Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Wii @ 10.01.2021 09:35
Neskatoties uz to, ka man citreiz pašai patīk pasmieties par tiem saucamajiem inlfuĒRCĒM, bet bijušo vai ğimenes meklēšana soc.tīklos jau ir par traku. Robežām tomēr ir jābūt! Atrod kaut ko no otra cilvēka pagātnes un sāk ķidāt uz visām pusēm komentus. Atbildiet pašas sev - vai Jums nav bijušas pagātnes????? Varu derēt katrai no mums skeletiņš skapī stāv, par kuru kauns....Esam tak cilvēki, ne šakāļu bars!

Kristīnes pagātni pabieži velk ārā...🤷🏾‍♀️ Viņas pagātni drīkst? 🤷🏾‍♀️😅
😁Komiski, jo Elīnas pagātni tirzāt ir nepareizi, runāt par Elīnu ir nepareizi, aprīnojot kroplojumus vai piedāvātu labāku ārstu ir nepareizi.... viss ir slikti ja cilvēks kurš grib uzmanību arī dabū to uzmanību.
Dīvaini Jūs cilvēki esiet.
Paaudze 14+inets 😊👌🏾
10.01.2021 10:42 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.08.2020
Stāstnieks @ 10.01.2021 10:42

Kristīnes pagātni pabieži velk ārā...??‍♀️ Viņas pagātni drīkst? ??‍♀️?
?Komiski, jo Elīnas pagātni tirzāt ir nepareizi, runāt par Elīnu ir nepareizi, aprīnojot kroplojumus vai piedāvātu labāku ārstu ir nepareizi.... viss ir slikti ja cilvēks kurš grib uzmanību arī dabū to uzmanību.
Dīvaini Jūs cilvēki esiet.
Paaudze 14+inets ???
Es nerakstīju konkrēti par kaut kădu personu. Kristīne, ja tā domāta ir tă pašpasludinātā milone, tad tā man vispār vienaldzīga...ne man viņas pagātne interesē ne tagadne, man viņa svešs cilvēks, tā pat kā didrihsone. Es biju domājusi ar to, ka necilvēcīgi vispār rakņāties jebkura pagātnē, bet vēl nekaunìgāk sāk meklēt kāda cilvēka ģimemes locekļus soc.tìklos un sāk tos apspriest. Kăda jums daļa, kas ir māte, kas ir māsa vai brālis! Ko tie cilvēki jums nodarījuši, ja jūs ģimenes locekļus apliekat! Kā jums patiks, ja jūsu ģimenes locekļus publiski caur viltus profiliem sāks aplikt? Pārstājiet būt tik netīri!!!!! Ir tăds teiciens- nedari otram to, ko nevēlies lai Tev dara!
10.01.2021 10:55 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Kristīnes pagātni? Okartes akadēmiju? Vai kāds ir meklējis viņas bijušos, ģimenes, vīra vecākus, publiskojis vārdus un bildes? Nedomāju gan.
Salīdzinājāt...
10.01.2021 11:02 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Wii @ 10.01.2021 10:55
Es nerakstīju konkrēti par kaut kădu personu. Kristīne, ja tā domāta ir tă pašpasludinātā milone, tad tā man vispār vienaldzīga...ne man viņas pagātne interesē ne tagadne, man viņa svešs cilvēks, tā pat kā didrihsone. Es biju domājusi ar to, ka necilvēcīgi vispār rakņāties jebkura pagātnē, bet vēl nekaunìgāk sāk meklēt kāda cilvēka ģimemes locekļus soc.tìklos un sāk tos apspriest. Kăda jums daļa, kas ir māte, kas ir māsa vai brālis! Ko tie cilvēki jums nodarījuši, ja jūs ģimenes locekļus apliekat! Kā jums patiks, ja jūsu ģimenes locekļus publiski caur viltus profiliem sāks aplikt? Pārstājiet būt tik netīri!!!!! Ir tăds teiciens- nedari otram to, ko nevēlies lai Tev dara!

Es tavu domu sapratu. Taisnība vien ir 😊
Bet , ja sevi pasludini tā kā pasludini, tad jāreikinās ar visu uzmanību nevis tik kā ir rakstīts Tavā tekstā, kau dala taisnība jau ir 😊
Paskaties plašāk, ir daudz slavenāki personāži redzēti, un jo mazāk saprāta personāžā jo lielāka intrese veidojas par to , no kurienes tāds indivīds rodās😊 Nevar būt “slavena” un gribēt slavu, un raudāt par to ka pagàtni tirzā vai gimeni stalko. Tā tas tak notiek..
🤷🏾‍♀️ Tā pat kā barības kēde, un tā pat kā strādājot par pārdevēju tu nevari strādāt bez pircējiem 😊 Tā tas vnk pakartots. Tas kurš vilks un velk ārā , nu neko darīt. Intrese par slavenību ir, tātad sūdzēties nav ko 😊🤷🏾‍♀️
Elīn... Tu esi slavena😃👍🏽 Garadokā gan jau uz urā tava slava iet 😊🤸🏾 Varbūt ne tā patīkamāka , bet nu slava ir 😊👍🏽
10.01.2021 11:07 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Redrose @ 10.01.2021 11:02
Kristīnes pagātni? Okartes akadēmiju? Vai kāds ir meklējis viņas bijušos, ģimenes, vīra vecākus, publiskojis vārdus un bildes? Nedomāju gan.
Salīdzinājāt...

Nedomāju , ka tik publiski visu viņa arī atradā😊🤷🏾‍♀️ Bet Elīnai jau tāds mērkis bij 😊
Kāpēc būtu jābūt bēdīgam ka Slavenībai mērkis ir sasniegts? 😊 Tici sapnim un ej uz to.... un Sanem to par ko esi sapnojis 😊 Vai tad ne tā šī garīgā dvēsele
ir teikusi? 😊🤷🏾‍♀️
10.01.2021 11:10 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.08.2020
Stāstnieks @ 10.01.2021 11:07

Es tavu domu sapratu. Taisnība vien ir ?
Bet , ja sevi pasludini tā kā pasludini, tad jāreikinās ar visu uzmanību nevis tik kā ir rakstīts Tavā tekstā, kau dala taisnība jau ir ?
Paskaties plašāk, ir daudz slavenāki personāži redzēti, un jo mazāk saprāta personāžā jo lielāka intrese veidojas par to , no kurienes tāds indivīds rodās? Nevar būt “slavena” un gribēt slavu, un raudāt par to ka pagàtni tirzā vai gimeni stalko. Tā tas tak notiek..
??‍♀️ Tā pat kā barības kēde, un tā pat kā strādājot par pārdevēju tu nevari strādāt bez pircējiem ? Tā tas vnk pakartots. Tas kurš vilks un velk ārā , nu neko darīt. Intrese par slavenību ir, tātad sūdzēties nav ko ???‍♀️
Elīn... Tu esi slavena??? Garadokā gan jau uz urā tava slava iet ??? Varbūt ne tā patīkamāka , bet nu slava ir ???
Gerkens arī pārdeva lētăs polijas drēbes, bet neviens nerakņājās viņa ģimenē!
Elīna māk pārdot un tas jau liels pluss, jo daudzi nemāk neko savā dzīvē kā tikai no interneta novilkt modeles bildi seksīgā veļā un uzlikt kā sava profila titulbildi un sēdēt 24/7 internetā apliekot citus!
10.01.2021 11:12 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Stāstnieks @ 08.01.2021 14:17

Tieši tā...
Nepietiek ka vecā shēma ir līdzī, tad vēl “ vecās Tirgus babenes” normas un uzvedības uzspiež un stāsta , ka tas ir normāli.
Tas NAV normāli.
Vienā no dienām ( gadi varbūt 4 atpakal), prasiju lai apstāsta par ādas biksēm.
Es mājās stāvēju un sajutos kā agrāk dzīvojot laukos uz tā kartonina laikojot drēbes . Varbūt kāda sapratīs to sajūtu... stāvi uz tā kartonina, tip smaidi un klausies : “ Oooo Tev obligāti VAJAG. Šīs ir tās kas uz tevis izskatīsies kā “ Allai Pugačovai”, ooo jā ir īstās. Neieklausoties tevī, tavās kermena īpatnībās, naudas kapitālā u.t.t. Atsūta kontu , tu pārsūti naudu . Un domā wtff... kas tas tikko bija ???‍♀️ Vēlāk saproti... mmm iesmērēja. ? Es apstājios pie sajūtas ka stāvu uz kartonina un man pietika šī “tirgus bazara”.
Atslēgas vārds- Iesmērēja.
Un tad ej un cīnies ar seklo domāšanu. Ne tu naudu dabūsi, ne vispār beigās sevi uzskati par cienīgu strīdēties un tiešā vārdā smērēties ar to dvēseli.
Savukārt,
Ja būtu vismaz paaicinājusi uzlaikot, kur man būtu mazāka iespēja ko dabūt iesmērētu. Es ticu ka piepārdodu klāt un jakas un dzemperus utt.( ja mācētu) izveidod diskusiju ar klientu ,tas nav grūti, un aizvilkt uz savu veikalu ar nav grūti. Tas vnk jāiemācās...
Bet pārdošana prasa tomēr darbu, savukār iesmērēt nē ? un vēl nauda tek ne uznēmuma kontā... un tad Jūs baroja to Sektanti ar celojumiem un viesnīcām, kaut pēc būtības kvalitatīvas drēbes ir pelnijis pircējs, bet Elīna bileti ar vilcienu uz Dobeli ??‍♀️?

Jā, pārdevēja no sirds.
Vakar skatijos Vinas melo labak. Un neatceros kā sauc, bet Kostjam ir tā tirgus sieva. Sērijā visu sev virsu leoparda savilkusi, un kaut ko tik smērē😃 Es gatavojot pat iesmēju... Kaut kur dzirdēts... pagriezos uz TV skatos un vēl vairāk sasmējos...”Kaut kur redzēts” 😆😅 Leopards, pērles, mati 😁
Negribu kādu aizskart jo tāds mērkis nav, bet nu es sasmējos 😁🤷🏾‍♀️😅
10.01.2021 11:21 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.04.2020
Jāpiekrīt, ka tā rakņāšanās ģimenēs ir too much! 😬
Personīgi man, vienīgais, kas besī, ir klaja ierobežojumu neievērošana. Un nerunāju tikai par Elīnu- nosodu ikvienu, kas ar savām darbībām paildzina šo situāciju, jo esmu noilgojusies pēc normālas ikdienas.
Pēc visa spriežot, nebrīnos, ka šorīt Elīna laiž uz kādu skaistuma procedūriņu 🤔
Kaut kas nesen teica par skropstām- man liekas, viņa kaut kad minēja, ka liek Jūrmalā pie tās Elīnas, kur Kachinja, bet varbut kļūdos.
10.01.2021 11:27 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.04.2020
Man, tāpat kā ikvienai, patīk pa reizei uzmest klaču, bet nu te, meitenes, baigi iekarsušas esat 😁
Šodien forša diena, lai dotos pie dabas! 😁
10.01.2021 11:29 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Sabinchiks @ 10.01.2021 11:29
Man, tāpat kā ikvienai, patīk pa reizei uzmest klaču, bet nu te, meitenes, baigi iekarsušas esat ?
Šodien forša diena, lai dotos pie dabas! ?

Nu tad celamies 😊 Un tiekamies Tur 😊👍🏽
Lai Jums Sniegota diena 😊👍🏽
10.01.2021 11:48 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Nu diemžēl slavai ir arī nepatīkamā puse un ja gribi būt slavens ir jāsaprot ka nevisi glaudīs pa spalvai. Tā tas diemžēl ir. Ne pirmā ne pēdējā pr kuru runā. Bet narcistiem tā ir liela problēma viņi nespēj uztvert kritiku un neglaimojošu informāciju par viņiem, tā ir viņu vājā vieta tākā lai saņem. Problēma ir elīna pati nevis mēs.. mēs esam tikai sekas.
10.01.2021 11:49 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.08.2020
Lindaperla @ 10.01.2021 11:49
Nu diemžēl slavai ir arī nepatīkamā puse un ja gribi būt slavens ir jāsaprot ka nevisi glaudīs pa spalvai. Tā tas diemžēl ir. Ne pirmā ne pēdējā pr kuru runā. Bet narcistiem tā ir liela problēma viņi nespēj uztvert kritiku un neglaimojošu informāciju par viņiem, tā ir viņu vājā vieta tākā lai saņem. Problēma ir elīna pati nevis mēs.. mēs esam tikai sekas.
Problēma ir tikai jūsu galvā.
10.01.2021 12:14 |
 
Reitings 81
Reģ: 09.04.2020
Wii @ 10.01.2021 10:30
Danija, kas nemaz nav Danija. No interneta novilkusi erotisku bildi un ielikusi te profilā. Ja jau tădas bildes internetā jāmeklē un jāliek svešas ne savas, pati kompleksos dzīvo! Darīt citu nav kā 24/7 čekot didrihsoni un visur nolikt šo. Ja tev tā interesē didrihsones dzīve, uzprasi pašai didrihsonei vai ievācies pie šās dzīvot, būsi lietas kursā!
Sāc vienreiz dzīvot savu dzīvi!!!! Tev pi**š , kas tā meitene ar melniem matiem!

Un? Tu pati sēdi forumā, zem anonīma profila, ieliec tu savu īsto vārdu un bildi, gudriniece atradusies.
Man ir pilnīgi vienalga kas ir meitene ar brūnajiem matiem, es atbildēju uz citas meitenes komentāru, no manas puses par Elīnas un Naura ģimeni nav neviens slikts komentārs.
10.01.2021 12:14 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.08.2020
Dannnija @ 10.01.2021 12:14

Un? Tu pati sēdi forumā, zem anonīma profila, ieliec tu savu īsto vārdu un bildi, gudriniece atradusies.
Man ir pilnīgi vienalga kas ir meitene ar brūnajiem matiem, es atbildēju uz citas meitenes komentāru, no manas puses par Elīnas un Naura ģimeni nav neviens slikts komentārs.
aga, ieliec šeit kaut ko...uzreiz ķersaties pie manas ģimenes nolikšanas, pie bērniem u.t.t..jums tikai dot iemeslu, uzreiz norīsiet ar visiem kauliņiem.... :D
10.01.2021 12:18 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Sabinchiks @ 10.01.2021 11:27
Jāpiekrīt, ka tā rakņāšanās ģimenēs ir too much! ?
Personīgi man, vienīgais, kas besī, ir klaja ierobežojumu neievērošana. Un nerunāju tikai par Elīnu- nosodu ikvienu, kas ar savām darbībām paildzina šo situāciju, jo esmu noilgojusies pēc normālas ikdienas.
Pēc visa spriežot, nebrīnos, ka šorīt Elīna laiž uz kādu skaistuma procedūriņu ?
Kaut kas nesen teica par skropstām- man liekas, viņa kaut kad minēja, ka liek Jūrmalā pie tās Elīnas, kur Kachinja, bet varbut kļūdos.

Ja domā Elīnu no Majoriem, tad vina nepienem šobrīd nevienu! Esmu vinas loti ilgi, un atcēla visus pierakstus , lidz ierobezojumi beigsies.
10.01.2021 12:26 |
 
Reitings 81
Reģ: 09.04.2020
Wii @ 10.01.2021 12:18
aga, ieliec šeit kaut ko...uzreiz ķersaties pie manas ģimenes nolikšanas, pie bērniem u.t.t..jums tikai dot iemeslu, uzreiz norīsiet ar visiem kauliņiem.... :D

No manas puses nebija nekas slikts par ģimeni, lieki apvainojumi no tavas puses. Te ir meitenes, kuras izsakās vēl rupjāk, bet tu izdomāji piekasīties man. :)
10.01.2021 12:30 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Jebal. Kad runa ir par Kristīnes bērnu, tad nē - šī tēma ir tabu! taču, kad runa iet par Elīnas vīra radiem, tad viss ok?! Es saprotu vēl pacelt tēmu par Elīnas vecākiem, no kurienes viņa ir nākusi, meklēt saknes, bet kāds te vispār ir sakars ar Naura radiem? Jums čista vairs nav kur piekasīties un tikai meklējat pēdejo salmiņu, kur pieķerties.
Stāstniece vispār ir out of mind, Tev būtu jāatslēdz internets, ne kādam citam.
10.01.2021 12:31 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Katz @ 10.01.2021 12:31
Jebal. Kad runa ir par Kristīnes bērnu, tad nē - šī tēma ir tabu! taču, kad runa iet par Elīnas vīra radiem, tad viss ok?! Es saprotu vēl pacelt tēmu par Elīnas vecākiem, no kurienes viņa ir nākusi, meklēt saknes, bet kāds te vispār ir sakars ar Naura radiem? Jums čista vairs nav kur piekasīties un tikai meklējat pēdejo salmiņu, kur pieķerties.
Stāstniece vispār ir out of mind, Tev būtu jāatslēdz internets, ne kādam citam.

Pilnībā piekrītu. 👍
10.01.2021 12:33 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.08.2020
Dannnija @ 10.01.2021 12:30

No manas puses nebija nekas slikts par ģimeni, lieki apvainojumi no tavas puses. Te ir meitenes, kuras izsakās vēl rupjāk, bet tu izdomāji piekasīties man. :)
Tad kamdēļ ir jāatbild tiem, kuri izjautā par citu cilvēku ģimenēm. Pat ja kaut ko zini, labāk neko neteikt. Ja ir runa par noteikumu pārkāpumiem, ka Polijas braucieni vai tiek tirgotas nekvalitīvas drēbes , to rakstīt, lai cilvēki informēti.
10.01.2021 12:34 |
 
Reitings 81
Reģ: 09.04.2020
Wii @ 10.01.2021 12:34
Tad kamdēļ ir jāatbild tiem, kuri izjautā par citu cilvēku ģimenēm. Pat ja kaut ko zini, labāk neko neteikt. Ja ir runa par noteikumu pārkāpumiem, ka Polijas braucieni vai tiek tirgotas nekvalitīvas drēbes , to rakstīt, lai cilvēki informēti.

Biju pielikusi jautājuma zīmi, jo 100% nebiju par to pāriecināta, nebūtu turpinājusi iesaistījusies tajā tematā. :)
10.01.2021 12:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!