Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
Tā konstantā mērīšanās un tas viņas ēšanas “režīms” nav nedz veselīgi,nedz pareizi. Žēl ka viņa to nemana, ar ēšanas traucējumiem iebrauks lielākās auzās.. Zinu ko runāju.
03.04.2021 11:55 |
 
Reitings 864
Reģ: 03.01.2013
core @ 03.04.2021 08:34
https://failiem.lv/u/y2779zdfx
Nu tā mērīšanās ir dīvaina. Pie tam, ja viņa to darot katru dienu. bet nu ielikt to storiju un tad saviem sekotājiem jautāt-cik? Tur nav kaut kas kārtībā galvā....
Kādi vēl jūsu novērojumi? :D piedodiet, bet nu Elīna IR viens no stulbākajiem cilvēkiem, kas aktīvi grozās internetā

Ak, sis man atgadinaja, ka neesmu sorit nosverusies :D :D
03.04.2021 11:58 |
 
Reitings 54
Reģ: 31.03.2021
Viņiem ir tik klišejiska domāšana. Tas pēdējais video, kur apakšveļā ar peldriņķi tēlo jautrīšus. Bāc un tie “saules” svārki, kur ar tādiem vispār var iet, tikai pludmali!!
03.04.2021 12:35 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Tas pēdējais video? Kāda tā kā ir tā doma? Viss tik salkani un banāli. Īsti klauni :D
03.04.2021 12:39 |
 
Reitings 1451
Reģ: 03.03.2020
Didrihsnones profils ir kļuvis tik garlaicīgs, ka pat story vaļā neveru. Līdz ar to arī šī diskusija sāk lēnām izlaist garu. Varbūt labi, ka tā😂
03.04.2021 13:27 |
 
10 gadi
Reitings 7540
Reģ: 29.09.2009
Jo vairāk salkanības viņa par sevi un Nauri stāsta, jo mazāk ticamības tam paliek.
03.04.2021 13:40 |
 
Reitings 212
Reģ: 02.09.2020
Video neko jaunu neparāda vien to ka viņiem nekas dzīvē nemainās, vēl jo projām fake baloni, fake un neveselīgs ēdiens, iedzer, pabučojas,iedzer pabučojas, pasmejas. Vai cik mums jauki.. Tas viss jau atskaitīts, garlaicīgs un tik pārspīlēts, nekvalitatīvs..
Vot sēdētu un lasītu gramatu, netelotu ka ēd savu fake indigo popkornu, tas būtu kas jauns.
Bet abi tukšpauri. Man tas ir cirks. Divi pabiani ņemas ar pelddrinkiem pa iekšu. 😁
03.04.2021 16:57 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Kā baloni var būt fake???? 😂
03.04.2021 17:19 |
 
Reitings 7
Reģ: 31.03.2021
Elīna!!!! Visu taureņu vārdā - AIZEJ LŪDZU VIENREIZ NOMAZGĀJIES KĀRTĪGI UN PĀRSTĀJ SMĒRĒT TO BRIESMĪGO IEDEGUMU SEV VIRSŪ! Vai tiešām pati neredz, ka atstāj nemazgātas sievietes iespaidu, labi vēl likt tādas bildes savā profilā, bet tirgot šmotkas ar tādām bildēm! Kauns nav? Varbūt acis jāpārbauda? Varbūt visam taureņu kolektīvam problēmas ar redzi? Pasakiet kāds Elīnai, ka viņa izskatās pretīgi netīra!!!



03.04.2021 17:29 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Lēti
03.04.2021 17:35 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Es palaidu garām, bet tad Tu esi tā Katerina Popov vai izmanto tikai viņas šķietamo fake bildi.? 😀
03.04.2021 17:44 |
 
Reitings 7
Reģ: 31.03.2021
Redrose @ 03.04.2021 17:44
Es palaidu garām, bet tad Tu esi tā Katerina Popov vai izmanto tikai viņas šķietamo fake bildi.? ?

Tādas Katerinas Popovas (ex.Sabrina South) neeksistē! Krisķinkas kreisas profils no kura izgāzt savas samazgas uz Elīnu, lai aizdomas nekristu uz viņu. Nevar saprast kuram vairāk kreiso profilu, Krisķinkai vai viņas pakalpiņam Nilam. Izskatās, ka Katerinas profils feisītī atkal noslēpts, jāiet palūrēt vai pretīgie posti par Elīnu no viņas Fashion grupā palikuši. 😁 Diez Krisķinka jau taisa izmeklēšanu kurš no viņas grupas adminiem (Monta, Nils, Jūlija, Ilze vai Laura) ir stukačš un sūta skrīnus no grupas sarakstēm citiem 😁
03.04.2021 17:57 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Tās pleķainās ādas bildes vienkārši wow 😳😳
03.04.2021 22:52 |
 
Reitings 224
Reģ: 08.03.2021
Elīna šodien izskatās labāk. Nevaru saprast vai filtrs, vai tiešām nav uzzieķējusi tik daudz kosmētiku.
03.04.2021 23:06 |
 
Reitings 224
Reģ: 08.03.2021
Toties tas video kur viņi bārsta to popkornu😆 tik tizli. Un tās super neveiklās bučas..
03.04.2021 23:09 |
 
Reitings 1
Reģ: 03.04.2021
Ok, es ar piereģistrējos, lai pateiktu savu verdiktu. Nekad šeit neko neesmu gribējusi komentēt, lai gan aktīvi lasīju, taču šoreiz šeit visas foruma dievgosniņas ir pāršāvušas pār strīpu. Lai nu kā man Kristīne un Elīna nepatiktu, es šitādu huiņu nedzenu... pat nemāku dzīt.
Pirmkārt, jūs te piesējāties Miljones grupai, lai to dzēš, a kas šeit notiek? Šeit tak vēl trakāk viss notiek. Otrkārt to profilu, kuru piesējāt viņai šeit, nu es neticu, ka viņa viena zem viņa bija. Mans pieņēmums ir, ka visiem grupas adminiem bija piekļuve katram kontam un tad nu kuram nu bija laika šeit nāca un komentēja, jo nu pēc storijiem spriežot bija reizes, kad nu šeit galīgi nekas nesakrita, lai gan visu laiku iesmējāt ka tā ir Miljone. Nu ja nu vienīgi viņa neieraksta storijus iepriekš kā to dara Elīna, pēc jūsu spriedelējumiem, tad jau nu tas būtu īpaši slimi. Vēl variants vai nu jūsu pieminētais pakalpiņš te komentēja vai nu visi viņi kopā uz maiņām, kas ir visticamāk. un anyway pēc tiem tekstiem spriežot un visiem tiem atklātajiem profiliem, viņi visi taču reāli jūs troļļoja, tieši tāpat kā to dara Elīna, lai par jums ierēktu un sagaidītu reakciju. Bet nu protams, uzmetāties vienai personai krāgā, jo tā jums ir zināma persona, lai gan pārējie arī nav bez vainas. un jā reakcija sagaidīta, mērķis sasniegts. Abas kaut kādas no laukiem izlīdušas un grib kļūt par zvaigznēm, bet izskatās ka viņām padodas labi, ja jau jums te nav miera. Kāpēc es šeit izdomāju beidzot iekomentēt... tad nu lūk - man arī patīk būt izmeklētājai un pamanīju daudz sakritību par kurām te nerunā. No jūsu nosauktajiem adminiem viena tomēr trūkst un tā ir Rēzija, kuru vairs grupā neatrodu. kāda sagadīšanas, ka foruma lielāko Miljones heiteri sauca Rēzija... un kāda sagadīšanas ka šis profils Rēzija jeb Katz ir dzēsts... un kāda sagadīšanās, ka pēkšņi parādījās Kloja. un pats trakākais ko šorīt ieraudzīju bija Miljones storijs, kāpēc arī gribēju šeit ierakstīt. Izrādās Rēzija nekautrējas un raksta viņas mammai un paziņām, saucot viņu par slimu mauku, kurai nedrīkst uzticēties (labi, par to uzticēšanos es nespriežu) bet nu es atvainojos, rakstīt mammai un teikt, ka izaudzinājusi mauku? Nav brīnums ka Rēzija no šejienes izdzēsās, laikam pati izdomāja ''paklusēt un padomāt'', spriežot pēc visa lasītā viņai vienīgajai bija tendence rakstīt cilvēkiem - opjiem, random cilvēkiem un nu jau mammām. Lai nu cik man ļoti kretinētu kāds, es nemeklētu tuvinieku profilus un nerakstītu viņiem. Ko es ar to gribu jums pateikt? jūs visas, pilnīgi visas, ieskaitot šeit pieminētās varones esat vienādas - vienā maisā metamas. bez drāmām jūs dzīvot nespējat. ja nav drāmu, uztaisīsiet. un to es saku par visām. par jums tai skaitā fashion police, visas neesat normālas. ehh, forši būt anonīmam, ne? labi, es pazūdu, jo mans mērķis nav te katru stundu komentēt. varat neatbildēt. vai es liku jums aizdomāties? gan jau, ka nē. un p.s. izmantošu iespēju - Miljone ja tu lasi, aizej pie friziera. Elīna, ja tu lasi - aizej noberzties dušā, tā nav ņirgāšanas, tas ir padoms. ehh, uzsitu sev pa plecu un aizeju no šī svētā nevainīgo būtņu foruma. ak jā un piebildīšu. Neesmu ne Miljone ne Didrihsone. Neticami, ne? :D
03.04.2021 23:23 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Marcii, ja jau Tu tik cītīgi skatījies Miljones story, tad jau noteikti pamanīji - Kristine teica, ka viņas mammai rakstīja FAKE profils kurš bija mammas vārdā, tad no kuras vietas Tu izrāvi kad tā bija Rēzija?
04.04.2021 00:29 |
 
Reitings 127
Reģ: 09.03.2021
un kāda sagadīšanas ka šis profils Rēzija jeb Katz ir dzēsts

ehh, forši būt anonīmam, ne?

Tur jau tā lieta, ka Katz vairs nebija anonīma Lindasperlas ieliktās bildes dēļ. Kādēļ lai Katz gribētu anonīmā forumā, kur reģistrēta ar segvārdu tāpat kā 99% dalībnieču, tālāk komentēt būdama jau atklāta? Es arī dzēstos. Lindaperla pilnīgi nepieņemami atklāja meitenes identitāti. Kāpēc, piemēram, tu nekomentē ar savu īsto vārdu?
No jūsu nosauktajiem adminiem viena tomēr trūkst un tā ir Rēzija, kuru vairs grupā neatrodu. kāda sagadīšanas, ka foruma lielāko Miljones heiteri sauca Rēzija...

Jā, tā ir ļoti liela sagadīšanās, ka Latvijā ir daudzas meitenes ar vienu un to pašu vārdu. Pateicoties Lindaiperlai interesenti varēja apskatīt Katz profilu un salīdzināt ar to profilu, kas ir tajā slēgtajā grupā. Es tur neesmu, tā kā nevaru spriest.
viņi visi taču reāli jūs troļļoja, tieši tāpat kā to dara Elīna, lai par jums ierēktu un sagaidītu

Ticu, ka Elīna var kaut ko darīt haipa dēļ, bet neticu, ka Zemture var troļļot - lai to darītu, nepieciešams kaut nedaudz smadzenes, lai izskaitļotu gājienus uz priekšu.
jūs visas, pilnīgi visas, ieskaitot šeit pieminētās varones esat vienādas - vienā maisā metamas. bez drāmām jūs dzīvot nespējat. ja nav drāmu, uztaisīsiet.

Neaizmirsti sevi pieskaitīt pie vienā maisā metamām. Tu būtu citā maisā metama vienīgi tad, ja nelasītu šo diskusiju.
04.04.2021 02:02 |
 
Reitings 127
Reģ: 09.03.2021
Izrādās Rēzija nekautrējas un raksta viņas mammai un paziņām, saucot viņu par slimu mauku, kurai nedrīkst uzticēties (labi, par to uzticēšanos es nespriežu) bet nu es atvainojos, rakstīt mammai un teikt, ka izaudzinājusi mauku?

Neatbalstu šādu gājienu, bet, pirmkārt, cik sapratu no Redrose, tu izdomāji savā galvā to, ka to rakstīja Katz. Otrkārt, Zemture rakstīja policijai par Elīnas mammu...
04.04.2021 02:04 |
 
Reitings 212
Reģ: 02.09.2020
https://failiem.lv/f/gfzx4k4nj
Baisi
Es vairs nesaprotu 🤷‍♂️ viņai šeit seja pa to torti ir izieķēta? 😂
04.04.2021 09:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits