Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Redrose @ 08.01.2021 16:27
Klau, iespraukšos šajā spraigajā diskusijā...
Kura atceras, pie kā Elīna gāja taisīt savas uzacis?

https://instagram.com/permanent_makeup_by_lindaezera?igshid=k2lj0ww88dho
Pie Lindiņas.. ♥ tikai labas atsauksmes varu dot, sava aroda pratēja.. 🙃
08.01.2021 16:35 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Simbinja- runa ir par konkrēto faktu, ka Kristīne Zemture, pamatojoties uz IG bildēm, uzrakstīja iesniegumu par Elīnu, nezinot, ka tā ir viņas deklarētā dzīvesvieta. Policijai vienalga par tām bildēm. Deklarētajā dzīvesvietā pēc likuma Elīna dzīvo, tātad tur var atrasties.
Par citiem gadījumiem es nerunāju, jo katru situāciju jāskatās atsevišķi.
08.01.2021 16:37 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Naomi* @ 08.01.2021 16:16

Pienemsim, ka tā visa ir taisnība. Es vienkārši nezinu, tāpēc nestrīdos. Bet kāds tam visam sakars ar Kristīni, nejau viņai kāds kaut ko nost ņēma. ?‍♀️ Viņa tā ikdienā “cīnās” pret netaisnību, vai tikai tad, ja var iegūt “5min slavu, uz kāda cita rēķina? (motīvus es nezinu, tāpēc par to nestrīdos, tikai saku, ka tieši tā tas izskatās.)

Nu beidz...
Kad tu redzi kad lauku ciemā mammas savām meitām grib to labāko un meitas saklausijās Elīnas psrs dzīves kvalitāti un augsto modi, tad es pati ar lielām acīm sēdēju un brīnijos par kvalitāti un cenu. Bet mammas raujās melnās miesās lai nopirktu bērnam kāroto drēbi. Pie tam vēl Dievam tic.
Es no Latgales esmu un mums tur ir citādākas attiecības ar to pasauli nekā Rīga .
Noperk ziemas parku , vidējās algas lielumā , lai bērns priecīgs un iet rukāt tālāk maizei.
Kad tu reali no malas realitāte to redzi... Tev negribētos taisnību gaismā pacelt , lai mazāk ir šādu situāciju!?
Vinai ir vairāki K sekotāji, lai jau ir... ir kas māk sērfot netā, bet ir kas nemāk. Es tik lai sanāk... Man citas intreses , un tajās intreses arī ar sirdi un dvēseli eju. Bet nu Hallooo....
Jums darbs ir? Jums liekās tas ir Ok!?
Un šis velns jau neapstājās, turpina runātu sūdu.. un auditorija ir 13+. No kurienes bērnam nauda!? Bet trends tak ir... un bērnam gribas tak... Un vecāki tik strādā , bet Elīna tik dir**.
Es domāju , ka pareizi vien ir ka gaismā cel... pietiks jau azēt tautu. Un cik es sapratu, ka Elina pati sāk karu pret Kristīni lai attaisnotu atkal savas darbības , un Kristīni pataisītu vainīgu vinas problēmās. Tik īsti nesaprotu kā!? Vinai parādi vairāk nekā dzīves saprašanas, vina grib lai Kristīne vinai grāmatvedību ievieš!? Kases žurnālu aizpilda🤷🏾‍♀️
Bērnudārzs no Elīnas puses, var tak vnk savest kārtību, pajautāt kārtējos ziedojumis no Vēsts un sākt jaunu lapu. Bet laikam nezin kas ir kārtība( kārtība skapī, kārtība galvā).
Es vairāk pētu vinas biznesu no cita skata punkta , jo mani skar religija. Nu meitenes, .... man vnk trūkst komentāru cik bezkaunīgi tas viss ir. Bet mans mērkis nav vinu nogremdet , bet gan palīdzēt...
Laiks rāda visu...
un es domāju Kristinei to nevajag, savukārt, Latvijas mazajām to vajag un pēc iespējas vairāk pasargāt no šāda veida psihologiskās ietekmes. Jo manos laukos, silikona tēma ar vairs nav sveša. Un piemēru nem no šīm četrām klūdam,( krūtis, lūpas) nevis no kvalitatīva darba.
Skumīgi...
Slavu!?
Man liekas , ja Kristīne gribētu slavu vina iedziedātu TikTok. Vina ir glīta, talants arī ir ja reiz šovā piedalijās... mūsdienās slavu var atri dabūt. Neticu ka mērkis ir tāds. Tas vairāk izklausā pēc Elīnas līmena, drāmot un tēlot. Miss Latvija
08.01.2021 16:41 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
GoodForYou @ 08.01.2021 16:37
Simbinja- runa ir par konkrēto faktu, ka Kristīne Zemture, pamatojoties uz IG bildēm, uzrakstīja iesniegumu par Elīnu, nezinot, ka tā ir viņas deklarētā dzīvesvieta. Policijai vienalga par tām bildēm. Deklarētajā dzīvesvietā pēc likuma Elīna dzīvo, tātad tur var atrasties.
Par citiem gadījumiem es nerunāju, jo katru situāciju jāskatās atsevišķi.
oj piedod atvaino. Neesi Nauris, nauris tik gudri neraksta. Šis ir Zizles kārtējais jaunizceptais profils, apsēstības nomāktais pilsonis.
Un ciemoties nedrīkst! Viņas pastāvīgā dzīves vieta ir Rīgā. Dēļ tādiem domātājiem kā jums, nekas valstī netiksim no šīs situācijas ārā. Es nesaprotu vai tiešām tik grūti ir nosēdēt mājās ja tā vari pasargāt citus. Nu cik aptaurētiem ir jābūt 🤦🏼‍♀️ Izskatās ka uz daudziem likums neattiecas.
08.01.2021 16:41 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
GoodForYou @ 08.01.2021 16:37
Simbinja- runa ir par konkrēto faktu, ka Kristīne Zemture, pamatojoties uz IG bildēm, uzrakstīja iesniegumu par Elīnu, nezinot, ka tā ir viņas deklarētā dzīvesvieta. Policijai vienalga par tām bildēm. Deklarētajā dzīvesvietā pēc likuma Elīna dzīvo, tātad tur var atrasties.
Par citiem gadījumiem es nerunāju, jo katru situāciju jāskatās atsevišķi.

Nomierinies.
Pierādīt kur ir deklarēta dzīves vieta un kur ir faktiskā ir loti viegli. Trīs kaimini un fakts tika pierādīts. Dzīvo Rīgā, deklarēta Dobelē... tas nedod tiesības tagad runāt mulkības , ka celot drīkst. Pārlasi likumu...
Visu pierādīt ir loti viegli. Un esi uzmanīgs ko runā. Viens skrīns un pāris paraksti, un būs jauna pavēste kastītē.
Ne visi ir nezinīši un ne visi ir naivi.
Seko, domā un tik tad runā.
08.01.2021 16:45 |
 
Reitings 274
Reģ: 24.06.2020
Jauniņas forumnieces ir patiešam dīvainas....
08.01.2021 16:48 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Deklarētajā adresē cilvēks drīkst atrasties, jo tā ir cilvēka dzīvesvieta pēc likuma. Ja jūs neesat bijušas tik gudras, lai paliktu deklarētas pie vecākiem vai uz ierobežojumu brīdi pārdeklarētos, bet gribējās svinēt ar vecākiem, tās ir jūsu problēmas.
Policija Elīnai neko nevar izdarīt konkrētajā gadījumā ar svinēšanu viņas deklarētajā dzīvesvietā.
Neesmu ne Nauris, ne vēl kaut kas, kas te pieminēts. Pirms Dieviete pārņēma forumu, biju Cosmo foruma lietotāja, kas izdzēsās pēc tam, kad Dievietes redaktori sāka represijas. Tagad ienācu palasīt šad tad un sagribējās iekomentēt, līdz ar to piereģistrējos.
08.01.2021 16:54 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
GoodForYou @ 08.01.2021 16:54
Deklarētajā adresē cilvēks drīkst atrasties, jo tā ir cilvēka dzīvesvieta pēc likuma. Ja jūs neesat bijušas tik gudras, lai paliktu deklarētas pie vecākiem vai uz ierobežojumu brīdi pārdeklarētos, bet gribējās svinēt ar vecākiem, tās ir jūsu problēmas.
Policija Elīnai neko nevar izdarīt konkrētajā gadījumā ar svinēšanu viņas deklarētajā dzīvesvietā.
Neesmu ne Nauris, ne vēl kaut kas, kas te pieminēts. Pirms Dieviete pārņēma forumu, biju Cosmo foruma lietotāja, kas izdzēsās pēc tam, kad Dievietes redaktori sāka represijas. Tagad ienācu palasīt šad tad un sagribējās iekomentēt, līdz ar to piereģistrējos.

Pierādīt mierīgi var- Ir līgumi. Jàbūt līgumiem. Ja nav tad ir kaimiņi. Tik daudz faktotu apkārt ir , kas visu padara vēl vieglāk pierādāmu.
Lai priecājās ka neviens ar viņu neņemsies. Bet nu vismaz “Čuriņa saraustijās”, un varbūt beigs ... dzīt 😊
Bet tas nenozīmē , ka nav citu grēku 😊 un lai iet un Lūdzās , ka par to būs tik administratīvais 🥂
08.01.2021 17:02 |
 
10 gadi
Reitings 608
Reģ: 26.03.2010
GoodForYou @ 08.01.2021 16:54
Deklarētajā adresē cilvēks drīkst atrasties, jo tā ir cilvēka dzīvesvieta pēc likuma. Ja jūs neesat bijušas tik gudras, lai paliktu deklarētas pie vecākiem vai uz ierobežojumu brīdi pārdeklarētos, bet gribējās svinēt ar vecākiem, tās ir jūsu problēmas.
Policija Elīnai neko nevar izdarīt konkrētajā gadījumā ar svinēšanu viņas deklarētajā dzīvesvietā.
Neesmu ne Nauris, ne vēl kaut kas, kas te pieminēts. Pirms Dieviete pārņēma forumu, biju Cosmo foruma lietotāja, kas izdzēsās pēc tam, kad Dievietes redaktori sāka represijas. Tagad ienācu palasīt šad tad un sagribējās iekomentēt, līdz ar to piereģistrējos.
palasi likumu, kam ir domata deklareta adrese Latvija, ta nepieskir nekadas tiesibas. Nejauc ar Krieviju 😄
08.01.2021 17:34 |
 
Reitings 817
Reģ: 21.02.2015
Ok- ja Elīna arī ir tur deklarēta, tad Nauris noteikti nav... bet nu smieklīgi.
fakts ka viņi ar vecākiem nav viena mājsaimniecība ir skaidrs pat pirmklasniekam, bet protams apelēt jau var ar visu ko, ja grib palikt pūkains...
08.01.2021 17:53 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Stāstnieks-viņai nebūs administratīvais, jo šajā lietā neko nav pārkāpusi.
Sidzha- ej pati lasi likumus, acīmredzami, ka tos nezini.
Tak, ja jūs neticat, ejat un nosūdzat kādu (kurš tur vēl svinēja pārkāpjot noteikumus no influenceriem?) un vērojiet procesu pašas savām acīm.
Manuprāt, tai ir jābūt nožēlojamai dzīvei, lai gribētu kādu iet nosūdzēt šādās vai līdzīgās lietās. Ja būtu tas mērķis panākt epidemioloģiskās situācijas uzlabošanās, tad cilvēks attiektos vienādi pret visu influenceru pārkāpumiem. Te taču skaidri redzams, ka uz policiju aizgāja tikai par Elīnu. Kāpēc? Jo Kristīnei Zemturei skauž, ka Elīnai bizness iet no rokas, bet Kristīnei Zemturei nesanāca atvērt savu lupatu veikalu, kā viņa gribēja, tāpēc jau tapa tā FB grupa. Kristīne Zemture uzvedas kā skaudīgs, nelaimīgs cilvēks, kurš nav attīstījis sevi darba, popularitātes vai citās jomās, kā to izdarīja Elīna, un cenšas tādēļ nomelnot viņu, lai sajustos kaut nedaudz labāk.
08.01.2021 18:15 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Manuprāt, lielākā problēma, kas šobrīd ir Elīnas distancēšanās no jums, tādējādi jums ir vēl lielāka kāre rīvēties un zoboties, ideālajā variantā, ja tas nes augļus un viņa kā atbildi ieliek kko storijā, tad vispār gardu muti var sēdēt.
Man šķiet, ka viņai reizi pa reizei šeit būtu jāpiereģistrējās atklāti un jāparunā ar jums. Tā ir kļūda uzgriezt muguru pircējiem, sekotājiem, tautai, lai vai kāds viedoklis jums nebūtu.
Un jūs esat drusku psihas tik derdzīgi un aktīvi pārstāvēt kādu, kad līdz galam nezinat neko, tikai pieņēmumus.
08.01.2021 18:22 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
GoodForYou @ 08.01.2021 18:15
Stāstnieks-viņai nebūs administratīvais, jo šajā lietā neko nav pārkāpusi.
Sidzha- ej pati lasi likumus, acīmredzami, ka tos nezini.
Tak, ja jūs neticat, ejat un nosūdzat kādu (kurš tur vēl svinēja pārkāpjot noteikumus no influenceriem?) un vērojiet procesu pašas savām acīm.
Manuprāt, tai ir jābūt nožēlojamai dzīvei, lai gribētu kādu iet nosūdzēt šādās vai līdzīgās lietās. Ja būtu tas mērķis panākt epidemioloģiskās situācijas uzlabošanās, tad cilvēks attiektos vienādi pret visu influenceru pārkāpumiem. Te taču skaidri redzams, ka uz policiju aizgāja tikai par Elīnu. Kāpēc? Jo Kristīnei Zemturei skauž, ka Elīnai bizness iet no rokas, bet Kristīnei Zemturei nesanāca atvērt savu lupatu veikalu, kā viņa gribēja, tāpēc jau tapa tā FB grupa. Kristīne Zemture uzvedas kā skaudīgs, nelaimīgs cilvēks, kurš nav attīstījis sevi darba, popularitātes vai citās jomās, kā to izdarīja Elīna, un cenšas tādēļ nomelnot viņu, lai sajustos kaut nedaudz labāk.
jēziņ, kādu murgu Tu tur dzen? Cik ļoti Tev kristīne riebjas, ka nespēj beigt viņas vārdu uzvārdu skandināt? Un vēl šitādu sviestu dzīst. Nu nav viņa rakstījusi iesniegumu, to rakstīja inga. Un izskatās ka tu pati apskaud kristīni ja jau speciāli nāci un reģistrējies šodien forumā lai tieši viņu nodirstu. Tava dzīve ir drīzāk nožēlojama 😀
Atveriet vienreiz acis, nu ko var nozākāt kristīni? Ko viņa tādu ir izdarījusi? 😀 ok grupa? Grupa ir viens, uztaisīja haju par drēbēm, bet tur taču daudz sūdzības par dažādiem veikaliem, tikai es nekad neesmu redzējusi ka to veikalu īpašnieki tagad iet un instagramā publiski savos storijos aizskar kristīni par ko ka kāds ir ielicis sliktu atsauksmi. Tā dara tikai tādas tupas biznesmenes kā deimone un elīna. Abas taču pašas pirmšd sāka publiski nodirst kristīni, bet runa gāja tikai par drēbēm nevienu personiski neaizskarot... un zinot viņu, viņa atbildi parādā toč nepaliks. Nu ja grib runāt kaut ko par viņu tad lai runā pat lietu par tām savām lupatām nevis izsaka personiskus aizvainojumus. Tā biznesā nerīkojas. Tā pieauguši cilvēki nerīkojas un elīna to nesaprot ka tas viņas biznesam tikai kaitē. Būtu klusèjusi nebūtu šī visa haja. Uztaisīja kristīni par grēkāzi kad pati ir grēkos līdz ausīm. Elina šādi bojā sev reputāciju, arī uzņèmumam. Tas ir bērnišķīgi. Gan jau viņa reiz pieaugs. Es tiešām domas nemainīšu un aizstāvēšu K jo šitādus meļus un dirsējus es toč neciešu.
08.01.2021 18:27 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
Wow, kaut par globālām tēmām cilvēki būtu tik fanātiski un enerģiski :)
Es savu ģimeni esmu satikusi šo pandēmijas laiku tikai 2x, vasarā, kad nebija aizliegumu. Svētkus svinējām divatā ar draugu mājās un asarām acīs, jo bija skumji nebūt ar ģimeni, ar vecvecākiem. Bet drauga vecmammu vienu reizi apciemoja meita un viņa smagā stāvoklī ar kovidu ārstējās slimnīcā, pietika ar stundas apciemojumu, gribeja kā labāk - izmazgāt drēbes un māju. Tiešām, man sāp sirds, mēs savējos sargājam un citi dara, ko grib
08.01.2021 18:47 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Naomi* @ 08.01.2021 15:37

Kauns par ko? Ka ieskicēju nākotni? Neviena brīdi bērnu neesmu aizvainojusi, tikai likusi padomāt, ka tieši māte ir tā, kas bojā bērna nākotni.
Kristīne sasniegusi vairāk kā Elīna? Tieši ko? Nopietni, ko viņa ir sasniegusi?
Un nē, nejau Elīna šo visu iesaka. Tā bija Kristīne, šis viss ir tikai turpinājums, paskaties tālāk par degungalu, Kristīne bija tā, kas apmeloja Elīnu AliExpress drēbju pārdošana, kas izrādījās nepatiesi. Nekas no šī visa nebūtu, ja Kristīne pati nebūtu uzsākusi.

Piekrītu, lai arī cik stulba Elīna būtu, pēc visām šīm drāmām viņa turpinās dzīvot ,kā dzīvoja un pēc tā kādu aktivitāti savā profilā viņa iegūst no visa šī viņa būs ieguvēja , diemžēl. Bet Kristīne pati sevi ir iebāzusi sev neglaimojošā situācijā un viņu ,ja kāds atcerēsies, tad atcerēsies kā apsēsto intriganti un detektīvi no feisbuka grupiņas..
08.01.2021 19:08 |
 
Reitings 13
Reģ: 13.11.2019
Man gan tieši stulbākais šajā visā šķiet, ka didrihsone visus uzskata par lohiem liekot story katru dienu ka ir uz vietas , bet patiesībā ir bijusi Polija. Neievēro karantīna un darba tiekas ar meitenēm to pašu Sabīni ganjau arī vēl kāda tur ir. Un tad aiziet uz rimi utt. Un visus tai pat laikā apsaukā par meļiem un ka viņas sirdsapziņa ir tīra un ka var pateikt ka viņas darbi ir balti un rada ka viņa ir laba, tas ka kaut ko noziedo kādam viņasprāt atmaksa visus melus? Es nebraucu uz Vāciju uz darbu lai nebūtu karantīna jāievēro, arī mans biznes cieš, bet tada ka didrihsone piemin tik dievu un uz priekšu ar saviem meliem.. tiešām tādiem cilvēkiem dzive nekas nenāk atpakaļ? Neesmu launa , bet nu drusku jāpiedomā viņai beidzot būtu..
08.01.2021 19:23 |
 
Reitings 13
Reģ: 13.11.2019
A un cik gudra viņa bija ja spēj pateikt atnāc manas dirsas spalvas pārbaudi arī, nu var redzēt inteliģenci lai cik stulba miljone būtu tik stulbi teikusi viņa nav.
08.01.2021 19:25 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Nauris pie friziera bijis 😅😅😅
08.01.2021 19:35 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
Kā man reāli sāk besīt Elīnas aizstāvējas nu jeibogu, beidzat tak aizstāvēt šo afēristi, kura pērk lētas poļu un ķīniešu drēbes, kuras ir šuvušas mazgadīgie bērni kuri saņem 5 dollarus stundā, var jau redzēt, ka jums patīk velkāt butterfly drēbes, tādejādi jūs atbalstat mazgadīgo bērnu verdzību par kapeikām padomājat pirms pērkat no viņas drēbes.
Labāk ejat atslābstiet nevis nozēkājat tās personas, kas ir atklātas un tikai vienīgi izstāstis patiesību par Elīnu, beidzat klausīties tās meles, kas aizstāv Elīnu.
08.01.2021 19:51 |
 
Reitings 817
Reģ: 21.02.2015
AnnijaB- tas noteikti ir 2019. gada matu griezums 😀😀
08.01.2021 20:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits