Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 128
Reģ: 22.02.2020
...Samis... @ 20.01.2021 22:33

Skaidri tak redzams, ka viņi ir laimīgi. Abi ideals pāris.

Skaidri redzams, ka viss ir samākslots 😊 gan Elīnas izskats, gan mīlestība un viņas pozitīvisms. Aiz instagrama storijiem un bildēm pavisam cits cilvēks.
20.01.2021 23:02 |
 
Reitings 13
Reģ: 21.12.2020
Paulaaaaaa @ 20.01.2021 23:02

Skaidri redzams, ka viss ir samākslots ? gan Elīnas izskats, gan mīlestība un viņas pozitīvisms. Aiz instagrama storijiem un bildēm pavisam cits cilvēks.

Skaudība
20.01.2021 23:05 |
 
Reitings 69
Reģ: 09.01.2021
Man patik, ka viņa ir tāda blondīnīte, smieklīgi paskatīties! Un tiklīdz storijā redzu, ka viņa kait ko ir nofeilojusi uzreiz zinu, ka šeit būs diskusiju virknes. Bet no otras puses pati viņa liek tādus storijus, es brīžiem domāju- vai tad nevarēja pārfilmēt. Piemeram to kur Nauris saka, ka pafilmēsimies laukā, whyyy??!!
20.01.2021 23:15 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
...Samis... @ 20.01.2021 22:33

Skaidri tak redzams, ka viņi ir laimīgi. Abi ideals pāris.
kamerā jā... bet dzīvē... kā suns ar kaķi... aizejiet biežāk uz veikalu - redzēsiet... tas viss vinas insta ir tik fake 🤦🏼‍♀️
21.01.2021 00:33 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Es šajā diskusijā esmu par Elīnas nenolikšanu, bet diemžēl nākas piekrist komentāram, ka, manuprāt, uz Elīnu ļoti lielu iespaidu atstāja Naura izpratne par to, kā meitenei jāizskatās, kas Elīnai piestāv utt. Piemēram, man likās jocīgi, ka Elīna netaisa asti, jo Naurim nepatīk. Man gan šķita, ka izskatās labi Elīna ar asti.
Iespējams, ja viņa nebūtu satikusi Nauri, viņa vizuāli būtu pavisam citādāka.
Man arī tagad nav iebildumu pret viņas izskatu, bet drīzāk biedē, ka Nauris tik ļoti ietekmē Elīnas izpratni par skaistumu.
Līdz ar to es īsti neticu, ka Nauris ir podkablučņiks vai tamlīdzīgi. It kā varbūt rodas tāds iespaids no storijiem, bet viņam izskatās ir ļoti liela ietekme uz Elīnu.
21.01.2021 00:38 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Es ticu tam, ka viņa saka, ka viņai pašas patīk šīs savas vizuālās pārmaiņas utt, jo kā gan var nepatikt, ja blakus tavs mīļotais cilvēks taisa aizrādījumus par "nepareizu" izskatu, droši vien komentē "pareizo" izskatu, apbrīno viņas vizuālās pārvērtības, apber ar komplimentiem pēc tām utt. Viņa jūtas skaista, jo tas atbilst Nauda izpratnei par skaistumu. Būtu kāds cits vīrietis, iespējams, viņai tas nešķistu skaisti.
Degunam tiešām vislabāk būtu bijusi rinoplastika, ja deguns bija iemesls daudzām citām pārvērtībām. Man gan liekas, ka viņas dabiskais deguns ir pilnīgi OK, bet viņa to vairākkārt minēja kā iemeslu lielām lūpām utt.
21.01.2021 00:42 |
 
Reitings 81
Reģ: 26.06.2020
Nauris izskatās pēc tāda, kurš varētu Elinčiku iedunkāt par to, ka neklausa viņu un neizskatās kā viņš grib.
Kas to, lai zina kā ir patiesībā, varbūt Elīna vienkārši nespēj aizbēgt no tāda briesmoņa?
21.01.2021 10:40 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Man šķiet ka drīzāk nauris nespēj aizbēgt no tā briesmoņa 😀
21.01.2021 11:15 |
 
Patīk
Reitings 2873
Reģ: 30.04.2020
Man ir grūti noticēt, ka sevi var tā sačakarēt, jo "vīram patīk un tas ir galvenais". Nē, mīļā, galvenais, lai Tev patīk! Ja kādam nepatīk Tavi mati saņemti astē, Tavi zobi, 2 liekie cm, tad var iet na**j! TĀ NAV MĪLESTĪBA! Tā ir otra pataisīšana pēc saviem standartiem. Saprotu, ka krūtis bija mazas, tās grib palielināt katra ceturtā, bet seja Elīnai, tiešām BIJA skaista. Maigi, mīļi vaibsti, deguns ne cik neizcēlās. Tagad ir tiešām traki-14mm skropstas, laineris cm platumā, lūpas ir ļoti nesmuki uztaisītas un tās, tieši tagad, izceļ degunu,jo visa seja izskatās masīva, uzblīdusi.
Mums nav tiesības norādīt kā būtu labāk viņai ģērbties vai izskatīties, bet Elīnai būtu tomēr jāpadomā, ka šeit tiek nolikts viņas tagadējais izskats, ne iepriekšējais. Man liekās, ka katra, šeit esošā, forumniece, kaut reizi ir pateikusi, ka Elīna bija ļoti skaista meitene, pirms satika Nauri. Un ja tiešām viņai ir tā lielā mīla uz to Edgaru-viņš nevar viņai pateikt, ka izskatās traki?
Zinu, ka Elinčiks šo lasa, tāpēc gribu teikt, ka šī NAV skaudība par viņas izskatu! Tas ir žēlums. Tiešām žēlums. Zinu vairākus vīriešus, kas Elīnas izskatu ir novērtējušo uz 45+ gadiem. Kamoon-jaunai meitenei tā nebūtu jāizskatās 🤦🏻‍♀️
Un tās Maļina Fashion meitenes (ko Elīna tik ļoti kopē) , lai gan ar fileriem, silikoniem utt., izskatās dārgas. Tādas, uz kurām atskatās vīrieši.
21.01.2021 12:20 |
 
10 gadi
Reitings 4022
Reģ: 02.01.2011
A no kurienes vispār radies pieņēmums, ka tur būtu par ko skaust? Nu reāli +20 gadi klāt pie sava vecuma būtu apskaužami?
21.01.2021 13:36 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
začeits @ 21.01.2021 13:36
A no kurienes vispār radies pieņēmums, ka tur būtu par ko skaust? Nu reāli +20 gadi klāt pie sava vecuma būtu apskaužami?

tāds uzskats ir daudziem, ka ja tev kādā citā kaut kas liekas ne tā vai nepieņemami, tad redz uzreiz skauž.
21.01.2021 13:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4979
Reģ: 03.11.2012
Enazenaz @ 21.01.2021 12:20
Man ir grūti noticēt, ka sevi var tā sačakarēt, jo "vīram patīk un tas ir galvenais". Nē, mīļā, galvenais, lai Tev patīk! Ja kādam nepatīk Tavi mati saņemti astē, Tavi zobi, 2 liekie cm, tad var iet na**j! TĀ NAV MĪLESTĪBA! Tā ir otra pataisīšana pēc saviem standartiem. Saprotu, ka krūtis bija mazas, tās grib palielināt katra ceturtā, bet seja Elīnai, tiešām BIJA skaista. Maigi, mīļi vaibsti, deguns ne cik neizcēlās. Tagad ir tiešām traki-14mm skropstas, laineris cm platumā, lūpas ir ļoti nesmuki uztaisītas un tās, tieši tagad, izceļ degunu,jo visa seja izskatās masīva, uzblīdusi.
Mums nav tiesības norādīt kā būtu labāk viņai ģērbties vai izskatīties, bet Elīnai būtu tomēr jāpadomā, ka šeit tiek nolikts viņas tagadējais izskats, ne iepriekšējais. Man liekās, ka katra, šeit esošā, forumniece, kaut reizi ir pateikusi, ka Elīna bija ļoti skaista meitene, pirms satika Nauri. Un ja tiešām viņai ir tā lielā mīla uz to Edgaru-viņš nevar viņai pateikt, ka izskatās traki?
Zinu, ka Elinčiks šo lasa, tāpēc gribu teikt, ka šī NAV skaudība par viņas izskatu! Tas ir žēlums. Tiešām žēlums. Zinu vairākus vīriešus, kas Elīnas izskatu ir novērtējušo uz 45+ gadiem. Kamoon-jaunai meitenei tā nebūtu jāizskatās ??‍♀️
Un tās Maļina Fashion meitenes (ko Elīna tik ļoti kopē) , lai gan ar fileriem, silikoniem utt., izskatās dārgas. Tādas, uz kurām atskatās vīrieši.

Pilnīgi piekrītu un man arī ir žēlums pret viņu, jo viņa sevi ir izkropļojusi! Pirms tam bija skaista meitene, es atceros, kad 2017.gadā skatījos viņas profilu un story, viņa ne tikai izskata ziņā bija skaista meitene, bet iekšēji plūda degsme, viņa rādīja un stāstīja par savām drēbēm citādāk, nekā tagad, cilvēks staroja, varēja just to degsmi. Bet tagad tas viss zudis, protams, viņas veikaliņš aug un attīstās, bet šķērsgriezumā skatoties, tas viņai nāk par sliktu.
Un ļoti žēl, ka tā! Savā ziņā, ja salīdzina to Elīnu (2017.g.) ar tagadējo, tad viņa ir pilnībā pazaudējusi sevi.
Un par Malina Fashion, ja viņai tas ir iedvesmas avots un kā viņa pati ir teikusi, ka nevajag kopēt, bet iedvesmoties, tad viņai galīgi nesanāk iedvesmoties un šajā gadījumā viņa varēja 100% ņemt piemēru no Malina Fashion, jo tās meitenes prot parādīt kā neizskatīties lēti, bet Elīna parāda tieši pretējo.
21.01.2021 14:06 |
 
Reitings 78
Reģ: 05.12.2020
Taču beidziet rakstīt par to, ka tad Nauris Elīnas par tādas pataisīja.🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Taču paskataties uz Naura gērbšanās stilu- iespīlētas ādas imitācijas bikses u.tt.
Un viņai acīmredzot patīk, ka Nauris ģērbjas kā pusis, kuram patīk citi puiši.🤦‍♀️🤣🤣
Tāds tādu atrod. Abi divi sevi izveidojuši tēlus sabiedrībā - Gejs un transvestīts.💁‍♀️💁‍♀️💁‍♀️💁‍♀️
21.01.2021 14:08 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Taču beidziet rakstīt par to, ka tad Nauris Elīnas par tādas pataisīja.

Atceros vienu tekstu no storija, kad Elīna lika/taisīja zobus, ieradās mājās pēc zobārsta un filmējot Nauri, rādija zobus un jautāja "nu, ir tā kā tu gribēji?"
21.01.2021 14:15 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
blacke @ 21.01.2021 14:15

Atceros vienu tekstu no storija, kad Elīna lika/taisīja zobus, ieradās mājās pēc zobārsta un filmējot Nauri, rādija zobus un jautāja "nu, ir tā kā tu gribēji?"

Arī atceros😬cerams tas bija joks, jo man būtu svarīgāk kā pati jūtos. tie ir zobi, ne svārki :(((
21.01.2021 14:17 |
 
Reitings 78
Reģ: 05.12.2020
blacke @ 21.01.2021 14:15

Atceros vienu tekstu no storija, kad Elīna lika/taisīja zobus, ieradās mājās pēc zobārsta un filmējot Nauri, rādija zobus un jautāja "nu, ir tā kā tu gribēji?"

Kā jau minēju, tāds tādu atrod.💁‍♀️💁‍♀️
21.01.2021 14:17 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
blacke @ 21.01.2021 14:15

Atceros vienu tekstu no storija, kad Elīna lika/taisīja zobus, ieradās mājās pēc zobārsta un filmējot Nauri, rādija zobus un jautāja "nu, ir tā kā tu gribēji?"
jaappp .. bet būsim reāli, forumā te ari par E dirs*, ka šķībi zobi vajag labot utt., tagad kad viss sadarits ar nav labi.. nu ir taisni bet nedabigi
21.01.2021 14:20 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
Amberlight @ 21.01.2021 14:08
Taču beidziet rakstīt par to, ka tad Nauris Elīnas par tādas pataisīja.?‍♀️?‍♀️?‍♀️
Taču paskataties uz Naura gērbšanās stilu- iespīlētas ādas imitācijas bikses u.tt.
Un viņai acīmredzot patīk, ka Nauris ģērbjas kā pusis, kuram patīk citi puiši.?‍♀️??
Tāds tādu atrod. Abi divi sevi izveidojuši tēlus sabiedrībā - Gejs un transvestīts.?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️

🤣🤣🤣🤣🤣
21.01.2021 15:01 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Un sekotāji tik krītas un krītas. 😀 drīz būs konkursiņi, kur jātago draudzenes 😀
21.01.2021 15:26 |
 
Reitings 165
Reģ: 15.11.2020
Bļāviens, kā man nepatīk Nauris, viņš ir tik tizls 😁😁😁 Viņam tā figūra galīgi tizla, tāds neformīgs, un dibes ar kājām īsiņas un resnas. Kad lēkājaunajā video, pupi pat kratās, lielāki, nekā Elīnai😁 Nu galīgi pārītis Čau!
Runājot par Elīnas kopēšanu Maļina Fashion meitenes- Elīnai NEKAD nebūt tādai, kā viņas. Viņas ir bagātas, dārgas, ar stila un gaumesizjūtu, vienmēr ar skaistu meikapu. Dzīves līmenis ir pavisam cits. Elīna izskatās pēc lētas tirgus bābas- ka tik vairāk uz sevis- i kosmētika, i skropstas, i mati, i satuntulējas vispār kā klauns. Pilnīgi nekādas stila izjūtas. Atgādina to krievušku Svetu Jakovļevu- izlietā Elīna!
21.01.2021 15:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!