Mana "Peerle"!

 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es vienmeer esmu teikusi,ka nepeerku neko bez piemeeriisanas ,kaartiigas izpeetiisanas utt
Vakar paarkaapu so likumu.Aizgaaju uz "savu veikalinu" un nopirku loti interesantu dzemperi,dizainere man nepaziistama -Venessa Bruno,sastaavs nesaprotams,jo viss rakstiits kiiniski.Patika tas dizains-taads caurspiidiigs siets,paliels-paari dibenam,rokas paari elkonim.
Atnaacu maajaas,piemeeriju pie dazaadaam bikseem un sapratu-taa ir "peerle".Noteicu viiram,ka soreiz neko nemainiisu ,jo ir perfekts,tad iedomaajos-ir tomeer jaaizmazgaa.Tikko adijums pieskaaraas uudenim,taa saruka manaa acu prieksaa.Paaris sekundees no lielaa dzempera tas paarveertaas par mazu ,taadu kas vareetu dereet manam minkucim:-D.
Soriit skatos ,tik traki nebuus,varbuut veel vareesu izmantot,bet nu no iepriekseejaa skata ne veests.
Smejos tagad,jo iedomaajos,ja nebuutu mazgaajusi ,un buutu paneemusi liidzi naakosaa braucienaa vasaraa uz Riigu,staigaatu ,piemeeram ,lietainaa laikaa ,un mans dzemperis saruuk acu prieksaa:-D!
Varbuut jums arii ir kaads beediigs ,smiekliigs staasts par savaam dreebeem, apaviem?
20.12.2018 17:44 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Pasadena-jaa ,es arii zinu taadus cilveekus ,un tas man loti ,loti nepatiik.
Nepatiik arii taa "zmiegsanaas",diedeleesana,lai paardod leetaak.Esmu to noveerojusi arii tirdzinaa.Paardeveejs prasa jau taa tikai tos 5$ un nee,tomeer veel diedelees,vai nevar par tiem 3$!!
Tas ir tik tipiski kiiniesiem.Maaju vins ir nopircis par 3mill,bet to mantu tirdzinaa diedelees par velti:-D.
21.12.2018 20:11 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Odetta, man arī kaulēšanās 'nav asinīs', vienīgi tai varētu būt kaut kādas kultūras, nacionalitātes iemesli, jo ir jau kultūras, kur tas ir ne tikai pieņemts, bet pat, tā teikt, sagaidīts no pircēja. Mjā, nevarētu tādās zemēs dzīvot :-D.
21.12.2018 20:21 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
nu taa cilveki dara un, cik esmu noverojusi, jo bagataaks cilveeks, jo vairaak atlaujaas. reti kursh buus taads, kursh iedos nevis 5dolaarus, bet 10 un visdrizak ari tas kas iedos 10 bus parastais videjais slaanis.
21.12.2018 21:45 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
ShabbyEve, es saprotu, ka tā dara, bet tas liekas tiešām tā neforši. Iespējams, ka tie, kuri tā dara, neaizdomājas par apkārtējiem, bet gandrīz vai sanāk, ka viņuprāt citiem ir jāstrādā par brīvu, vai jāpaliek tādā muļķīgākā lomā, lai nodrošinātu šo cilvēku kaprīzes.
21.12.2018 21:58 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
tie, kuri tā dara, neaizdomājas par apkārtējiem, bet gandrīz vai sanāk, ka viņuprāt citiem ir jāstrādā par brīvu]
To sauc par egoismu, augstprātību un "zvaigžņu slimību".
21.12.2018 22:09 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
es saprotu, ka tā dara, bet tas liekas tiešām tā neforši. Iespējams, ka tie, kuri tā dara, neaizdomājas par apkārtējiem, bet gandrīz vai sanāk, ka viņuprāt citiem ir jāstrādā par brīvu, vai jāpaliek tādā muļķīgākā lomā, lai nodrošinātu šo cilvēku kaprīzes.

tev shkjiet, ja kaada pasutis kleitu no topshopa, kura pieder Griinam, kursh ir miljardieris un nelietis, vinam izdaris ko neforsu? cik cilveki no vinja ir cietushi.... man ir absoluts respect pret majrazotajiem, bet lielajiem uznemumiem.... nuuuu....
21.12.2018 23:08 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Man atkal pilnīgi cita "pērle". Pasen biju nopircis NHL klubu Columbus "Blue Jackets" un Detroit "Red Wings" kreklus ar garām piedurknēm. Abi krekli maksāja labu naudu, bet tas bija tā vērts. Tagad ir pagājuši kādi 8 gadi un pa to laiku kas tik nav darīts ar tiem krekliem, gan sportots, gan remonts taisīts, gan +100500 reižu mazgāts, gan vēl daudz kas. Man par izbrīnu, bet tie krekli joprojām turās, nekad neko tur nevajadzēja labot un krekli ir pilnīgi lietojami, tikai krāsa tiem krekliem vairs nav tik koša. Tagad abi krekli atrodas dačā, kur es tos velku, kad vajag rakt zemi vai darīt kādu citu netīru darbu. :-D Karoče meičas perciet NHL klubu kreklus, tie turēsies ļoti ilgi. :-D
21.12.2018 23:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
xanax, paldies par ieteikumu un atsauksmi - tieši nesen vienam savam radiniekam aizsūtīju NHL jersey. Tagad varu būt mierīga, ka viņam pietiks visam mūžam... :-D
22.12.2018 00:32 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ar "neforši" es biju domājusi rīcību no tāda cilvēka puses, jo neatkarīgi no tā kāds "nelietis" ir īpašnieks, cilvēks, kurš pat nedomāja maksāt par preci, atstāj palietotu mantu, ar kuru jātiek galā veikalam. Iespējams, ka tā tiks pārdota tālāk kādam, kurš par to maksā, un līdz ar to piemet artavu uzņēmuma uzturēšanai, kas, savukārt, sniedz darbavietas citiem cilvēkiem. Un šim cilvēkam diemžēl tiek lietota prece, lai arī maksāja par jaunu. Ja lietojuma pazīmes ir redzamas, iespējams prece tiks likvidēta, atkal - veltas ražošanas un piegādes izmaksas. Ja tā ir masveida tendence, tad šīs izmaksas summējas un summa var būt pietiekoši iespaidīga, lai uzņēmumi sāktu meklēt veidus, lai šo izmaksu efektu mazinātu. Nedomāju, ka lielākoties tā ir "Zvaigžņu slimïba", kā minēja StoreBute, bet drīzāk tāda kā neapzināta neaizdomāšanās.
22.12.2018 00:41 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Ar "neforši" es biju domājusi rīcību no tāda cilvēka puses, jo neatkarīgi no tā kāds "nelietis" ir īpašnieks, cilvēks, kurš pat nedomāja maksāt par preci, atstāj palietotu mantu,

nu kaada palietota manta? kurs veikals nems atpakal palietotu mantu? mantai jabut bez smarzhas, bez lietojuma pazimem... es nekad nevaretu taa izdarit, jo es daudz lietoju smarzas, dezodorantu, kas jau ir pirma lietoshanas pazine.... nu re ka sievietes nesvist un nesmarzojas, vai man izmazgat taa lai nesabojatu preces cenu... bet taa pat smarzo pec velas pulvera, nu tur ir skills, liels skills, man taada nav. es katru dienu drbees mazgaju.
23.12.2018 01:54 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
nu kaada palietota manta? kurs veikals nems atpakal palietotu mantu?]
Vispār jau ir tāds veikals Coo Culte un tur drēbes var gan iznomāt, gan nopirkt un nereti var nopirkt arī tādas, ko kāds jau ir panēsājis. :-P
23.12.2018 07:55 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
un pie tā NHL krekla klāt kādas husqvarna mežstrādnieku bikses. valkās visu mūžu šito komplektu, nenovalkāsies.
23.12.2018 12:29 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Man kādreiz bija balta vasaras plānā žakete no linam līdzīga auduma. Valkāju kādu gadu, mazgāju ar rokām. Pēc vienas mazgāšanas žakete pēkšņi sarāvās pāris izmērus mazāka. Mazgāju kā parasti, žāvēju kā parasti. Tā arī nesapratu, kas tai lupatai notika.:-D
23.12.2018 12:48 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kāpēc "palietota"? Ja sieviete aiziet uz pasākumu ar kleitu, tad to kleitu par nelietotu taču nevar nosaukt. Un visi cilvēki svīst, tas nenozīmē, ka drēbei kaut kā specifiski jāsmaržo, sviedri vienalga uz tās būs. Es nemēģinu apgalvot, ka tās drēbes būtu nevelkamas vai nolietotas, bet tās nav vairāk pilnīgi jaunas. Tīri personīgi, ja es maksāju pilnu cenu par jaunu kleitu, es tomēr gribētu būt pirmā, kas to lieto.
23.12.2018 12:54 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Pasadena-taapeec arii visi cilveeki nespeej iepirkties ne taados veiklainos,ne tirdzinos.
Es savu meeteli (Max Mara),kuru biju nopirkusi ar domu,ja nu gadijumaa jaabrauc uz Riigu veesaa laikaa,tuuliit suutiisu uz Latviju draudzenei-pilniigi jauns, moderns meetelis.Es vienmeer pasaku "saviem cilveekiem",no kurienes naakusi taa "peerle".Daudzi neveelaas neko ,kas ir loti ruupiigi jaamazgaa,iipasi to loti smalko ziidu,kas tomeer labaak notureetos labaa izskataa,ja mazgaatu ar rokaam.
Man ir viens noteikums-tai lietai ,kuru panemu rokaas ir jaabuut tai pareizai energijai,visu paareejo es sakaartoju maajaas.Vakar nopirku "jaunu" meeteli sev-no Courreges .Nu riktiigs vintage-ar platiem pleciem,liidz potiiteem.To es nevienam nevaru piedaavaat,jo oderere bojaata-nu tur loti jaadomaa,kaa salabot uttCeru ,ka nesabojaasu-tas man jauns projekts,bet nu loti patiik tas stils,materiaals utt
23.12.2018 16:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tu esi tik jauka,bieži stāsti ka daudz humpalas sūti savām meitenēm uz lv un savas vecās drēbes, ļoti feini un dāsni(l)
23.12.2018 17:35 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
No tava teiktaa izklausaas ,ka viss tiek suutiits vecs un nolietots,bet taa nav.Saviem cilveekiem loti piedomaaju ,ko suutu.Katram cilveekam ir sava gaume,stils,vecums.Katraa zinaa ,es loti priecaajos ,ja varu atrast kaadu "peerli" un iepriecinaat to cilveeku.
23.12.2018 18:09 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Odetta, jā, ir cilvēki, kuriem tā apziņa nav pieņemama. Teorētiski ShabbyEve minētajā gadījumā visticamāk viņi to neuzzinātu un reāli jau nekāda traģēdija nenotiek, bet tas drīzāk ir tāds principa un ētikas jautājums. Secondhand veikalos tie, kas iepērkas, ir informēti, ko pērk. Bet, pērkot jaunu no veikala, manuprāt, ir diezgan dabiski vēlēties saņemt jaunu, nelietotu. Lūdzu nepārprast, man neliekas, ka tā lieta būtu uzreiz jālikvidē (man vispār simpatizē Preloved ideja) vai tā sieviete tagad būtu jāstiepj uz sārtu, bet liekas vienkārši kaitinoši, līdzīgi kā rindā līdēji :-).
23.12.2018 20:43 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Pasadena-man tee ir vesela grupina cilveeku,taadi kaa "uz viena vilna" cilveeki.Satiekamies tikai veikalinaa un tad priecaajamies viens par otraa atradumiem.Vairaakiem cilveekiem tas ir bizness,nezinu taadas detalas,kaa nodoklu maksaasana utt,bet zinu ,ka iet katru dienu,meklee tiesaam peerles ,ieskaitot maakslas darbus utt ,un tad paardod !Es domaaju ,ka tas vispaar ir loti gruuts darbs.Tur vajag to jusanu,kas ies,kas neies sogad ,piemeeram ,taa pati Chanel bluuze,vai kurpiites.Daudzi nenem neko ,kas ir bojaats,jo nemaak salabot uttBet nu es loti priecaajos, ja ir izdevies nopirkt kurpiites par 20$ un paardot par 200$!Kaa jau mineeju ,man tas nepadotos noteikti ,bet priecaajos ,ka kaadam tas izdodaas-tas arii ir sava veida talants.Sie cilveeki man ir loti labi paliidzeejusi atrast lietas,mekleet to iisto,saredzeet to pakaldarinaajumu utt.Interesanti.:-)
23.12.2018 20:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
nu es loti priecaajos, ja ir izdevies nopirkt kurpiites par 20$ un paardot par 200$!Ka
jā nu mācēt krāpties ir talants.:-D
23.12.2018 21:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)