neizsargājies? Vajag domāt ar galvu, ko dari, ja pati vēl neesi gatava bērnam, nav jau 15(t)
26.12.2018 21:20 |
 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Džī, tie, kas gribēs klačoties, tie to darīs jebkādā laikā. Un ko darīt, ja esi stāvoklī? Neveiksi taču abortu apkārtējo viedokļa dēļ:-) Koncentrējies uz sevi, savu mīļoto un iespējams bērniņu, ja tāds ir pieteicies;-)
Piekrītu Sinlivenial - citiem gar tavu grūtniecību nebūs nekādas daļas.
26.12.2018 22:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits