Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Blackx @ 04.09.2020 09:08
Viss jau būtu kaut cik ciešami, ja vien manu paziņas mazās meitas nesekotu tai silikona bābietei. Klausoties to grabažu var degradēties. Tas runas veids, stils un tas, cik tizli viņa paskaidro elementāras lietas beigās tā arī jēdzīgu neko nepasakot. Man tracina, ka mazās dāmas skatās un ņem piemēru no viņas. Es gribētu, lai tāda Elīna neeksistētu instagramā. Jā, zinu, ka tur ir pilns ar "ietemeļiem"/"iedvesmotājiem", bet zini tie citi ir izglītotāk par to Elīnu...

Jā, pilnīgi piekrītu.
Es savàm meitenèm noblokèju šo saturu. Vizuàli arī nav baudàms. Meitenes skatàs kà puslīdz jauna sieviete gèrbjàs vulgàri, par valodu vispar nav ko teikt- man meitenèm vàrdu kràjums lielàks. Tā var gari un dikti, bet visu tā pat jau zināt.
Bet plusā visam tam, mēs esam garīgi cilvèki, un man meitenes un gimene par Dievu šādi neizsakās. Un nav ko klausīties bèrniem Sektas sarunas, jo cilvèkam pašam ir jàbūt gatavam ticību pienemt, nevis caur strojiem uzspiest nāc uz Mūsu” sektas “draudzi. Łoti bīstama informàcija ne tikai pieaugušajiem, bet arī bèrniem.
Mans ieteikums - pasargà savus tuvos bèrnus un noblokè uzreiz šitàda veida saturu.
04.09.2020 09:49 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
user108123 @ 04.09.2020 09:48
Man vienīgajai šķiet, ka mati viņai palikuši nu nenormāli briesmīgi.
Tādi sausi, kunkulī, kā zirga aste.
Itkā dārgi un baigi krutie, bet izskatās kā no aliexpress pa 5 eiriki viena trese, kas savēlušies un nogriezti no vecas barbijas galvas.
Nu ļoti nesmuki. Tak itkā dāma, pucēties tik prātā, bet neredz elementāras lietas.
Tiem matiem ‘dargajiem’ nekādas maskas nelīdzēs. Izmetami. Pretīgi

Mati vnk nav iztaisnoti. Bet Tu ļoti precīzi zini kādi ir pretīgi ziga mati no Aliexpress, personīgā pieredze? 😂
04.09.2020 09:51 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Blackx @ 04.09.2020 09:08
Viss jau būtu kaut cik ciešami, ja vien manu paziņas mazās meitas nesekotu tai silikona bābietei. Klausoties to grabažu var degradēties. Tas runas veids, stils un tas, cik tizli viņa paskaidro elementāras lietas beigās tā arī jēdzīgu neko nepasakot. Man tracina, ka mazās dāmas skatās un ņem piemēru no viņas. Es gribētu, lai tāda Elīna neeksistētu instagramā. Jā, zinu, ka tur ir pilns ar "ietemeļiem"/"iedvesmotājiem", bet zini tie citi ir izglītotāk par to Elīnu...

Kāpēc Tavu paziņu mazajām meitām vispār ir pieeja Internetam? Mazi bērni tomēr ir vecāku, nevis citu Interneta lietotāju atbildība. Varbūt Tu neesi pamanījusi, bet Instagramam ir vesels miljards lietotāju. Tici man, tur tādas kā Elīna nav nekāds deficīts. Nebūs viņa, būs citas! Turklāt nevienam Instagrama lietotājam arī netiek pieprasīts bakalaura vai maģistra grāds, lai šo platformu lietotu. To var darīt pilnīgi visi kam nav slinkums- izglīti, neizglītoti, skaisti, vai neglīti! Kā Tu arī tik ļoti pārlieconoši zini kādu piemēru tās Tevis pieminētās mazās meitenes ņem? Varbūt skatās un ņem piemēru kā nevajag nevis kā vajag? Tu spēj nolasīt mazu meitenīšu domas?
Padomā arī ko tas vispār par Tevi pašu liecina, ja Tevi tik ļoti spēj tracināt kaut kāda viena Tev personīgi nepazīstama (no vesela miljarda) Instagrama lietotāja.
04.09.2020 10:03 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Amber @ 04.09.2020 10:03

Kāpēc Tavu paziņu mazajām meitām vispār ir pieeja Internetam? Mazi bērni tomēr ir vecāku, nevis citu Interneta lietotāju atbildība. Varbūt Tu neesi pamanījusi, bet Instagramam ir vesels miljards lietotāju. Tici man, tur tādas kā Elīna nav nekāds deficīts. Nebūs viņa, būs citas! Turklāt nevienam Instagrama lietotājam arī netiek pieprasīts bakalaura vai maģistra grāds, lai šo platformu lietotu. To var darīt pilnīgi visi kam nav slinkums- izglīti, neizglītoti, skaisti, vai neglīti! Kā Tu arī tik ļoti pārlieconoši zini kādu piemēru tās Tevis pieminētās mazās meitenes ņem? Varbūt skatās un ņem piemēru kā nevajag nevis kā vajag? Tu spēj nolasīt mazu meitenīšu domas?
Padomā arī ko tas vispār par Tevi pašu liecina, ja Tevi tik ļoti spēj tracināt kaut kāda viena Tev personīgi nepazīstama (no vesela miljarda) Instagrama lietotāja.

Tad, tavuprāt , telefons ir jādod 17 gados? Ja bèrns skaitàs līdz 16 gadu vecumam.
Man meitenèm ir 9 un 7, un es Elīnas dèl nenemšu nost ierīces. Mūsdienàs bèrniem ir jàbūt sociàliem, vienkàrši pašam saturs jàizvèrtè.
04.09.2020 10:07 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Stāstnieks @ 04.09.2020 09:49

Jā, pilnīgi piekrītu.
Es savàm meitenèm noblokèju šo saturu. Vizuàli arī nav baudàms. Meitenes skatàs kà puslīdz jauna sieviete gèrbjàs vulgàri, par valodu vispar nav ko teikt- man meitenèm vàrdu kràjums lielàks. Tā var gari un dikti, bet visu tā pat jau zināt.
Bet plusā visam tam, mēs esam garīgi cilvèki, un man meitenes un gimene par Dievu šādi neizsakās. Un nav ko klausīties bèrniem Sektas sarunas, jo cilvèkam pašam ir jàbūt gatavam ticību pienemt, nevis caur strojiem uzspiest nāc uz Mūsu” sektas “draudzi. Łoti bīstama informàcija ne tikai pieaugušajiem, bet arī bèrniem.
Mans ieteikums - pasargà savus tuvos bèrnus un noblokè uzreiz šitàda veida saturu.

Tu savām meitenēm liedz pieeju Elīnai, tikmēr pati pārtiec no viņas saruna, jebkuru mīļu brīdi ieej šeit, lai turpinātu ēst un ēst. Ejot pretrunā pati ar sevi🙂Patiks jums tas vai nē, bet skatīšana/pētīšana tikai liecina Jūsu patiku pret viņu, jo cilvēki ar veselo saprātu nemūžam nepatērētu saturu, kas šķiet "slikts un degradējoš."☺️
04.09.2020 10:13 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.08.2020
Kiki007 @ 04.09.2020 09:51

Mati vnk nav iztaisnoti. Bet Tu ļoti precīzi zini kādi ir pretīgi ziga mati no Aliexpress, personīgā pieredze? ?
Ja mati, pat pielīmētie, regulāri tiek pakļauti karstuma ietekmei( fēns, taisnotājs u.c), tad matu gali sāks bojāties un izskatīties kā sadeguši salmi, bet ko tik neizdarīsi "ļoti smago" fotosesiju dēļ.
04.09.2020 10:15 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Fascionē rūpju pilnais teksts no Blackx. Un tā lielā degsme par paziņas meitenēm. Saprastu būtu vēl no Tava tuvā apriņķa, laikam ļoti patīk cepties par lietām, kurām vienkārši varetu paiet garam un lieki necepties. Un tas skaudības pilnais teksts. Taisni sirdī. Pašai sev.
04.09.2020 10:21 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Katz @ 04.09.2020 10:13

Tu savām meitenēm liedz pieeju Elīnai, tikmēr pati pārtiec no viņas saruna, jebkuru mīļu brīdi ieej šeit, lai turpinātu ēst un ēst. Ejot pretrunā pati ar sevi?Patiks jums tas vai nē, bet skatīšana/pētīšana tikai liecina Jūsu patiku pret viņu, jo cilvēki ar veselo saprātu nemūžam nepatērētu saturu, kas šķiet "slikts un degradējoš."☺️
Katz @ 04.09.2020 10:13

Tu savām meitenēm liedz pieeju Elīnai, tikmēr pati pārtiec no viņas saruna, jebkuru mīļu brīdi ieej šeit, lai turpinātu ēst un ēst. Ejot pretrunā pati ar sevi?Patiks jums tas vai nē, bet skatīšana/pētīšana tikai liecina Jūsu patiku pret viņu, jo cilvēki ar veselo saprātu nemūžam nepatērētu saturu, kas šķiet "slikts un degradējoš."☺️
Katz @ 04.09.2020 10:13

Tu savām meitenēm liedz pieeju Elīnai, tikmēr pati pārtiec no viņas saruna, jebkuru mīļu brīdi ieej šeit, lai turpinātu ēst un ēst. Ejot pretrunā pati ar sevi?Patiks jums tas vai nē, bet skatīšana/pētīšana tikai liecina Jūsu patiku pret viņu, jo cilvēki ar veselo saprātu nemūžam nepatērētu saturu, kas šķiet "slikts un degradējoš."☺️

Tas, ka Jūs saausaties viena no otras un ar vienàdàm fràzèm vèlàk mètàjaties , nepadara Jūs gudràkas ☺️
Es te tieši arī tà dèl esmu, lai samazinàtu šo saturu internetà. Un tici man, šī nav vienígà darbība , ko es veicu , atrisinàtu šo problèmu Latvijà. 😊
Pretrunà ar sevi neeju. Meliem īsas kājas, un laiks ràdīs , kas ir bijis patiesi un kas nè.
Bet aicinu tá pat- paskaties , kas tavam bèrnam saturà ir- un noblekè šo , lai no tavas dāmas pèc diviem gadiem neizveidojas šī radība. 😊 Un manèjàs meitenes nealkst pèc šàda vizuàlà tèla 👍🏾 un nàkotnè par kvalitàti man ar nebūs jàmàca
04.09.2020 10:23 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Stāstnieks @ 04.09.2020 10:07

Tad, tavuprāt , telefons ir jādod 17 gados? Ja bèrns skaitàs līdz 16 gadu vecumam.
Man meitenèm ir 9 un 7, un es Elīnas dèl nenemšu nost ierīces. Mūsdienàs bèrniem ir jàbūt sociàliem, vienkàrši pašam saturs jàizvèrtè.

Jūs savas 9 un 7 gādīgās meitenes variet audzināt pēc saviem ieskatiem, bet, ja šādā vecumā meitenēm ir brīva pieeja Internetam, tad tāda Elīna Didrihsone, manuprāt, nav pat ne tuvu tas ļaunākais kas ar viņām var notikt.
04.09.2020 10:24 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Paskat , pilnīgi ierīce noreagèja ar lieli nesaprašanu😃
Bet nu biju domàjusi “ saklausaties” ☺️
04.09.2020 10:24 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Amber @ 04.09.2020 10:24

Jūs savas 9 un 7 gādīgās meitenes variet audzināt pēc saviem ieskatiem, bet, ja šādā vecumā meitenēm ir brīva pieeja Internetam, tad tāda Elīna Didrihsone, manuprāt, nav pat ne tuvu tas ļaunākais kas ar viņām var notikt.

Ir tak mūsdienas. Sekot līdzi saturam
ir diezgan viegli. Bet neliekas normàli , ka tas ir pieejams un tàdèl vèlos šo apturèt.
Lai vismaz fotosesijas ir ar iedvesmu , kur bèrni var pamàcīties pozet. Iemàcīties no komplektiem kà tiešàm labi izskatàs. Vispar nekas pret tad nebūtu. Bet ar Elīnu cits stàsts. ☺️ Pašas jau saprotat par ko runàju.
04.09.2020 10:27 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Katz @ 04.09.2020 10:21
Fascionē rūpju pilnais teksts no Blackx. Un tā lielā degsme par paziņas meitenēm. Saprastu būtu vēl no Tava tuvā apriņķa, laikam ļoti patīk cepties par lietām, kurām vienkārši varetu paiet garam un lieki necepties. Un tas skaudības pilnais teksts. Taisni sirdī. Pašai sev.

Nu re, pirmais Elīnas cietušais.
var būt klūdas, jo mès esam cilvèki. Pašai dažreiz arī burti pazūd.
Bet Fascinē ☺️
04.09.2020 10:32 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Stāstnieks @ 04.09.2020 10:23

Tas, ka Jūs saausaties viena no otras un ar vienàdàm fràzèm vèlàk mètàjaties , nepadara Jūs gudràkas ☺️
Es te tieši arī tà dèl esmu, lai samazinàtu šo saturu internetà. Un tici man, šī nav vienígà darbība , ko es veicu , atrisinàtu šo problèmu Latvijà. ?
Pretrunà ar sevi neeju. Meliem īsas kājas, un laiks ràdīs , kas ir bijis patiesi un kas nè.
Bet aicinu tá pat- paskaties , kas tavam bèrnam saturà ir- un noblekè šo , lai no tavas dāmas pèc diviem gadiem neizveidojas šī radība. ? Un manèjàs meitenes nealkst pèc šàda vizuàlà tèla ?? un nàkotnè par kvalitàti man ar nebūs jàmàca

Samazināt kādu saturu - konkrēti? Grozos kā gribu, nesaprotu. Vai viņa saviem sekotājiem stāsta, ka
COVID-19 neeksistē un maskas nav jāvelk kā to dara cienītā M.Armaņeva, vai viņa publicē kā smēķē marihuānu kā to dara A.Mičule, vai varbût viņa dara ko tādu, ko vēl nezinu? Vardarbība, sekss, alkohols?
Kas tieši ir slikts viņas saturā? Viņa nedzer, nepīpē, strādā 24/7, rada princešu saturu, gatavo ēst un tā uz riņķi. Kur problēma. Kas tieši ir jāizskauž šajā saturā. Piedod, bet tev visi nav mājās. KU-KŪ. Jeb skaudība, tā vien nagi niez, lai vēl ko redzētu un paņirgtu.
Internets ir pilns ar vēl sliktāku saturu un tas, ka tev savu personīgo iemeslu dēļ kas traucē Elīna, vispār nenozīmē, ka panāksi savu. Jo katrs ir tiesīgs uz savu dzīvi un darīs kā vēlēsies. Tādu heiteru kā tu ir vēl liels lērums katram līderim. Un tādai kā tu neviens nekad neatskatīsies un pat nepievērsīs uzmanību, puņķatapai☺️
04.09.2020 10:40 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Stāstnieks @ 04.09.2020 10:32

Nu re, pirmais Elīnas cietušais.
var būt klūdas, jo mès esam cilvèki. Pašai dažreiz arī burti pazūd.
Bet Fascinē ☺️

O, atkal iespēja paspīdēt! Atradi vienu burtu, kam piesieties! Laimes deja? Atkal varēji savu zemo pašvērtējumu izrādīt?☺️
04.09.2020 10:41 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Wii @ 04.09.2020 10:15
Ja mati, pat pielīmētie, regulāri tiek pakļauti karstuma ietekmei( fēns, taisnotājs u.c), tad matu gali sāks bojāties un izskatīties kā sadeguši salmi, bet ko tik neizdarīsi "ļoti smago" fotosesiju dēļ.

nu jā, fotosesijas ir daļa no viņas darba. Kas Tevi pārsteidz?
Es strādāju birojā, sēdošs darbs atstāj ietekmi,tāpat kā stress un intelektuālā piepūle nogurdina. Mēs katrs savā darbā kko sev nodaram. Man pēc darba vajag sportu, Elīnai matu eļļu, Tev kko vēl citu...cik tukšai ir jābūt galvai,lai par to brīnītos?
04.09.2020 10:43 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Katz @ 04.09.2020 10:40

Samazināt kādu saturu - konkrēti? Grozos kā gribu, nesaprotu. Vai viņa saviem sekotājiem stāsta, ka
COVID-19 neeksistē un maskas nav jāvelk kā to dara cienītā M.Armaņeva, vai viņa publicē kā smēķē marihuānu kā to dara A.Mičule, vai varbût viņa dara ko tādu, ko vēl nezinu? Vardarbība, sekss, alkohols?
Kas tieši ir slikts viņas saturā? Viņa nedzer, nepīpē, strādā 24/7, rada princešu saturu, gatavo ēst un tā uz riņķi. Kur problēma. Kas tieši ir jāizskauž šajā saturā. Piedod, bet tev visi nav mājās. KU-KŪ. Jeb skaudība, tā vien nagi niez, lai vēl ko redzētu un paņirgtu.
Internets ir pilns ar vēl sliktāku saturu un tas, ka tev savu personīgo iemeslu dēļ kas traucē Elīna, vispār nenozīmē, ka panāksi savu. Jo katrs ir tiesīgs uz savu dzīvi un darīs kā vēlēsies. Tādu heiteru kā tu ir vēl liels lērums katram līderim. Un tādai kā tu neviens nekad neatskatīsies un pat nepievērsīs uzmanību, puņķatapai☺️

Es audzinu Dāmas😊 Manas Dāmas jau skaisti runā. Un vèlos , lai tik zema līmena saturs arī tiek pètīts internetà.
Minèju, ka esam garīgi cilvèku. Bībele pie galda nepadara Tevi garīgu, publiskà aicinàšana uz vinas draudzi ir sodàms.
Parèjais tavs monologs Skip...😊
Saturs ir slikts. Leksika ir loti slikta. Saturs nav ne pieaugušajiem, ne bèrniem. Lupatas nevar nosaukt par drèbèm un vinas tirgus bodi par veikalu. Un tie arī ir fakti😃
Tàpec vari turpinàt aizstàvèt, es turpinàšu to ko es daru ☺️
Unnn gaidam nākamo FAIL , ☺️ kas kàrtējo reizi paràdis sekotàjàm to kas vina ir. Un to jau vina pati saki - Esmu tàda kàda esmu- Patiesa☺️
04.09.2020 10:55 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Stāstnieks @ 04.09.2020 10:55

Es audzinu Dāmas? Manas Dāmas jau skaisti runā. Un vèlos , lai tik zema līmena saturs arī tiek pètīts internetà.
Minèju, ka esam garīgi cilvèku. Bībele pie galda nepadara Tevi garīgu, publiskà aicinàšana uz vinas draudzi ir sodàms.
Parèjais tavs monologs Skip...?
Saturs ir slikts. Leksika ir loti slikta. Saturs nav ne pieaugušajiem, ne bèrniem. Lupatas nevar nosaukt par drèbèm un vinas tirgus bodi par veikalu. Un tie arī ir fakti?
Tàpec vari turpinàt aizstàvèt, es turpinàšu to ko es daru ☺️
Unnn gaidam nākamo FAIL , ☺️ kas kàrtējo reizi paràdis sekotàjàm to kas vina ir. Un to jau vina pati saki - Esmu tàda kàda esmu- Patiesa☺️

Viņa labi komunicē, pie tam, ir nākusi no krievvalodīgas ģimenes. Malacis, meitenei. Tu esi divām meitām mamma, nav kauns tā runāt par 20.gadīgu meiteni?
Ah, žēl, ka neesi publiska persona, es ar labprāt no dīvana pasmietos par taviem fail, jo failot nemaz nav cilvēcīgi😩
Patiesa? Patiesa pret sevi, patiesums var izpausties dažàdi, darīt tā, kā patiesi jūties pret sevi, ja ir kompleksi un pieliekot matus vai skropstas jūtas pašpārliecinātāk. Tagad tas, starpcitu, nav ne kas tāds. Laikam neīstajā gadsimtā dzīvo🤗
04.09.2020 11:19 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Katz @ 04.09.2020 11:19

Viņa labi komunicē, pie tam, ir nākusi no krievvalodīgas ģimenes. Malacis, meitenei. Tu esi divām meitām mamma, nav kauns tā runāt par 20.gadīgu meiteni?
Ah, žēl, ka neesi publiska persona, es ar labprāt no dīvana pasmietos par taviem fail, jo failot nemaz nav cilvēcīgi?
Patiesa? Patiesa pret sevi, patiesums var izpausties dažàdi, darīt tā, kā patiesi jūties pret sevi, ja ir kompleksi un pieliekot matus vai skropstas jūtas pašpārliecinātāk. Tagad tas, starpcitu, nav ne kas tāds. Laikam neīstajā gadsimtā dzīvo?

Toties es zinu, ka manas atvases tàdu lètu vulgarisku tirgus kaunu gimenei netaisīs , un Dieva interpretàcija ir pareizajà līmeni 😊
04.09.2020 11:37 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Kāpēc 7gadigam bērnam ir vajadzīgs instagram???
Manai meitai ir 8 gadi. Viņas telefonā nav instagram, tik tok, Facebook. Un viņa zina, ja ielādes, izdzēsīsu, jo telefonā ir vecāku kontrole.
04.09.2020 13:04 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Stāstnieks @ 04.09.2020 11:37

Toties es zinu, ka manas atvases tàdu lètu vulgarisku tirgus kaunu gimenei netaisīs , un Dieva interpretàcija ir pareizajà līmeni ?

Tas skaitās lēts vulgārisms? Izskatās, ka jebkāds mazākais ⚡sūdiņš spēj ievainot tavu sirsniņu.. Iesaku vērt interentu ciet, šeit vēl ir sliktākas lietas, ko redzēt☺️ Ka tik neuzduries virsū kādai plikbildei. Āmen.
Un kurš astoņgadīgam bērnam dod piereģistrēties sociālajos tīklos? Mana mazā pusaudžu māsa nesen piereģistrējās instagramā un es tāpat uzskatu, ka tas ir pa agru. Es saprastu vēl spēlītes astoņos gados, bet par sociālajiem tīkliem gan drusku jāsaņem sevi rokā
04.09.2020 13:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits