Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 73
Reģ: 21.07.2023
Bubuu @ 02.05.2024 07:19
JA TIK ĻOTI SĀP SIRDS TAD PALIEC MĀJĀS AR SAVU BĒRNU VIENREIZ DZĪVĒ, NOLĀDĒTĀ MĀTĪTE!!!

man liekas recigi cik daudzi šaja foruma sacelusi traci. tas nav nekas tads, lai kadu apsaukatu vai bimbaatu. visi satraukušies "kaa taa var!!!!!!, kaa taaa bar??"🤣🤣🤣🤣🤣 tak iechillojat. man nelielas nekas traks. gan didrihsone parspile gan jus te visas.
02.05.2024 10:09 |
 
Reitings 2582
Reģ: 17.03.2022
Ai, Didra beidz liet asaras, visas mēs te tāpat zinām, ka viss tas ir viens liels neizdevies teātris..... Ņurikam vispār tas pretīgais smiins, kad runaaja par pasi....Pretīgi cilvēki!!!!!! Un tie, kas tic visam ko viņi raada un stāsta..... Man juusu tiešām ir žeeel....
02.05.2024 10:05 |
 
10 gadi
Reitings 686
Reģ: 14.06.2011
LivuxePivuxe @ 02.05.2024 09:55
Vot es gan ticu, ka Elīna tiešām gribēja ņemt līdzi Džeisonu, jau Bali ceļojuma laikā viņa teica, ka būs ceļojums ar Džeisonu uz Dubaju. Man arī liekas, ka jūs pārāk daudz samazgas lejat uz Elīnas galvas, protams, ka viņa ir dumja un slīpēta, ar saviem mīnusiem, bet nu kamoon, nu, viņa tak mīl to bērnu. Gan jau ir tā, kā citas dāmas teica, ka Džeisonam pase mazāk par 6.mēn derīga, tāpēc nepalaida līdzi. Protams, tā asaru filmēšana ir ar nodomu, lai bāztu storijos priekšā un pakaļā, bet es arī domāju, ka viņa tiešām bija bēdīga, viņa tomēr ir mamma, lai arī cik nepareiza viņa jums liktos, noteikti ir daudz sliktāki vecāki par Didrihsonu pāri. Es arī domāju, ka tagad viņa savu dusmīgu un niknumu izliks uz Nauri, jo viņš jau nepaskatījās pases, viņš ir ''ģimenes galva'' tomēr. :D

Tu nopietni domā, ka viņa mīl to bērnu? Ļoti savāda mīlestība, ja negrib pavadīt laiku kopā. Viņa nevar pavadīt vairāk kā 4h nonstop ar bērnu pat tad, ja kāds viņu palīdz “skatīties”. Un “es cerēju, ka mēs beidzot būsim kopā”- vienkārši WTF?! 😁😁😁😁
02.05.2024 10:05 |
 
Reitings 987
Reģ: 23.02.2023
Tā raudāšana tik komiska, safilmēt to visu no dažādiem skatu punktiem, samontēt…
Bet iedomāties, ka viņa var palikt LV, aiziet uztaisīt pasi pa 1 dienu un pēc tam izlidot.. to gan nevar iedomāties. Ja jau ceļojums uz 2 nedēļām, nekas traģisks nebūtu ielidot 2-3 dienas vēlāk.
Tāda cirve.
02.05.2024 10:04 |
 
Reitings 2039
Reģ: 28.01.2023
Uz ātro iemetu Airbaltic mājas lapā, ka, ja līdz ritdienai dabūtu pasi un sestdien lidotu (1pieaugušais un bērns līdz 2g), tas izmaksātu 588Eur, kas protams nav maza nauda, bet gan jau šie nenobankrotētu un no sestdienas varētu baudīt ceļojumu visi kopā. Bet ne jau nu Elina lidotu bez Naura, jo pat nemācētu no lidostas tikt ārā un ne jau arī paliktu ar Džeisonu viena pati, kārtotu pasi un lidotu viena ar bērnu.🤡
02.05.2024 10:04 |
 
10 gadi
Reitings 719
Reģ: 17.10.2013
Latvijā nedzīvoju jau ilgi, varbūt kļūdos, bet, ja jau tik ļoti vajadzēja Džeisonu līdzi, kur tad problēma Naurim palikt LV, aši sīkajam pasi uztaisīt un tad atlidot vēlāk? Nejau viņi paliek pāris dienas Dubaijā...
Vienkārši - Didriķei pie dirsas Džeisons, galvenais viņai dzīvē ir 100x pārbildēt šmotkas...
02.05.2024 10:03 |
 
Reitings 3617
Reģ: 06.05.2014
Mamaša ar taksi atbrauca pakaļ mazajam uz lidostu? Varēja jau uzreiz kaut kur aizkadrā stāvēt. Vainot lidsabiedrību pie savas nezināšanas par dokumentiem, nav pareizi. Pasažieri paši ir atbildīgi par dokumentu sakārtošanu pirms izlidošanas. Informāciju var noskaidrot diezgan viegli - kaut vai pazvanot uz vēstniecību, ja slinkums meklēt.
AirBaltic lapā pat ir forma, kur, norādot galamērķi, tiek parādīta informācija par nepieciešamajiem dokumentiem. Passport and Documents: United Arab Emirates. Travelers require a passport valid for at least 6 months from the time of entry.
Pats labākais, ka pirmais pārdzīvojums ir par to, ka nevarēs safilmēt IG kontentu. Jā, sūdīgi vecāki - beidzot varu piekrist Didras teiktajam.
02.05.2024 10:02 |
 
10 gadi
Reitings 2780
Reģ: 25.05.2009
Cocoth @ 02.05.2024 09:37
Didra pārdzīvo jo nesanāks uztaisīt video kā visi kopā atpūšas??‍♀️

Šis! ⬆️ Pati vēl saka, ka saglabājusi bildes un video no arhīva, kur šie bijuši bez viņa un esot domājusi uztaisīt kopīgu video, kā tagad turpat esot visi kopā. 100 punkti paspēs vēl Naurelim nolasīt lekciju, ka šis nav dēla pasi pārbaudījis. Un tās viņas strašnās lūpas tajos raudu storijos pēc riktīgām sardelēm izskatās. Užas vienkārši.
02.05.2024 10:01 |
 
Reitings 720
Reģ: 07.04.2022
LivuxePivuxe @ 02.05.2024 09:55
Vot es gan ticu, ka Elīna tiešām gribēja ņemt līdzi Džeisonu, jau Bali ceļojuma laikā viņa teica, ka būs ceļojums ar Džeisonu uz Dubaju. Man arī liekas, ka jūs pārāk daudz samazgas lejat uz Elīnas galvas, protams, ka viņa ir dumja un slīpēta, ar saviem mīnusiem, bet nu kamoon, nu, viņa tak mīl to bērnu. Gan jau ir tā, kā citas dāmas teica, ka Džeisonam pase mazāk par 6.mēn derīga, tāpēc nepalaida līdzi. Protams, tā asaru filmēšana ir ar nodomu, lai bāztu storijos priekšā un pakaļā, bet es arī domāju, ka viņa tiešām bija bēdīga, viņa tomēr ir mamma, lai arī cik nepareiza viņa jums liktos, noteikti ir daudz sliktāki vecāki par Didrihsonu pāri. Es arī domāju, ka tagad viņa savu dusmīgu un niknumu izliks uz Nauri, jo viņš jau nepaskatījās pases, viņš ir ''ģimenes galva'' tomēr. :D

nu kāpēc šeit vēl nav ieviesta rēcīgā emoji, lai reaktotu uz komentāru? 🤣
02.05.2024 10:00 |
 
Reitings 205
Reģ: 04.09.2020
Paskatoties tos pēdējos storijus.. Didri varētu vnk pazust no IG un nekad vairs tur nerādīties. Derīga pase ir derīga.. wtf. Jūs esat absolūti l*hi. Tādi ceļošanas guru un tik elementāras lietas nezina. Ja jau jums tās naudas ir dafiga un vēl mazliet, tad uztaisat pasi un viss. Ja parunā normāli un samaksā, tad pasi jau nākamajā dienā var dabūt. Kad Didrulei bija kkur jālido un šai kkas nebija ar pasi, tad uzreiz skrēja to taisīt. Tagad bērnam - ai, priekš kam. Un ko nozīmē - taksis atbrauca? Kam? Džeisons viens pats tai taksī būs?
Es jūtos, kā mēs būtu sliktākie vecāki - BET JŪS ARĪ ESAT SLIKTĀKIE REDZĒTIE VECĀKI. TU DIDRA TIK ĻOTI TICI DIEVAM, TAD NOTICI ARĪ TAM, KA VIŅŠ JUMS MĒĢINA KAUT KO PATEIKT GAN AR ŠO, GAN AR TO, KA PIE BEBJA NETIKT.
Un šai galvenais ir VIDEO. Viņa nepinkšķ par bērnu, bet par to, ka VIDEO gribēja uztaisīt.
Last thing - tajā raudošajā storijā viņai nemaz asaras nav, bet kko cītīgi slauka.
02.05.2024 10:00 |
 
Reitings 11
Reģ: 08.11.2023
Vot es gan ticu, ka Elīna tiešām gribēja ņemt līdzi Džeisonu, jau Bali ceļojuma laikā viņa teica, ka būs ceļojums ar Džeisonu uz Dubaju. Man arī liekas, ka jūs pārāk daudz samazgas lejat uz Elīnas galvas, protams, ka viņa ir dumja un slīpēta, ar saviem mīnusiem, bet nu kamoon, nu, viņa tak mīl to bērnu. Gan jau ir tā, kā citas dāmas teica, ka Džeisonam pase mazāk par 6.mēn derīga, tāpēc nepalaida līdzi. Protams, tā asaru filmēšana ir ar nodomu, lai bāztu storijos priekšā un pakaļā, bet es arī domāju, ka viņa tiešām bija bēdīga, viņa tomēr ir mamma, lai arī cik nepareiza viņa jums liktos, noteikti ir daudz sliktāki vecāki par Didrihsonu pāri. Es arī domāju, ka tagad viņa savu dusmīgu un niknumu izliks uz Nauri, jo viņš jau nepaskatījās pases, viņš ir ''ģimenes galva'' tomēr. :D
02.05.2024 09:55 |
 
Reitings 6362
Reģ: 27.02.2022
Cocoth @ 02.05.2024 09:38
Bet nu kamoon, būtu viņi tie supervecāki un gribetu to dzeisonu liidz, nu buutu viens no vinjiem palicis sonakt lv, uztaisijis dzeisonam pasi , un lidojis kopa ar bernu pec 2-3 dienam ??‍♀️
tā tak ir plika diršana, neplānoja, to bērnu nemaz līdzi ņemt.
02.05.2024 09:43 |
 
Reitings 720
Reģ: 07.04.2022
šausmas, šausmas... šitādi te, kuri pasaka- man likās, ka nu ja pase ir derīga, tad ir derīga un viss - šitādi te taisa kkādas mācības citiem? kuri nevar izsekot un noskaidrot tik elementāras lietas? DRAUSMAS..
02.05.2024 09:43 |
 
Reitings 343
Reģ: 02.11.2019
Bet nu kamoon, būtu viņi tie supervecāki un gribetu to dzeisonu liidz, nu buutu viens no vinjiem palicis sonakt lv, uztaisijis dzeisonam pasi , un lidojis kopa ar bernu pec 2-3 dienam 🤦🏽‍♀️
02.05.2024 09:38 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.12.2023
Neviena normāla mamma neatstātu mazo un pati aizlidotu.. vareja šodien skriet pasi taisit lai rīt gatava…
02.05.2024 09:37 |
 
Reitings 343
Reģ: 02.11.2019
Didra pārdzīvo jo nesanāks uztaisīt video kā visi kopā atpūšas🤦🏽‍♀️
02.05.2024 09:37 |
 
Reitings 2749
Reģ: 24.07.2023
Nauris,kā vienmēr, maliņā,lai visi uzbrūk didrai, bet viņš tas "labiņais" bet vainīgi ABI🥶kā var tā izrīkoties ar bērnu🤮Pirms tam storijos didra stāstīja, ielidojam agri no rīta, pieaugušie var tusēt pa šopingcentru,bet Džeisons,būs grūti, bla,bla...Nauri, atklāšu tev vienu "noslēpumu" viesnīcu var norezervēt vienu dienu ātrāk, un vari ierasties no rīta,numuriņš gaidīs,un arī brokastis,un var mierīgi iet atpūsties, vismaz dēļ Džeisona būtu tā norezervējis🥶🥶Nauels nav gudrāks par Didru, divi tupi fake biznesmeņi, un bērns viņus interesē vismazāk.Kad didra rādīja Džeisona drēbju čupiņu,tur bija tikai dažas drēbītes, nekādas mantiņas,grāmatiņas,nekas.
Viņi zināja, ka Džeisons nelidos, domāju,ka Nauri Anne nefilmēja,jo viņš nevarēja tik pārliecinoši to teātri spēlēt😨🤮
02.05.2024 09:36 |
 
Reitings 342
Reģ: 24.09.2022
Lauva08 @ 02.05.2024 08:24
Bet godīgi sakot, es arī nezināju, kā jābūt termiņam 6 mēneši. Es domāju, kā jābūt derīgam tik ilgi cik ir ceļojums, un protams pāris dienas pa virsu katram gadījumam. Protams, žēl bērniņa, bet nu vismaz es ieguvu ļoti noderīgu info, paldies!
6 mēneši jābūt derīgai lielam vai mazam, ja lido ārpus Eiropas savienības, ja uz Eiropu, tad derīgai jābūt uz ceļojuma laiku.
02.05.2024 09:33 |
 
Reitings 325
Reģ: 11.12.2014
Neticu, ka viņi nezināja par tiem +6m, tā tak ir jābūt arī ar viņu un visu citu pasēm. Nelido jau pirmo reizi ārpus eiropas. Un man manuprāt pērkot biļetes ir šis apakšpunkts minēts arī noteikumos. Žēl puikas kuram prosta ir divi debīliķi.
02.05.2024 09:32 |
 
Reitings 6362
Reģ: 27.02.2022
hhhahaa @ 02.05.2024 09:16
es vēl pamanīju, ka Annemarijas suns pazudis. arī nogrūda vecākiem vai kādam citam, pēc labākajām Didrihsonu tradīcijām?
100%, ka jā. vai arī no kaut kāda neizārstēta iekaisuma nomira, pilnībā nepārsteigtu. un annemarija tāda pati kā didrene, tieši nekur nenorāda #reklāma
02.05.2024 09:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits