Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Katz @ 04.09.2020 13:22

Tas skaitās lēts vulgārisms? Izskatās, ka jebkāds mazākais ⚡sūdiņš spēj ievainot tavu sirsniņu.. Iesaku vērt interentu ciet, šeit vēl ir sliktākas lietas, ko redzēt☺️ Ka tik neuzduries virsū kādai plikbildei. Āmen.
Un kurš astoņgadīgam bērnam dod piereģistrēties sociālajos tīklos? Mana mazā pusaudžu māsa nesen piereģistrējās instagramā un es tāpat uzskatu, ka tas ir pa agru. Es saprastu vēl spēlītes astoņos gados, bet par sociālajiem tīkliem gan drusku jāsaņem sevi rokā

Mès esam dažàdakas mentelitàtes.
😊
Mès daudz celojam, un bèrni paši arī seko līdzi kur vèlàs doties. Arī šajà laikà, bèrni labi zina geogrāfiju un sekot līdzi celojumiem nav nekàda vaina.Sociāla, izglītota jauna paaudze ☺️ Šī ir atbilde uz to , ko bèrns var darīt instagrama . Nespriežat pèc sevis un nedomàjat par to cik ilgi viñas tur laiku pavada, jo ne par šo ir stàsts.
Secinàjums- Daudz ko , jo nav 90 , kad internets bij privilègija. Tagad ir cits laikmets. Bet katram savas metodes kà audzinàt un ko darīt.
Bet nepatika bij pret to, ka Elīnas saturs nav domàts ne pieaugušajiem, ne bèrniem.Tātad nevienam... Bèrns ir līdz 16. gadiem un nevèlos to laiku , kad bèrnam būs pašam sava teikšana kam sekot un kam nè, ja turpinàsies šitādas “ vàrdu caurejas” nekas labs vispàr nav gaidàms no jaunajiem. Un neaizstàvu tik savus jaunos. Bet gan vispàr nàkotni. Ja ,Elīna, dèvè par Biznesa haizivi , bet nezina , kas ir apgrozījums, un jaunajiem saka , ka tā ir norma un visiem vienkàrši skauž. Iedomajies , kas būs turpmàk! Tev vajadzès darbinieku , bet personàlu atrast nespèsi, jo visi saklausijušies Elīnas dzīves gudrības, kuram vispar nav nekāda sakara ar reàlo dzīvi. Un šobrīd pati arī vadu, un personàla trūkums ir jūtams. Ir jaapstādina dumības un jāpopularizē normāls saturs( arī veikali) nerunājot par citām platformām. Siluets tak labs ir, ar tādu pašu tirgus preci. Aizdomājies.. Kāpēc!?
Un visas šīs diskusijas tā pat rāda, ka saturs viñai ir neizglītots un sekls ☺️ Tāpèc kas notiek ar manàm meitenèm Jums nav jàbūt uztraukumam, bet es iesaku ,tomèr ,kontrolèt saturu kamèr vèl šī persona ir redzama.
04.09.2020 14:11 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.08.2020
Kiki007 @ 04.09.2020 10:43

nu jā, fotosesijas ir daļa no viņas darba. Kas Tevi pārsteidz?
Es strādāju birojā, sēdošs darbs atstāj ietekmi,tāpat kā stress un intelektuālā piepūle nogurdina. Mēs katrs savā darbā kko sev nodaram. Man pēc darba vajag sportu, Elīnai matu eļļu, Tev kko vēl citu...cik tukšai ir jābūt galvai,lai par to brīnītos?
sabojātiem matiem eļļa nepalīdzēs.
04.09.2020 14:13 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Wii @ 04.09.2020 14:13
sabojātiem matiem eļļa nepalīdzēs.

Eļļas arī dara pretējo,sausina matus, paprasiet jebkuram speciālistam.
Kāda jēga mākslīgos matos likt eļļu..
04.09.2020 17:01 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.08.2020
Nemieriga12 @ 04.09.2020 17:01

Eļļas arī dara pretējo,sausina matus, paprasiet jebkuram speciālistam.
Kāda jēga mākslīgos matos likt eļļu..
tas jājautā Kiki007, viņa rakstīja, ka Elīnai vajag matu eļļu.
Ne mākslīgajos ne dabiskajos salūžos matos neliek eļļu, esmu frizierus beigusi, esmu lietas kursā. Toties Kiki007 ( 007😁), gan uzskata, ka eļļa ir jāliek.
04.09.2020 17:11 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Wii @ 04.09.2020 17:11
tas jājautā Kiki007, viņa rakstīja, ka Elīnai vajag matu eļļu.
Ne mākslīgajos ne dabiskajos salūžos matos neliek eļļu, esmu frizierus beigusi, esmu lietas kursā. Toties Kiki007 ( 007?), gan uzskata, ka eļļa ir jāliek.

nu, pieaudzē jau cilvēka matus un tie tāpat kā savējie ir “nedzīvi”, tāpēc...wtf, nu i d*** Jūs esat😂
04.09.2020 18:55 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Kiki007 @ 04.09.2020 18:55

nu, pieaudzē jau cilvēka matus un tie tāpat kā savējie ir “nedzīvi”, tāpēc...wtf, nu i d*** Jūs esat?

Nu pag. Man ir pieaudzēti mati jau 3 gadu ar viņiem staigāju. Neviens nav pamanījis atšķirību, es arī nesaku, matus liku ar ultraskaņas metodi un ļoti patīk, matiem arī naudu nežēloju, izmaksas par 65 cm bija uz 390 eur. Kā arī šo gadu laikā, es atkal sapratu ka arī mākslīgajiem matiem patīk kokosu eļļa,nopērku burku un smērēju 2x ned. Pluss lietoju parasto
Elvital izsmidzināmo, jo maniem matiem eļļa ir pilnīgs neee.
Kā kuram tā kopšana. Elīnai vieglāk aiziet uz to frizētavu un kreatinīnu uztaisīt. Kaut gan kreatīns tik ļoti bojā matus, vēlāk būs trakas sekas.
04.09.2020 21:22 |
 
Reitings 77
Reģ: 30.06.2020
Nemieriga12 @ 04.09.2020 21:22

Nu pag. Man ir pieaudzēti mati jau 3 gadu ar viņiem staigāju. Neviens nav pamanījis atšķirību, es arī nesaku, matus liku ar ultraskaņas metodi un ļoti patīk, matiem arī naudu nežēloju, izmaksas par 65 cm bija uz 390 eur. Kā arī šo gadu laikā, es atkal sapratu ka arī mākslīgajiem matiem patīk kokosu eļļa,nopērku burku un smērēju 2x ned. Pluss lietoju parasto
Elvital izsmidzināmo, jo maniem matiem eļļa ir pilnīgs neee.
Kā kuram tā kopšana. Elīnai vieglāk aiziet uz to frizētavu un kreatinīnu uztaisīt. Kaut gan kreatīns tik ļoti bojā matus, vēlāk būs trakas sekas.

Lūdzu konkrētāk, kā tieši keratīns bojā matus?
04.09.2020 21:39 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Nemieriga12 @ 04.09.2020 21:22

Nu pag. Man ir pieaudzēti mati jau 3 gadu ar viņiem staigāju. Neviens nav pamanījis atšķirību, es arī nesaku, matus liku ar ultraskaņas metodi un ļoti patīk, matiem arī naudu nežēloju, izmaksas par 65 cm bija uz 390 eur. Kā arī šo gadu laikā, es atkal sapratu ka arī mākslīgajiem matiem patīk kokosu eļļa,nopērku burku un smērēju 2x ned. Pluss lietoju parasto
Elvital izsmidzināmo, jo maniem matiem eļļa ir pilnīgs neee.
Kā kuram tā kopšana. Elīnai vieglāk aiziet uz to frizētavu un kreatinīnu uztaisīt. Kaut gan kreatīns tik ļoti bojā matus, vēlāk būs trakas sekas.

Es par to, ka pieaudzētos matus kopj tāpat kā savējos, t.sk. var lietot matu eļļas, es lietoju CHI, ķimeņu, ideāli,man ļoti patīk.
Bet te iekomentē,ka frizierus beigusi un eļļu matos neliek, nez. varbūt viņa rapšu eļļu domāja 😂
04.09.2020 23:14 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
Stāstnieks @ 04.09.2020 10:07

Tad, tavuprāt , telefons ir jādod 17 gados? Ja bèrns skaitàs līdz 16 gadu vecumam.
Man meitenèm ir 9 un 7, un es Elīnas dèl nenemšu nost ierīces. Mūsdienàs bèrniem ir jàbūt sociàliem, vienkàrši pašam saturs jàizvèrtè.
Pirmkārt, tavi bērni ir tava, ne citu instagram lietotāju atbildība. Otrkārt, instagram ir paredzēts no 13 gadu vecuma. Mazākiem, nenobriedušiem un viegli ietekmējamiem prātiem tur nav ko darīt. Treškārt, Elīnas instagram saturs iespējams patiešām ir pēdējais mēsls, bet tas nav viņas pienākums kaut ko mainīt, lai kādam izpatiktu. Īpaši jau tev.
Un tu galīgi nešķieti garīgs cilvēks, par kādu sevi komentāros vairākkārt dēvēji.
05.09.2020 15:50 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Nemieriga12 @ 04.09.2020 21:22

Nu pag. Man ir pieaudzēti mati jau 3 gadu ar viņiem staigāju. Neviens nav pamanījis atšķirību, es arī nesaku, matus liku ar ultraskaņas metodi un ļoti patīk, matiem arī naudu nežēloju, izmaksas par 65 cm bija uz 390 eur. Kā arī šo gadu laikā, es atkal sapratu ka arī mākslīgajiem matiem patīk kokosu eļļa,nopērku burku un smērēju 2x ned. Pluss lietoju parasto
Elvital izsmidzināmo, jo maniem matiem eļļa ir pilnīgs neee.
Kā kuram tā kopšana. Elīnai vieglāk aiziet uz to frizētavu un kreatinīnu uztaisīt. Kaut gan kreatīns tik ļoti bojā matus, vēlāk būs trakas sekas.

Tev vispār pašai ir bijis keratīns? Ja, jā, vai liki viņu pie laba meistera? Vai pats keratīna sastāvs bija labs? Kā tieši keratīns bojā matus?
Man bišķiņ sāk tracināta meitenes, kuras saka “keratīns bojā matus, būs švamme” utt. Ja keratīns ir likts pirms 15 gadiem, kad sastāvi bija daaaaaudz savādāki vai arī pie meistera, kurš bliež visām pēc kārtas tikai keratīnu un īsti neiedziļinās vai konkrētajiem matiem var viņu likt, tad, jā, var sabojāt matus, bet nevajag tagad teikt, ka keratīns ir slikts. Vienkārši katram matam vajag savu sastāvu un savu procedūru. Ja pašas ejat pie tāda meistera, kuram procedūras sastāv tikai no keratīna likšanas, nevajag sūdzēties. 😉
05.09.2020 16:09 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Stāstnieks @ 04.09.2020 14:11

Mès esam dažàdakas mentelitàtes.
?
Mès daudz celojam, un bèrni paši arī seko līdzi kur vèlàs doties. Arī šajà laikà, bèrni labi zina geogrāfiju un sekot līdzi celojumiem nav nekàda vaina.Sociāla, izglītota jauna paaudze ☺️ Šī ir atbilde uz to , ko bèrns var darīt instagrama . Nespriežat pèc sevis un nedomàjat par to cik ilgi viñas tur laiku pavada, jo ne par šo ir stàsts.
Secinàjums- Daudz ko , jo nav 90 , kad internets bij privilègija. Tagad ir cits laikmets. Bet katram savas metodes kà audzinàt un ko darīt.
Bet nepatika bij pret to, ka Elīnas saturs nav domàts ne pieaugušajiem, ne bèrniem.Tātad nevienam... Bèrns ir līdz 16. gadiem un nevèlos to laiku , kad bèrnam būs pašam sava teikšana kam sekot un kam nè, ja turpinàsies šitādas “ vàrdu caurejas” nekas labs vispàr nav gaidàms no jaunajiem. Un neaizstàvu tik savus jaunos. Bet gan vispàr nàkotni. Ja ,Elīna, dèvè par Biznesa haizivi , bet nezina , kas ir apgrozījums, un jaunajiem saka , ka tā ir norma un visiem vienkàrši skauž. Iedomajies , kas būs turpmàk! Tev vajadzès darbinieku , bet personàlu atrast nespèsi, jo visi saklausijušies Elīnas dzīves gudrības, kuram vispar nav nekāda sakara ar reàlo dzīvi. Un šobrīd pati arī vadu, un personàla trūkums ir jūtams. Ir jaapstādina dumības un jāpopularizē normāls saturs( arī veikali) nerunājot par citām platformām. Siluets tak labs ir, ar tādu pašu tirgus preci. Aizdomājies.. Kāpēc!?
Un visas šīs diskusijas tā pat rāda, ka saturs viñai ir neizglītots un sekls ☺️ Tāpèc kas notiek ar manàm meitenèm Jums nav jàbūt uztraukumam, bet es iesaku ,tomèr ,kontrolèt saturu kamèr vèl šī persona ir redzama.

Nesaprotu kāpēc maz lasīju Tavu savārstījumu, bet nu briesmīgi dzīvot ar tādu ideoloģiju kāda tā ir Tev. Gribētu teikt, ka smieklīgi, ja nebūtu tik skumji :D Neesi gadījumā trollis? :D
Nedz Tavi, nedz citu bērni nav neviena atbildība. Man būtu pof*g, ja mani bērni sekotu tādai Elīnai, jo es pati, ar saviem darbiem, rādītu viņiem piemēru. Tāpat arī painteresētos, kas viņiem tik ļoti viņā saista. Elīna varbūt nav gudrākais cilvēks uz planētas, bet nevar noliegt, ka sociālajā vidē viņa popularizē tieši dzīvesprieku, mērķtiecību un rāda labu attiecību modeli. Kā ir patiesībā, tur aiz ekrāna, pof*g! Jā, bildes mēdz būt pikantas, bet paskatieties uz mūsu pašu Mičuli :D vai kādas holivudas zvaigznes-Kailija Dženere,ig Emrata, Cardi-B utt. :D vot tur ir ko šokēties :D
Un Elīna nekad nav teikusi-nāciet visi uz Prieka vēsti. Ir aicinājusi uz tiem lielajiem pasākumiem, kas notiek Ķīpsalā un Skonto, bet uz to aicina arī citas draudzes.
Un to garīgumu-nu nesmīdini :D ļauj bērniem elpot, nevis turi viņus mucā ar savu Dievu :D Viss tas savārstījums izklausās pēc reāla joka, bet ja tas ir pa īstam, tad žēl bērnus :D
05.09.2020 21:31 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
zanzanzan @ 05.09.2020 21:31

Nesaprotu kāpēc maz lasīju Tavu savārstījumu, bet nu briesmīgi dzīvot ar tādu ideoloģiju kāda tā ir Tev. Gribētu teikt, ka smieklīgi, ja nebūtu tik skumji :D Neesi gadījumā trollis? :D
Nedz Tavi, nedz citu bērni nav neviena atbildība. Man būtu pof*g, ja mani bērni sekotu tādai Elīnai, jo es pati, ar saviem darbiem, rādītu viņiem piemēru. Tāpat arī painteresētos, kas viņiem tik ļoti viņā saista. Elīna varbūt nav gudrākais cilvēks uz planētas, bet nevar noliegt, ka sociālajā vidē viņa popularizē tieši dzīvesprieku, mērķtiecību un rāda labu attiecību modeli. Kā ir patiesībā, tur aiz ekrāna, pof*g! Jā, bildes mēdz būt pikantas, bet paskatieties uz mūsu pašu Mičuli :D vai kādas holivudas zvaigznes-Kailija Dženere,ig Emrata, Cardi-B utt. :D vot tur ir ko šokēties :D
Un Elīna nekad nav teikusi-nāciet visi uz Prieka vēsti. Ir aicinājusi uz tiem lielajiem pasākumiem, kas notiek Ķīpsalā un Skonto, bet uz to aicina arī citas draudzes.
Un to garīgumu-nu nesmīdini :D ļauj bērniem elpot, nevis turi viņus mucā ar savu Dievu :D Viss tas savārstījums izklausās pēc reāla joka, bet ja tas ir pa īstam, tad žēl bērnus :D

Piekrītu!
Pirmkārt, pārmest kaut ko varētu kādam, uz bērnu auditoriju tēmētam Instagram kontam, ja tas savā kontā publicētu bildes, kurās redzams amorāls dzīvesveids. Elīna nav ne sevi, ne savu Instagram kontu pasludinājusi par bērniem domātu, līdz ar to- kādas te vēl vispār var būt pretezijas? Viņa ir pieaugusi sieviete un var savā kontā publicēt kaut vai bildes, kurās ir kaila vai nodarbojas ar seksu. Viņa nav atbildīga par svešiem bērniem. Atbildīgi ir šo bērnu vecāki.
Otrkārt, smieklīgi, ka cilvēks, kurš tā uzsver garīgumu un runā par dievu (jā, apzināti ar mazo burtu), sēž klaču diskusijā, kurā tiek, atvainojos, apdir*ts cits cilvēks. Kā šis iet kopā ar garīgumu un dieva vērtībām? Baigā dubultmorāle sanāk. To esmu bieži novērojusi, kad runa iet par ticīgajiem. Paši slavina sevi un savu ticību, bet iekšā, ui, kāds ļaunums un melna žults pret apkārtējiem un citādajiem.
05.09.2020 23:58 |
 
Reitings 195
Reģ: 18.11.2019
Der atcerēties, ka arī dabīgie mati- Lai arī dabīgi tie vairs nav ,,dzīvi mati,, 🙄
Viņai taču piķis netrūkst, lai atļautos ,,dabīgi pieaudzēto matu,, kopšanas līdzekļu iegādi🤣
Vienkārši reti neizglītota ,,sieviete,,
06.09.2020 01:52 |
 
Reitings 28122
Reģ: 11.02.2015
Man vienīgajai tā ķermeņa valoda izteic ko citu, nekā daudzie smaidi un puķu pušķi?
Jaunajā mini video, aiz bildēm pēdējais, kas postā rudens...Elīna ne reizi uz Nauri pat nepaskatās...🤐 Virpuļo tikai, skatās ar smaidu viskautkur apkārt tālēs zilajās. Siltumu nesajutu katrā ziņā. Tieši no Elīnas, tas viss nolasījās tikai kā pakazuha.
Nē, es tagad nesaku, ka esmu viņu attiecību eksperte pēc šāda viena 10sek rullīša (esmu ko līdzīgu gan arī citos iepriekšējos ievērojusi :D ). Vienkārši aizdomājos un gribēju kaut kur izkratīt savu klačiņu :D lai dzīvo, lai mīl, lai biznesojas, bet kaut kas tajā visādi citādi vizuāli tendētajā mesidžā nenolasījās
06.09.2020 21:13 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
reina @ 06.09.2020 21:13
Man vienīgajai tā ķermeņa valoda izteic ko citu, nekā daudzie smaidi un puķu pušķi?
Jaunajā mini video, aiz bildēm pēdējais, kas postā rudens...Elīna ne reizi uz Nauri pat nepaskatās...? Virpuļo tikai, skatās ar smaidu viskautkur apkārt tālēs zilajās. Siltumu nesajutu katrā ziņā. Tieši no Elīnas, tas viss nolasījās tikai kā pakazuha.
Nē, es tagad nesaku, ka esmu viņu attiecību eksperte pēc šāda viena 10sek rullīša (esmu ko līdzīgu gan arī citos iepriekšējos ievērojusi :D ). Vienkārši aizdomājos un gribēju kaut kur izkratīt savu klačiņu :D lai dzīvo, lai mīl, lai biznesojas, bet kaut kas tajā visādi citādi vizuāli tendētajā mesidžā nenolasījās

To, ka tur nav nekāda siltuma, jau sen biju ievērojusi. Ikdienas storijos var redzēt, ka viņi ir nooooormlāi jaunieši, kas ik pa laikam sabučojās, paākstās, bet tie video ir TIK cringe :D nu, tā, ka ļoti!
07.09.2020 00:03 |
 
Reitings 13
Reģ: 08.09.2020
Atkal viss viņai 'bombīgi'. 😁:facepalm:
08.09.2020 08:55 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Jebkura recepte ar kausēto sieru ir bombiska
08.09.2020 18:42 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Man pašai ļoti garšo gandrīz visur bāzt vai nu saldo krējumu, vai kausēto sieru. Ir tiešām garšīgi. 😁
Vienkārši cilvēks tāds ir, viņa pieradusi pie tādas runas un nu tur neko nepadarīt, lai vai cik kaitinoši tas nebūtu un viņa nav tāda vienīgā. Tiiiiik daudziem cilvēkiem ir “pieķērušies” vārdi kurus viņi lieto visur kur iespējams un tā griežas ausis, bet nu neko. Kā ir tā ir.
08.09.2020 18:49 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Ewww. Didra vakar ielika sotry kur ēd ar vīru saldējumu, un viņa nejūt garšu.. 😁 Moz corona vīrus? Es pat nebrīnītos par to...
Kā arī izklausās slima, balss aizmakusi.vakar pat ātrāk bija no darba un pati teica ka nejūtas labi.... 😁 Būs corona visai tauriņu komandai un mātei
09.09.2020 10:19 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
man zināmajam, kuram bija corona arī nebija garša/smarža 😬
09.09.2020 11:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits