Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 18
Reģ: 11.03.2020
Silla @ 09.10.2020 18:18
butterfly jaunais ig tv ? nu nevarēju es noskatīties visu video - apnika ! Nezinu ko tās butterfly meičas ir iedomājušās ka baigās modeles. Smiekligi ? Sabīne stāv pozē , gorās, apmulsusi 3 reizes matus kārto kamēr didra saka cik sieviskiga viņa ir ? laikam pa daudz sakāpis galvā ? modele atradusies

Parakstos zem katra vārda!!!! Tā Sabīne tik tizla! Stāv tizli kameras priekšā un nesaprot ko darīt! Sīka,pārkrāsojusies un tik nepārliecināta,tik aiztiek savus matus! Drausmīgi tizli!!!!
09.10.2020 20:41 |
 
10 gadi
Reitings 142
Reģ: 18.09.2011
Tiešām labākā fotosesija? wtf?😁 vienkārši Nauris pa zemi - smiltīs sēž, pašai implanti kaklā spiež, bildes nav nekādas wow, lai viņa tā fanotu/jūsmotu. Vispār nekas grandiozs! Drrrrrrausmas
Mersis vienīgi smuks!
09.10.2020 21:10 |
 
Reitings 211
Reģ: 03.03.2020
Izskatas ka nauris didrihsoni kakina. Naura pedeja postā. Takā mazu meitiņu mežā kad čurina 😅 briesmigas bildes
09.10.2020 22:49 |
 
Reitings 211
Reģ: 03.03.2020
Aa didrihsonei ari otrā bilde tāpati.
09.10.2020 22:51 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Man atkal 1x dzīve patika viņu komplekti, protams, nepirkšu, kaut ko līdzīgu pameklēšu citos veikalos.
Kā arī šoreiz video bija OK un Sabīnei nebija ne vainas.
Pēc runāšanas ātruma Didrihsone varētu lasīt laika ziņas... Un tur pielietot savus klasiskos vārdus, sanāktu diezgan recigi un laba diena devai. Tā roku platīšana nu tiešām ka laika ziņu lasītājai, būtu labs komandas biedrs Grigalim. 😁
10.10.2020 00:24 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Alda Gobzema Didras posts - pilnīgs bezsmadzeņu sviests!
10.10.2020 00:46 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
VickyChristina @ 08.10.2020 01:31

haha, tā nav ne zizle, ne miljone. Tā ir Sandra, kas nemāk normāli lietot interpunkciju un ortogrāfiju! ??????? Ko par tevi, lai interesantu pastāsta meičukiem?

Sandra gan 😊
Taisnība vien ir, ar darbiem
negāja un ilgi nespèju noturèties darbos, jo ir viens svarīgs faktors- Alga, aplokšnu alga. 😊 Es neēsmu par!
Alga ne tikai man , bet arī citiem darbiniekiem. Nemācèšu teikt, kurā īsti vietā esam tikušàs, bet ja jau Tev tàds iespaids par mani tad ,lai jau vins tāds paliek.
Bet tad pastāstīšu smalkāk ... Gada laika esmu aktīvi palīdzèjusi aizvèrt vairàkus uznemumus( un tā nav robeža), kuri negodīgi maksā, ne tikai Latvijai, latviešiem bet arī bègliem. Bègliem , kuri mūk no kara( Ukrainas). Ir arī cilvèki kuri šobrīd spèj panemt kredītus un iegādāties májvietas, tāpèc ,ka iepriekš to nespèja izdarīt ,jo uznèmèjs ar viltu zaga . Man ir liels saraksts ,ko es tev personīgi varu aizsūtīt, ja ir nepieciešams. ( Un tas ir gada laikā) Šajā grupà neesmu ne slèpusi identitàti, ne ari runàjusi ar svešiem vārdiem. Ir cilvèki kuri man personīgi ir rakstijuši- tā tu? Neslèpju... Cilvèkam ir jāaizdomājàs dzilàk , ne tikkai par “ lupatám” bet par tiešām personiskàm lietàm. Tie , kas saka rakstat uz VID, rakstat vèl šur tur- Kāpèc visus salīdzinat pèc savàm biksèm. Bikšu ir tik daudz, un ja TU sèdi un gaidi , kad brīnumi notiks,tad es nekoncentrèjos uz problèmu, es to risinu. Un lielàkais atalgojums ir tas , ka es gandrīz katru dienu dzirdu - Paldies.
Kamèr Jūs te vāraties par Elīnas vājprātisko kolekciju ik mènesi, tikmèr Latvijā notiek vājprātiskas lietas ik aiz stūra, un , ja man iespèja to labot- es to darīšu. Es nesaucu baru tagad , lai kopā ar mani iet cīñà( cīña var aiznemt ilgu laiku) , bet gan eju un daru 😊 un Ja cilvèki pèc tam nāk un saka man paldies , tad zini, es labprāt to daru vèl un vèl, Jo taisnība uzvar vienmèr 😊Un , ja joprojàm netici , ka lietas mainàs , tad atver acis un noskaties “ Aizliegtais panèmiens” un padomà. Vai ir vèrts tàlàk apspriest tieśi mani, jo cik cilvėkie Globāli esi palīdzējusi Tu? 🤷🏾‍♀️😊 Vai varbūt labàk sazinies ar mani , un es Tev pastàstīšu , kas ir jādara, lai pasaule labāka kłūtu 👌🏾😉🤙🏾
Man neintresē lupatas, jebkurš iepèrkàs kur grib. Ir aitas ir cirpèji- Es neèsmu aita un neatbalstu “levos”. Man arī ir pilnīgi vienalga, ko Jūs mugurā velkat. Es pati sevi cienu , un izvèlos dabīgu audumu. Pārējais paliek katras pašas ziñà.
Bet man loti intrese Latvijas izaugsme, man loti intrese nodokli, man łoti intresè godīgs bizness, man rūp vai darbiniekiem izmaksā godīgi, man rūp vai darba vidē nepazemo un nenirgājas un man rūp GODĪGA konkurence. Un vèl pie tam religijas un tàs ideologijas sfèra ar nav sveša . Tāpèc , ja vajag palīdzību, droši raksti 😊🤙🏾Kopā Latviju mēs mainīsim un mazāk degradèjošo platformu un vairāk talntīgu cilvèku tirgu👌🏾
Tāpēc klačas paliek klačas, bet tomèr esat reālas, un sekojiet līdzi sev nevis pašsludinātas Dieva dāvanai, jo , manuprāt, Jums gaume ir krietni labāka, nekā Polijas lētais gals, Tā nav mode - tas ir tirgus. 😊🤷🏾‍♀️ un tur neko nevar darīt, tas ir Fakts.
Un beidzat mètàties ar šo skauž- Šo vispar izslèdziet àrà. Garīgs un “ Dievticīgs” cilvèks nemūžam pat par šo neiedomàsies un nerunàs. Vienalga laba/ slikta skaudība- viñas nav. Jo tad , kad Tu tici Sev tu esi augstàk nekà ši atruna” viñiem vienkārši skauž”. Stipram cilvèkam skaudība garàm iet, bet tas kurš meklè vainīgo pie savam neveiksmèm arī atrunàjàs ar skaudību. Iesaku- liec šo aiz auss.
Tās kuras saka, ka pasludināju sevi par pasaules glābèju-😂 paldies😊 uztvèršu to, kā komplimentu, jo palīdzējusi esmu diezgan un man par to prieks😊. Un Paldies, šeit es sanèmu to informāciju , kura man bij nepieciešama un lietas kustās 😊 Tāpēc , lai jauks vakars😊🤙🏾🤙🏾🤙🏾
p.s. neēsat Naivas , mūsdienàs nevar būt pārāk naivam.
10.10.2020 20:15 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Tā butterexpress grupa joprojām pastāv?
10.10.2020 20:55 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Mazaa_saulite @ 10.10.2020 20:55
Tā butterexpress grupa joprojām pastāv?

Jap
10.10.2020 21:07 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Interesanti..sanāk pašas dara kā Elīna , ne par ko nobloķē. No manas puses neviens posts un neviens komentārs netika sniegts grupā, tikai like citiem komentāriem. Super. 👍🏻
10.10.2020 21:26 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Elīna runā par vērtībām. Auzmirsa pieminēt, ka viņas 1.ir lupatas un veikals, nevis garīgās. Tas taču ir acīmredzami, tas vispār nav apspriežams. Bombiski plocēt visu materiālo!
10.10.2020 21:46 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Ārzemēs visi laipni! Viņu nejauc ar transpersonu tur?
Pārgudras runas! Šī dubultā viņas morāle! 😖 ja būtu vēmeklītis, tas būtu šeit.
10.10.2020 21:50 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Stāstnieks @ 10.10.2020 20:15

Sandra gan ?
Taisnība vien ir, ar darbiem
negāja un ilgi nespèju noturèties darbos, jo ir viens svarīgs faktors- Alga, aplokšnu alga. ? Es neēsmu par!
Alga ne tikai man , bet arī citiem darbiniekiem. Nemācèšu teikt, kurā īsti vietā esam tikušàs, bet ja jau Tev tàds iespaids par mani tad ,lai jau vins tāds paliek.
Bet tad pastāstīšu smalkāk ... Gada laika esmu aktīvi palīdzèjusi aizvèrt vairàkus uznemumus( un tā nav robeža), kuri negodīgi maksā, ne tikai Latvijai, latviešiem bet arī bègliem. Bègliem , kuri mūk no kara( Ukrainas). Ir arī cilvèki kuri šobrīd spèj panemt kredītus un iegādāties májvietas, tāpèc ,ka iepriekš to nespèja izdarīt ,jo uznèmèjs ar viltu zaga . Man ir liels saraksts ,ko es tev personīgi varu aizsūtīt, ja ir nepieciešams. ( Un tas ir gada laikā) Šajā grupà neesmu ne slèpusi identitàti, ne ari runàjusi ar svešiem vārdiem. Ir cilvèki kuri man personīgi ir rakstijuši- tā tu? Neslèpju... Cilvèkam ir jāaizdomājàs dzilàk , ne tikkai par “ lupatám” bet par tiešām personiskàm lietàm. Tie , kas saka rakstat uz VID, rakstat vèl šur tur- Kāpèc visus salīdzinat pèc savàm biksèm. Bikšu ir tik daudz, un ja TU sèdi un gaidi , kad brīnumi notiks,tad es nekoncentrèjos uz problèmu, es to risinu. Un lielàkais atalgojums ir tas , ka es gandrīz katru dienu dzirdu - Paldies.
Kamèr Jūs te vāraties par Elīnas vājprātisko kolekciju ik mènesi, tikmèr Latvijā notiek vājprātiskas lietas ik aiz stūra, un , ja man iespèja to labot- es to darīšu. Es nesaucu baru tagad , lai kopā ar mani iet cīñà( cīña var aiznemt ilgu laiku) , bet gan eju un daru ? un Ja cilvèki pèc tam nāk un saka man paldies , tad zini, es labprāt to daru vèl un vèl, Jo taisnība uzvar vienmèr ?Un , ja joprojàm netici , ka lietas mainàs , tad atver acis un noskaties “ Aizliegtais panèmiens” un padomà. Vai ir vèrts tàlàk apspriest tieśi mani, jo cik cilvėkie Globāli esi palīdzējusi Tu? ??‍♀️? Vai varbūt labàk sazinies ar mani , un es Tev pastàstīšu , kas ir jādara, lai pasaule labāka kłūtu ?????
Man neintresē lupatas, jebkurš iepèrkàs kur grib. Ir aitas ir cirpèji- Es neèsmu aita un neatbalstu “levos”. Man arī ir pilnīgi vienalga, ko Jūs mugurā velkat. Es pati sevi cienu , un izvèlos dabīgu audumu. Pārējais paliek katras pašas ziñà.
Bet man loti intrese Latvijas izaugsme, man loti intrese nodokli, man łoti intresè godīgs bizness, man rūp vai darbiniekiem izmaksā godīgi, man rūp vai darba vidē nepazemo un nenirgājas un man rūp GODĪGA konkurence. Un vèl pie tam religijas un tàs ideologijas sfèra ar nav sveša . Tāpèc , ja vajag palīdzību, droši raksti ???Kopā Latviju mēs mainīsim un mazāk degradèjošo platformu un vairāk talntīgu cilvèku tirgu??
Tāpēc klačas paliek klačas, bet tomèr esat reālas, un sekojiet līdzi sev nevis pašsludinātas Dieva dāvanai, jo , manuprāt, Jums gaume ir krietni labāka, nekā Polijas lētais gals, Tā nav mode - tas ir tirgus. ???‍♀️ un tur neko nevar darīt, tas ir Fakts.
Un beidzat mètàties ar šo skauž- Šo vispar izslèdziet àrà. Garīgs un “ Dievticīgs” cilvèks nemūžam pat par šo neiedomàsies un nerunàs. Vienalga laba/ slikta skaudība- viñas nav. Jo tad , kad Tu tici Sev tu esi augstàk nekà ši atruna” viñiem vienkārši skauž”. Stipram cilvèkam skaudība garàm iet, bet tas kurš meklè vainīgo pie savam neveiksmèm arī atrunàjàs ar skaudību. Iesaku- liec šo aiz auss.
Tās kuras saka, ka pasludināju sevi par pasaules glābèju-? paldies? uztvèršu to, kā komplimentu, jo palīdzējusi esmu diezgan un man par to prieks?. Un Paldies, šeit es sanèmu to informāciju , kura man bij nepieciešama un lietas kustās ? Tāpēc , lai jauks vakars???????
p.s. neēsat Naivas , mūsdienàs nevar būt pārāk naivam.

Lūdzu, lūdzu ej ārstējies :D Tev nav pilns rublis!
Kā var lepoties ar to, ka apzināti ej un dari visu, lai uzņēmumus aizvērtu? Pati izveido uzņēmumu un tad parunāsim cik tad viegli to ir izdarīt! Slimiķe!
Ej ņerksti uz Butter Express, tur arī tāda kaudzīte ar šizo
11.10.2020 09:01 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Būšu nepopulāra, bet man patīk tā fotosesija smiltīs. Zinu kur tas ir fotogrāfēts, bet publiski to neteikšu :D
Patiesībā tak pofig, vai viņa pa dzīvi tik priecīga vai tēlo, vismaz nečīkst kā vairums un nesūdzās par visu soc.tīklos :D
11.10.2020 09:05 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Tur točna nav pilns rublis šiverējoties citu dzīvēs un taisot ciet, kas ir ticis audzēts un lolots. Craaazy
11.10.2020 09:36 |
 
Reitings 30
Reģ: 26.09.2020
Stāstnieks @ 10.10.2020 20:15

Sandra gan ?
Taisnība vien ir, ar darbiem
negāja un ilgi nespèju noturèties darbos, jo ir viens svarīgs faktors- Alga, aplokšnu alga. ? Es neēsmu par!
Alga ne tikai man , bet arī citiem darbiniekiem. Nemācèšu teikt, kurā īsti vietā esam tikušàs, bet ja jau Tev tàds iespaids par mani tad ,lai jau vins tāds paliek.
Bet tad pastāstīšu smalkāk ... Gada laika esmu aktīvi palīdzèjusi aizvèrt vairàkus uznemumus( un tā nav robeža), kuri negodīgi maksā, ne tikai Latvijai, latviešiem bet arī bègliem. Bègliem , kuri mūk no kara( Ukrainas). Ir arī cilvèki kuri šobrīd spèj panemt kredītus un iegādāties májvietas, tāpèc ,ka iepriekš to nespèja izdarīt ,jo uznèmèjs ar viltu zaga . Man ir liels saraksts ,ko es tev personīgi varu aizsūtīt, ja ir nepieciešams. ( Un tas ir gada laikā) Šajā grupà neesmu ne slèpusi identitàti, ne ari runàjusi ar svešiem vārdiem. Ir cilvèki kuri man personīgi ir rakstijuši- tā tu? Neslèpju... Cilvèkam ir jāaizdomājàs dzilàk , ne tikkai par “ lupatám” bet par tiešām personiskàm lietàm. Tie , kas saka rakstat uz VID, rakstat vèl šur tur- Kāpèc visus salīdzinat pèc savàm biksèm. Bikšu ir tik daudz, un ja TU sèdi un gaidi , kad brīnumi notiks,tad es nekoncentrèjos uz problèmu, es to risinu. Un lielàkais atalgojums ir tas , ka es gandrīz katru dienu dzirdu - Paldies.
Kamèr Jūs te vāraties par Elīnas vājprātisko kolekciju ik mènesi, tikmèr Latvijā notiek vājprātiskas lietas ik aiz stūra, un , ja man iespèja to labot- es to darīšu. Es nesaucu baru tagad , lai kopā ar mani iet cīñà( cīña var aiznemt ilgu laiku) , bet gan eju un daru ? un Ja cilvèki pèc tam nāk un saka man paldies , tad zini, es labprāt to daru vèl un vèl, Jo taisnība uzvar vienmèr ?Un , ja joprojàm netici , ka lietas mainàs , tad atver acis un noskaties “ Aizliegtais panèmiens” un padomà. Vai ir vèrts tàlàk apspriest tieśi mani, jo cik cilvėkie Globāli esi palīdzējusi Tu? ??‍♀️? Vai varbūt labàk sazinies ar mani , un es Tev pastàstīšu , kas ir jādara, lai pasaule labāka kłūtu ?????
Man neintresē lupatas, jebkurš iepèrkàs kur grib. Ir aitas ir cirpèji- Es neèsmu aita un neatbalstu “levos”. Man arī ir pilnīgi vienalga, ko Jūs mugurā velkat. Es pati sevi cienu , un izvèlos dabīgu audumu. Pārējais paliek katras pašas ziñà.
Bet man loti intrese Latvijas izaugsme, man loti intrese nodokli, man łoti intresè godīgs bizness, man rūp vai darbiniekiem izmaksā godīgi, man rūp vai darba vidē nepazemo un nenirgājas un man rūp GODĪGA konkurence. Un vèl pie tam religijas un tàs ideologijas sfèra ar nav sveša . Tāpèc , ja vajag palīdzību, droši raksti ???Kopā Latviju mēs mainīsim un mazāk degradèjošo platformu un vairāk talntīgu cilvèku tirgu??
Tāpēc klačas paliek klačas, bet tomèr esat reālas, un sekojiet līdzi sev nevis pašsludinātas Dieva dāvanai, jo , manuprāt, Jums gaume ir krietni labāka, nekā Polijas lētais gals, Tā nav mode - tas ir tirgus. ???‍♀️ un tur neko nevar darīt, tas ir Fakts.
Un beidzat mètàties ar šo skauž- Šo vispar izslèdziet àrà. Garīgs un “ Dievticīgs” cilvèks nemūžam pat par šo neiedomàsies un nerunàs. Vienalga laba/ slikta skaudība- viñas nav. Jo tad , kad Tu tici Sev tu esi augstàk nekà ši atruna” viñiem vienkārši skauž”. Stipram cilvèkam skaudība garàm iet, bet tas kurš meklè vainīgo pie savam neveiksmèm arī atrunàjàs ar skaudību. Iesaku- liec šo aiz auss.
Tās kuras saka, ka pasludināju sevi par pasaules glābèju-? paldies? uztvèršu to, kā komplimentu, jo palīdzējusi esmu diezgan un man par to prieks?. Un Paldies, šeit es sanèmu to informāciju , kura man bij nepieciešama un lietas kustās ? Tāpēc , lai jauks vakars???????
p.s. neēsat Naivas , mūsdienàs nevar būt pārāk naivam.

Tu gan dzīvē varētu būt viens pretīgs, sīkumains cilvēciņš.
Elīna mani tracina, bet Tu esi vēl briesmīgāka.
11.10.2020 11:51 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Es tomer uzskatu, ka visiem jamaksa nodokli.🙄
Bet Sandra (nezinu vinu, vispar, kas ta ir) atgādina Ditu Rietumu, ne kinokritiki, bet kjeninjieni 😄
11.10.2020 15:21 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Bjork @ 11.10.2020 15:21
Es tomer uzskatu, ka visiem jamaksa nodokli.?
Bet Sandra (nezinu vinu, vispar, kas ta ir) atgādina Ditu Rietumu, ne kinokritiki, bet kjeninjieni ?

Man gan šķiet, ka mūsu valstī ir tikai loģiski, ka daudzi sākumā cenšas pēc iespējas izvairīties no nodokļiem, jo būsim reāli, tad neviens uzņēmums, kas tikko atvērās nespētu izdzīvot.
11.10.2020 18:41 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Alishaaa @ 11.10.2020 18:41

Man gan šķiet, ka mūsu valstī ir tikai loģiski, ka daudzi sākumā cenšas pēc iespējas izvairīties no nodokļiem, jo būsim reāli, tad neviens uzņēmums, kas tikko atvērās nespētu izdzīvot.
noteikti tad mums ir dazhada pieredze un uzskari par so temu. Man tas nebut nav pienemami, jo var sakt uznemejdarbibu bez krapsanas ar nodokliem, ipasi "kupi prodaj" uznemejdarbiba, jas sakas interneta.
11.10.2020 19:51 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Man arī besii negodīgie, kas nemaksā nodokļus godīgi. Vienīgais variants, kurš man liekas pieņemami ir mazā uzņēmumā, kur strādā draudzene. Alga pēc stundu likmes, viss godīgi samaksāts +pārdesmit eiro uz rokas par labu darbu.
11.10.2020 22:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits