Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3617
Reģ: 06.05.2014
Kāds tic, ka AirBaltic nekorekta informācija norādīta? Tā informācija pielasās automātiski no sistēmas. Ņuris gadījumā nejauc 3 mēnešus ar to, ka vīza nav vajadzīga, ja ceļo 90 dienas? Tad jau lapā arī būtu nepareiza informācija, bet tur tak ir 6 mēneši. Nezināšana neatbrīvo no atbildības. Vot, pieredzējušie ceļotāji.
02.05.2024 10:50 |
 
Reitings 6362
Reģ: 27.02.2022
bļe nu tagad TG gaužas asaras lej, kuras nebirst :DD beidzot sirds esot pieķērusies. Var jau dirst, bet nevajag melot. pretekle. pretīga mātīte.
02.05.2024 10:48 |
 
Reitings 88
Reģ: 07.09.2023
Es domāju, ka biļete Džeisonam bija nopirkta, bet neviens jau no paša sākuma nebija paredzējis, ka viņš varēs braukt līdzi. Tāpēc arī tagad notiek Airbaltic tagošana storijos un vainošana pie visa. Ja tomēr arī pēc šī haipa sacelšanas Airbaltic kaut ko publiski atbildēs, tad taps skaidrs, ka problēma tiešām bija pārāk īss pases derīguma termiņš, nevis neesoša biļete. Ķipa jenotam vienkārši sanāca lielais upsī. Tāpēc arī mamaška Rīgā, bērns pa taisno no krokodīla asaru storijiem iekšā taksī, un par to vairs nav jādomā.
Vairāk fascinē doma par to, kā šī ideja radās un tika apspriesta. Ķipa sēž kādu vakaru savā marmora pilī, vai tajā pašā Balī un domā kaut ko sērijas - "ai, mums te tas brauciens uz 2 nedēļām, it kā mums tas Džoistiks jāņem līdzi, bet nu riktīgi zb krāmēties un pakārtot viņam laiku. Ko lai izdomā?" Nez kurš no abiem gada vecākiem bija autors šim meistarīgajam plānam.
Jebkurā gadījumā, kārtīgi balsī varēju izsmieties par tiem nožēlojamajiem lidostas storijiem. Jā, didriķene, jūs esat nenormāli sūdīgi vecāki. Tā, ka tiešām drausmīgi atsaldeņi. Protams, ka būs pilns ar tukšpaurēm zem nākamā "ai kā sirsninja saap" reela, kas viņus atbalstīs, bet nu c'mon. Tāds sveškauns un riebums.
02.05.2024 10:46 |
 
Reitings 2039
Reģ: 28.01.2023
Everests @ 02.05.2024 10:42
tiešām tos lohus beidzot nevar cancelot? kad tas brīdis beidzot pienāks, tāpat kā to agritu, kas to suni nogrūda kaut kur. ar didreni tagad tieši tāpat varētu.

Aj tā sekošana viņiem ir kā pumpa uz deguna, zini, ka nevajag aiztikt, būs tikai sliktāk, bet tāpat nagi niez..
02.05.2024 10:43 |
 
Reitings 6362
Reģ: 27.02.2022
Bubuu @ 02.05.2024 10:42
Oo.. čomi ar līdzi. Tad jau skaidrs, ka nebija ieplānots ģimenes ceļojums, bet bez bērna ar čomiem.
nu betttttttt, ja viņas krievuška māte, jau vakar bija Rīgā, tak vairāk jau skaidrs viss. dohhh
02.05.2024 10:43 |
 
Reitings 6362
Reģ: 27.02.2022
tiešām tos lohus beidzot nevar cancelot? kad tas brīdis beidzot pienāks, tāpat kā to agritu, kas to suni nogrūda kaut kur. ar didreni tagad tieši tāpat varētu.
02.05.2024 10:42 |
 
Reitings 2039
Reģ: 28.01.2023
Oo.. čomi ar līdzi. Tad jau skaidrs, ka nebija ieplānots ģimenes ceļojums, bet bez bērna ar čomiem.
02.05.2024 10:42 |
 
Reitings 146
Reģ: 01.11.2023
Tējnīca @ 02.05.2024 10:30
Jūs esat redzējušas, ka kaut kur mātei pasaka, ka nevar lidot ar bērnu un viņa to bērnu vienkārši ieliek taksī? Es saprastu, ka jā, jāraud - būs lieki izdevumi lidot vēlāk vai netiks uz Dubaju, jā žēl, protams. Bet risinājums nav neņemt bērnu!!! Kas tas vispār tikko bija? Naudu viņiem Džeisonam neesot žēl - burtiski tikko izvēlējās ceļojumu, nevis rūpes par bērnu. Kāda tam puisītim ir piesaiste? Un ar ko?? Murgs! Reāli murgs. Nabaga bērniņš, kurš naudas aizsegā tiek turēts mīlestības badā. Kas tā par māti, kas saskaroties ar šādu situāciju nevis sev rada neērtības (nelidot, lidot pēc 2 dienām utt), bet nogrūž bērnu, lai pati var darīt kā bija plānojusi. Slimākais, ko līdz šim no šī pāra esmu redzējusi.

tas ir pizgec, man sirds luuzt skatoties uz to nabaga beernu
02.05.2024 10:37 |
 
Reitings 1559
Reģ: 06.10.2022
Lauva08 @ 02.05.2024 08:24
Bet godīgi sakot, es arī nezināju, kā jābūt termiņam 6 mēneši. Es domāju, kā jābūt derīgam tik ilgi cik ir ceļojums, un protams pāris dienas pa virsu katram gadījumam. Protams, žēl bērniņa, bet nu vismaz es ieguvu ļoti noderīgu info, paldies!

Ja ceļo tik bieži un ārpus shengen, cik viņi, tad to 100% zina. Nu kā? Es 20x vienmēr visu pārbaudu, pārliecinos un izlasu ko un kā vajag, arī ja lidoju atkārtoti uz to pašu vietu.
02.05.2024 10:34 |
 
Reitings 1440
Reģ: 14.09.2023
Jūs esat redzējušas, ka kaut kur mātei pasaka, ka nevar lidot ar bērnu un viņa to bērnu vienkārši ieliek taksī? Es saprastu, ka jā, jāraud - būs lieki izdevumi lidot vēlāk vai netiks uz Dubaju, jā žēl, protams. Bet risinājums nav neņemt bērnu!!! Kas tas vispār tikko bija? Naudu viņiem Džeisonam neesot žēl - burtiski tikko izvēlējās ceļojumu, nevis rūpes par bērnu. Kāda tam puisītim ir piesaiste? Un ar ko?? Murgs! Reāli murgs. Nabaga bērniņš, kurš naudas aizsegā tiek turēts mīlestības badā. Kas tā par māti, kas saskaroties ar šādu situāciju nevis sev rada neērtības (nelidot, lidot pēc 2 dienām utt), bet nogrūž bērnu, lai pati var darīt kā bija plānojusi. Slimākais, ko līdz šim no šī pāra esmu redzējusi.
02.05.2024 10:30 |
 
Reitings 98
Reģ: 30.09.2022
Roze sarkanā @ 02.05.2024 10:14
jā ir slikti vecāki,dzērāji un t.t.,bet arī Didrihsoni ir ĻOTI slikti vecāki, kuri savam bērnam nedod pašu galveno, mīlestību,un to var redzēt.Didra mierīgi aizlido, atstāj raudošu bērnu,taksis klāt,mamaša taksī jau gaida. Viņiem pašiem vēmiens nenāk? Un didra neuztraucas,kā Džeisons bez mums, viņu neuztrauc,ka viņš raud, bet viņa uztraucas par video,ko gribējusi filmēt??un būs atkal fake salkanie video no Dubajas,cik ļoti mīl viens otru??didra,tu varēji nelidot, uztaisīt pasi Džeisonam šodien, un lidot rīt, ja tevi tiešām interesētu bērns!

Viņa taču nebūtu gatava viena pati ar Džeisonu lidot, jo nemāk bērnu ne nomierināt, ne izklaidēt. Viņa ar Džeisonu kaut kur dodas tikai tad, ja blakus ir vēl kāds cilvēks, jo skaidri zina, ka nemāk tikt galā ar savu bērnu.
02.05.2024 10:25 |
 
10 gadi
Reitings 688
Reģ: 14.06.2011
LivuxePivuxe @ 02.05.2024 10:11

Jā, es tam ticu. Protams, ka viņa šmotkas un Butķiku mīl vairāk par Džeisonu, bet nu mīl to bērniņu, pati kaut kādā savā veidā. Nu, nevar tā teikt, ka viņai pie po par bērnu. Viņš ir aprūpēts, tīrs, saģērbts, paēdis, apčubināts, nu, nekas viņas storijos neliecina par to, ka Džeisonam kaut kas ir ne tā. Kiviču storijos gan mēs redzam kā ir, kad vecākiem vienalga par savu bērniņu.

Tas, ka bērns staigā tīrās drēbēs, neliecina par mātes mīlestību. Un saki, ka viņam nekas netrūkst??? Tev viss griežas ap naudu vai tikai bērnu aprūpe? Viņam trūkst normālas vecumposmam arbilstošas attīstības jau kopš dzimšanas un pat medicīniskās palīdzības. Mīlošajai mātei nav laika aizvest bērnu pie “neko jaunu nepastāstīja” speciālistiem, lai pārbaudītu, vai bērnam nav attīstības aizture.
02.05.2024 10:22 |
 
Reitings 6362
Reģ: 27.02.2022
LivuxePivuxe @ 02.05.2024 10:11

Jā, es tam ticu. Protams, ka viņa šmotkas un Butķiku mīl vairāk par Džeisonu, bet nu mīl to bērniņu, pati kaut kādā savā veidā. Nu, nevar tā teikt, ka viņai pie po par bērnu. Viņš ir aprūpēts, tīrs, saģērbts, paēdis, apčubināts, nu, nekas viņas storijos neliecina par to, ka Džeisonam kaut kas ir ne tā. Kiviču storijos gan mēs redzam kā ir, kad vecākiem vienalga par savu bērniņu.
es domāju, ka piem, ģimenē, kurā nav tik daudz naudas un bērnam sarupē lietotas lietas, bet sarūpē + mamma viņu audzina un mīl, ka tas bērns ir daudz laimīgāks par Džeisonu. tādam mazam bērnam tak pohuj, ka tĪrS aPģErBs un ĒdIeNs, par kuru pat isti māte nedomā, bet nauris sapērk. kā man besī, ka šo liek kā argumentu.
.
kivičiem jau sen vajadzeja atņemt bērnu, tas ir fakts.
02.05.2024 10:20 |
 
Reitings 343
Reģ: 02.11.2019
Kivičiem nav naudas, tapec ari berns ir tads kads ir, varbut vel sodien ziemas zabakiem
Didriķi ir apgerbusi tīri un atbilstoši savu bèrnu, bet tas arī viss, mīlestība tur ir tuvu nullei, vienīgi cik nauris vel dod kopa pavadito laiku
02.05.2024 10:18 |
 
Reitings 2749
Reģ: 24.07.2023
LivuxePivuxe @ 02.05.2024 09:55
Vot es gan ticu, ka Elīna tiešām gribēja ņemt līdzi Džeisonu, jau Bali ceļojuma laikā viņa teica, ka būs ceļojums ar Džeisonu uz Dubaju. Man arī liekas, ka jūs pārāk daudz samazgas lejat uz Elīnas galvas, protams, ka viņa ir dumja un slīpēta, ar saviem mīnusiem, bet nu kamoon, nu, viņa tak mīl to bērnu. Gan jau ir tā, kā citas dāmas teica, ka Džeisonam pase mazāk par 6.mēn derīga, tāpēc nepalaida līdzi. Protams, tā asaru filmēšana ir ar nodomu, lai bāztu storijos priekšā un pakaļā, bet es arī domāju, ka viņa tiešām bija bēdīga, viņa tomēr ir mamma, lai arī cik nepareiza viņa jums liktos, noteikti ir daudz sliktāki vecāki par Didrihsonu pāri. Es arī domāju, ka tagad viņa savu dusmīgu un niknumu izliks uz Nauri, jo viņš jau nepaskatījās pases, viņš ir ''ģimenes galva'' tomēr. :D
jā ir slikti vecāki,dzērāji un t.t.,bet arī Didrihsoni ir ĻOTI slikti vecāki, kuri savam bērnam nedod pašu galveno, mīlestību,un to var redzēt.Didra mierīgi aizlido, atstāj raudošu bērnu,taksis klāt,mamaša taksī jau gaida. Viņiem pašiem vēmiens nenāk? Un didra neuztraucas,kā Džeisons bez mums, viņu neuztrauc,ka viņš raud, bet viņa uztraucas par video,ko gribējusi filmēt🤮🤮un būs atkal fake salkanie video no Dubajas,cik ļoti mīl viens otru🤮🤮didra,tu varēji nelidot, uztaisīt pasi Džeisonam šodien, un lidot rīt, ja tevi tiešām interesētu bērns!
02.05.2024 10:14 |
 
Reitings 2039
Reģ: 28.01.2023
dzestaislietotajs @ 02.05.2024 10:09

man liekas recigi cik daudzi šaja foruma sacelusi traci. tas nav nekas tads, lai kadu apsaukatu vai bimbaatu. visi satraukušies "kaa taa var!!!!!!, kaa taaa bar??"????? tak iechillojat. man nelielas nekas traks. gan didrihsone parspile gan jus te visas.

Vienkārši gribas cerēt, ka viņa vienreiz pieņemsies prātā un bērns viņai kļūs kaut nedaudz svarīgāks, bet laikam to nesagaidīsim.
02.05.2024 10:12 |
 
Reitings 11
Reģ: 08.11.2023
mon_moiselle @ 02.05.2024 10:05

Tu nopietni domā, ka viņa mīl to bērnu? Ļoti savāda mīlestība, ja negrib pavadīt laiku kopā. Viņa nevar pavadīt vairāk kā 4h nonstop ar bērnu pat tad, ja kāds viņu palīdz “skatīties”. Un “es cerēju, ka mēs beidzot būsim kopā”- vienkārši WTF?! ????

Jā, es tam ticu. Protams, ka viņa šmotkas un Butķiku mīl vairāk par Džeisonu, bet nu mīl to bērniņu, pati kaut kādā savā veidā. Nu, nevar tā teikt, ka viņai pie po par bērnu. Viņš ir aprūpēts, tīrs, saģērbts, paēdis, apčubināts, nu, nekas viņas storijos neliecina par to, ka Džeisonam kaut kas ir ne tā. Kiviču storijos gan mēs redzam kā ir, kad vecākiem vienalga par savu bērniņu.
02.05.2024 10:11 |
 
Reitings 6362
Reģ: 27.02.2022
Maiga. @ 02.05.2024 10:05
Ai, Didra beidz liet asaras, visas mēs te tāpat zinām, ka viss tas ir viens liels neizdevies teātris..... Ņurikam vispār tas pretīgais smiins, kad runaaja par pasi....Pretīgi cilvēki!!!!!! Un tie, kas tic visam ko viņi raada un stāsta..... Man juusu tiešām ir žeeel....
tie kas viņai tic, tie cilvēki ir nolemti. Stulbi un nekam nederīgi, tieši tādi paši, kā Didrihsones kundze :D atņemt vēlēšanu tiesības.
02.05.2024 10:11 |
 
Reitings 2039
Reģ: 28.01.2023
jau Bali ceļojuma laikā viņa teica, ka būs ceļojums ar Džeisonu uz Dubaju.

Nu bet protams, ka teica, lai heiteri nebrūk virsū, ka atkal pametīs bērnu vienu pašu uz nezcik nedēļām, bet es jau tad nojautu, ka gan jau pēdējā brīdī uzradīsīsies kāds sirdi plosošs iemesls, kāpēc Džeisons tomēr nebrauks.
02.05.2024 10:10 |
 
Reitings 73
Reģ: 21.07.2023
EsPati @ 02.05.2024 07:24
Godavārds, ja mans bērns šitik histēriski raudātu, kad man jālido kaut kādas lupatas fočēt, es nekur nelidotu..Kādas bļin lupatas, ja bērnam sirds sāp. Tas vairs nav nekāds mazais bēbītis, kurš neko nesaprot. Mamma vnk nonstop kaut kur lido un viņu atstāj ar omi ? Tur nākotnē būs ļoti sliktas, neuzticības pilnas mammas un dēla attiecības. Nu kā var tik ļoti nemīlēt savu bērnu, kad viss cits ir svarīgāks. Bļeģ, aizbraucat savas šmotkas pārmaiņas pēc pafočēt kādā LV mežā vai skaisgā viesunamā. Būtu miljons reižu skaistākas bildes, kā jau gadiem atskatītās Dubajas un kur tik vēl viņi nefočē entās reizes. Manuprāt, nekas nav svarīgāks par pašas bērnu!!!!!!!Arī ne darbs!Neesmu nekāda ticīgā, bet sāku ticēt Dievam, jo redzu, ka tas nepieļauj otra bērna ienākšanu viņu “ģimenē”, lai netiktu sabojāta vēl viena bērniņa dzīve ???

tak aizpisies un nomierinies ko jus visas parspejat. sikie ari raud veikala kad kautko nenoperk.
02.05.2024 10:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits