Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Bjork @ 25.01.2021 19:58
Pilsakmenim ir loti laba izvele, ipasi Onyx. Lielakais Latvija piedavajuma klasts, ko var redzet uz vietas, tas tiesa.
Bet nu jaa... Prieka Veests tur nedaudz kopigus cilvekus dara.

Kāds sakars ar Prieka vēsti? Viņiem neviens no tiem neseko.
25.01.2021 20:37 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Bjork @ 25.01.2021 19:58
Pilsakmenim ir loti laba izvele, ipasi Onyx. Lielakais Latvija piedavajuma klasts, ko var redzet uz vietas, tas tiesa.
Bet nu jaa... Prieka Veests tur nedaudz kopigus cilvekus dara.

Piekrītu par pilsakmeni, ja kādam vajag marmoru, īstā vieta, kur meklēt.
25.01.2021 21:11 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Ļaunums @ 25.01.2021 18:47
Intereses pēc pajautāju draugam, vai viņam patīk Uggi un vai nēsātu?
- Fuj, nē! Neesmu pediņš???
Lūk, pajautājiet saviem vīriešiem, un tad Jums būs skaidrs vai sakrīt viedokļi?

Esmu dzirdējusi, ka Iphonus lieto tikai pediņi un lezbietes. Bet vai tas manās acīs visus padara par pediņiem un lezbietēm? Nē! Kapēc? Jo ja cilvēkam cepī lietot to, ko viņš lieto, tad visiem ar to jābūt mierā.
25.01.2021 21:19 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Grenarda @ 25.01.2021 12:56

Tu izklausies pēc atpalikušās. Kā jau minēju savā viedoklī, vīrietim ir jāizskatās vīrišķīgam- ar melniem zolīdiem apaviem. Šie tevis postotie pipari ir tiktiešām ar gaumes trūkumu. Viņi neizraisa nopietna vīrieša emociju.

Es nekļūdīšos sakot, ka atpalikusi esi tieši tu ar saviem melnajiem zolīdajiem vīriešu apaviem.
25.01.2021 21:24 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Saukt par šauro domāšanu vai atpalikušu,jo atšķiras gaumes? jūs nopietni? kas vienam melns, otram balts, tak chill
25.01.2021 21:35 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Oho Elinite shovaa , ģimene burkā? 😂😂😂
25.01.2021 22:47 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
Laylla @ 25.01.2021 22:47
Oho Elinite shovaa , ģimene burkā? ???

Ko viņa tur ir aizmirsusi? ģimeni atnāca veidot?
25.01.2021 22:59 |
 
Reitings 165
Reģ: 15.11.2020
Sabiedrības Dāma @ 25.01.2021 22:59

Ko viņa tur ir aizmirsusi? ģimeni atnāca veidot?

Kļūt par apsmieklu mums 😂👍 pareizā izvēle, šī man atgādina magoni. No tādiem pašiem pāķiem, neaudzināta, kaut kas dom2 stilā, viņa tur iederētos- habalka.
25.01.2021 23:09 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Magone liekas dažreiz gudrāka, nedzīvo tikai savā pasaulē
25.01.2021 23:14 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Laylla @ 25.01.2021 22:47
Oho Elinite shovaa , ģimene burkā? ???
nu tas bija tikai minējums:D
25.01.2021 23:26 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
Ģimene Burkā sauklis - seriāls par kuru runās visa Latvija nopietni? es pat tādu šovu vai seriālu nezinātu, ja nebūtu tāds forums.😁😁
Domāju, ka tas šovs ilgi neizdzīvos , man vairāk patīk Krievu un Amerikāņu realitātes šovi tur ir labāka montāža, mūzikas izvēle, tēli un kvalitatīvāks saturs, bet kas šeit būs? manuprāt kaut kāds trash. 😀🍾
25.01.2021 23:27 |
 
Reitings 71
Reģ: 25.12.2019
Esmu Apceļojusi lielu daļu pasaules, gan A ➡️, R⬅️ Z⬆️D⬇️, atklāti sakot, neviens , patiesi vīrišķīgs vīrietis viņus nenēsā.. gan Amerikā, gan Austrālijā cieņā Timberlandu zābaku tipi vai Hike tipi.. bet ne Uggi. Amerikā it īpaši var novērot, ka geji un daiļais dzimums patērē masveidā uggus un caurspīdīgus legingus/ trenniņbikses un Tur nav šaura domāšana , pieļauju, ka tiešām procents heteroseksuāļu vīriešu Ugg zābakos ir niecīgs. Tas nav īsti vīrišķīgākais aksesuārs, ņemot vērā, ka tam nepieciešama arī attiecīga kopšana un pie specifiskas gaitas zābaki ātri nolietojas. Man arī nepatīk , kā vīriešiem izskatās šie zābaki, bet , būtībā, man ir arī vienalga , ko citi nēsā un es nebūšu tā, kura ies klāt un teiks - EU, Tu Pēc Loha izskaties 😀 ( Ja nu vienīgi labai draudzenei)
25.01.2021 23:29 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Bet jaa kādam raidījumam spodrē istabu, story teica :D haha man gan māja tīra, kad klauvē pie durvīm mierīgi varu aicināt iekšā.
25.01.2021 23:30 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Ai nu beidzietpar tiem uggiem. Kada starpiba .
25.01.2021 23:30 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Laylla @ 25.01.2021 23:30
Bet jaa kādam raidījumam spodrē istabu, story teica :D haha man gan māja tīra, kad klauvē pie durvīm mierīgi varu aicināt iekšā.

Man arī māja brīžiem izskatās kā karalauks. Nu labi, pārspīlēju. Bet tā ir, ja strādā ilgi un nogursti. Tad ne prātā nenāk kārtot māju vel pēc darba.
25.01.2021 23:34 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Tagad visas izteiks minējumus un gudri nodirsīs Elīnu par jauno raidījumu kur viņa piedalīsies.
Tad visas aktīvi skatīsies raidījumu un prasīs viena otrai: “Eu, kura redzēja raidījumu ar Elīnu? Kur var noskatīties online?”
Un tad visas nāks forumā un rakstīs: “Redzējāt kā Elīnai pupi izsprāga no dekoltē? Redzējāt kāda viņai mazs dzīvoklis? Atkal viņa savus griķus ēd?”
😁😁😁😁😁
25.01.2021 23:36 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
C00L Dzipsy @ 25.01.2021 23:36
Tagad visas izteiks minējumus un gudri nodirsīs Elīnu par jauno raidījumu kur viņa piedalīsies.
Tad visas aktīvi skatīsies raidījumu un prasīs viena otrai: “Eu, kura redzēja raidījumu ar Elīnu? Kur var noskatīties online?”
Un tad visas nāks forumā un rakstīs: “Redzējāt kā Elīnai pupi izsprāga no dekoltē? Redzējāt kāda viņai mazs dzīvoklis? Atkal viņa savus griķus ēd?”
?????

Atkal viņa krēmīgu bombačku uztaisijusi.
Acis nevar redzēt aiz tām skropstām.
Vismaz tik daudz nebūtu krāsojusies uz raidijumu.
Re kā saģērbusies. Galīgi neatbilstoši.
25.01.2021 23:41 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Intereses pēc pajautāju draugam, vai viņam patīk Uggi un vai nēsātu?
- Fuj, nē! Neesmu pediņš😂😂😂
Lūk, pajautājiet saviem vīriešiem, un tad Jums būs skaidrs vai sakrīt viedokļi😁

Pajautāju. Pretī saņēmu atbildi, ka viņam vienalga, ko citi valkā, ja vien pašiem patīk. Atbilde "Fuj, nē, neesmu pediņš!" lieliski parāda Tava drauga intelekta līmeni. Ja mans draugs atbildētu tādā stilā un izmantojot tādus vārdus kā "pediņš", man būtu kauns to vispār kādam teikt, kur nu vēl forumā rakstīt un par to smieties kā par baigo asprātību.
Šajā uggu diskusijā pilnībā piekrītu C00L Dzipsy/Dzervenes viedoklim. Neviens nesaka, ka visiem tagad jāpatīk kā izskatās uggi vīriešiem, runa iet pavisam par ko citu. Respektīvi, par to, ka saukāt tos vīriešus, kuri valkā apavus, kuri te vairākumam nepatīk, par pediņiem, ir nožēlojami, aprobežoti un bērnišķīgi. Man personīgi ļoti nepatīk latviešu vīriešu stils, jo uzskatu, ka latvieši (un ne tikai vīrieši) ģērbjas ļoti neoriģināli, mīl tumšas krāsas, visi izskatās vienādi, jo baidās no dažādības, baidās atšķirties, baidās izlekt no pūļa, taču tikai tāpēc, ka tādas ir manas domas, es šos vīriešus (un cilvēkus kopumā) nesaukšu par pediņiem vai idiotiem. Lūk, tā arī ir atšķirība starp cilvēku, kuram ir atvērts prāts un kurš spēj pieņemt to, ka cilvēki ir dažādi un tikpat dažāds ir to ģērbšanās stils, un starp cilvēku ar šauru domāšanu kā lielai daļai šeit esošo, kas visus, kuri ģērbjas ne tā, kā patīk viņām (nu, melnās, klasiskās kurpēs, piemēram), izsmej un apsaukā rupjos vārdos.
Un šī nav pirmā reize, kad te tiek kārtīgi izsmiets ne tikai Elīnas, bet arī Naura stils. Da kakaja razņica kā viņš ģērbjas? Jums gabals no tā nokrīt, vai kā? Es, goda vārds, nesaprotu šo ņirgāšanos par citu cilvēku stilu vai apģērbu. Kā kaut kādā pamatskolā.
25.01.2021 23:47 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Zb tie uggi... kas jauns elīnas dzīvē ja neskaita marmoru? 🤣
25.01.2021 23:52 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Miaa @ 25.01.2021 23:47

Pajautāju. Pretī saņēmu atbildi, ka viņam vienalga, ko citi valkā, ja vien pašiem patīk. Atbilde "Fuj, nē, neesmu pediņš!" lieliski parāda Tava drauga intelekta līmeni. Ja mans draugs atbildētu tādā stilā un izmantojot tādus vārdus kā "pediņš", man būtu kauns to vispār kādam teikt, kur nu vēl forumā rakstīt un par to smieties kā par baigo asprātību.
Šajā uggu diskusijā pilnībā piekrītu C00L Dzipsy/Dzervenes viedoklim. Neviens nesaka, ka visiem tagad jāpatīk kā izskatās uggi vīriešiem, runa iet pavisam par ko citu. Respektīvi, par to, ka saukāt tos vīriešus, kuri valkā apavus, kuri te vairākumam nepatīk, par pediņiem, ir nožēlojami, aprobežoti un bērnišķīgi. Man personīgi ļoti nepatīk latviešu vīriešu stils, jo uzskatu, ka latvieši (un ne tikai vīrieši) ģērbjas ļoti neoriģināli, mīl tumšas krāsas, visi izskatās vienādi, jo baidās no dažādības, baidās atšķirties, baidās izlekt no pūļa, taču tikai tāpēc, ka tādas ir manas domas, es šos vīriešus (un cilvēkus kopumā) nesaukšu par pediņiem vai idiotiem. Lūk, tā arī ir atšķirība starp cilvēku, kuram ir atvērts prāts un kurš spēj pieņemt to, ka cilvēki ir dažādi un tikpat dažāds ir to ģērbšanās stils, un starp cilvēku ar šauru domāšanu kā lielai daļai šeit esošo, kas visus, kuri ģērbjas ne tā, kā patīk viņām (nu, melnās, klasiskās kurpēs, piemēram), izsmej un apsaukā rupjos vārdos.
Un šī nav pirmā reize, kad te tiek kārtīgi izsmiets ne tikai Elīnas, bet arī Naura stils. Da kakaja razņica kā viņš ģērbjas? Jums gabals no tā nokrīt, vai kā? Es, goda vārds, nesaprotu šo ņirgāšanos par citu cilvēku stilu vai apģērbu. Kā kaut kādā pamatskolā.

Šādus palagus te esmu rakstijusi desmitiem reižu. Un atbilde ir - jā, viņām ļoti rausta kā ģērbjas citi. Tur neko padarīt, vienkārši, vai nu nav nekā cita ar ko nodarboties, vai dzīvē nav nekā interesantāka par pietuvināties screenshotiem un Elīnas uzvedību.
Reizēm Elīna tiešām izdara kaut ko smieklīgu, tad tā veselīgi iesmīkņāt ir pat patīkami, bet tādā cilvēcīgā līmenī.
Rekur nesen Lindapearla rakstija, ka nosmējās pie Naura angļu valodas rīta. Šo ir patīkami lasīt. Bet ar dubļiem apmētašana otru (non-stop) neko labu neliecina par cilvēku, bet man arī negribētos tagad sprediķot, ka meitenes nav labākas vai kā, bet acīmredzami, tomēr pašām ir kādas nepilnības vai kompleksi..
Laimīgs cilvēks nemeklēs citā neveiksmes un negaidīs katru dienu, lai pastalkotu, ko kaimiņu meitene šodien ir uzvilkusi vai ne tā pateikusi.
Esmu visai pārsteigta par popularitāti, ko ir ieguvusi, tādā līmenī, ka meitenes tiešām sēž un kopā burās par to visu mēnešiem.
Zinu, ka ir vēl kkāda BF grupa facebooka, ko nevaru atrast, bet saprotu, ka šeit vēl ir ziediņi un pati mērce ir tur. Čūsku midzenis.
26.01.2021 00:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!