Mana "Peerle"!

 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es vienmeer esmu teikusi,ka nepeerku neko bez piemeeriisanas ,kaartiigas izpeetiisanas utt
Vakar paarkaapu so likumu.Aizgaaju uz "savu veikalinu" un nopirku loti interesantu dzemperi,dizainere man nepaziistama -Venessa Bruno,sastaavs nesaprotams,jo viss rakstiits kiiniski.Patika tas dizains-taads caurspiidiigs siets,paliels-paari dibenam,rokas paari elkonim.
Atnaacu maajaas,piemeeriju pie dazaadaam bikseem un sapratu-taa ir "peerle".Noteicu viiram,ka soreiz neko nemainiisu ,jo ir perfekts,tad iedomaajos-ir tomeer jaaizmazgaa.Tikko adijums pieskaaraas uudenim,taa saruka manaa acu prieksaa.Paaris sekundees no lielaa dzempera tas paarveertaas par mazu ,taadu kas vareetu dereet manam minkucim:-D.
Soriit skatos ,tik traki nebuus,varbuut veel vareesu izmantot,bet nu no iepriekseejaa skata ne veests.
Smejos tagad,jo iedomaajos,ja nebuutu mazgaajusi ,un buutu paneemusi liidzi naakosaa braucienaa vasaraa uz Riigu,staigaatu ,piemeeram ,lietainaa laikaa ,un mans dzemperis saruuk acu prieksaa:-D!
Varbuut jums arii ir kaads beediigs ,smiekliigs staasts par savaam dreebeem, apaviem?
20.12.2018 17:44 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Preloved dizaineru mantu tirgus var būt tiešām nesmādējams ienākumu avots.
23.12.2018 21:09 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Sasmeejos! Tiesi saads ir mans ,mazliet paartaisiitais viira dzemperis-loti patiik(l)Tikai mans ir vilnas un sis ir Celine un maksaa 1500$ ar atlaidi!Man nekas pretii nebuutu dabuut arii so!:-D
10.01.2019 18:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits