Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Naomi* @ 08.01.2021 15:37

Kauns par ko? Ka ieskicēju nākotni? Neviena brīdi bērnu neesmu aizvainojusi, tikai likusi padomāt, ka tieši māte ir tā, kas bojā bērna nākotni.
Kristīne sasniegusi vairāk kā Elīna? Tieši ko? Nopietni, ko viņa ir sasniegusi?
Un nē, nejau Elīna šo visu iesaka. Tā bija Kristīne, šis viss ir tikai turpinājums, paskaties tālāk par degungalu, Kristīne bija tā, kas apmeloja Elīnu AliExpress drēbju pārdošana, kas izrādījās nepatiesi. Nekas no šī visa nebūtu, ja Kristīne pati nebūtu uzsākusi.

Iesāka Elīna.
Atvera uz ziedojumiem balstītu afērista biznesu. Sevi dēvē par kristieti aizvainojot lielāko dalu tautas. Nemaksā nodoklus un slauc naudu no “ mazajām un naivajām”. Elīna meloja ka šuj pati. Somas ražo Itālija un vinai ir sadarbība ar Itālu dizaineriem.
Saraksts ir garš.. un Beidziet vainot cilvēku pie viņas neveiksmēm...
Elīna sāka, Elīna atbild...
Jums tiešām tas ir jāstāsta!? 🤷🏾‍♀️🤦🏽‍♀️
Kad balsot jāiet tad “ Vse za Ņila”, kad sūdi jāvāc tad Ņils vainīgs.
😆
Kā lupatas jāpērk tā visi pie Elīnas, kā naudu atgriezt tad visi pie Kristīnes 🤦🏽‍♀️😆
08.01.2021 15:45 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Naomi* @ 08.01.2021 15:37

Kauns par ko? Ka ieskicēju nākotni? Neviena brīdi bērnu neesmu aizvainojusi, tikai likusi padomāt, ka tieši māte ir tā, kas bojā bērna nākotni.
Kristīne sasniegusi vairāk kā Elīna? Tieši ko? Nopietni, ko viņa ir sasniegusi?
Un nē, nejau Elīna šo visu iesaka. Tā bija Kristīne, šis viss ir tikai turpinājums, paskaties tālāk par degungalu, Kristīne bija tā, kas apmeloja Elīnu AliExpress drēbju pārdošana, kas izrādījās nepatiesi. Nekas no šī visa nebūtu, ja Kristīne pati nebūtu uzsākusi.
nevis apmeloja, bet piedāvāja drēbes salīdzināšanai. Un tieši vakardienas drāmu uzsāka Elīna. Drēbēm nav nekāda sakara ar to ko elīna vakar muldēja. Lai tad runā par savām lupatām un taisnojas par tām nevis apmelo cilvēku un publiski vēl izsmej un apsaukājas, kā tāds sīcis.
Kādu vēl nākotni tu vari ieskicēt par cilvēku par kuru neko nezini? 😀
Tici man, daaaaudz vairak, daaaudz. Ig arī daudz ko pasaka.
08.01.2021 15:48 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Elīnai ir taisnība par svētku svinēšanu. Viņa drīkst uzturēties adresē, kur ir deklarēta un neviens nevar to aizliegt. Nezinu, kā Kristīne Zemture (kāpēc viņa sevi dēvē par Miljoni? Izklausās tik lēti, ja pati sev izdomā tipa dārgās iesaukas. Varētu būt Kristīne Swarovski, lol) rakstīja iesniegumu, jo ir dažādi veidi, kā ziņot policijai par pārkāpumiem. Taču vairumā gadījumos loģiski, ka policija pasaka, kas ir iesnieguma autors, jo viņš taču vēršas pret konkrēto cilvēku. Tā Kristīne izskatās maksimāli izslāpusi pēc uzmanības ar visu to savu FB grupas varzu, tā kā esmu droša, ka tā sūdzētāja ir viņa.
08.01.2021 15:57 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
GoodForYou @ 08.01.2021 15:57
Elīnai ir taisnība par svētku svinēšanu. Viņa drīkst uzturēties adresē, kur ir deklarēta un neviens nevar to aizliegt. Nezinu, kā Kristīne Zemture (kāpēc viņa sevi dēvē par Miljoni? Izklausās tik lēti, ja pati sev izdomā tipa dārgās iesaukas. Varētu būt Kristīne Swarovski, lol) rakstīja iesniegumu, jo ir dažādi veidi, kā ziņot policijai par pārkāpumiem. Taču vairumā gadījumos loģiski, ka policija pasaka, kas ir iesnieguma autors, jo viņš taču vēršas pret konkrēto cilvēku. Tā Kristīne izskatās maksimāli izslāpusi pēc uzmanības ar visu to savu FB grupas varzu, tā kā esmu droša, ka tā sūdzētāja ir viņa.

Vēlviena melu izplatītāja ieradusies, ko tu apmelo citus cilvēkus? iesniegumu nav rakstijusi viņa, 100% zinu kura to ir patiesi rakstijusi, bet es te neatklāšu tās personas vārdu. :)
Labāk būtu turpinājusi pirkt savas butterfly lētas ķīniešu lupateles un lielīties, ka esi bagāta dāma. 😑😁😁😛
08.01.2021 16:03 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Nav taisnība gan. Viņa ar nauri nedzīvo deklaretajā adresē, bet gan Rīgā līdz ar to tā ir cita mājsaimniecība un ciemoties nedrīkst. Un par to polijas braucienu slēpšanu nemaz nerunāsim.
08.01.2021 16:03 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Sabiedrības Dāma @ 08.01.2021 16:03

Vēlviena melu izplatītāja ieradusies, ko tu apmelo citus cilvēkus? iesniegumu nav rakstijusi viņa, 100% zinu kura to ir patiesi rakstijusi, bet es te neatklāšu tās personas vārdu. :)
Labāk būtu turpinājusi pirkt savas butterfly lētas ķīniešu lupateles un lielīties, ka esi bagāta dāma. ????
tak grupā var atrast to vārdu, tad nu gan noslēpums 😀
08.01.2021 16:05 |
 
Reitings 43
Reģ: 02.04.2020
Man vienīgajai izskatās, ka tagad te savā starpā cīnās kādi 3 Elīnas fake profili pret Kristīnes fake profiliem? 😀😀😂
08.01.2021 16:06 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
Lindaperla @ 08.01.2021 16:05
tak grupā var atrast to vārdu, tad nu gan noslēpums ?

Ja? neesmu ievērojusi. :D
08.01.2021 16:07 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Lindaperla, tu jauc divas lietas - mājsaimniecību un deklarēto dzīvesvietu. Ir skaidrs, ka tur sagāja vairākas mājsaimniecības, jo tas nozīmē faktisko kopā dzīvošanu. Bet deklarētajā dzīvesvietā cilvēks pēc likuma dzīvo (nevis faktiski) un tur nekādi nevar sanākt nekāds pārkāpums, jo tās pēc likuma ir viņas mājas un ir pilnīgi vienalga, kur faktiski viņa dzīvo.
Tāpēc jā, Elīna pārkāpa vienas mājsaimniecības noteikumu, taču NĒ, viņai no likuma viedokļa par to nevar sanākt nekādas nepatikšanas.
Kristīne Zemture vienkārši nofeiloja. Ļoti daudzi cilvēki nedzīvo savā deklarētajā dzīvesvietā.
08.01.2021 16:11 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Kristīnei Zemturei jāsaprot, ka administratīvā pārkāpuma protokolus nesastāda uz IG redzētā pamata. Elīnai kā Mirtantei no Limuzīns Jāņu nakts krāsā "dokumenti v porjadki".
08.01.2021 16:13 |
 
Patīk
Reitings 2881
Reģ: 30.04.2020
S l i m i ķ e s!
Miljone-hujiljone, bla bla bla! Vot paskaidrojiet, kā garīgi vesels cilvēks, tā var cepties par vienu cilvēku? :D
Didra viņai pēdējo kumosu no mutes izrāvusi? Taisnības cīnītāja,lol :D
Pieaugusi sieviete ar ģimeni, šausmīgi daudz dzīvē sasniegusi, gudra un hvz kāda vēl, bet KATRU dienu preperē 23 gadīgu skuķi!!!! KATRU DIENU, meitenes! Vienīgais viņas sasniegums dzīvē ir Fb grupa, kura būvēta uz citu nodiršanu!!! Kurā brīdī viņa dara ikdienišķas lietas, ja visu laiku ir jākomentē katrs sīkums un jāierēc par Didru? Kristīne-Tvaika iela Tevi sveicina! :D
Un Didra... Lai kāda liekule, mahinātore, noteikumu pārkāpēja nebūtu, viņa neveido grupas par citiem cilvēkiem :D Jā, likumi visiem vieni, piekrītu, ka nav smuki no viņu puses tos ignorēt, bet šitā cepties, ņemties ap viņu? Slimi! Lai kā man viņa besītu pašai, esmu gatava pat viņai piespēlēt padomus, lai sauc pie atbildības visas šitā Miljones, Zizles, Lindiņas, Sabiedrības dāmas, kas TIK pretīgi izsakās par kādu.
Un būsim reālas-te ļoti labi var redzēt, ka vienai nelīdzsvarotajai ir vairāki profili. Un jūs jau zināt, kura tā ir :)
08.01.2021 16:14 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Un es pilnīgi nenosodu Elīnas izvēli svinēt svētkus kopā ar saviem tuvajiem. Ja Kristīnei Zemturei rūpētu tieši epidemioloģiskā situācijā valstī, tad viņa rakstītu iesniegumus arī par citiem influenceriem, kuri pārkāpa noteikumus. Šeit ir skaidri redzams motīvs, kas ir skaudība.
08.01.2021 16:14 |
 
Reitings 274
Reģ: 24.06.2020
Pļūtitājas....
08.01.2021 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 1488
Reģ: 17.01.2013
Iesāka Elīna.
Atvera uz ziedojumiem balstītu afērista biznesu. Sevi dēvē par kristieti aizvainojot lielāko dalu tautas. Nemaksā nodoklus un slauc naudu no “ mazajām un naivajām”. Elīna meloja ka šuj pati. Somas ražo Itālija un vinai ir sadarbība ar Itālu dizaineriem.
Saraksts ir garš.. un Beidziet vainot cilvēku pie viņas neveiksmēm...
Elīna sāka, Elīna atbild...
Jums tiešām tas ir jāstāsta!? 🤷🏾‍♀️🤦🏽‍♀️
Kad balsot jāiet tad “ Vse za Ņila”, kad sūdi jāvāc tad Ņils vainīgs.
😆
Kā lupatas jāpērk tā visi pie Elīnas, kā naudu atgriezt tad visi pie Kristīnes 🤦🏽‍♀️😆

Pienemsim, ka tā visa ir taisnība. Es vienkārši nezinu, tāpēc nestrīdos. Bet kāds tam visam sakars ar Kristīni, nejau viņai kāds kaut ko nost ņēma. 🤷‍♀️ Viņa tā ikdienā “cīnās” pret netaisnību, vai tikai tad, ja var iegūt “5min slavu, uz kāda cita rēķina? (motīvus es nezinu, tāpēc par to nestrīdos, tikai saku, ka tieši tā tas izskatās.)
08.01.2021 16:16 |
 
Reitings 28742
Reģ: 11.02.2015
stāstnieks
Beidzot kaut kas prātīgs izfilozofēts šai forumā +++++
Un par to tirgus kartoniņu perfekti :D
Elīna ir prasmīga mele, tas kļūst arvien skaidrāks. Kamēr tas neskar cilvēku tieši (iesmērēts apģērbs, patērētāju tiesību pārkāpumi utt) vai sabiedriski (likumu pārkāpšana TIK publiskā veidā), tikmēr, protams, lai dara, ko un kā grib. Šis ir too much.
08.01.2021 16:18 |
 
Reitings 171
Reģ: 12.06.2020
Es ceru Jūs visas noskatījāties milliones IG storijus.
Es zināju ka Elīna ir melīga skuķene.. bet ka TIK.
Man ir sajūta, ka viņa pati tic saviem meliem kā patiesībai
08.01.2021 16:21 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
GoodForYou @ 08.01.2021 16:14
Un es pilnīgi nenosodu Elīnas izvēli svinēt svētkus kopā ar saviem tuvajiem. Ja Kristīnei Zemturei rūpētu tieši epidemioloģiskā situācijā valstī, tad viņa rakstītu iesniegumus arī par citiem influenceriem, kuri pārkāpa noteikumus. Šeit ir skaidri redzams motīvs, kas ir skaudība.
nav to rakstījusi viņa. Vai nu kāds viņas vārdā gribeja ieriebt neapdomajot sekas, vai ari tiesam ta Inga no grupas uzrakstija, kura tieshaa veidaa tur apgalvoja ka ir nosutojusi iesniegumu. Vai nu arī Elīnas izgudrojums uzmanības pievēršanai redzot cik daudz viņa melo. Motīvs - skaudība. Vot detektīve bļe 🤣 un kāds tev motīvs šeit to visu aprunāt, aprunāt divus cilvēkus kurus nepazīsti? Aaa arī skaudība. Nozelojami!
Un ciemoties nedrīkst!!!
Jums pasam deretu pasekot vairak savai dzivei nevis tupi muldēt jo viena tante teica. Palasiet pie reizes likumu.
08.01.2021 16:24 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Akkk vēl viens jaunizcepts foruma profils tomēr... Nauris laikam sievu nāca aizstāvēt 🤣
Uz IG redzētā nesastāda bet par poliju gan norausieties 🤣
08.01.2021 16:27 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Klau, iespraukšos šajā spraigajā diskusijā...
Kura atceras, pie kā Elīna gāja taisīt savas uzacis?
08.01.2021 16:27 |
 
10 gadi
Reitings 848
Reģ: 09.06.2012
GoodForYou @ 08.01.2021 16:13
Kristīnei Zemturei jāsaprot, ka administratīvā pārkāpuma protokolus nesastāda uz IG redzētā pamata. Elīnai kā Mirtantei no Limuzīns Jāņu nakts krāsā "dokumenti v porjadki".
Nuu, cik atceros, tad Vucēnam agrāk gan par “pašizolāciju” sanāca sū, jo kāda nosūdzēja instagrama storijos redzamo...So...Tomēr tas darbojas.
08.01.2021 16:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits