Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 626
Reģ: 12.10.2023
MēnessSieviete @ 03.05.2024 11:23
Tā, meičukī... uz cik saderam, ka tūlīt tiks iepostots tāds pats video? Nu neko nevar jau oridžinal un lakšarī citu izdomāt??
https://failiem.lv/f/9b7zp3ryke
Ja nu kas šeit būs viņas "inspo"
https://www.instagram.com/reel/C6TnKyJtThd/?igsh=MXFoYTJvd3prZGc0Ng==

🤣🤣🤣 šis uzlaboja dienu, paldies
03.05.2024 11:28 |
 
Reitings 317
Reģ: 19.07.2017
simona.saimona @ 03.05.2024 10:00
Ar nepacietību gaidu tos neatliekamos darbus, ko Elīna bija cerējusi tieši šajās 2 dienās izdarīt, ja brauktu vēlāk kopā ar Džeisonu, pēc tam, kad būtu uztaisījusi jaunu pasi.
Pagaidām neatliekamie darbi, kurus bez viņas komanda nebūtu varējusi paveikt:
1) uztaisīt live un atrādīt apartamentus
2) dejot ar matu suku rokās tualetē
3) atrādīt brokastu pārslas
4) parādīt, kā tecina Dubaijā kafiju krūzītē no automāta.

😀😀😀 sasmējos! Varbūt viņas mērķis ir pārņemt tv šovus. Sāka ar SBF. Parādīja savu garlaicīgo ikdienu, kura nav pat sezonas vērta, lai to rādītu. Džeisons paaugsies, varbūt ies uz Ģimene burkā. Čīkstēs vēljoprojām, ka ir močītāja, Džeisons būs uzsācis skolas gaitas. Elīna vēljoprojām turpina savas bezvīļu apenes piedāvāt, bet brīnās, par tādu e klasi, jo neviens taču nepateica kas un kā. Vēl pēc pāris gadiem varbūt tiks kādā kulinārijas šovā, jo cmon! Kurš vēl Latvijā prot samest visu cepenē un pasniegt kā ahujenna garšīgu klopsi. Zommers, domājams stūrī svīst, jo visdrīzāk Elīna to visu varētu pasniegt ar visu pannu un hlops ar pirkstiem iekšā. Šķiet, pat Laurlācis nebija tik traks gadījums kā Elīna šobrīd ar savām prasmēm. Vēl pēc pāris gadiem biznesmeņi neko nav mācījušies no savām kļūdām un turpina močīt pretēji straumei. Attiecības nekādas. Iespējams varētu spīdēt Mīlas nometne. Nauris staigā apenēs apkārt, Elīna tik burkšķ. Džeisons dzīvo pie omes kopā ar Radu. Buķiks turpina savu gājienu ar turku šmotkām, jo nekas, nekas nevar būt labāks par caurspīdīgu un vulgāru kleitu ar biezās zoles apaviem pie Latvijas +27 grādiem!
03.05.2024 11:24 |
 
10 gadi
Reitings 730
Reģ: 17.10.2013
Tā, meičukī... uz cik saderam, ka tūlīt tiks iepostots tāds pats video? Nu neko nevar jau oridžinal un lakšarī citu izdomāt😂🌚
https://failiem.lv/f/9b7zp3ryke
Ja nu kas šeit būs viņas "inspo"
https://www.instagram.com/reel/C6TnKyJtThd/?igsh=MXFoYTJvd3prZGc0Ng==
03.05.2024 11:23 |
 
Reitings 46
Reģ: 02.08.2023
Jelgavā arī nav rindas pasu daļā. Atbrauc norīta un čik čik gatavs. Draudzene no Uk bija atbraukusi un gāja vecākajai meitai taisīt.. 10min pagaidija un pēc 2 dienām gāja pakaļ.
03.05.2024 11:09 |
 
Reitings 173
Reģ: 04.09.2023
chihiro @ 03.05.2024 10:42

https://www.pmlp.gov.lv/lv/pieraksts
Pamēģini šeit saklikšķināt uz Čiekurkalnu - vai šodien ir kādi laiciņi? :)
Un jā, pirmais, ko es daru, ja man vajag noformēt pasi - eju uz pmlp mājaslapu un spiežu pierakstīties, nevis lejupielādēju qticket, kurš man nekad nekur citur nav vajadzīgs.
Tagad uzzināju, ka, lūk, qticket ir nepieciešams, lai uztaisītu pasi, jo pmlp lapa ir aizvēsture. Savu viedokli vari izteikt arī pieklājīgāk.

Pieraksts un Qticket rinda ir divas dažādas lietas. Pierakstā ir konkrēts laiks, QTICKET dzīvā rinda. QTICKET arī praktisks priekš VC4 un Gulbja laboratorijas.
03.05.2024 11:07 |
 
Reitings 1286
Reģ: 13.11.2023
Doiliene @ 03.05.2024 10:10

Tu laikam dzīvo kaut kādā aizvēsturē!
iegāju tagad aplikācijā - Qticket - un, piemēram, čiekurkalna nodaļā NAV rindas, ja grib tur tikt caur šo aplikāciju! 0 minūtes un 0 cilvēki priekšā! lose!

https://www.pmlp.gov.lv/lv/pieraksts
Pamēģini šeit saklikšķināt uz Čiekurkalnu - vai šodien ir kādi laiciņi? :)
Un jā, pirmais, ko es daru, ja man vajag noformēt pasi - eju uz pmlp mājaslapu un spiežu pierakstīties, nevis lejupielādēju qticket, kurš man nekad nekur citur nav vajadzīgs.
Tagad uzzināju, ka, lūk, qticket ir nepieciešams, lai uztaisītu pasi, jo pmlp lapa ir aizvēsture. Savu viedokli vari izteikt arī pieklājīgāk.
03.05.2024 10:42 |
 
Reitings 6590
Reģ: 27.02.2022
SantaBarbara @ 03.05.2024 10:17

Jă,man ar šis scenārijs škiet loti iespējams,skolā slikti uzvedĩsies,nemācǐsies,iespējams aiztiks citus,iedomāsies ka ir labāks par citiem,būs kārtējie teksti ar “Tu vispār zini ,kas ir mani senči?”
Un pie katriem sūdiem Nauris savos ādas legingos brauks sĩko ručĩt ārā no sūdiem,šādi biznesmeni un vinu sĩkie ir pilna pasaule,sĩkie uzauguši savā valā,vienĩgais kas nav trūcis augot ir nauda nu tad ar to arĩ zĩmējås.
jā un no tā cietīs apkārtejie bērni, kas auguši labā vidē utt.
.
btw, sasmējos par nauri ādenēs :D:D jejbogu, tāds puspediņš ies atpestīt savu bērnu :D:D:D
03.05.2024 10:20 |
 
Reitings 22374
Reģ: 18.08.2022
Everests @ 03.05.2024 09:52
nebrīnos, ka tas bērns nākotnē regulāri ar pašvaldibas policiju, mājas atgriezīsies. (dzeršana, pīpēšana utt).

Jă,man ar šis scenārijs škiet loti iespējams,skolā slikti uzvedĩsies,nemācǐsies,iespējams aiztiks citus,iedomāsies ka ir labāks par citiem,būs kārtējie teksti ar “Tu vispār zini ,kas ir mani senči?”
Un pie katriem sūdiem Nauris savos ādas legingos brauks sĩko ručĩt ārā no sūdiem,šādi biznesmeni un vinu sĩkie ir pilna pasaule,sĩkie uzauguši savā valā,vienĩgais kas nav trūcis augot ir nauda nu tad ar to arĩ zĩmējås.
03.05.2024 10:17 |
 
Reitings 691
Reģ: 23.11.2022
chihiro @ 02.05.2024 14:38

Dobelē tuvākais ir 06.05., kas, protams, ir daudz ātrāk nekā manis skatītajās pilsētās, bet tāpat nesanāktu tik ātri, jo vēl izgatavošanas laiks, kas ātrākais ir 2 dienas.
Apskatīju tikko, ka tiešām ir opcija iet stāties dzīvajā rindā, bet tad jo vairāk man liekas savādi, kā tas notiek, ja internetā pieraksts pilns. Sanāk, ka viens godīgi piesakās internetā, bet otrs, kas atnāk dzīvajā, saņem ātrāku pakalpojumu - savādi.

Tu laikam dzīvo kaut kādā aizvēsturē!
iegāju tagad aplikācijā - Qticket - un, piemēram, čiekurkalna nodaļā NAV rindas, ja grib tur tikt caur šo aplikāciju! 0 minūtes un 0 cilvēki priekšā! lose!
03.05.2024 10:10 |
 
Reitings 6590
Reģ: 27.02.2022
simona.saimona @ 03.05.2024 10:00
Ar nepacietību gaidu tos neatliekamos darbus, ko Elīna bija cerējusi tieši šajās 2 dienās izdarīt, ja brauktu vēlāk kopā ar Džeisonu, pēc tam, kad būtu uztaisījusi jaunu pasi.
Pagaidām neatliekamie darbi, kurus bez viņas komanda nebūtu varējusi paveikt:
1) uztaisīt live un atrādīt apartamentus
2) dejot ar matu suku rokās tualetē
3) atrādīt brokastu pārslas
4) parādīt, kā tecina Dubaijā kafiju krūzītē no automāta.
reāli cepi skatīties, cik viņa tur laimīga utt, kamēr ķipa žēl, ka džeisons nav līdzi. bļe nu kā kāds to atsaldeni var aizstāvēt?
03.05.2024 10:08 |
 
Reitings 98
Reģ: 30.09.2022
Ar nepacietību gaidu tos neatliekamos darbus, ko Elīna bija cerējusi tieši šajās 2 dienās izdarīt, ja brauktu vēlāk kopā ar Džeisonu, pēc tam, kad būtu uztaisījusi jaunu pasi.
Pagaidām neatliekamie darbi, kurus bez viņas komanda nebūtu varējusi paveikt:
1) uztaisīt live un atrādīt apartamentus
2) dejot ar matu suku rokās tualetē
3) atrādīt brokastu pārslas
4) parādīt, kā tecina Dubaijā kafiju krūzītē no automāta.
03.05.2024 10:00 |
 
Reitings 6590
Reģ: 27.02.2022
Valdet @ 03.05.2024 09:44
Ticiet man, Didra un Nauris dabūs atpakaļ. Šādas regulāras situācijas nepaliek bez sekām.. augs lielāks Džeisons un vairāk problēmu būs vecākiem tikt galā. Tas jau ir skaidrs. It ipaši ja šie dzīvo savā burbulī un ņi bum bum no emocionālās piesaistes un bērnu audzināšanas.
nebrīnos, ka tas bērns nākotnē regulāri ar pašvaldibas policiju, mājas atgriezīsies. (dzeršana, pīpēšana utt).
03.05.2024 09:52 |
 
Reitings 2069
Reģ: 10.09.2021
Un visticamākais scenārijs, ka Džeisonam esot lielam būs kauns, ka ir Didrihsons.
03.05.2024 09:47 |
 
Reitings 2069
Reģ: 10.09.2021
Ticiet man, Didra un Nauris dabūs atpakaļ. Šādas regulāras situācijas nepaliek bez sekām.. augs lielāks Džeisons un vairāk problēmu būs vecākiem tikt galā. Tas jau ir skaidrs. It ipaši ja šie dzīvo savā burbulī un ņi bum bum no emocionālās piesaistes un bērnu audzināšanas.
03.05.2024 09:44 |
 
Reitings 1946
Reģ: 11.10.2022
Linduxis @ 03.05.2024 08:58
Ok, pieņemam, ka tā var būt - mīlestība/ piesaiste neizveidojas. BET! Tas neatceļ pamata noteikumu - savus lēmumus pieņemt tā, ka primāri vecāks domā par to, kas ir bērna, nevis viņa paša labākajās interesēs. Rādīt cilvēku ir milzīga atbildība. Ja pieņem lēmumu to darīt, vienlaikus pieņem lēmumu arī audzināt viņu ar atbildību un cieņu pret viņa vajadzībām. Mazs bērniņš nevar paust balss tiesības pats par sevi. Kurš runās viņa vārdā? Pirmajos gados mamma un tētis vai primārā aprūpes persona ir viņa ikdienas vajadzību topa augšgalā.

Piekrītu 100%, ja esi pieņēmis lēmumu un kļuvis par vecāku, tad tā ir Tava, ne omes un aukles atbildība, rūpēties par bērna drošību, veselību un labbūtību. Savas vēlmes aiziet otrajā plānā, sorry. Bet Didrihsoni tirinās un mētājās pa pasauli kā tādi pilnīgi dunduki, kaut ko ķer, grābj, abi vienlīdz neaptēsti, nenobrieduši un nepieauguši. “Gribu uz Dubaiju, mi mi mi” 🥹 tad lai mammuks audzina manu bērnu”.
03.05.2024 09:25 |
 
10 gadi
Reitings 256
Reģ: 10.01.2012
chihiro @ 03.05.2024 08:41

Saprotu jau to, ka nav vērts iet pret plūsmu, bet šad tad nenoturos un iekomentēju.
--
Bet, ja cilvēki var laikot āboliņš komentāru par to, ka es esmu čuru galva un lai eju pārbaudīt savas urīns analīzes.. nu sorry, cilvēks atrada diskusiju par cistītu, kur atbildēju uz meitenes komentāru un pateicu, ka diemžēl bieži sastopos ar urīnceļu infekcijām. Ja tā ir normāla cilvēka uzvedība - par sveša veselības problēmām rakstīt tādēļ šādus komentārus, tad man ir sliktas ziņas jums.. jau pirms tam komentāri nebija adekvāti, kādēļ es pateicu, ka izklausās, ka meitenei ir traumas un ka diemžēl viņa tās var izpaust savu bērnu audzināšanā (jo ļoti ņēmās ar to, ka Džeisonam 100% būs traumas Elīnas dēļ), bet šis tāds ķirsītis uz kūkas, kur parāda, ka šī komentētāja ir Kiviču līmenī.
tai lietotājai( abolins) uz Tvaika ielu sen jau bija jālaižas!
03.05.2024 09:11 |
 
Reitings 636
Reģ: 09.01.2024
Didrihsonei gadījumā pirms pāris gadiem nebija sadarbība ar airBaltic? Diezgan nesmuki savas nezināšanas dēļ vainot kompāniju. Patika ietekmelē viens komentārs - ja es ņemu kokaīnu lidmašīnā un mani apcietina, tad arī aviokompānija vainīga, jo nepabrīdināja, ka tas nav legāli? 😄
03.05.2024 08:59 |
 
Reitings 257
Reģ: 17.05.2022
pepija @ 03.05.2024 06:45
varu pateikt no savas pieredzes.Man ar bernu diemzel neizveidojas nekads kontaksts,kad piedzima,ne pec gadam,ari tagad,kad vins ir jau pilngadigs,mums tadu baigo kontaktu nav,jo jau no 1 gada vecuma parsvara berns dzivoja pie maniem vecakiem.Man bija gadu smaga pecdzemdibu depresija,es nebiju spejiga rupeties par bernu.Bernu savaca mani vecaki un ta ari turpinaja audzinat,es braucu ciemos,tad kadus gadus tur dzivoju,tad atkal braucu ciemos.Mes ar delu vairak viens otru uztveram ka bralis un masa,nevis ka mate un berns.
un diezmel neko tur izdarit nevar,vnk nerodas ta piesaiste,kaut bernu loti gribeju un gaidiju.
Bet reala dzive diezmel tu nevari pec pasutijuma dabut jutas,kuru nav.
Bet es pati piemerma dzivoju pilna gimene,bet ari man nav nekadu attiecibu siltu ar vecakiem.Ta ka tas ari nav raditajs,ka ja Didrihsoni baigi nemtos ar Dzeisonu,ka vins justos milets.Tas viss ir daudz dzilak un nopietnak.Dzive diemzel nav serials un viss nenotiek uz pasutijumu ka mums gribas.
Ok, pieņemam, ka tā var būt - mīlestība/ piesaiste neizveidojas. BET! Tas neatceļ pamata noteikumu - savus lēmumus pieņemt tā, ka primāri vecāks domā par to, kas ir bērna, nevis viņa paša labākajās interesēs. Rādīt cilvēku ir milzīga atbildība. Ja pieņem lēmumu to darīt, vienlaikus pieņem lēmumu arī audzināt viņu ar atbildību un cieņu pret viņa vajadzībām. Mazs bērniņš nevar paust balss tiesības pats par sevi. Kurš runās viņa vārdā? Pirmajos gados mamma un tētis vai primārā aprūpes persona ir viņa ikdienas vajadzību topa augšgalā.
03.05.2024 08:58 |
 
Reitings 1286
Reģ: 13.11.2023
Kenty @ 03.05.2024 08:44
neņem galvā,šeit citreiz aiziet uz personīgajiem apvainojumiem,kad nav pa spalvai.

Paldies, es neņemu personīgi, vnk paskaidroju kontekstu pārējiem.
:)
03.05.2024 08:54 |
 
Reitings 636
Reģ: 09.01.2024
āboliņš @ 02.05.2024 23:16

Man tā bija!Es visu tik darīju sava bērna labā, es ļoti daudz lasīju un mācījos,un dekrēta laikā apmeklēju kursus, daudz un dažādus kursus,attīstība, par to kā nesabojāt bērna psihi,dzīvi.
Arī šobrīt lasu un interesējos par un ap savu bērnu! Visu daru ,lai nu cerams viņš izaugtu laimīgs un tas ir mans uzdevums ,pienākums šajā dzīvē viņam iemācīt visu to labo par sevi un mums,mūsu ģimeni! Lai viņš nesačakarēts kādu dienu nepateiktu , es ienīstu savu māti vai tēvu!! Jo bērnībā es jutos tā un tā.
Tas tieši viss notiek ar džeisonu,lai arī viņam tikai 2 gadiņi ,viņš to tāpat atcerēsies caur ķermeņa valodu,kas ir izgājusi cauri kā trauma, Džeisons tiek pakļauts ilgstošam posholoģiskam stressam un traumām,kas 100% atstās uz viņu iespaidu.
Un Didrihsoniem tas nāks atpakaļ kā tāds bumerangs.
Domāju,ka Didrihsone neiesaistīsies puikas atzīmēs un spiedīs uz to,ka skola nav svarīga,bet arī skola mums māca sasniegt savus mērķus un gūt tālākus panākumus,skaidrību par tālākām nākotnes darbībām,pat ja tu esi nulle matenātikā ,to vaig un tam cauri iet ir nepieciešams un tas ir vajadzīgs,pat ja tu esi divnieku karalītis.

Pēc taviem “šobrīt” un “vaig” izskatās, ka tev arī skola nebija īpaši svarīga. 😂 Didrihsones cienīga gramatika. 😂
03.05.2024 08:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits