Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 348
Reģ: 29.04.2021
MartaElza @ 17.01.2024 13:43
Es aizsūtju viņai skrīnu ar komentāru kāpēc nevar atzīt, ka smēķē. Laikam tiku nobloķēta. Bet no darba profila gribēju paskatīties vai ir vēl tas storijs un man pat neatrod Elīnas profilu. Kā tas var būt? Instagram brīnumainā kārtā bloķējis Elīnas kontu?

Saprotams , ka nav ar to jālepojas , bet nu bloķēt kādu par to , ka viņš pasaka , ka tu pīpē , ir totāls bērnudārzs . Elīna ,tāpat visi zin , ka tu pīpē.
18.01.2024 09:27 |
 
Reitings 3211
Reģ: 08.09.2015
Man tās atlaides (90% sortiments) asociējas ar veikala bankrotu, ka Tu vēlies visu izpārdot.
Skaidrs, ka viņi piekopj tādu lēto mārketingu (jo vienkārši paši savā būtībā ir lēti). Nāk viņiem katru dienu “jaunumiņi”, kurus redz ados ar 20% atlaidi😀 Da kurš sevi cienoš veikals tā dara😀, kas tas par jaunumiņu, kurš jau jāpārdo ar atlaide, man normāla domājoša cilvēka prātā liekas, ka atnākusi brāķēta piegāde, tāpēc tirgo uzreiz nocenotu😀
18.01.2024 09:17 |
 
Reitings 1778
Reģ: 16.02.2021
Atlaides preces nevar atgriezt, bet tikai samainīt. Tāpēc arī ir uzliktas mūžīgās atlaides. Nekā jauna jau tajā veikalā nav 4 gadu vecas lupatas visu laiku uz riņķi. Tāda sajūta, ka pēc 5 gadiem visā Lv staigās taureņa bombigajos jaunuminos. Es tiešām nesaprotu, kas viņai tas lupatas pērk. Cenas pat ar viņas saucamajām atlaidēm ir kosmiskas.
18.01.2024 09:12 |
 
Reitings 2669
Reģ: 24.07.2023
CallMeAnnika @ 17.01.2024 22:44
Visa viņu mājaslapa ir viens liels nesaprotams veidojums (lai neteiktu rupjus vārdus). Sadaļas: Viss līdz 15 eiro, Winter Sale, Gada izpārdošana utt., vieni un tie paši produkti ir daudzās sadaļās, kas apgrūtina produktu skatīšanos.
Katru dienu tiek pievienoti it kā jauni produkti, pirmajās lapās pacelti nocenotie produkti, kuri jau bijuši 101x reklamēti, bet tāpat neviens nav nopircis.
Un kas tā par metodi iedot atlaidi uz vietas esošajiem produktiem, bet no nākamās piegādes tādām pašām atlaide vairs nebūs? Saprotams būtu, ja paceltos pamatcena nevis nebūs vairs piemērota atlaide. Ja jau sūta nākamo partiju, tad jau ir pieprasījums, bet neloģiski esošajiem likt atlaidi, ja pērk tāpat.
Un no Elīnas vairs nav dzirdēts TOTĀLS SOLDOUTS 3 MINŪTĒS. :D
nu no didriķiem gaidīt kādu loģiku???Man liekas,ka ar savām nesaprotamām atlaidēm viņi zaudē klientus.Kāpēc jāpwrk tagad,ja būs gan jau rīt un parīt tās atlaides.Cilvēki aizvien vairāk saprot,ka viņus čakarē, uzliek baigo uzcenojumu,un davaj,baigie labdari.Tās facebook reklāmas, tāds sviests, tik neprofisionāli,galvenais didru parādīt no visām pusēm, bet to,ka daudzi uz viņu paskatoties, nemaz negribēs čekot tās lupatas.Es,piemēram,zinu,ka sezonas beigās būs manā iemīļotā veikalā labas atlaides,un es gaidu,jo prece tiešām laba un kvalitatīva ,bet didriķiem ar tām atlaidēm izskatās izmisums.Didrihsoni, laiks saprast, cilvēki nav muļķi, un agri vai vēlu, viņi saprot,ka viņus čakarē.
18.01.2024 08:51 |
 
Reitings 89
Reģ: 31.10.2023
Dzintriņa @ 17.01.2024 16:28
Ielikt vienā šovā Didriķi un Lezbietes? Okeej ???

Gan, jau speciāli ar mērķi, lai mainītu orientāciju uz tradicionālo.
18.01.2024 01:50 |
 
Reitings 183
Reģ: 04.01.2024
CallMeAnnika @ 17.01.2024 22:44
Visa viņu mājaslapa ir viens liels nesaprotams veidojums (lai neteiktu rupjus vārdus). Sadaļas: Viss līdz 15 eiro, Winter Sale, Gada izpārdošana utt., vieni un tie paši produkti ir daudzās sadaļās, kas apgrūtina produktu skatīšanos.
Katru dienu tiek pievienoti it kā jauni produkti, pirmajās lapās pacelti nocenotie produkti, kuri jau bijuši 101x reklamēti, bet tāpat neviens nav nopircis.
Un kas tā par metodi iedot atlaidi uz vietas esošajiem produktiem, bet no nākamās piegādes tādām pašām atlaide vairs nebūs? Saprotams būtu, ja paceltos pamatcena nevis nebūs vairs piemērota atlaide. Ja jau sūta nākamo partiju, tad jau ir pieprasījums, bet neloģiski esošajiem likt atlaidi, ja pērk tāpat.
Un no Elīnas vairs nav dzirdēts TOTĀLS SOLDOUTS 3 MINŪTĒS. :D

Godīgi sakot, es tās viņas miljons izsludinātās atlaides, bezmaksas piegādes, promotion produktus vispār nesaprotu, viņu ir tik daudz un visur, viņas un buķika storiji brutāli piedirs*i (atvainojos, bet tas ir vistiešākais apzīmejums tam, ko viņa dara) ar tām atlaidēm katru dienu, ka beigās viss vienā putrā. Paskatoties to mājaslapu, ir vairāk atlaižu produkti, nekā pilnas cenas produkti. Nezinu, kā citiem, bet man tas uzreiz asociējas ar prastām lupatām, nevis normāliem, kvalitatīviem apģērbiem, kurus gribētos nopirkt. Nu ja neiet pārdot par to kosmisko cenu, kāpēc likt tādu cenu, tirgo pa lētākām cenām un nebūs tās atlaidītes tik bieži jātaisa 😂 vai viņa domā, ka tādā veidā pievilina klientus?!🤪
18.01.2024 01:48 |
 
Patīk
Reitings 30954
Reģ: 12.10.2022
Pupuķis @ 17.01.2024 20:54

Es arī nesaprotu, kā tas strādās, viņiem taču visas preces ir atsevišķi, gan krāsas, gan veidi. Nepietiks ar nosaukumu bikses vai kleita. Tad jau būs jāraksta "bombīgās melnās trusenes ar pilno dupsīti", vai jāmācās viņu speciālie nosaukumi "riekstiņlegingi" vai "meloņkoriģējošais" vai sazin kādi vēl murgi tur nāk ārā.
Visa viņu mājaslapa ir viens liels nesaprotams veidojums (lai neteiktu rupjus vārdus). Sadaļas: Viss līdz 15 eiro, Winter Sale, Gada izpārdošana utt., vieni un tie paši produkti ir daudzās sadaļās, kas apgrūtina produktu skatīšanos.
Katru dienu tiek pievienoti it kā jauni produkti, pirmajās lapās pacelti nocenotie produkti, kuri jau bijuši 101x reklamēti, bet tāpat neviens nav nopircis.
Un kas tā par metodi iedot atlaidi uz vietas esošajiem produktiem, bet no nākamās piegādes tādām pašām atlaide vairs nebūs? Saprotams būtu, ja paceltos pamatcena nevis nebūs vairs piemērota atlaide. Ja jau sūta nākamo partiju, tad jau ir pieprasījums, bet neloģiski esošajiem likt atlaidi, ja pērk tāpat.
Un no Elīnas vairs nav dzirdēts TOTĀLS SOLDOUTS 3 MINŪTĒS. :D
17.01.2024 22:44 |
 
Patīk
Reitings 491
Reģ: 02.05.2020
huitzitzilin @ 17.01.2024 18:13
Es no vienas puses apbrīnoju viņu kā var nebūt kauns staigāt ar tādiem matiem, vēl zinot, ka tos tape in (?) viņai redz no visām pusēm + vēl matu izkrišanas problēmas. Vienreiz, kad bija mati astē un sevi filmēja no priekšas, ļoti varēja pamanīt cik tomēr mati atkāpjas un stāvoklis pasliktinās...
matu zaudēšana diemžēl ir vēl viena pazīme ēšanas traucējumiem
17.01.2024 21:52 |
 
10 gadi
Reitings 634
Reģ: 09.11.2012
Oi, pirmdienas “aizliegtajā paņēmienā” sieviete, kurai bijusi anoreksija perfekti apraksta Elīnu , brrrrrr, nesaprotu kā viņas ģimene spēj klusēt 🤦🏼‍♀️
17.01.2024 21:48 |
 
Reitings 320
Reģ: 17.12.2023
Anīle līne @ 17.01.2024 19:13
Par ko Nauris šodien runā - būšot pirmie LV,kas ko tādu piedāvāšot? Kaut kāda mega ātrā preču atlase - ierakstīšu meklētājā bombīgās trusenes un uzreiz piedāvās nopirkt?

Ja arī tas ir kaut kas jauns Latvijai, tad katrā ziņā citur pasaulē jau tāda meklēšana ir pieejama :D Tie divi neizglītotie pamuļķi paši taču neko neizdomātu. Tik špikot māk.
17.01.2024 21:11 |
 
Reitings 183
Reģ: 04.01.2024
lisss @ 17.01.2024 20:21
Kāda var ieviest skaidrību saistībā ar viņas "TERMO" produktiem? Mazliet painteresējoties, termo veļai sastāvā ir jābūt sintētiskam materiālam vai merino vilnai, tāda ir pieejamā informācija internetā, savukārt, citēju:
"pilnīgs nē!
Kokvilnas termo veļa ir tavs ienaidnieks! Kokvilnas termo veļa parasti ir vislētākā un sola brīnumus, bet neuzķeries! Kokvilna šķiedrās uzsūc mitrumu un žūst ļoti lēni, tādēļ tavs ķermenis būs mitrs un tev ļoti ātri sāks salt!"
Butterfly mājas lapā pie "Termo" legingiem ir rakstīts sastāvs - 45% kokvilna, 50% viskoze, 5% elastāns.
Varbūt es kaut ko nesaprotu!?

Labāk buķikā skaidrību nemeklēt, ja vēlies kvalitatīvu termo apģērbu, to vajag iegādāties specializētos veikalos-sporta vai darba apģērbu veikalos, kur termo arpģērbs tiek tirgots atbilstoši tāda apģērba standartiem. Un būsi pārliecināta, ka nebūsi iegrābusies kārtējās kreisās bodes reklamētajā “termo” apģērbā. Buķikā no termo apģērba noteikti ir tikai termo uzraksta birka, tas arī viss.
17.01.2024 21:01 |
 
Reitings 4999
Reģ: 27.08.2023
Anīle līne @ 17.01.2024 19:13
Par ko Nauris šodien runā - būšot pirmie LV,kas ko tādu piedāvāšot? Kaut kāda mega ātrā preču atlase - ierakstīšu meklētājā bombīgās trusenes un uzreiz piedāvās nopirkt?

Es arī nesaprotu, kā tas strādās, viņiem taču visas preces ir atsevišķi, gan krāsas, gan veidi. Nepietiks ar nosaukumu bikses vai kleita. Tad jau būs jāraksta "bombīgās melnās trusenes ar pilno dupsīti", vai jāmācās viņu speciālie nosaukumi "riekstiņlegingi" vai "meloņkoriģējošais" vai sazin kādi vēl murgi tur nāk ārā.
17.01.2024 20:54 |
 
Reitings 539
Reģ: 12.10.2023
Kāda var ieviest skaidrību saistībā ar viņas "TERMO" produktiem? Mazliet painteresējoties, termo veļai sastāvā ir jābūt sintētiskam materiālam vai merino vilnai, tāda ir pieejamā informācija internetā, savukārt, citēju:
"pilnīgs nē!
Kokvilnas termo veļa ir tavs ienaidnieks! Kokvilnas termo veļa parasti ir vislētākā un sola brīnumus, bet neuzķeries! Kokvilna šķiedrās uzsūc mitrumu un žūst ļoti lēni, tādēļ tavs ķermenis būs mitrs un tev ļoti ātri sāks salt!"
Butterfly mājas lapā pie "Termo" legingiem ir rakstīts sastāvs - 45% kokvilna, 50% viskoze, 5% elastāns.
Varbūt es kaut ko nesaprotu!?
17.01.2024 20:21 |
 
Reitings 305
Reģ: 15.06.2022
Anīle līne @ 17.01.2024 19:13
Par ko Nauris šodien runā - būšot pirmie LV,kas ko tādu piedāvāšot? Kaut kāda mega ātrā preču atlase - ierakstīšu meklētājā bombīgās trusenes un uzreiz piedāvās nopirkt?

Ierakstīsi “caurums” “pleķis” un tamlīdzīgi, tad tiks atlasītas visas preces.
Specifiskākas preces ar atslēgas vārdiem “afigenna” “močīt lopā“ utt, tās no luksuss sadaļas. Pārējās varēs atrast vnk gramatiski nepareizi rakstot 😀
17.01.2024 19:48 |
 
Reitings 4999
Reģ: 27.08.2023
Dalia @ 17.01.2024 17:23

Nav jēgas Elīnai sūtīt vēstules.
Elīnas privātās vēstules lasa darbinieces un Elīnai nodod ziņu tikai, ja ir sadarbības vai kaut kas svarīgs.
Elīna Instagram pati ziņas nelasa.

Vispār tā pavisam nav, ka viņa pati nelasa ziņas. Manu atbildi uz kādu storiju vienreiz izgrieza un pilnīgi ar veselu video storiju tam atbildēja. Nu atbilde nebija īpašai pa ķeksi, bet tas tā. Diez vai viņas kalpones to būtu par kādu īpaši ievērības cienīgu ziņu uzskatījušas un pievērsušas īpašu Elīnas uzmanību tam. Tā kā droši vien ir 50/50, ka kāds cits čeko, bet arī viņa ik pa laikam atbild pati.
17.01.2024 19:34 |
 
10 gadi
Reitings 405
Reģ: 21.11.2009
Par ko Nauris šodien runā - būšot pirmie LV,kas ko tādu piedāvāšot? Kaut kāda mega ātrā preču atlase - ierakstīšu meklētājā bombīgās trusenes un uzreiz piedāvās nopirkt?
17.01.2024 19:13 |
 
Reitings 320
Reģ: 17.12.2023
Uz kuru ļimonu viņa iet? Es labprāt samaksātu izmēģinājumam un gribētu viņu redzēt dzīve. Cirks pa minimālu maksu
17.01.2024 18:15 |
 
Reitings 320
Reģ: 17.12.2023
Es no vienas puses apbrīnoju viņu kā var nebūt kauns staigāt ar tādiem matiem, vēl zinot, ka tos tape in (?) viņai redz no visām pusēm + vēl matu izkrišanas problēmas. Vienreiz, kad bija mati astē un sevi filmēja no priekšas, ļoti varēja pamanīt cik tomēr mati atkāpjas un stāvoklis pasliktinās...
17.01.2024 18:13 |
 
Reitings 183
Reģ: 04.01.2024
Dalia @ 17.01.2024 17:23

Nav jēgas Elīnai sūtīt vēstules.
Elīnas privātās vēstules lasa darbinieces un Elīnai nodod ziņu tikai, ja ir sadarbības vai kaut kas svarīgs.
Elīna Instagram pati ziņas nelasa.

Nu ja, mūsu biznesa lēdijai nav vajadzības sarunāties ar parastajiem mirstīgajiem, tik ar ko viņa visu dienu nodarbojas, ja ziņas nelasa un neatbild, storijus needito, veikalā principā nestrādā?! bildējās 12 h dienā katru dienu un iet vakarā pafilmēties lemon gymā, vai es kaut ko esmu palaidusi garām. Viņai ir komandu komandas, kas katra nodarbojas ar visādām veikala lietām, taču pati visu laiku saka storijā, ka jeļi varot atvēlēt laiku kaut kam priekš sevis, jo darba kaudzēm esot. Tik, kam viņa to ikdienas darbu nogrūž, kad brauc ceļojumos? Kaut kas te nelīmējas kopā😂
17.01.2024 18:09 |
 
Reitings 3751
Reģ: 01.03.2022
MartaElza @ 17.01.2024 13:43
Es aizsūtju viņai skrīnu ar komentāru kāpēc nevar atzīt, ka smēķē. Laikam tiku nobloķēta. Bet no darba profila gribēju paskatīties vai ir vēl tas storijs un man pat neatrod Elīnas profilu. Kā tas var būt? Instagram brīnumainā kārtā bloķējis Elīnas kontu?

Nav jēgas Elīnai sūtīt vēstules.
Elīnas privātās vēstules lasa darbinieces un Elīnai nodod ziņu tikai, ja ir sadarbības vai kaut kas svarīgs.
Elīna Instagram pati ziņas nelasa.
17.01.2024 17:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits