Mana "Peerle"!

 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es vienmeer esmu teikusi,ka nepeerku neko bez piemeeriisanas ,kaartiigas izpeetiisanas utt
Vakar paarkaapu so likumu.Aizgaaju uz "savu veikalinu" un nopirku loti interesantu dzemperi,dizainere man nepaziistama -Venessa Bruno,sastaavs nesaprotams,jo viss rakstiits kiiniski.Patika tas dizains-taads caurspiidiigs siets,paliels-paari dibenam,rokas paari elkonim.
Atnaacu maajaas,piemeeriju pie dazaadaam bikseem un sapratu-taa ir "peerle".Noteicu viiram,ka soreiz neko nemainiisu ,jo ir perfekts,tad iedomaajos-ir tomeer jaaizmazgaa.Tikko adijums pieskaaraas uudenim,taa saruka manaa acu prieksaa.Paaris sekundees no lielaa dzempera tas paarveertaas par mazu ,taadu kas vareetu dereet manam minkucim:-D.
Soriit skatos ,tik traki nebuus,varbuut veel vareesu izmantot,bet nu no iepriekseejaa skata ne veests.
Smejos tagad,jo iedomaajos,ja nebuutu mazgaajusi ,un buutu paneemusi liidzi naakosaa braucienaa vasaraa uz Riigu,staigaatu ,piemeeram ,lietainaa laikaa ,un mans dzemperis saruuk acu prieksaa:-D!
Varbuut jums arii ir kaads beediigs ,smiekliigs staasts par savaam dreebeem, apaviem?
20.12.2018 17:44 |
 
Reitings 86
Reģ: 16.08.2017
Man ir viens smieklīgs stāsts no bērnības. Ar ģimeni bijām izbraukuši zaļumos. Man bija kādi 10 gadi, varbūt mazāk. Pa dienu pa lietu bērns izskraidījies, bikses slapjas, jāžāvē, bet kā tad zem klajas debess izžāvēsi? Nu ko, vecāki izdomā, jākarina uz ugunskura (uz tām metāla kājām, kurās var katlu iekarināt), bet kā nu sanāca, kā nu ne, bikses iekrīt uzgunskurā un visi tikai noskatās, kā liesma aprij 10-gadīja bērna vismīļākās bikses. Jāsaka tā, paldies Dievam es jau gulēju un šo skatu neredzēju, varu iedomāties kā būtu raudājusi. Mamma saka, ka vēl ilgi es esmu taujājusi pēc biksēm, bet viņai vienmēr kāds attaisnojums, kāpēc nevaru vilkt, vai pie omes atstātas, vai netīras. Pats smieklīgākais, ka vecāki atklāja šo sadedzināto bikšu stāst tikai pēc kādiem gadiem sešiem vai septiņiem.
21.12.2018 13:22 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Tātad, ja Magone nopirks kruto Vēršacs ūziņu ar atirušiem diegiem, tad viņa var izstiepties un sarauties, bet krutais Vēršacs var pateikt "nav mūsu problēma, šuvēja vainīga, neko nezinām"?

nuuu, ja tu kruto jacinu aiziesi parshut pie kaktu suvejas, ka te dazas labas nes kurpes pie kaktu kurpniekiem, tad Versace neko nedaris, jo pati aiznesi pie kaktu suvejas jaku. BET, ja tu pie Versaces nopirksi jacinu un tad sapratisi, ka diegi nak ara, tad aizejot pie Versačes uz veikalu vinji izdariis visu, lai noverstu savu kljudu, ja nu vienigi Tev ir cheks un kads bagats vecs miljaakais nav nopircis to jacinu :D
Pat Latvija "nabadzigo" lauzu kurpju veikali Spicee pienem apavus un suta uz ekspertizi, nemaz nerunajot pa dizaineru. Nu es zinu peec pieredzes, kad Italija pirktie zimola apavi berza kaajas, nosutiju atpakal, ekspertize un man atsutija jaunus. Bet ko tad nu es, es zalja no skaudibas :D :D :D
21.12.2018 13:29 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
vispaar man bija ari gadijums, kad sominai saplisa stikla elementi,kurus patiesibaa es saplesu pati... bez cheka bez nekaa amerikaa man vinji vinju salaboja, nevareja samaint, jo taa ir limited edition kolekcija, gribeeja 100 dolaarus par remontu, bet, ja ir galva uz pleciem un mute, tad var nostaadit pardevejus taa, ka pa remontu nekas nav jamaksaa!
21.12.2018 13:33 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man ir nelabs ieradums, ir veeleesanaas paartaisiit visu,ko nopeerku.Taapeec man laikam loti patiik "mans veikalins".Ja kaut ko tiesaam traki sabojaaju,tad tomeer nav tas paardziivojums,ka izdota loti liela nauda ,un viss aigaajis miskastee beigaas.
Taa man iznaaca ar Gucci dzemperi(razots Skotijaa).Loti patika tas kasmirs.Parasti neko nepeerku no kasmira,jo loti slikti juutos -par karstu,niez uz kermena...bet nu soreiz tas bija loti liels,ar loti lielu kraagu,taadu ,ko var lietot kaa lielu kapuci-saanos sapogaajama.Pirmais ko izdariju ,noneemu taas pogas,jo man nepatiik nekas ,kas ir zelta kraasaa,tad sapratu ,ka tik milziiga kraaga man nederees tomeer !Taadaa garaa izaadriju visu dzemperi.Nu te es varu teikt -aardijaas loti labi:-D-milziigi kamoli ar paaris mezgliniem.Domaaju ,ka uzadiisu vietaa ko lielisku-taa bija mana kluuda,kuru nevaru sev piedot,jo viss ,ko meeginaaju,nestaaveeja pat klaat tam originaalam.Beigu beigaas ir jaka vietaa-manaa skatijumaa nekas iipass.
Viens man ir skaidrs -labo dizaineru lietaam labaak nelikt savu pirkstu klaat!:-D
21.12.2018 14:51 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
pashai tieshaam nevajag neeeekoooo darit un ardit, tas gan. es vienreiz sabojaaju savas dg boyfriend dzinsas, jo gribeju partaisit par shortiem :D :D :D dizainere, atradusies!!! :D
21.12.2018 15:35 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
ShabbyEve-pirmajaa momentaa jau liekaas,nu kas tur-taads parasts dzemperis vien ir,bet nu nav gan-taapeec jau arii ir tas vaards,taa kavalitaate tomeer.Tas nav tikai materiaals.EH!!!Maaciiba kaadam laikam buus,bet nu tad jau atkal saaksies,niezees pirksti.
Runaajot par somaam-esmu redzeejusi arii savaa veikalinaa Hermes somas ,nu tur ir taa nostraade,taam pasaam kanvas somaam.Man patiik tas,ka taa cedeliite tur klaat bija loti maza vienai vasaras somai-nemaz nevareeja maniit,bet nu es izpeetiju visu liidz peedeejai viiliitei,gribeejaas sajust to iisto.Neneemu,jo man nepatika kraasa-dzelteniigi oranza.
Man ir riktiigas aadas vintage Hermes jau 3 gadus(taada kaa savelkama kopaa kule),bez oderes.Loti patiik ,ka uzraksts ir somai uz dibena-neviens neredz,tikai es zinu!:-D
21.12.2018 15:48 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Tikai mana ir melnas, rupjas aadas!Taada sajuuta,ka neesaasu muuziigi,cik loti patiik(l)
21.12.2018 15:54 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
odetta, tiri intereses peec,cik taada maksaa tava veikalinjaa??(l)
21.12.2018 16:30 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
ShabbyEve-Par so vintage somu es samaksaaju 7$!
Gribeeju veel pastaastiit par bikseem, tu iemineejies,tad atcereejos arii savas Balenciaga ziida.Nopirku taadas izmeeru par lielu,loti patika tas kritums,platas ,lielaas kabatas mugurpusee,pogas apvilktas ar audumu utt.Atceros kaa sodien ,kaa nogriezu tos galus,jo bija par garaam....man pilniigi triiceeja rokas.Nu ir zeel sabojaat,jo ar bikseem ir taa,ja nogrieziisi kaut mazliet par iisu-nebuus vairs taa stiliiguma,taas odzinas.Tas tad ir vieniigais laikam ,ko neesmu sabojaajusi!:-D
21.12.2018 16:39 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Ne pa tēmu, bet, ja jau uzbraucieni sākušies, tad
vispaar man bija ari gadijums, kad sominai saplisa stikla elementi,kurus patiesibaa es saplesu pati... bez cheka bez nekaa amerikaa man vinji vinju salaboja, nevareja samaint, jo taa ir limited edition kolekcija, gribeeja 100 dolaarus par remontu, bet, ja ir galva uz pleciem un mute, tad var nostaadit pardevejus taa, ka pa remontu nekas nav jamaksaa!

Domāju, ka ir reāli apkaunojoši "nostādīt pārdevējus tā, ka par remontu nekas nav jāmaksā", jo īpaši, ja pati labi apzinājies, ka pie saplēstas daļas pati vainīga. Tāda reāla lauķu pazīme visur "nostādīt" cilvēkus un melot, lai iegūtu kaut ko par brīvu. Ja nevari atļauties, tad nevari, nav ko lekt augstāk par savu dirsu.
Protams, ja sarunā pa labam ar cilvēkiem, lai kaut ko iegūtu par brīvu vai lētāk, tad cita lieta, bet šajā gadījumā teikts, ka pārdevēji prasīja naudu.
21.12.2018 16:51 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Dartall
es nerunaju par sominu dazu simtu apmera... ;-) tados veikalos pardeveji ir pieradushi ar veeeeel nekaunigaakiem pircejiem, nekaa es. ;-)
21.12.2018 16:54 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
odetta
wooow, brinishkiigs pirkums
21.12.2018 16:55 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Shabbyeve, nu vēl jo vairāk - ja somiņa ir dārgāka, tad vismaz pašvērtējumam arī jābūt līmenī, lai nepazemotu sevi konfliktējot ar pārdevējiem kā tirgus vecenei, vēl ar to lieloties forumā kā tāds dzīves sasniegums. :D
21.12.2018 17:18 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Dartall
tu par maniem dzives sasniegumiem tieshaam NEKO nezini. :))) Ja cilveks perk somu, vins lidzi tam peerk kvalitaati un servisu :)))
kadel konflikteeju? Es vienkarsi pajautaaju, kadel man jamaksaa par servisu, ja sominja maksaaja dazus tukstosus... ir jarunaa, nevis janoperk apavi - ar braaakji un tad nu neko.... pat NSking perkot, ir iespejams pieprasit apavu ekspertiizi:) ja liekas, ka kaut kas nav labi :)
21.12.2018 17:23 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Kvalitāte? Tu pati uzrakstīji, ka to detaļu saplēsi, nevis tā saplīsa. Vai tu domā, ka somai jābūt taisītai no nesaplēšama materiāla? Jāmaksā par servisu, jo pati saplēsi.
21.12.2018 17:29 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Turklāt, ja var atļauties somu par vairākiem tk, tad remonts par 100 eiro šķistu kā remonts par vienu centu. :-D
21.12.2018 17:30 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Dartall-kaa to nem!:-DMees arii nopirkaam padaargu diivaanu,bet par vecaa aizvesanu es naudu "noziliju"-peeksni tie 200$ dolaari likaas "zelta veertiibaa"!:-D
21.12.2018 17:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
LV iznemot nrz turgu veikalos ir apaviem piem 2 gadu garantija. Ja saglaba crko nab nekas jalabo samaina
Nilu man vienmer pedeja 1,5 gada rotama ja ir ceks..Un logiski nav ka te daza doma jaskandale tikai normali jaruna...nu tirgu ja apaviem nav garantija:-D
21.12.2018 17:38 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Ja nopērkot preci par tūkstošiem, ir žēl (vai nav) pāris simtu remontam vai dīvāna izvešanai, tad attiecīgā prece šiem pircējiem ir stipri par dārgu un neatbilstoši ienākumu līmenim. Tas ir tas pats, kas nopirkt Ferrari, bet braukt tikai īpašos gadījumos, jo ikdienā tam nesanāk ieliet degvielu. :-D
21.12.2018 17:48 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
StoreBute-nesaki!:-DTu pat nespeej iedomaaties kaadu baudu man sagaadaaja taa vecaa diivaana izjauksana,koka dalu zaageesana, sadedzinaasana kamiinaa!Riktiigi izaardijos!:-DTaa bija bauda!
21.12.2018 17:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)