Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1408
Reģ: 11.10.2022
Nu ciiiik vaaaaar taaaaas luptaaaaaas! 😫😫😫 aiziet uz tiiiik skaistu pludmali un visur tās sūda ķīniešu šļopenes vien! 😫😫😫 tādu mēslu reklamēt aaaaaa! Aaaaaaaaaaa!
25.03.2024 19:30 |
 
Reitings 1896
Reģ: 24.07.2023
CallMeAnnika @ 25.03.2024 16:33
Man gan nešķiet, ka viņa lielākoties visu dara haipam.
Tas, kas apkārtējiem ir saprotams, Elīnai nav, jo viņa neko nelasa, izņemot sievas lūgšanas spēku, neieklausās citos, neredz neko citu kā savu ķermeni, svaru un lupatas, kā arī nespēj kritiski izvērtēt jebkāda veida informāciju, ja vispār kaut kas nonāk līdz viņai.
Vairumam var šķist, ka Elīna taisa haipu, lai gan es domāju, ka to sauc par neizglītotību un viņa tiešām dara aplamas lietas, jo uzskata, ka tā ir pareizi. #izglītībanavvajadzīga
nezinu, man jau liekas,ka viņa ir mācījusies kādā palīgskolā sevišķi grūtiem bērniem.Kur viņas klasesbiedri,draugi?Vai vismaz vidusskolā viņa ir mācījusies? Domāju,ka angļu valodu viņa nekad nespēs ar savu lielo galvu iemācīties, tāpat arī lietas,kas reāli nepieciešamas uzņēmēdarbībai.
25.03.2024 19:10 |
 
10 gadi
Reitings 590
Reģ: 11.04.2010
Telegramā viņa arī stasta, kāpēc neņēma dēlu līdz. Esot viss baigi wild un netīrs. Nepārliecina, jo tāpat viņš netiktu ņemts līdzi uz rollera, bet paliktu villā ar aukli caurām dienām. Tāpat kā citos ceļojumos. Gan jau vnk negribēja tērēties uz aukli. Sarkanās līnijas viņai, tāpat kā uz smēķēšanu, bet patiesībā piezīdusies saltam.
25.03.2024 18:49 |
 
Reitings 79
Reģ: 30.09.2022
Telgram Didra stāsta, ka biļetes uz Bali jau nopirka 7 vai 6 gadi atpakaļ, bet tad uznāca kovids. Kovids Latvijā gan parādījās 2020.gadā. Didrai viss ir 7 gadus atpakaļ 😊
25.03.2024 18:14 |
 
Reitings 1865
Reģ: 13.07.2016
cory @ 25.03.2024 13:28
Didrihsone savos kārtējos piecos storijos, kuros tik runā un runā un beigās nepasaka neko: "Es tagad neuztaisīšu kaut ko kas es neesmu, tikai dēļ tā, lai savāktu skatījumus, jo es nespēšu to noturēt to ilgtermiņā".
Jā, Didriņ, jā, viss ko tu rādi instagram, tu esi arī dzīvē- māte supervarone, perfektā sieva ar vīru romantiķi, forbes uzņēmēja, fitnesa entuziaste, michelin star cienīga pavāre, buķika topmodele, iedvesmotāja un dzīves koučs un kreativitātes paraugs visiem pārējiem instagrameriem.
Bildi aizņēmos no Justiines iepostotā linka

Čerez žopu viņiem šitie pakaļdarinājumi. Tik pat fake kā abu rokassomiņas 😊
25.03.2024 17:40 |
 
Reitings 1635
Reģ: 16.02.2021
Kas viņai montē tos video, viņi tak nav skatāmi. Galva saiet ķīselī no tās kadru raustīšanās un beigu beigās neko tā pat neredz
25.03.2024 17:39 |
 
Reitings 3299
Reģ: 13.08.2023
Roze sarkanā @ 25.03.2024 15:37
Vai tiešām biznesa sievietei,apģēbu veikala īpašniecei,nav peldkostīma? Cik jābūt lielai muļķei lai Bali peldētos apakšveļā?Protams,didra un peldēšana ir divas nesavienojamas lietas,skaidrs,ka viņa tikai iebrien ūdenī uz dažām minūtēm,un tomēr? Tā sevi un savu figūru mīl, bet nevar reāli nopirkt sev skaistu peldkostīmu?Neticu,ka kāda pat pati īstākā fane,pirks viņas bombīgās apenes vai bodijus lai dotos uz pludmali?
Labākais, ka viņa tak vasaras sezonās pati tirgo peldkostīmus
25.03.2024 17:33 |
 
Patīk
Reitings 28204
Reģ: 12.10.2022
chihiro @ 25.03.2024 10:56
Šoreiz es piekrītu kritikai pret Elīnu. Pārsvarā visi viņai komentāros IG normāli raksta - ok, tu tur biji, tev cilvēki atrakstīja, ka tas ir slikti un tagad tu to vari pastāstīt sekotājiem to, ka nav labi uz turieni braukt. Bet viņa nedzird, ka lielākais nosodījums ir nevis, ka bija aizbraukusi, bet ka pat pēc citu norādīšanas uz šo slikto izturēšanos pret dzīvniekiem, kas ir tur, viņa turpina - es tur neredzēju neko sliktu, ziloņi izskatījās labi utt.
Man bieži liekas, ka viņa visu dara haipam, bet šeit liekas, ka patiešām nesaprot.
Man gan nešķiet, ka viņa lielākoties visu dara haipam.
Tas, kas apkārtējiem ir saprotams, Elīnai nav, jo viņa neko nelasa, izņemot sievas lūgšanas spēku, neieklausās citos, neredz neko citu kā savu ķermeni, svaru un lupatas, kā arī nespēj kritiski izvērtēt jebkāda veida informāciju, ja vispār kaut kas nonāk līdz viņai.
Vairumam var šķist, ka Elīna taisa haipu, lai gan es domāju, ka to sauc par neizglītotību un viņa tiešām dara aplamas lietas, jo uzskata, ka tā ir pareizi. #izglītībanavvajadzīga
25.03.2024 16:33 |
 
Patīk
Reitings 28204
Reģ: 12.10.2022
Elīna, beidz melot. Tev nav bail ēst vietējo ēstuvēs, lai neriskētu saķert kādu vēdera vīrusu, bet bail no kalorijām.
Kāpēc tu ceļo un tēlo no sevis food blogeri, ja ēd tikai augļus? Tos vari atrast Rimi, Maxima, Lidl plauktos. Ja tādu tur nav, pasūti no sava #pašipirkām Augļu Servisa.
25.03.2024 16:10 |
 
Reitings 1896
Reģ: 24.07.2023
Vai tiešām biznesa sievietei,apģēbu veikala īpašniecei,nav peldkostīma? Cik jābūt lielai muļķei lai Bali peldētos apakšveļā🤣Protams,didra un peldēšana ir divas nesavienojamas lietas,skaidrs,ka viņa tikai iebrien ūdenī uz dažām minūtēm,un tomēr? Tā sevi un savu figūru mīl, bet nevar reāli nopirkt sev skaistu peldkostīmu🤮Neticu,ka kāda pat pati īstākā fane,pirks viņas bombīgās apenes vai bodijus lai dotos uz pludmali🤣
25.03.2024 15:37 |
 
Reitings 8240
Reģ: 05.07.2020
Tikko atcerējos.. kāda nezina kā tur tad īsti bija , ņuriks tiešām sūtija tai Elīnai Bezdelīgai puķu pušķus? 😄
25.03.2024 15:05 |
 
Reitings 1713
Reģ: 13.01.2023
Galvenais, ka tie manis ieliktie salīdzinājumi ir tikai maza daļa. Tur vēl varētu atrast kaudzīti salīdzinot abu profilus. Un šodien viņa storijos saka, ka viņa neesot fake, ka viņa esot patiesa, nemelojot utt. Un diemžēl būs daļa, kas viņai ticēs un domās, ka nabaga Elīnu heito dēļ skaudības. Te jau arī ir daži personāži, kuri visu laiku mēģina mums atvērt acis, cik mēs esam slikti cilvēki un Elīna laba. Pašos pirmsākumos, kad es nebiju sapratusi kāda ir viņas patiesā personība, man arī viņa likās forša. Jauna, strādīga meitene, ar saviem principiem, tic Dievam utt. Bet diemžēl tur nekas no tā visa nav, tieši pretēji - vēl lielāku egoisti un meli grūti atrast.
25.03.2024 14:12 |
 
Reitings 266
Reģ: 04.01.2021
cory @ 25.03.2024 13:28
Didrihsone savos kārtējos piecos storijos, kuros tik runā un runā un beigās nepasaka neko: "Es tagad neuztaisīšu kaut ko kas es neesmu, tikai dēļ tā, lai savāktu skatījumus, jo es nespēšu to noturēt to ilgtermiņā".
Jā, Didriņ, jā, viss ko tu rādi instagram, tu esi arī dzīvē- māte supervarone, perfektā sieva ar vīru romantiķi, forbes uzņēmēja, fitnesa entuziaste, michelin star cienīga pavāre, buķika topmodele, iedvesmotāja un dzīves koučs un kreativitātes paraugs visiem pārējiem instagrameriem.
Bildi aizņēmos no Justiines iepostotā linka
viņas bilžu versija ir kā lēts TEMU pakaļdarinājums gucci!
25.03.2024 13:54 |
 
Reitings 1896
Reģ: 24.07.2023
cory @ 25.03.2024 13:41

Un patiesībā neko no tā visa viņa arī nav spējusi "noturēt ilgtermiņā":
-māte supervarone- internets ātri atkoda, ka šī izmanto aukles pakalpojumus un to aktīvi slēpj;
-perfektā sieva un vīrs romantiķis - arī atklājās, ka Naurelis ziedu pušķus "izīrē uz dienu" un ka romantiskos pārsteigumus Didra pati sev organizē;
-forbes uzņēmēja- kurš vairs tic viņas grandiozajām atlaidēm un jaunajām kolekcijām, kas jau kādus piecus gadus ir nemainīgas;
-kreativitātes paraugs visiem pārējiem- nav grūti savilkt kopā copy-paste bildes ar lerchek'a profilu.
Vienīgais, ko viņai tiešām ir izdevies noturēt ilgtermiņā ir savas pļocku receptes, tur sastāvdaļas tiešām ir nemainīgas- kausētais siers un majonēze.
jā viņa pat no Ļerčika skaņas nokopēja, nevaru uzrakstīt kā,bet tieši kad Ļerčiks kautko gatavoja,un es dzirdu 3 reizes pēc kārtas tieši kā Didra, pēctam iegāju didras profilā,jā izdotās skaņas abām galīgi vienādas🤣🤣
25.03.2024 13:54 |
 
10 gadi
Reitings 2592
Reģ: 25.05.2009
cory @ 25.03.2024 13:28
Didrihsone savos kārtējos piecos storijos, kuros tik runā un runā un beigās nepasaka neko: "Es tagad neuztaisīšu kaut ko kas es neesmu, tikai dēļ tā, lai savāktu skatījumus, jo es nespēšu to noturēt to ilgtermiņā".
Jā, Didriņ, jā, viss ko tu rādi instagram, tu esi arī dzīvē- māte supervarone, perfektā sieva ar vīru romantiķi, forbes uzņēmēja, fitnesa entuziaste, michelin star cienīga pavāre, buķika topmodele, iedvesmotāja un dzīves koučs un kreativitātes paraugs visiem pārējiem instagrameriem.
Bildi aizņēmos no Justiines iepostotā linka

Un patiesībā neko no tā visa viņa arī nav spējusi "noturēt ilgtermiņā":
-māte supervarone- internets ātri atkoda, ka šī izmanto aukles pakalpojumus un to aktīvi slēpj;
-perfektā sieva un vīrs romantiķis - arī atklājās, ka Naurelis ziedu pušķus "izīrē uz dienu" un ka romantiskos pārsteigumus Didra pati sev organizē;
-forbes uzņēmēja- kurš vairs tic viņas grandiozajām atlaidēm un jaunajām kolekcijām, kas jau kādus piecus gadus ir nemainīgas;
-kreativitātes paraugs visiem pārējiem- nav grūti savilkt kopā copy-paste bildes ar lerchek'a profilu.
Vienīgais, ko viņai tiešām ir izdevies noturēt ilgtermiņā ir savas pļocku receptes, tur sastāvdaļas tiešām ir nemainīgas- kausētais siers un majonēze.
25.03.2024 13:41 |
 
10 gadi
Reitings 2592
Reģ: 25.05.2009
Didrihsone savos kārtējos piecos storijos, kuros tik runā un runā un beigās nepasaka neko: "Es tagad neuztaisīšu kaut ko kas es neesmu, tikai dēļ tā, lai savāktu skatījumus, jo es nespēšu to noturēt to ilgtermiņā".
Jā, Didriņ, jā, viss ko tu rādi instagram, tu esi arī dzīvē- māte supervarone, perfektā sieva ar vīru romantiķi, forbes uzņēmēja, fitnesa entuziaste, michelin star cienīga pavāre, buķika topmodele, iedvesmotāja un dzīves koučs un kreativitātes paraugs visiem pārējiem instagrameriem.

Bildi aizņēmos no Justiines iepostotā linka
25.03.2024 13:28 |
 
Reitings 4197
Reģ: 27.08.2023
Kenty @ 25.03.2024 09:31
tā nav nebūtiska detaļa,daudzko var izdarīt tepat uz vietas,glābjot nežēlibā turētus dzīvniekus

SarmaD @ 25.03.2024 10:22

Nu bet loģiski, ka nē. Ne pēta ciparus uz olām, ne skatās kā cūka augusi pērkot malto gaļu. Galvenais te ieķērkt, ka Didra uzstūmusi dirsu uz tā nabaga ziloņa un uz piecām sekundēm justies kā dzīvnieku aizstāvēm.

Jūs abas divas laikam vispār nesaprotat mana komentāra būtību.
Runa ir, pirmkārt, par dzīvnieku izmantošanu izklaidei. Elīna, kas ir publiska persona, to šajā gadījumā popularizē un izvēlas neklausīties tajā, ka ir izdarījusi kļūdu. Es uzskatu, ka, pirmkārt, ir jāatbrībojas no liekām izklaidēm. Un tad ir jadomā par to, kā uzlabot citas lietas. Otrkārt, tas, ka mēs te anonīmi pļurkstam kādas olas ēdam vai neēdam, visticamāk nevienu neietekmēs, bet publisku personu darbības var ietekmēt sabiedrību.
25.03.2024 11:44 |
 
Reitings 1136
Reģ: 25.01.2023
chihiro @ 25.03.2024 10:52

Man liekas, ka tas par olām ir tik pašsaprotami, ka arī lasot neuztvēru jautājuma būtību.
nav tik pašsaprotami,tāpēc arī prasiju.Oficiali drīkst mest ar akmeņiem par ziloņiem,ja arī pašas dara kautko dzīvnieku labā👍Nedaudz provokāciju gribēju,lai aizdomātos par ikdienišķām darbībām😉Vairs nelīdišu😁
25.03.2024 11:16 |
 
Reitings 3138
Reģ: 08.09.2015
Par šo jau ir 101x runāts, ka nezināšana neatbrīvo no atbildības. Tieši tā, Ok viņa nezināja, bet kāpēc Tu turpini runāt tā, ka es jau neko sliktu neizdarīju, ja jūs neesat slikts cilvēks (pēc savām domām), tad brauciet tik vizinieties.
Viņa nekad neatzīst savas kļūdas, iedomājusies, ka ir pasaules naba tāpēc viņai vienmēr ir taisnība un, ja kāds mēģina izglītot, tad redz heiteri. Kurš viņu cienīs, neviens, jo ir iedomīga kaza. Nezināji, tevi apgaismoja, tad esi tik gudra un izmanto šo izdevību, nāc klajā ar faktu pieņemšanu, pasaki, ka mācīsies no kļūdām un apgaismo arī savus sekotājus. Tas pats bija par bērna aprūpi, dara stulbības, cilvēki apgaismo, bet redz nevis atzīst mēs jauni vecaki, pieļaujam kļūdas, neatkārtojat mūsu kļūdas, tā vietā, nemācat mūs, jūs heiteri. Reāli bērnudārzs, pieauguši cilvēki, bet nespēj uzņemties atbildību, no viņiem, vai nu patiesības noliegšana, vai faktu sagrozīšana.
25.03.2024 11:13 |
 
Reitings 979
Reģ: 13.11.2023
SarmaD @ 25.03.2024 10:56
Re, kādas jūs foršas meitenes, sekojat līdzi kādu vistu olas pērkat. ?

Kāpēc tas tāds pārsteigums? Gan jau ir daļa, kas neēd olas vispār un daļa, kas ir dzīvnieku aktīvistes utt.
Par olām runājot tieši pirms pāris nedēļām sākās akcija, kas laikam vēl turpinās
https://www.atbrivo.lv/
25.03.2024 10:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits