Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Man žēl paliek tos, kuri ievēro visus noteikumus, nesatiek ģimenes utt.
Bet tad ir šādas sabiedrības dāmas ar tīru sirdsapziņu, kuras braukā pa ārzemēm, ne vienmēr liek maskas, apciemi ģimenes, gan jau vēl ko dara un tad vēl uzpūtīgi un rupji lamājas vai burkšķ par to, ka kāds pārsūdzējies vai redz sunītis piečurāja māju.
08.01.2021 20:04 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Palasīju šo diskusiju mazliet vairāk, un tiešām radās iespaids tāds, ka Lindapērle ir vien pati Zemture. Vienā komentārā raksta, ka ar Zemturi čato, pāris komentus tālāk jau pazīst labi.
Personības dalīšanās? Varbūt jāatrod darbs , lai ir kāda nodarbe, savādāk tiešām papētot facebook grupu , instagram kontu un šo forumu, liekas , ka cilvēkam aizgājis jumts.
08.01.2021 20:21 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Tomēr Zemture panākusi savu, raksta dzeltenā prese , un sauc šo par sabiedrības dāmu ! Kāda gan sabiedrības dāma , pat Didrihsoniem šeit jāsmejās!
08.01.2021 20:24 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5004
Reģ: 03.11.2012
core @ 08.01.2021 20:04
Man žēl paliek tos, kuri ievēro visus noteikumus, nesatiek ģimenes utt.
Bet tad ir šādas sabiedrības dāmas ar tīru sirdsapziņu, kuras braukā pa ārzemēm, ne vienmēr liek maskas, apciemi ģimenes, gan jau vēl ko dara un tad vēl uzpūtīgi un rupji lamājas vai burkšķ par to, ka kāds pārsūdzējies vai redz sunītis piečurāja māju.

Bet man atkal rodas jautājums, kāpēc likums nepilda savu funkciju un tādas personas netiek reāli sodītas?! Ok , daži ir sodīti, bet nu... ir ļoti daudz pazīstamu- zināmu cilvēku, kurus ne soda, ne brīdina un viņi vēl pasmejas kā, piemēram, Elīna.
08.01.2021 20:27 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu cik saprotu, baigi jau nevar sodīt, ja nepieķer uzreiz.
08.01.2021 20:32 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Šēka @ 08.01.2021 20:01
AnnijaB- tas noteikti ir 2019. gada matu griezums ??
gan jau... filmēts 2 gadus atpakaļ. 😀
08.01.2021 20:33 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Par to man arī visvairāk tās dusmas ka neviens jau tā īsti nesoda tos kas tik atklati pārkāpj noteikumus un reāli ņirgājas par pārējiem. Tas ir kā spļāviens sejā tiem, kas tiešām ievēro noteikumus. Kaut kādas kreisās ballītes tik garāžās atrod un soda. Mans draugs pats atsēdēja savas 10 dienas godīgi, Ziemassvētkus divatā svinējām. Jauno gadu divatā..... nu nekas taču nenotiks, nākamgad varēs atkal visi kopā svinēt. Es šito vispār nesaprotu, nu vai tiešām ir tik grūti tos ievērot lai âtrāk šis viss beigtos. Bet visas šitās varonītes tik vazàjas... un paskat nu jau nahrim jauna frizūra 🤦🏼‍♀️
08.01.2021 20:36 |
 
Reitings 8
Reģ: 31.07.2020
būs ko palasiit! :D
08.01.2021 20:51 |
 
Reitings 14
Reģ: 05.02.2012
Bet tā pati Sauliete un Deimone, viņas taču arī tusējas apkārt un tiekas ar cilvēkiem ārpus savas mājsaimniecības!? Nerunāju konkrēti par ZS vai JG brīvdienām.. un tas ir publiski IG redzams.... - arī nekas.
08.01.2021 20:52 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
Nemierīgā @ 08.01.2021 20:24
Tomēr Zemture panākusi savu, raksta dzeltenā prese , un sauc šo par sabiedrības dāmu ! Kāda gan sabiedrības dāma , pat Didrihsoniem šeit jāsmejās!

Un, kas tu būtu? sabiedrības mamzele?
08.01.2021 20:55 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
Enazenaz @ 08.01.2021 16:14
S l i m i ķ e s!
Miljone-hujiljone, bla bla bla! Vot paskaidrojiet, kā garīgi vesels cilvēks, tā var cepties par vienu cilvēku? :D
Didra viņai pēdējo kumosu no mutes izrāvusi? Taisnības cīnītāja,lol :D
Pieaugusi sieviete ar ģimeni, šausmīgi daudz dzīvē sasniegusi, gudra un hvz kāda vēl, bet KATRU dienu preperē 23 gadīgu skuķi!!!! KATRU DIENU, meitenes! Vienīgais viņas sasniegums dzīvē ir Fb grupa, kura būvēta uz citu nodiršanu!!! Kurā brīdī viņa dara ikdienišķas lietas, ja visu laiku ir jākomentē katrs sīkums un jāierēc par Didru? Kristīne-Tvaika iela Tevi sveicina! :D
Un Didra... Lai kāda liekule, mahinātore, noteikumu pārkāpēja nebūtu, viņa neveido grupas par citiem cilvēkiem :D Jā, likumi visiem vieni, piekrītu, ka nav smuki no viņu puses tos ignorēt, bet šitā cepties, ņemties ap viņu? Slimi! Lai kā man viņa besītu pašai, esmu gatava pat viņai piespēlēt padomus, lai sauc pie atbildības visas šitā Miljones, Zizles, Lindiņas, Sabiedrības dāmas, kas TIK pretīgi izsakās par kādu.
Un būsim reālas-te ļoti labi var redzēt, ka vienai nelīdzsvarotajai ir vairāki profili. Un jūs jau zināt, kura tā ir :)

Tev viss ir kārtība ar galvu? ar kādam tiesībam tu piemini mani tajā visā? es nevienu neesmu apsaukājusi vai aizskārusi tiešā nozīme, esmu tikai izteikusi savu patieso viedokli atvainojos, ka neaizstāvu Elīnu un nestāstu melus kurus tu noteikti gribētu dzirdēt.
Tevi vajadzētu pašu aizvest uz tvaiku ielu savādak izklausies pēc nelīdzsvarotas maitas, kurai patīk dzirdēt jaukas lietas par Elīnu, vēl pietam zinot, ka Elīna ir vislielāka afēriste kura atbalsta mazgadīgo bērnu verdzību, pērkot simtiem drēbju no Ķīnas un Polijas , tev jau noteikti arī patīk atbalstīt mazgadīgo bērnu verdzību un nolaupīšanu!! Labāk būtu uzrakstijusi Elīnai privāto ziņu, lai viņa tevi ieliek instagram storijos, lai tev iedotu 5 minūšu slavu :D
Atradusies te patiesības meklētāja , izmeklētāja , man reāli nāk smiekli kādu tu tur melīgu tekstiņu esi sarakstījusi, melu fane.
08.01.2021 21:05 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Wow. Jums savas dzīves nav?. Daža laba izskatās , ka te ir 24/7.😅 es te pavadīju 1h laika, jo bija pārtraukums, bet te cita sēž un atbild uz komentariem ik pēc minutes. 😁🤭
08.01.2021 21:52 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Redrose @ 08.01.2021 21:52
Wow. Jums savas dzīves nav?. Daža laba izskatās , ka te ir 24/7.? es te pavadīju 1h laika, jo bija pārtraukums, bet te cita sēž un atbild uz komentariem ik pēc minutes. ??

Nav! Ir tikai Elīna. Viņas pat jau visu ir uzzinājušas un zin, ir gatavas iet cīņā, cīnīties - ar pašu nelabo!!!
08.01.2021 22:05 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Nav! Ir tikai Elīna. Viņas pat jau visu ir uzzinājušas un zin, ir gatavas iet cīņā, cīnīties - ar pašu nelabo!!!

Haha, tas ir tik smieklīgi, bet tajā pašā laikā bēdīgi.
Cīnāmies . ✊🏻
08.01.2021 22:13 |
 
Reitings 300
Reģ: 17.12.2019
Ko milijone dara? Izsmej. Vispārīgi izsmiešanas mērķis ir noniecināt cilvēku, bet noniecināšanas motīvi var būt dažādi: skaudība, bailes, mazvērtības izjūta. Par to lieliski liecina tas, ka alkst uzmanības, nepieciešamība būt centrā. Cilvēks, kam ir reāla pašizpratne, sevi nepazemina un nepaaugstina attiecībā pret citiem, un nemēģina arī citus noniecināt. Biežāk izsmiešanas cēlonis ir pārākuma demonstrēšana un mēģinājums iebiedēt, kas norāda, ka Miljonā cieš no mazvērtības kompleksiem un bailēm. Bet iespējams pati nemaz neapzinās, ka viņā slēpjas ļoti liels mazvērtības komplekss, kura cēlonis ir bailes “mani nemīl”, kā arī milzīgas bailes būt sabiedrībā nevērtīgai. Pirmkārt, par to liecina sava patiesā uzvārda (identitātes) slēpšana, otrkārt beigusies, tā arī nesākusies "dziedātājas" slava. Kristīne, noniecinot citu vērtību, tu pazemini arī savējo. Un šeit nav svarīgi Didrihsone, vai kāds cits. Tu pati saproti, ka to visu slēp aiz it kā "es atklāju", "tautai jāzina", "jūs čakarē" utml. Ko tu pati esi sasniegusi? Vien tādas viesstrādnieces loma svešā zemē tev ir. Šī pašpasludinātā inteliģentā un daudz ko sasniegusī būtne liek storiju battlus ar jaunu skuķi, kurš viņu vispār ignorē. Par ko tas liecina? Šī sieviete pavisam noteikti ir bezgala nelaimīga un nemīlēta, tāpēc drīzāk izjutīsim līdzjūtību un būsim iecietīgi.
08.01.2021 23:10 |
 
Reitings 274
Reģ: 24.06.2020
Kāds kapa klusums Elīna ir pazudusi no redzesloka vai kā?
08.01.2021 23:17 |
 
Reitings 872
Reģ: 03.01.2013
sajeega par kalorijaam galigi neeksistejosha :D
ja 180 uz visu burku, tad es vinu spainjiem eestu :D
08.01.2021 23:56 |
 
Reitings 4
Reģ: 14.07.2015
Ak Dievs kā man jau besī saņemt šos skrīnus un lasīt. Psiholoģes atradušās. Man nav nevienam jāatskaitās par saviem sasniegumiem. Lai Tev mierīga sirds, esmu laimīga, mīlēta, un nevis viesstrādniece ārzemēs, bet gan man šeit ir ģimene un šīs ir manas mājas. Šeit ir mans topošais vīrs un šeit ir mans bērns. Šeit ir mūsu dzīve un šeit ir mūsu īpašumi. Mana dzīve nav Latvijā. Tur es esmu tikai ciemiņš. Tāpēc nevajag baumos, kā tādām tirgus tantēm. Es neslēpju indentitāti. Tas man reiz bija skatuves vārds un tā mani daudzi zina. Zina arī pēc uzvārda Zemture, un tas nebūt nav nekāds valsts noslēpums. Dziedāšana bija hobijs nevis darbs, tur nebija kam sākties un kam beigties. Es jau simtiem reižu esmu teikusi, ka man nekas neskauž. Pilnīgi ne drusciņ. Nekāds batls neturpinās jau sen. Atkal tukšas runas. Runājot par Elīnu, es viņu neaiztiku, viņa mani aiztika, aizskāra un runāja sviestu par mani - tātad skuķis mani galīgi neignorē. Esmu tāds cilvēks, ka apmelošanu necietīšu. Uzrakstīju privāti, lai izbeidz, pirms vēl tas aizgāja tālāk. Daudzas citas to viņai rakstīja, taču viņa to ignorēja. Tieši viņas muļķības dēļ, tas viss sākās. Runāt, apspriest grupā par drēbēm ir viena lieta. Pārnest to tēmu storijos - ok. Bet Šis jau bija pavisam kas cits nevis par drēbēm, šī bija manis konkrēta nolikšana un apmelošana, cenšoties sevi pataisīt baltu un pūkainu. Protams, neviens mēs neesam balts un pūkains. Bet tā runāt, kā Elina to dara, es nerunāju. Es viņu neaiztiku. Tieši mani izsmēja savos stāstiņos. Pirmkārt es nemeloju klaji skatīdamās acīs, otrkārt mans intelekts un vārdu krājums ir pavisam citā līmenī, nevis kā jau te citas minēja “atnāc pārbaudīt mana dibena spalvas”. No vienas puses man ir pilnīgi vienalga ko par mani domā, no otras puses tas, ko jūs šeit rakstāt par mani ir pilnīgs absurds ar Ilzi Ziemeli manu vislielāko nīdēju priekšgalā, kurai šeit ir n-tie profili, lai tikai mani noliktu. Lūk tas ir īsts piemērs nelaimīgai būtnei, kurai ir ļoti svarīgi, ka viņas viedoklim visi piekrīt. Nemaz nerunāsim par otru vēl slimāku diskusiju “ietekmeļu tops”, kurai šodien uzmetu acis un nošokējos. Un jūs sakāt ka esmu nelaimīga un man nav savas dzīves? Ārprāts un ko jūs pašas rakstāt! Es vismaz nesēžu un netenkoju, ja man ir ko teikt, tad pasaku atklāti. Tas, ka man ir brīvais laiks, nu sorry. Visiem ir brīvs brīdis internetam. Bet nu tik daudz laika, lai te sēdētu forumā diendienā kā jūs, man tomēr nav. Un nevis es esmu pašpasludinātā bet jūs pašas te mani sludināt.
Es neattaisnoju savu rīcību ar atbildes storijiem, bet paskaidroju iemeslu un cēloni.
Karavāna jau sen aizbrauca, bet jūs te vēl rejat.
Es pat nesaprotu, kāpēc vispār šeit anonīmā čūsku midzenī ienācu skaidrot kaut ko. :D
Man tiešām vienalga, ko jūs domājat - vai esmu psihiski slima, skauģe, nelaimīgs, kompleksais cilvēks - bet lūdzu. Varat droši sarakstam pievienot vēl kaut ko, zinu, ka jums no tā paliek labāk ;) Galvenais, lai pašas esiet laimīgas ;)
Paldies tām meitenēm, kuras atbalstīja mani un kuras zina mani, visām lai jauks un mierīgs vakars. ;)
Drāma ir galā un es ceru, ka vairāk tādu nebūs.
Bet jūs droši turpiniet :D
Goodbye!
09.01.2021 00:02 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Nav nevienam jāatskaitās, vienalga ko mēs rakstām, bet šajā nesvarīgajā forumā uzraksta tādu palagu. Sk. 🤭
09.01.2021 00:21 |
 
Patīk
Reitings 2878
Reģ: 30.04.2020
Kristīne Miljone @ 09.01.2021 00:02
Ak Dievs kā man jau besī saņemt šos skrīnus un lasīt. Psiholoģes atradušās. Man nav nevienam jāatskaitās par saviem sasniegumiem. Lai Tev mierīga sirds, esmu laimīga, mīlēta, un nevis viesstrādniece ārzemēs, bet gan man šeit ir ģimene un šīs ir manas mājas. Šeit ir mans topošais vīrs un šeit ir mans bērns. Šeit ir mūsu dzīve un šeit ir mūsu īpašumi. Mana dzīve nav Latvijā. Tur es esmu tikai ciemiņš. Tāpēc nevajag baumos, kā tādām tirgus tantēm. Es neslēpju indentitāti. Tas man reiz bija skatuves vārds un tā mani daudzi zina. Zina arī pēc uzvārda Zemture, un tas nebūt nav nekāds valsts noslēpums. Dziedāšana bija hobijs nevis darbs, tur nebija kam sākties un kam beigties. Es jau simtiem reižu esmu teikusi, ka man nekas neskauž. Pilnīgi ne drusciņ. Nekāds batls neturpinās jau sen. Atkal tukšas runas. Runājot par Elīnu, es viņu neaiztiku, viņa mani aiztika, aizskāra un runāja sviestu par mani - tātad skuķis mani galīgi neignorē. Esmu tāds cilvēks, ka apmelošanu necietīšu. Uzrakstīju privāti, lai izbeidz, pirms vēl tas aizgāja tālāk. Daudzas citas to viņai rakstīja, taču viņa to ignorēja. Tieši viņas muļķības dēļ, tas viss sākās. Runāt, apspriest grupā par drēbēm ir viena lieta. Pārnest to tēmu storijos - ok. Bet Šis jau bija pavisam kas cits nevis par drēbēm, šī bija manis konkrēta nolikšana un apmelošana, cenšoties sevi pataisīt baltu un pūkainu. Protams, neviens mēs neesam balts un pūkains. Bet tā runāt, kā Elina to dara, es nerunāju. Es viņu neaiztiku. Tieši mani izsmēja savos stāstiņos. Pirmkārt es nemeloju klaji skatīdamās acīs, otrkārt mans intelekts un vārdu krājums ir pavisam citā līmenī, nevis kā jau te citas minēja “atnāc pārbaudīt mana dibena spalvas”. No vienas puses man ir pilnīgi vienalga ko par mani domā, no otras puses tas, ko jūs šeit rakstāt par mani ir pilnīgs absurds ar Ilzi Ziemeli manu vislielāko nīdēju priekšgalā, kurai šeit ir n-tie profili, lai tikai mani noliktu. Lūk tas ir īsts piemērs nelaimīgai būtnei, kurai ir ļoti svarīgi, ka viņas viedoklim visi piekrīt. Nemaz nerunāsim par otru vēl slimāku diskusiju “ietekmeļu tops”, kurai šodien uzmetu acis un nošokējos. Un jūs sakāt ka esmu nelaimīga un man nav savas dzīves? Ārprāts un ko jūs pašas rakstāt! Es vismaz nesēžu un netenkoju, ja man ir ko teikt, tad pasaku atklāti. Tas, ka man ir brīvais laiks, nu sorry. Visiem ir brīvs brīdis internetam. Bet nu tik daudz laika, lai te sēdētu forumā diendienā kā jūs, man tomēr nav. Un nevis es esmu pašpasludinātā bet jūs pašas te mani sludināt.
Es neattaisnoju savu rīcību ar atbildes storijiem, bet paskaidroju iemeslu un cēloni.
Karavāna jau sen aizbrauca, bet jūs te vēl rejat.
Es pat nesaprotu, kāpēc vispār šeit anonīmā čūsku midzenī ienācu skaidrot kaut ko. :D
Man tiešām vienalga, ko jūs domājat - vai esmu psihiski slima, skauģe, nelaimīgs, kompleksais cilvēks - bet lūdzu. Varat droši sarakstam pievienot vēl kaut ko, zinu, ka jums no tā paliek labāk ;) Galvenais, lai pašas esiet laimīgas ;)
Paldies tām meitenēm, kuras atbalstīja mani un kuras zina mani, visām lai jauks un mierīgs vakars. ;)
Drāma ir galā un es ceru, ka vairāk tādu nebūs.
Bet jūs droši turpiniet :D
Goodbye!

Šis teksts ir vienlīdz smieklīgs, cik skumīgs.
Kristīne, Tu visu sāki ar savu vēlmi atmaskot Elīnas drēbes no Alīša (kur Tu kļūdījies, jo preces nāca no Polijas). Un kāpēc? Pati neko no viņas nebiji pirkusi, katram pašam ir galva uz pleciem un katram pašam savas lietas jārisina, nevis kādai jāiestājas par taisnības cīnītāju :) Un tas liecina par vēlmi izsisties, jo Tu zināji, ka Elīna ir cilvēks, kurš nevienu neatstās vienaldzīgu.
Jā, Elīna muldēja, ka viņas dizains, ka mamma kaut ko šuj, pat Itāliju piesauca, bet viņa ir jauna (un būsim reālas, ne pārāk gudra), vēlas izsisties un viņai sanāk! Kāda starpība kā pasniedz savas šmotkas? Latvijā ir kādi 1000 šādi showroomi un visi grib nopelnīt! Tiešām domājat, ka visi tik nereāli godīgi strādā? Maksā katru kapeiku nodokļos? Kādā iedomu pasaulē jūs dzīvojat? :D Ja pat GanBei šmaucās?
Ok-nākamais. No posta par aļika drēbēm, viss aizgāja līdz tam, kāda Elīna briesmīga, ka visus bloķē. Tas nav normāli, to jebkurš pateiks, bet atkal-KATRAI PAŠAI ir jāmeklē risinājums. Nevis jāraud internetā vai jānorij, bet jābrauc uz veikalu un tur arī jārisina situācija!
Un te ir labākais-pati odziņa uz putukrējuma!!! Tu, kā lielā taisnības cīnītāja, biji tā, kas pavilkās uz visiem tiem glupajiem komentāriem un rēci par Elīnas izskatu. Un to redzēja ļoti daudzi cilvēki.
TU uztaisīji grupu, kuras nosaukums parodēja Butterfly. TU! Un Tu savā grupā atļāvi cilvēkiem apsmiet tieši Didru :)
Pat tad, kad es Tev personīgi aizrādīju, ka tā nav smuki, Tu man atbildēji, ko tad es šādā grupā meklēju un pēc brīža biju bloķēta :D Un tieši tas pats notika ar vēl bariņu manu draudzeņu un paziņu! :D Un vari nevainot Zizli, jo arī Tu pievienoji rēcīgos emoji pie komentāriem, kur nolika Elīnas izskatu un citas lietas.
Vari mani saukt par aizstāvi, bet man ir grūti saprast kā var pieaugusi sieviete, katru dienu, ņirgt par 10 gadus jaunāku skuķi? Kā? Tu neesi nekāda taisnības cīnītāja, acu atvērēja un vēl nez kas. Tu tiešām esi apsēsta ar Didrihsoni. Un tagad, kad Didrai arī sakāpa tas viss, jūs visas te nākat un viņu bez maz sadedzinat uz sārta. Katrs reaģē pa savam, Elīna reaģē asi.
Un uzsvēršu vēlreiz-šīs situācijas nebūtu, ja nebūtu Tavas grupas!
09.01.2021 00:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits