Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 139
Reģ: 24.09.2020
Nemierīgā @ 08.01.2021 12:08
Esmu šokā!!! Par Kristīni. Cik tālu cilvēks gatavs iet, lai nozākātu otru?Kristīne Zemture , ja tu šo lasi , lūdzu attopies! Man pēc taviem story rodas iespaids, ka esi garīgi nelīdzsvarota, priekš kam tu to dari? Pati taču izskaties lēti, neesi nekāda dīva, sakop uzacis, pavadi laiku ar bērnu, sakop savas trīs pieaudzētās matu strēmeles, un atjēdzies. Esmu tiešām mēmajā šokā par šīm aktivitātēm. Pēc taviem video liekas, ka kaut kādas narkotikas lieto, adekvātu cilvēku profili tā neizskatas. Var būt šizofrēnija ?Saki , ka pieaugusi sieviete, bet uzvedies kā 13 gadus vecs šmurgulis. labi, ka tāda ir kaut kur Anglijā, nevajag šādus slimus cilvēkus mūsu sabiedrībai. kāda velna pēc nekaro ar anglijas influencerēm, bet uzēdies uz Latvijas?
Yo, matemātiķe, paklusē, tas viedoklis ir 60 % vērts
09.01.2021 00:28 |
 
Patīk
Reitings 2878
Reģ: 30.04.2020
Sabiedrības Dāma @ 08.01.2021 21:05

Tev viss ir kārtība ar galvu? ar kādam tiesībam tu piemini mani tajā visā? es nevienu neesmu apsaukājusi vai aizskārusi tiešā nozīme, esmu tikai izteikusi savu patieso viedokli atvainojos, ka neaizstāvu Elīnu un nestāstu melus kurus tu noteikti gribētu dzirdēt.
Tevi vajadzētu pašu aizvest uz tvaiku ielu savādak izklausies pēc nelīdzsvarotas maitas, kurai patīk dzirdēt jaukas lietas par Elīnu, vēl pietam zinot, ka Elīna ir vislielāka afēriste kura atbalsta mazgadīgo bērnu verdzību, pērkot simtiem drēbju no Ķīnas un Polijas , tev jau noteikti arī patīk atbalstīt mazgadīgo bērnu verdzību un nolaupīšanu!! Labāk būtu uzrakstijusi Elīnai privāto ziņu, lai viņa tevi ieliek instagram storijos, lai tev iedotu 5 minūšu slavu :D
Atradusies te patiesības meklētāja , izmeklētāja , man reāli nāk smiekli kādu tu tur melīgu tekstiņu esi sarakstījusi, melu fane.

Tu vispār aizmigt spēj, ja neesi paskatījusies Elīnas profilu un atkal padomājusi, kā varētu viņai ieriebt? :D
Nelīdzsvarota esi Tu. Man nav vajadzības katru dienu ievākt info par cilvēku, kurš man neko nav izdarījis. Ja cilvēkam ir filtrs, pats izvērtēs kam sekot un no kā ietekmēties.
Un tas, ka es Elīnu neienīstu līdz sirds dziļumiem, kā Tu un vēl daži profili, kas sastopami šajā forumā, tas nenozīmē, ka es viņu dievinu :)
Un ņaudi, ņaudi par bērniem, kas visu šuj pa 5$ :D tie bērni šuj arī ZARA, H&M, Reseved, TH, Mango un citus. Noteikti esi nūdiste pa dzīvi vai, kā jau sabiedrības dāmai pienākās, staigā tikai Dior un Chanel, kuru drēbes ir audušas fejas no vienradžu atvemtajiem gliteriem.
09.01.2021 00:33 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Redrose @ 09.01.2021 00:21
Nav nevienam jāatskaitās, vienalga ko mēs rakstām, bet šajā nesvarīgajā forumā uzraksta tādu palagu. Sk. ?
un kas tev lika šajā nesvarīgajā forumā divas dienas atpakaļ piereģistrēties? 😂 kristīn tev nevienam neko nevajag paskaidrot, tie kas saprot tie saprot, tie kam smadzenes dieviņš nav devis tie nekad nesapratīs..... Lai nīdēji nīst. Vienmēr būs kāds kam patiksi un vienmēr būs kāds kam nepatiksi...... a tā pārpumpētā, neglītā mele jeb influencere lai iet rupji sakot d.... ar to savu spalvaino dibenu😀
09.01.2021 00:37 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Smieklīgi kkā kā... Jūs Kristīnei aizrādat, ka viņa nevarētu brīvi taisīt kkādas grupas vai par kko tieši norādīt, ka cilvēks nerīkojās taisnīgi. Tai pat laikā sanāk ka Didra var darīt ko grib.
Tieši vairāk vajag tādus cilvēkus, kas nebaidās patiesību izcelt. Es vairāk Kristīni atbalstu.
Esmu vnk šokā par to Polijas braucienu pašlaik. Ok, brauc... bet pašizolācija ir jāievēro. Kaut vai tas bija darba brauciens - ir jāievēro. Nu protams izņemot ja Didrai nav diplomātiskā pase 😁
09.01.2021 00:38 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
Kāpec vispār jūs apmētājat ar s*diem Kristīni? viņa visu godīgi un atklāti pateica par Elīnas afēram , pati viņai esmu piemetusi klāt info , kāpec gan tās Elīnas afēras, izrādas patiesība kuru jūs dažas labas nevēlaties pieņemt ? sapratu, ka jums patīk meli jo Elīna redz esot balta un pūkaina - Tā nu gan nav taisnība, gribat uzzināt kaut ko šokējošu meitenes?!? Elīna nav nekāda svēta, arī savā laulība ar Nauri, viņa ir uzlikusi ragus viņam, jo jūsu svētā un iemīļotā Elīna ir krāpusi Nauri ar citu vīrieti ☺
Spējat sagremot šo? 😘😘 Ilze vispār tu būtu klusējusi šaja forumā, pati nevien esi apsaukājusi Kristīni , būdama grupā gan arī kad tevi nabaga mamzeli no turienes izmeta ar tādu kaunu. 😁😁
Turpinat vien atbalstīt drēbju pirkšanu no butterfly, jo jums patīk atbalstīt mazgadīgo bērnu verdzību un nolaupīšanu , kauns jums nav meitenes? 😨😨
Dažas forumnieces ir šeit gudras piemēram, kā Eksperte,blacke, Laylaa , Shayk un daudzas citas, bet pārejas ir melu piekritējas un bērnu verdzību atbalstītājas 😘
Jauku vakariņu jums bučas. 😚
09.01.2021 00:39 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
CariDee @ 09.01.2021 00:38
Smieklīgi kkā kā... Jūs Kristīnei aizrādat, ka viņa nevarētu brīvi taisīt kkādas grupas vai par kko tieši norādīt, ka cilvēks nerīkojās taisnīgi. Tai pat laikā sanāk ka Didra var darīt ko grib.
Tieši vairāk vajag tādus cilvēkus, kas nebaidās patiesību izcelt. Es vairāk Kristīni atbalstu.
Esmu vnk šokā par to Polijas braucienu pašlaik. Ok, brauc... bet pašizolācija ir jāievēro. Kaut vai tas bija darba brauciens - ir jāievēro. Nu protams izņemot ja Didrai nav diplomātiskā pase ?
Polija ir sarkano valstu sarakstā, ir jāsēž 100%. Ne jau velti to slēpj ar iepriekš ierakstītiem storijiem. 😁
09.01.2021 00:40 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Kā nav slinkums šitos garos palagus rakstīt 🤣🤣🤣🤣
09.01.2021 00:42 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Enazenaz @ 09.01.2021 00:27

Šis teksts ir vienlīdz smieklīgs, cik skumīgs.
Kristīne, Tu visu sāki ar savu vēlmi atmaskot Elīnas drēbes no Alīša (kur Tu kļūdījies, jo preces nāca no Polijas). Un kāpēc? Pati neko no viņas nebiji pirkusi, katram pašam ir galva uz pleciem un katram pašam savas lietas jārisina, nevis kādai jāiestājas par taisnības cīnītāju :) Un tas liecina par vēlmi izsisties, jo Tu zināji, ka Elīna ir cilvēks, kurš nevienu neatstās vienaldzīgu.
Jā, Elīna muldēja, ka viņas dizains, ka mamma kaut ko šuj, pat Itāliju piesauca, bet viņa ir jauna (un būsim reālas, ne pārāk gudra), vēlas izsisties un viņai sanāk! Kāda starpība kā pasniedz savas šmotkas? Latvijā ir kādi 1000 šādi showroomi un visi grib nopelnīt! Tiešām domājat, ka visi tik nereāli godīgi strādā? Maksā katru kapeiku nodokļos? Kādā iedomu pasaulē jūs dzīvojat? :D Ja pat GanBei šmaucās?
Ok-nākamais. No posta par aļika drēbēm, viss aizgāja līdz tam, kāda Elīna briesmīga, ka visus bloķē. Tas nav normāli, to jebkurš pateiks, bet atkal-KATRAI PAŠAI ir jāmeklē risinājums. Nevis jāraud internetā vai jānorij, bet jābrauc uz veikalu un tur arī jārisina situācija!
Un te ir labākais-pati odziņa uz putukrējuma!!! Tu, kā lielā taisnības cīnītāja, biji tā, kas pavilkās uz visiem tiem glupajiem komentāriem un rēci par Elīnas izskatu. Un to redzēja ļoti daudzi cilvēki.
TU uztaisīji grupu, kuras nosaukums parodēja Butterfly. TU! Un Tu savā grupā atļāvi cilvēkiem apsmiet tieši Didru :)
Pat tad, kad es Tev personīgi aizrādīju, ka tā nav smuki, Tu man atbildēji, ko tad es šādā grupā meklēju un pēc brīža biju bloķēta :D Un tieši tas pats notika ar vēl bariņu manu draudzeņu un paziņu! :D Un vari nevainot Zizli, jo arī Tu pievienoji rēcīgos emoji pie komentāriem, kur nolika Elīnas izskatu un citas lietas.
Vari mani saukt par aizstāvi, bet man ir grūti saprast kā var pieaugusi sieviete, katru dienu, ņirgt par 10 gadus jaunāku skuķi? Kā? Tu neesi nekāda taisnības cīnītāja, acu atvērēja un vēl nez kas. Tu tiešām esi apsēsta ar Didrihsoni. Un tagad, kad Didrai arī sakāpa tas viss, jūs visas te nākat un viņu bez maz sadedzinat uz sārta. Katrs reaģē pa savam, Elīna reaģē asi.
Un uzsvēršu vēlreiz-šīs situācijas nebūtu, ja nebūtu Tavas grupas!

Nebūtu vinas grupa , tad būtu cita.
Meitenes apkārt jau runāja gadiem, un jau labu ieprieks meitenes par to iesmēja. Tas nav Kristīnes atklājums, bet gan vina to iznesa gaismā.
Nespēju uztvert normāli, kad arī forumā tik personiski aizkar cilvēku kuram nav nekāda sakara ar šo foruma.
Elīnas forumā cilvēki saka “ Ieberziens” . Bezkaunība un apdūluma ir ņēmis virsroku, un tagad meitenēm būtu jāpielāgojās un jānoslīkts līdz šim līmenim!? Kas būtu labākais veids kā atvert acis?
Elīna lai dzīvo savu dzīvi, tirgojās un bildējās, bet Kristine te nav vainīga , ka saprāts nav attīstīts līdz biznesa līmenim. Biznes NAV liegt darbiniekam strādāt un pelnīt citur. Likums runā visiem... Arī tam kas tapetes tirgo. Bizness NAV zagt no valsts un celt slavu uz Dieva vārda.
Kristīnei būtu šis jāiemāca, lai vinu liktu mierā , jo pacēla gadiem ilgu klaču? Visas tak zina , ka jau pašā sākuma Elīnai pārmeta par Ali pirktām somām , ko vina darināja sadarbībā ar pazīstamajiem Itālija 👍🏽
Neuzskatu ka Kristīne ir pelnijusi ko tādu no Jums par to ka piekērās vērsim pie ragiem... Bet uzskatu , ka Elīnai ir tiesības pasēdēt un padomāt. Tā kārtīgi ... Atcerēties ka ir Karma un iespējams viss arī uzlabosies un meitenes beigs pūst uguni uz BF virzienu. Bet pagaidām seciniet pašas... Nekas laimīgs tur nav, un kur nu vēl
priecīgs...
Kā tur latvieši saka...
Hmmm... Ko sēsi to pļausi? 🤷🏾‍♀️😊
09.01.2021 00:51 |
 
10 gadi
Reitings 24
Reģ: 17.06.2010
Nebiju nostājusies neviena pusē, bet būsim reāli Elīnai startā sāka sekot lielākoties, jo viņa runāja kā pāķene. Lai arī cik tas nekorekti izklausītos. Fakts paliek fakts, tur reāli mazam procentam interesēja tās drēbes, lielākā daļa ienāca vnk paklausīties 5klasnieces leksiku pieaugušā ķermenī. Par to ko viņa ir sasniegusi šaubu nav, malacis. Bet atzīsim, ka mums lielākoties tie cilvēki interesēja jo bija vnk rēcīgi paklausīties. Tāpat ar Demoni, tur arī intelekts un vārdu krājums ir zem katras kritikas, bet taču tāpat lielākā daļa iet paskatīties viņu, jo reti kur vēl tādu analfabētismu redzēsi, nu nejau jums interesē viņas noskrietie km katru dienu.
Es nesaku, ka visas, bet liela daļa mūs iet tīri paskatīties uz to pupumu, bet cik daudz no jums ir atļāvušās personīgi viņām kko pateikt, aizrādīt?! Domāju pāris tik. Tapēc lai vai kā Kristīne vismaz nebaidās tā teikt “sejā” viņām iesmiet un aizrādīt.
Šaubos, ka ir jēga tik karstasinīgi te aizstāvēt kādu, vnk uztveriet kā realitātes šovu, kā ne kā neko jaunu tv mums nepiedāvā 😉
09.01.2021 00:55 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Stāstnieks @ 09.01.2021 00:51

Nebūtu vinas grupa , tad būtu cita.
Meitenes apkārt jau runāja gadiem, un jau labu ieprieks meitenes par to iesmēja. Tas nav Kristīnes atklājums, bet gan vina to iznesa gaismā.
Nespēju uztvert normāli, kad arī forumā tik personiski aizkar cilvēku kuram nav nekāda sakara ar šo foruma.
Elīnas forumā cilvēki saka “ Ieberziens” . Bezkaunība un apdūluma ir ņēmis virsroku, un tagad meitenēm būtu jāpielāgojās un jānoslīkts līdz šim līmenim!? Kas būtu labākais veids kā atvert acis?
Elīna lai dzīvo savu dzīvi, tirgojās un bildējās, bet Kristine te nav vainīga , ka saprāts nav attīstīts līdz biznesa līmenim. Biznes NAV liegt darbiniekam strādāt un pelnīt citur. Likums runā visiem... Arī tam kas tapetes tirgo. Bizness NAV zagt no valsts un celt slavu uz Dieva vārda.
Kristīnei būtu šis jāiemāca, lai vinu liktu mierā , jo pacēla gadiem ilgu klaču? Visas tak zina , ka jau pašā sākuma Elīnai pārmeta par Ali pirktām somām , ko vina darināja sadarbībā ar pazīstamajiem Itālija ??
Neuzskatu ka Kristīne ir pelnijusi ko tādu no Jums par to ka piekērās vērsim pie ragiem... Bet uzskatu , ka Elīnai ir tiesības pasēdēt un padomāt. Tā kārtīgi ... Atcerēties ka ir Karma un iespējams viss arī uzlabosies un meitenes beigs pūst uguni uz BF virzienu. Bet pagaidām seciniet pašas... Nekas laimīgs tur nav, un kur nu vēl
priecīgs...
Kā tur latvieši saka...
Hmmm... Ko sēsi to pļausi? ??‍♀️?
+++++ aizrāda par grupu kad pašas gadiem te sēž un ņaud un ņirgājas par Elīnu, liek bildes ar krūtīm un seju 😀
09.01.2021 01:12 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Par ātru nospiedās... un apspriež katru pumpu un katru storiju 😀
09.01.2021 01:14 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
un kas tev lika šajā nesvarīgajā forumā divas dienas atpakaļ piereģistrēties?

Nu vispār šeit es esmu reģistrējusies jau 3 gadus, bet mans profils tika dzēsts. Domāju ja kāda labi padomās, sapratīs kurš bija mans iepriekšējais profils.
Tas tā, tavai zināšanai.
09.01.2021 07:53 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Lindaperla izskatā arī non-stop sēž šajā forumā , ietrennēti pirksti Tev. 🤭
09.01.2021 08:11 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
mollia @ 09.01.2021 00:42
Kā nav slinkums šitos garos palagus rakstīt ????

👌
09.01.2021 10:43 |
 
Reitings 300
Reģ: 17.12.2019
Kristīnīt, nekādi skrīni tev nebesī. Tu pati nāc te lasīt un cauru dienu sēdi un raksti no fake profiliem.
Mums jau tu vari melot, bet pati sevi neapmānīsi. Visu dienu tu sēdi dīvānā un spaidi telefonu, atbildi uz komentāriem, veic izmeklēšanas, kamēr tavs bērns ir nosēdināts malā un skatās multenes. Arī nekādas vīrieša mīlestības tev nav, jo vienīgais, ko dari gultā, ir skatīšanās ekrānā. Tev nevar būt tik ļoti daudz brīvā laika, lai visu spētu nokomentēt, izlasīt ziņas un sarakstīties. Tu tam velti lielāko daļu sava laika, jo nekā laimīgāka tavā dzīvē nav, kā paņirgt. Tu raksti Didrihsonei, ka esi pieaugusi sieviete, bet storijos liec pusaudžu "dont play with me" ar kulaku un tizlu grimmasi, un vēl bērnišķīgākus "viņa pirmā sāka". Žēl tevis.
09.01.2021 11:06 |
 
10 gadi
Reitings 1488
Reģ: 17.01.2013
nevis viesstrādniece ārzemēs, bet gan man šeit ir ģimene un šīs ir manas mājas. Šeit ir mans topošais vīrs un šeit ir mans bērns. Šeit ir mūsu dzīve un šeit ir mūsu īpašumi. Mana dzīve nav Latvijā. Tur es esmu tikai ciemiņš.

Tad, lūdzu, arī izturies kā ciemiņš Latvijā! Ko Tu cīnies par taisnību Latvijā?! Ej un cīnies priekš savas valsts!
09.01.2021 11:19 |
 
Reitings 872
Reģ: 03.01.2013
Visi cepjās par Didras braucienu uz Poliju, a mentiem kāds ir noziņojis?
09.01.2021 11:21 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.04.2020
rizha_anna @ 09.01.2021 11:21
Visi cepjās par Didras braucienu uz Poliju, a mentiem kāds ir noziņojis?

Vai tad nebūs jau noilgums pārkāpumam? 😁
Bet, ja nopietni, tiešām brīnos- viņa vislaik skandina, ka sirdsapziņa tīra, piesauc Dieva vārdu- nu, vai tiešām var tā melot un zaimot?? Bezkaunība augstākajā līmenī. Ja tā tiešām ir, es nesaprotu, kas viņai tajā galvā darās.
09.01.2021 11:57 |
 
Reitings 53
Reģ: 05.08.2020
Kāda var paskaidrot kāpēc Kristīne izdarīja kaut ko nepareizu, uztaisot to grupu fb un atklāti pasakot par to kas ir butterfly?
Jo man izskatās, ka visas viņai uzbrūk par to, ka viņa to izdarīja atklāti, kamēr visas šīs pašas dāmas tepat šajā diskusijā jau bija pierakstījušas simtiem lapu anonīmi noliekot gan Didrihsoni, gan Butterfly.
Godīgi sakot man vienalga kurš sāka un kurš turpināja, bet Kristīnei vismaz bija drosme pateikt to visu skaļi neslēpjoties aiz anonīma profila.
Neesmu ne Kristīnes, ne Didrihsones pusē, jo strīds uzpūsts no nekā, no plikas vēlmes pastrīdēties.
09.01.2021 11:59 |
 
Reitings 81
Reģ: 09.04.2020
Katz @ 08.01.2021 18:22
Manuprāt, lielākā problēma, kas šobrīd ir Elīnas distancēšanās no jums, tādējādi jums ir vēl lielāka kāre rīvēties un zoboties, ideālajā variantā, ja tas nes augļus un viņa kā atbildi ieliek kko storijā, tad vispār gardu muti var sēdēt.
Man šķiet, ka viņai reizi pa reizei šeit būtu jāpiereģistrējās atklāti un jāparunā ar jums. Tā ir kļūda uzgriezt muguru pircējiem, sekotājiem, tautai, lai vai kāds viedoklis jums nebūtu.
Un jūs esat drusku psihas tik derdzīgi un aktīvi pārstāvēt kādu, kad līdz galam nezinat neko, tikai pieņēmumus.

Tu tagad pārmet tām meitenēm, kuras runā šeit par Elīnu?
Vai tad tu nebiji tā, kas šeit sūdzējās, ka Elīna avokado griež nepareizi?
09.01.2021 12:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits