Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 321
Reģ: 04.03.2020
Katz @ 03.09.2020 13:34

Glupā interneta raudātāja?
Ja jūs abas netirinātos pie kases un būtu sevis cienošas sievietes - nebūtu apčakrētas, lai gan tas, ko sarakstiji ir pārāk provokatīvs, tādēļ neticu ne vārdam. Katrs redz to, ko grib redzēt. Un kā vēl patīk sapušķot. Visādas aitas pavelkās un domā - ak, vai cik slikti tur pie viņiem veikalā, nē, slikti ir tikai tajās galvās.

Tak ej prom, ja tev nepatīk heiti/patiesība par didru.
Es gan ticu tam tāstām, jo fb bija līdzīgi!
03.09.2020 16:44 |
 
Reitings 10
Reģ: 21.08.2020
Katz @ 03.09.2020 13:35

Nesaprotu. Tev tajā jāstaigā? Ko piesējies citiem cilvēkiem?

Pati didra raksta vai? ahahhahahhaha
03.09.2020 16:59 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Katz @ 03.09.2020 13:34

Glupā interneta raudātāja?
Ja jūs abas netirinātos pie kases un būtu sevis cienošas sievietes - nebūtu apčakrētas, lai gan tas, ko sarakstiji ir pārāk provokatīvs, tādēļ neticu ne vārdam. Katrs redz to, ko grib redzēt. Un kā vēl patīk sapušķot. Visādas aitas pavelkās un domā - ak, vai cik slikti tur pie viņiem veikalā, nē, slikti ir tikai tajās galvās.

Elīn ,tā Tu?
Es ticu šim stàstam, un vina , es uzskatu, izturèjàs diez gan cienīgi pret sevi un nesāka konfliktu pie kases. Jo kā mès redzam Elīnas “kolekcijas” ir pilnīgs tirgus, runàšanas veids ir pilnīgs centrāltirgus, tad es arī nebūtu stāvējusi kases un neklausītos to “ tirgus bazaru”, jo personàls saka- ka tà neesot.
Nemot vèrà kà uzvedàs Elīna , es apšaubu Elīnas psihologisko stāvokli būt adekvàtai un nosvèrtai.Tàpèc , ja reiz apjuka no tā sociàlà līmeña veikalà, tad , lai runà šeit un citas vienkàrši ieklausàs. Ticèt šim vai nè ir katram individuali jàizlemj, bet fakts ir tàds , ka ne pirmà meitene , kas stàsta ka tur smird ,un Es neredzu iemeslu neticèt šim stàstam.
03.09.2020 17:09 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Katz @ 03.09.2020 13:35

Nesaprotu. Tev tajā jāstaigā? Ko piesējies citiem cilvēkiem?

Piesèjàs!?
Tu paskaties to kvalitàti 😃 Brends? Trends?sauc kà gribi. Bet man grīdas lupata kvalitatīvāka nekā šis darinàjums 😉
03.09.2020 17:12 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.04.2020
Stāstnieks @ 03.09.2020 17:09

Elīn ,tā Tu?
Es ticu šim stàstam, un vina , es uzskatu, izturèjàs diez gan cienīgi pret sevi un nesāka konfliktu pie kases. Jo kā mès redzam Elīnas “kolekcijas” ir pilnīgs tirgus, runàšanas veids ir pilnīgs centrāltirgus, tad es arī nebūtu stāvējusi kases un neklausītos to “ tirgus bazaru”, jo personàls saka- ka tà neesot.
Nemot vèrà kà uzvedàs Elīna , es apšaubu Elīnas psihologisko stāvokli būt adekvàtai un nosvèrtai.Tàpèc , ja reiz apjuka no tā sociàlà līmeña veikalà, tad , lai runà šeit un citas vienkàrši ieklausàs. Ticèt šim vai nè ir katram individuali jàizlemj, bet fakts ir tàds , ka ne pirmà meitene , kas stàsta ka tur smird ,un Es neredzu iemeslu neticèt šim stàstam.

Kur nu? 😁 Elīnai ne tuvu nav tik laba gramatika 😎
03.09.2020 17:26 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Haha sēžat savos pusdienu pārtraukumos no Mahimas noliktavas un mēģinat celt savu ego uz cita rēķina forumā. Skaudība ir lieta, kas jāmēģina pārvarēt. Tāpat arī citu nozākāšana. Ejiet uz patērētāju tiesību dienestu, izskaidrojat sāpi un risiniet lietas kā to dara pieaugušie cilvēki. Glupi ir sēdēt un truli no***** anonīmi. Tas tikai parāda līmeni - zemo.
03.09.2020 17:56 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Stāstnieks @ 03.09.2020 17:12

Piesèjàs!?
Tu paskaties to kvalitàti ? Brends? Trends?sauc kà gribi. Bet man grīdas lupata kvalitatīvāka nekā šis darinàjums ?

Tev daudz ko gribās, bet nāksies turpināt staigāt savās tirgus šmotkās. Un nemaz nemēģini pierādīt pretējo. Ļoti viegli varu atšķirt šīs sugas pārstāvjus, kuri vairāk par savu degungalu neredz.
03.09.2020 18:00 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Kapec, lai meitenem naktos celt kaski, ja risinajums tika piedavats un kapec lai tam neticetu? Tas ir, sazinaties ar Elinu un dabut kaklarotu. Normaliem cilvekiem, tas nebutu nekas sevisks, ja abas puses ir ar vienadu atbildibas un tolerances limeni, mes tacu velamies ceret uz pozitivu iznakumu. Cik reizes, dazadas vietas notikusi parpratumi un cilveciska kluda. Lielakoties tiek atrisinata. Domaju, ka tapec meitenes ari necela haju uzreiz. Tikai tas iznakums bija kads nu bija. Klupt virsu vinam par to, ka sis stasts iz izdomajums, pagaidam mulkigi un lieki. Nu gaidam video, pirms tam neuzskatu, ka ir iemesls apvainot posta autori.
Viena jau nedelu atpakal te izblavas, ka sutis preci un bus jauna butterfly kliente, jo Elina tiek nezeligi nodirsta, gaidu joprojam labas atsauksmes par pasutotajam precem un to cik forsi vina ir iepirkusies!
03.09.2020 18:08 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Katz @ 03.09.2020 18:00

Tev daudz ko gribās, bet nāksies turpināt staigāt savās tirgus šmotkās. Un nemaz nemēģini pierādīt pretējo. Ļoti viegli varu atšķirt šīs sugas pārstāvjus, kuri vairāk par savu degungalu neredz.

Minèju, ka man grīdas lupata ir labàk sašūta☺️ Un pieràdīts jau ir , ka Elīnas veikals ir tigus.
Man pat nav ilgi jàskaidrojàs par to , kas man mugurà, jo grīdas lupata jau labàkà kvalitàtè nekà tirgus preces 😊☺️
03.09.2020 18:09 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Stāstnieks @ 03.09.2020 18:09

Minèju, ka man grīdas lupata ir labàk sašūta☺️ Un pieràdīts jau ir , ka Elīnas veikals ir tigus.
Man pat nav ilgi jàskaidrojàs par to , kas man mugurà, jo grīdas lupata jau labàkà kvalitàtè nekà tirgus preces ?☺️

90% šeit nekad nav neko sūtijušas no BF, bet tāpat raksta un aktīvi iesaistās diskusijā un tēlo, ka visu zina. Lielu daļu izvelk no konteksta. Meklē 101 detaļas bildēs par kurām kopīgi ieņirgt un domāt, ka esi labāks par otru. LAI GAN, esi spogulis tam, ko dari un par ko runā.
03.09.2020 18:20 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Man ir tā naivā cerība, ka tomēr varam būt labāka sabiedrība, Jūs vēl daudz neesat redzējušas dzīvē, tādēļ liekās, ka BF ir tā lielā tēma, ko cilāt. NĒ. Pasaulē notiek daudz interesantākas lietas. Un ja pasūtītā prece neder, atkārtošos vēlreiz - vērsieties PTAC vai otrs variants atvest atpakaļ uz veikalu un mutiski vienoties.
03.09.2020 18:23 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Katz @ 03.09.2020 18:23
Man ir tā naivā cerība, ka tomēr varam būt labāka sabiedrība, Jūs vēl daudz neesat redzējušas dzīvē, tādēļ liekās, ka BF ir tā lielā tēma, ko cilāt. NĒ. Pasaulē notiek daudz interesantākas lietas. Un ja pasūtītā prece neder, atkārtošos vēlreiz - vērsieties PTAC vai otrs variants atvest atpakaļ uz veikalu un mutiski vienoties.

Nu tad gaidam atvainošanos no Elīnas☺️ un tikai tad visdrīzàk šis beigsies.( bet łoti šaubos, jo šitik neizglītots cilvèks sen nav redzèts masu medijos, kurš vèl izvèlèjas tàdu slavas taktiku, ka èrtak pazemot sevi un savus tuvos)
Un mès visi labi zinàm , ka atvainoties ir par ko, kaut vai par Dieva zaimošanu sabiedrībà nerunàjot , ka darinàts Latvijà, un tītenīšu tonis svàrkos)
03.09.2020 18:47 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Neliela viela pārdomām....
Visa šī troļļošana ir “fun and games” kamēr iznākums var izrādīties ļoti bēdīgs. Cik tādi gadījumi pasaulē jau nav bijuši kad cilvēki līdzīgā situācijā ņem un izdara pašnāvību. Jūs taču redziet, ka Elīnai nav tas augstākais pašvērtējums pasaulē, tāpēc arī kompensē ar visiem filleriem, silikoniem u.c. plastmasiem.
Pieņemsim, ka tās lupatas arī ir Bangladešā šūti mēsli ar milzīgu uzcenojumu un klientu serviss arī tur ir pilnīgs tirgus. Izlasījāt atsauksmes, nolēmāt tajās lamatās neiekrist un neko no viņas nepirkt, punkts! Kāpēc jums gadiem ilgi viens cilvēks ir emocionāli jāizvaro? Vai tad viņa jums ar varu liek uz sevi skatīties un kaut ko no tās bodes pirkt?
03.09.2020 23:45 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Neliela viela pārdomām....
Visa šī troļļošana ir “fun and games” kamēr iznākums var izrādīties ļoti bēdīgs. Cik tādi gadījumi pasaulē jau nav bijuši kad cilvēki līdzīgā situācijā ņem un izdara pašnāvību. Jūs taču redziet, ka Elīnai nav tas augstākais pašvērtējums pasaulē, tāpēc arī kompensē ar visiem filleriem, silikoniem u.c. plastmasiem.
Pieņemsim, ka tās lupatas arī ir Bangladešā šūti mēsli ar milzīgu uzcenojumu un klientu serviss arī tur ir pilnīgs tirgus. Izlasījāt atsauksmes, nolēmāt tajās lamatās neiekrist un neko no viņas nepirkt, punkts! Kāpēc jums gadiem ilgi viens cilvēks ir emocionāli jāizvaro? Vai tad viņa jums ar varu liek uz sevi skatīties un kaut ko no tās bodes pirkt?

Šim pat es varētu ļoti piekrist. 👍🏻👍🏻👍🏻
04.09.2020 00:00 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Amber @ 03.09.2020 23:45
Neliela viela pārdomām....
Visa šī troļļošana ir “fun and games” kamēr iznākums var izrādīties ļoti bēdīgs. Cik tādi gadījumi pasaulē jau nav bijuši kad cilvēki līdzīgā situācijā ņem un izdara pašnāvību. Jūs taču redziet, ka Elīnai nav tas augstākais pašvērtējums pasaulē, tāpēc arī kompensē ar visiem filleriem, silikoniem u.c. plastmasiem.
Pieņemsim, ka tās lupatas arī ir Bangladešā šūti mēsli ar milzīgu uzcenojumu un klientu serviss arī tur ir pilnīgs tirgus. Izlasījāt atsauksmes, nolēmāt tajās lamatās neiekrist un neko no viņas nepirkt, punkts! Kāpēc jums gadiem ilgi viens cilvēks ir emocionāli jāizvaro? Vai tad viņa jums ar varu liek uz sevi skatīties un kaut ko no tās bodes pirkt?

Pilnībā piekrītu. Tas, kas darās konkrēti šajā diskusijā, ir kaut kas briesmīgs. Labi, var jau dalīties atsauksmēs, bet, tiklīdz aiziet tik tālu, ka atklāti ieņirdz par citu cilvēku izskatu un tuvplānā pievelk katru krunciņu un izsmej katru nepilnību, man rodas tikai viens secinājums - tādiem cilvēkiem pašiem savas dzīves nav. Vai arī ir, taču tā ir gaužām skumja, jo es vienmēr esmu uzskatījusi, ka pašpietiekamiem, laimīgiem cilvēkiem nav ne laika, ne vajadzība smieties par citu izskatu, ķidāt citu dzīves un attiecības. Un vēl tas, ka, šķiet, daudzām aktīvākajām diskusijas dalībniecēm iekšā ir kaut kāds, atvainojos, bābisms. Kā tām vecenēm, kuras lielos sieviešu komentāros viena otrai aiz muguras klačojas un tenko, un baumo par visu - par to, kāds kurai vīrs un bērni, cik Maijiņai vīrs pelna, kā Astrīdas vīrs dzer, kādi Ieviņai kaķa nospalvoti svārki vai kādas Guntiņai krunciņas ap acīm. Šajā diskusijā tas bābisms izpaužas visā tā krāšņumā - pieaugušas sievietes, dzerot rīta kafiju, 600+ lappušu garumā vārās un vārās par vienu personu un tās dzīvi. Tiešām žēl, ka nav tāda iespēja redzēt, kas slēpjas aiz visiem tiem profiliem. Kāda nu kura izskatās, kāds kurai vīrs, kāds kurai augums, kāds kurai bizness vai kāds kurai apģērbs skapī. Un, protams, tiklīdz uzrodas kāds, kurš atļaujas izteikt viedokli, kurš šīm bābām nepatīk, tā uzreiz tas cilvēks ir vai nu Elīna vai kāds, kuram pavēl vākties ārā no šīs diskusijas, jo, šeit, redz, drīkst tikai nomelnot, apņirgt un izsmiet.
Ja godīgi, man drausmīgs kauns par tādām sava dzimuma pārstāvēm. Un galvenais, ka lielākā daļa pat nesaprot kā pašas izklausās no malas. Ja te daudzām patīk apsmiet Elīnas gramatiku vai intelektu, tad, ziniet, paskataties labāk pašas uz savu intelektu no malas. Man jums ir sliktas ziņas.
Visu gaišu!
04.09.2020 00:12 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
04.09.2020 00:15 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Kāda pašnāvība?! Nesmīdiniet! Elīna tak katrā storijā un intervijā stāsta, ka viņai pie vienas vietas heiteri jo viņiem tak skaužot. Uzmanību nepievēršot , Dievs ir galvenais , amen.
04.09.2020 00:33 |
 
Reitings 10
Reģ: 21.08.2020
Viss jau būtu kaut cik ciešami, ja vien manu paziņas mazās meitas nesekotu tai silikona bābietei. Klausoties to grabažu var degradēties. Tas runas veids, stils un tas, cik tizli viņa paskaidro elementāras lietas beigās tā arī jēdzīgu neko nepasakot. Man tracina, ka mazās dāmas skatās un ņem piemēru no viņas. Es gribētu, lai tāda Elīna neeksistētu instagramā. Jā, zinu, ka tur ir pilns ar "ietemeļiem"/"iedvesmotājiem", bet zini tie citi ir izglītotāk par to Elīnu...
04.09.2020 09:08 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Blackx @ 04.09.2020 09:08
Viss jau būtu kaut cik ciešami, ja vien manu paziņas mazās meitas nesekotu tai silikona bābietei. Klausoties to grabažu var degradēties. Tas runas veids, stils un tas, cik tizli viņa paskaidro elementāras lietas beigās tā arī jēdzīgu neko nepasakot. Man tracina, ka mazās dāmas skatās un ņem piemēru no viņas. Es gribētu, lai tāda Elīna neeksistētu instagramā. Jā, zinu, ka tur ir pilns ar "ietemeļiem"/"iedvesmotājiem", bet zini tie citi ir izglītotāk par to Elīnu...

Pati arī izklausies pastulba,ja nevari bērnam
ar savu piemēru parādīt,kam ir vērts sekot un kam
nav. Ja apkārt piegušie ir grabažas,tad bērnam nekas cits neatliek kā sekot tādai Elīnai un ņemt piemēru,tur vismaz kkāds pozitīvisms ir
04.09.2020 09:47 |
 
Reitings 64
Reģ: 14.01.2019
Man vienīgajai šķiet, ka mati viņai palikuši nu nenormāli briesmīgi.
Tādi sausi, kunkulī, kā zirga aste.
Itkā dārgi un baigi krutie, bet izskatās kā no aliexpress pa 5 eiriki viena trese, kas savēlušies un nogriezti no vecas barbijas galvas.
Nu ļoti nesmuki. Tak itkā dāma, pucēties tik prātā, bet neredz elementāras lietas.
Tiem matiem ‘dargajiem’ nekādas maskas nelīdzēs. Izmetami. Pretīgi
04.09.2020 09:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits