Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1251
Reģ: 13.11.2023
Es parasti aizstāvu Elīnu, bet šie raudāšanas storiji ir par daudz. Es uzskatu, ka grib bez bērna ceļot - lai ceļo. Bērns nav atstāts viens, ir aprūpēts utt., kaut tik daudziem tas besī, bet, manuprāt, šāda situācija ir daudz labāka nekā daudzās citās ģimenēs.
Nepatīk, ka izveidots tik liels cirks, jo raudāšanas un sašutuma storiji acīmredzami uzspēlēti.
Nešķiet loģiski nopirkt biļeti un jau zināt, ka neizlidos. Gan jau, ka nopirka, zināja par derīguma termiņu un brauca uz lidostu - būs būs, nebūs nebūs, tāpēc arī Elīnas mamma bija. Un šādi dara daudzi spriežot pēc FB ceļošanas domubiedru grupām, kur pēdējā mirklī uzpeld jautājumi, vai varēs izbraukt, ja nav termiņā +6mēn.
Bet, lai netraumētu bērnu ar visu celšanos un braukšanu turpu šurpu, varēja tomēr neriskēt un jau uzreiz izlemt, ka bērns nedosies. Vai kādam no viņiem palikt un uztaisīt visu kā nākas. Šobrīd sanāca neglīti, bet .. toties cilvēki turpinās runāt par viņiem un cepties, popularitāte kāpj.
--
Ir forši, ka viņa runā atklāti par to, ka nav bijusi saikne ar Džeisonu uzreiz - tas nenozīmē, ka viņa ir slikta māte. Es zinu, ka ir arī citas sievietes par šo runājušas, bet tomēr reti cilāts temats. Stulbi bija lasīt te par to pārmetumus.
02.05.2024 13:12 |
 
Reitings 193
Reģ: 28.08.2020
Suudzambiibele @ 02.05.2024 10:51
Lezbes, sveikas! Ilgi klusēju un lasīju šo vietu “no malas”, bet nu laikam ir pienācis laiks iesaistīties.
Tiešu pierādījumu nav, bet ir argumentēti pamatojamas aizdomas, ka visas pēdējo mēnešu aktivitātes ar intervijām, maksas telegramiem, rebrandingiem un pārējo koordinē Igaunijā dzīvojošā latviju pīāriste Laura Hiragana. Jautājums tikai idejas vārdā vai kā, jo diez vai ņuris tērēs naudu.

Nebrīnītos, jo 11.februārī X'ā bija ielikusi bildi ar Elīnu un tekstu- "Šodien, iepērkoties Akropolē, satiku Elīnu un mana uzticība internetā, cilvēku teiktajam ir kritusies atkal - Elīna ir ļoti apburoši izskatīga sieviete klātienē! Ļoti patīkama tikšanās, kura atstāja pozitīvu noskaņojumu visam vakaram. Apbrīnoju šīs sievietes enerģiju un jaudu! "
02.05.2024 13:11 |
 
Reitings 724
Reģ: 06.11.2021
simona.saimona @ 02.05.2024 11:18

Un labākais, ka tas būtu jādara auklei, jo ne Nauris, ne Elīna neapsvēra iespēju palikt ar Džeisonu un lidot pēc tām dažām dienām.

Bet aukle jau to nevarētu izdarīt, ja vien viņai nav ģenerālpilnvara. Un lidot ārpus šengenas, iespējams, arī vajadzētu ar pilnvaru.
02.05.2024 13:08 |
 
Reitings 7138
Reģ: 13.04.2022
ieva_she @ 02.05.2024 12:56
BĻĀVIENS....
Tak neuzliec matus, nagus, skropstas un nesauc uz māju friziereni BOMBISKAJĀM frizūrām.. Vienu mēnesi bez Daugavpils camera man un sakasīsi to naudiņu arī lidojumam dēliņam pēc pāris dienām, ja jau tas 1000 ir tik dārgi.
Mammīte ar var ar vecajiem implantiem pastaigāt nedaudz ilgāk, ja jau šis ceļojums bija TIK "SVARĪGS" kopā ar dēlu...
Gribas reāli skaļi dziedāt UFO dziesmu - Ko tu di.. (arvienvārdsakot).....
Un Aiziet-Tīras grīdas un brendi netrūkst ????
Skumjas ātri pārgāja?

Tu ko, viņai taču ir jābūt sAkOpTAi, jo viņa taču ir baķerflaj mOdELīTe un rEkLāMAs sEjA.
02.05.2024 13:05 |
 
10 gadi
Reitings 1
Reģ: 08.02.2009
https://failiem.lv/u/e95dm3nqmr
Šo info 20 sekundēs var atrast Airbaltic mājaslapā.
Neviena lidsabiedrība neuzņemas atbildību par ceļotāju dokumentiem - vai ir visi nepieciešamie un vai visiem ir atbilstoši termiņi.
Man pašai, esot mammai, nav skaidrs kā var šādi rīkoties ar savu bērnu. Kā var lupatas un instagram like būt svarīgāki par bērnu!?
Slimi tie divi indivīdi un tikpat neveseli viņu fani.
Un Elīna ar savām milzu lūpām izskatās pēc karpas 🐟
02.05.2024 13:04 |
 
Reitings 7138
Reģ: 13.04.2022
Ir lietas ko nekad nesapratīšu, piemēram, kā cilvēkiem kuriem IT KĀ ir tik daudz naudas un dzīvokļi Dubajā, var izskatīties tik lēti?
Abi kaut kādi nekopti, ar fake turzām, staigā un ēd tā vietā, lai apsēstos paēst.
02.05.2024 13:03 |
 
Reitings 3782
Reģ: 01.03.2022
Elīna Ig jautā “Ko jūs būtu darījuši mūsu vietā?”
Bet godīgi sakot, nekas cits jau Elīnai neatlika, kā lidot, bet Aukli ar Džeisonu atstāt mājās.
.
Normāla mamma, paliktu ar Džeisonu, un pēc 2 dienām pievienotos pārējiem.
.
Bet Elīna ar Džeisonu netiktu galā, jo nekad nav palikusi viena, tāpēc jāpaliek būtu Naurim.
BET Elīna bez Naura pazustu Dubaijā. Valodu nemāk, likumus nezin, kur iet, ko darīt nezin, visu deliģē Nauris. Elīna kā tukšpauris seko līdzi.
Līdz ar to nekas cits viņiem arī neatlika kā sēdināt Džeisonu taksī un pašiem braukt prom.
02.05.2024 13:02 |
 
Reitings 23
Reģ: 26.04.2024
Tas viņas raudāšanas strorijs, man likās tik ļoti cringe. Kā arī, tas viss izskatījās tik ļoti iestudēts. Gan, jau priecīga, ka bērnu var nogrūst, kaut kam citam. Nekad baigi, parāk nav uztraukusies par savu bērnu, tagad pēkšņi redz viņai ir žēl. Gan, jau atkal to storija ideju no kāda cita, atkal ir nozagusi.
02.05.2024 13:01 |
 
10 gadi
Reitings 108
Reģ: 19.10.2009
BĻĀVIENS....
Tak neuzliec matus, nagus, skropstas un nesauc uz māju friziereni BOMBISKAJĀM frizūrām.. Vienu mēnesi bez Daugavpils camera man un sakasīsi to naudiņu arī lidojumam dēliņam pēc pāris dienām, ja jau tas 1000 ir tik dārgi.
Mammīte ar var ar vecajiem implantiem pastaigāt nedaudz ilgāk, ja jau šis ceļojums bija TIK "SVARĪGS" kopā ar dēlu...
Gribas reāli skaļi dziedāt UFO dziesmu - Ko tu di.. (arvienvārdsakot).....
Un Aiziet-Tīras grīdas un brendi netrūkst 😆😆😆😆
Skumjas ātri pārgāja😆
02.05.2024 12:56 |
 
Reitings 6371
Reģ: 27.02.2022
Yololo @ 02.05.2024 12:34
Tak paši cik reizes jau Dubaijā bijuši, ļoti labi ZINĀJA par tiem 6 mēnešiem. A mamašas priekšā notēloja muļķi. Kancelēt šitos pretīgos radījumus vajag. Reāli žēl mazā puisīša.
tieši tā ir pienācis laiks tos sūda gabalus kancelēt. Naurim laba dāvana uz dzimeni, bizness beidzot sabrūk. Tak bled zb tie glumie sūdi, kas vienmēr tiek cauri.
02.05.2024 12:44 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 10.01.2012
Kenty @ 02.05.2024 08:32
Jeļena ,ta lidoja.Arī kāds ČP bija ar pasēm,ka Stefānija palika aiz borta
kapec tur nav cepiens?
02.05.2024 12:43 |
 
10 gadi
Reitings 405
Reģ: 21.11.2009
Iespējams, AirBaltic tur vispār maz sakara, pases derīguma termiņu 6mēn.pēc ceļojuma beigām var noteikt arī valsts uz kuru ceļo. Info brīvi pieejams ar vienu klikšķi google - PMLP mājas lapā.
. Pārbaudi personu apliecinošu dokumentu derīguma termiņu!
Pārliecinies, vai Tava pase būs derīga visu ceļojuma laiku;
Esi vērīgs, ja personu apliecinošu dokumentu derīguma termiņš tuvojas beigām, jo daudzas valstis nosaka specifiskas ieceļošanas prasības – lai pase būtu derīga vēl vismaz 3 vai citos gadījumos pat 6 mēnešus pēc plānotā ceļojuma beigu datuma;
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.
02.05.2024 12:42 |
 
Reitings 482
Reģ: 05.09.2023
Sonic @ 02.05.2024 12:22
es redzu, ka Tu ne līdz galam lasi manis rakstīto. Sistēmas kļūda vai nepilnība, ko vajadzētu ieviest. Darbiņš gan airbaltic, gan programmētājiem
informācija ir norādīta AirBaltic tik un tā. Gan par vīzu, gan par 6 mēnešiem. Un galu galā ne pirmo reizi viņi lido. Cirks ne vecāki.
02.05.2024 12:36 |
 
Reitings 482
Reģ: 05.09.2023
Tak paši cik reizes jau Dubaijā bijuši, ļoti labi ZINĀJA par tiem 6 mēnešiem. A mamašas priekšā notēloja muļķi. Kancelēt šitos pretīgos radījumus vajag. Reāli žēl mazā puisīša.
02.05.2024 12:34 |
 
Reitings 381
Reģ: 15.02.2022
Nerup vińai bērns , un zināja uz ko brauc un ka nevares lidot.
Džeisons esot vińai rocińu saspiedis mašina. Didra sedeja aizmigu re blakus džeisonam nevis priekša jo zinaja , ka tulit atstas bernu kaa tadu nevajadzigu pīlēnu.
Neviena mamma nevaretu pec tada pardzivojuma kko reklamet un filmēt. Neviena miloša mamma to vienkarši nevaretu izdarit.
02.05.2024 12:31 |
 
10 gadi
Reitings 1047
Reģ: 21.08.2009
Nu šis rīts uzsita nenormālu dusmu.
Jebkura adekvāta māte pārbaudīs dokumentus, noteikumus vairākas reizes līdz būs pārliecināta ka viss ir kārtībā.
Tāpat arī neatstās bērnu mājās, ja ir tikai jāpagaida pāris dienas un viss var notikt kā plānots.
Un šī būtne vēl runā par MA., priekškam? Lai būtu vēl viens bērns kuru pamest.
02.05.2024 12:30 |
 
Reitings 2342
Reģ: 01.11.2023
kotlete @ 02.05.2024 10:46
Es domāju, ka biļete Džeisonam bija nopirkta, bet neviens jau no paša sākuma nebija paredzējis, ka viņš varēs braukt līdzi. Tāpēc arī tagad notiek Airbaltic tagošana storijos un vainošana pie visa. Ja tomēr arī pēc šī haipa sacelšanas Airbaltic kaut ko publiski atbildēs, tad taps skaidrs, ka problēma tiešām bija pārāk īss pases derīguma termiņš, nevis neesoša biļete. Ķipa jenotam vienkārši sanāca lielais upsī. Tāpēc arī mamaška Rīgā, bērns pa taisno no krokodīla asaru storijiem iekšā taksī, un par to vairs nav jādomā.
Vairāk fascinē doma par to, kā šī ideja radās un tika apspriesta. Ķipa sēž kādu vakaru savā marmora pilī, vai tajā pašā Balī un domā kaut ko sērijas - "ai, mums te tas brauciens uz 2 nedēļām, it kā mums tas Džoistiks jāņem līdzi, bet nu riktīgi zb krāmēties un pakārtot viņam laiku. Ko lai izdomā?" Nez kurš no abiem gada vecākiem bija autors šim meistarīgajam plānam.
Jebkurā gadījumā, kārtīgi balsī varēju izsmieties par tiem nožēlojamajiem lidostas storijiem. Jā, didriķene, jūs esat nenormāli sūdīgi vecāki. Tā, ka tiešām drausmīgi atsaldeņi. Protams, ka būs pilns ar tukšpaurēm zem nākamā "ai kā sirsninja saap" reela, kas viņus atbalstīs, bet nu c'mon. Tāds sveškauns un riebums.

Šis izklausās diezgan reāls variants, it kā nopirkt Džeisonam biļeti, bet pēc tam vainot air baltic, lai no viņiem visa atbildība par bērna pamešanu uz 2 nedēļām būtu nost.
Biezie didreļi var pirkt Dubaijā dzīvokļus, bet lai pašu bērnam uztaisītu pasi un nopirktu jaunas biļetes, nu neeee, tas par dārgu… nu kad vienreiz beigs tēlot tādus naudas maisus, kādi patiesībā nav? vēmiens nāk no šitiem meļiem 🤢
Un tagad jau bēdas aizmirsušās un var reklamēt atkal savas lupatas storijos.
Runājot par biļetēm, pagāšnedēļ pirku lidojumu (tiesa gan, uz ES valsti) un neprasīja pilnīgi nekādus pases datus, tā kā par dokumentu derīgumu viss ir tikai uz paša atbildību, neatceros gan, kā ir, kad lido ārpus ES.
02.05.2024 12:27 |
 
Reitings 457
Reģ: 09.12.2023
Ja tev rūpētu savs bērns tu paliktu ar bērnu un, ja tev rūpētu tavs bērns tu nevarētu iefilmēt nevienu story ,kur nu vēl piedāvāt konkursiņu "kurā valstī mēs esam"
Joba*na didrihsonu gimene,pāris,jo ģimene vienmēr visur kopā..
02.05.2024 12:24 |
 
Reitings 205
Reģ: 04.09.2020
Yololo @ 02.05.2024 12:16
tā nav sistēmas kļūda, jo sistēma atpazīst pasi kā derîgu.
es redzu, ka Tu ne līdz galam lasi manis rakstīto. Sistēmas kļūda vai nepilnība, ko vajadzētu ieviest. Darbiņš gan airbaltic, gan programmētājiem
02.05.2024 12:22 |
 
Reitings 205
Reģ: 04.09.2020
Pupuķis @ 02.05.2024 12:15

Ja brauc pa ES, tad vispār nekas nav jāvada, nospied tikai, ka piekrīti nepārvadāt sprāgstvielas un visu citu neatļauto un esi jau iečekots. Ja pareizi atceros, šķiet, ka braucot uz UK, t.i., ārpus ES un Šengenas, bija tikai jāievada pases numurs, derīguma termiņu neviens neprasīja ievadīt sistēmā, bet tas nenozīmē, ka to nepārbauda robežkontrolē vai iekāpjot lidmašīnā un vēl jo vairāk galamērķi.
tad airbaltic slikta sistēma. Ryanair iečekojoties visām pasēm norādīju termiņus
02.05.2024 12:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits