Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 21
Reģ: 22.04.2019
Tā matu meistare viņai Kristīne Laizāne ir tikpat kompleksaina būtne kā pati Didra. Jā, talants viņai ir liels, bet lien visām pudelēm pa korķi, bāž sevi visur, kur vien var, taisās par baigo modeli, lai gan dzīvē pelēka pele. Cik nācies ar viņu sastapties, galīgi nepatīkamu iespaidu atstāja.
07.07.2020 10:00 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Pķička puknula uz galvas? ?
07.07.2020 10:13 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Izle Zizle @ 07.07.2020 10:13
Pķička puknula uz galvas? ?

Izle, kur Tev tik liels naids pret Butterfly un Elīnu?
Saprotu pasmieties ir viens, bet te cilvēkam nav slinkums likt bildes un pētīt no galvas līdz matiñiem par izskatu utt.
Arī FB tik dedzīgi komentē postu no fake profila.
Kāda tad esi pati galu galā? Kauns atklāties?
07.07.2020 10:29 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Kautkā liekas, ka Miljone ir sabijusies ha ha ha. Tagad dzied citu dziesmu. Sākumā nu tik bravūrīga. Jo tas taču internets, internetiņā taču jebko var rakstīt un nekas par to nebūs.
Cerams jurists papurinās viņu ha ha.
07.07.2020 10:32 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Apathy @ 07.07.2020 10:32
Kautkā liekas, ka Miljone ir sabijusies ha ha ha. Tagad dzied citu dziesmu. Sākumā nu tik bravūrīga. Jo tas taču internets, internetiņā taču jebko var rakstīt un nekas par to nebūs.
Cerams jurists papurinās viņu ha ha.

Nu tad jau arī jāpurina visi tie komentētāji..
07.07.2020 10:35 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Susanne @ 07.07.2020 10:29

Izle, kur Tev tik liels naids pret Butterfly un Elīnu?
Saprotu pasmieties ir viens, bet te cilvēkam nav slinkums likt bildes un pētīt no galvas līdz matiñiem par izskatu utt.
Arī FB tik dedzīgi komentē postu no fake profila.
Kāda tad esi pati galu galā? Kauns atklāties?

Piekrītu?
Labi, kāds te reizēm kaut ko iekomentē vai sliktāk - pasmejas par cilvēku, bet Ilzei komentārs par visu un katrs tās meitenes storijs izpētīts.
Lai tak izskatās, svin un ģērbjas kā vēlas.
07.07.2020 10:42 |
 
Reitings 260
Reģ: 18.10.2019
Apathy @ 07.07.2020 10:32
Kautkā liekas, ka Miljone ir sabijusies ha ha ha. Tagad dzied citu dziesmu. Sākumā nu tik bravūrīga. Jo tas taču internets, internetiņā taču jebko var rakstīt un nekas par to nebūs.
Cerams jurists papurinās viņu ha ha.

Tagad jau fb noņēmusi savas darba vietas un dzīvesvietu ?
07.07.2020 10:42 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Kleita jau smuka, bet mulsina pa veikalu ar tādu kā skatuves tērpu. Mjaa. Bet kleita tiešām smuka.
07.07.2020 10:54 |
 
Reitings 260
Reģ: 18.10.2019
Nemieriga12 @ 07.07.2020 10:54
Kleita jau smuka, bet mulsina pa veikalu ar tādu kā skatuves tērpu. Mjaa. Bet kleita tiešām smuka.

Tikai derētu kādi priekšsvārki, jo izskatās, ka bodijā staigā apkārt.
Viņa jau vienmēr māk pārcensties
07.07.2020 10:56 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Maxxxiii @ 07.07.2020 02:16

Tajā vēstuļu sarakstā bija arī vēstule no Ekspertes.

Tas ir kaut kas tāds ārprātīgi ievērojams?
Kaut kas tāds ko nedrīkstēja darīt? ?
07.07.2020 11:02 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Crazy Eyes @ 07.07.2020 02:27
Atļaušos atbildēt Ekspertes vietā. Viņa ir eksperte visos jautājumos. Vismaz tā viņai labpatīk domāt. ?

Es tevi mazliet palabošu un teikšu, ka manam nikam nav jāpievērš tik pastiprināta uzmanība un ka tam nav saistība ar to, par ko un kā izsaku viedokli.
07.07.2020 11:03 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Isseyy @ 07.07.2020 03:31
Reizēm te visu palasot, izskatās ka tēma vairs nav par Elīnu bet gan ka tikai vienai otru noriet; saprotams ka visiem dabā ir kašķēties un izrādīties. Domāju, kad šajā laikā meitenēm/ sievietēm ir svarīgi viena otrai palīdzēt jebkurā brīdī, par jebko un atbalstīt vienai otru nevis tikai ieriebt un rakstīt tiešām aizskarošas lietas (es nerunāju tieši par Elīnu bet par šiem komentāriem). Garantēju ka būs “ko Tu te lien, ej prom ja nepatīk un nelasi, utt”. Zinu ka nekas nemainīsies, turpināsiet te visu malt 100x par vienu un to pašu bet tiešām pretīgi redzēt kā meitenes šeit uzvedās.

Es ar savējo tieši vakar par to runāju. Ne šī foruma ietvaros, bet vispārināti par cilvēkiem. Un tur arī abi nonācām pie secinājuma, ka cilvēki pašā saknē jau ir diezgan aprobežoti. Tas vairāk attiecas uz biznesa līniju. Kolīdz kaut ko sāc darīt, tā čupām mācītāju ar saviem viedokļiem tev elpo pie auss un piedevām klāt mūžīgie teikumi par to, ka var jau arī nesanākt, var sačakarēties šis un tas. Respektīvi, tā vietā lai paņemtu kādu informāciju no tā biznesa cilvēka, lai censtos saprast un izglītotos, cilvēkam pamatvajadzība būs kait ko brutāli iedirst. Tāpēc arī gudri cilvēki turas blakus cilvēkiem, kas ir kaut ko dzīvē iemācījušies un sasnieguši jau to, ko pats vēl tikkai vēlies sasniegt.
Par šeit esošajām meitenēm runājot, piekritīšu lietotājai augstpapēžu kurpēs (neatceros niku). Laimīgu sieviešu šeit nav. Un es konktēti runāju par šeit esošajām veterānēm gan šajā diskusijā, gan ietekmeļu diskusijā. Es zinu, ka man tulīt būs atpakaļ kaut kādi bezjēdzīgi teikumi - tad ej ārā, nelasi, bla, bla,bla. Man gan vairāk gribētos domāt, ka tās dāmas, kurām nu tik ļoti kremt pat tas, kā Elīna vai jebkurš cits instagram cilvēks elpo, tā vietā lai ierakstītu anonīmu uzdirsienu pēkšņi aptvertu, ka tas neko neapstādina viņu dzīvēs. Neviens slikts komentārs nevienu īstenībā neapstādina. Tā ir viena liela sava ego piepildīšana. Atnākt te, uzrakstīt kaut ko maksimāli pretīgu, dabūt sev līdzbalsotājus un diena izdevusies,jo ego ir paēdis.
Labas un saturīgas domas galvā veido vidi sev apkārt. Nevar būt laimīga, koša un skaista dzīve, ja galvā ir kakas.
Tad nu dāmas,novēlēšu dzīvi bez sūdiem galvā.
07.07.2020 11:18 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Eksperte @ 07.07.2020 11:18

Es ar savējo tieši vakar par to runāju. Ne šī foruma ietvaros, bet vispārināti par cilvēkiem. Un tur arī abi nonācām pie secinājuma, ka cilvēki pašā saknē jau ir diezgan aprobežoti. Tas vairāk attiecas uz biznesa līniju. Kolīdz kaut ko sāc darīt, tā čupām mācītāju ar saviem viedokļiem tev elpo pie auss un piedevām klāt mūžīgie teikumi par to, ka var jau arī nesanākt, var sačakarēties šis un tas. Respektīvi, tā vietā lai paņemtu kādu informāciju no tā biznesa cilvēka, lai censtos saprast un izglītotos, cilvēkam pamatvajadzība būs kait ko brutāli iedirst. Tāpēc arī gudri cilvēki turas blakus cilvēkiem, kas ir kaut ko dzīvē iemācījušies un sasnieguši jau to, ko pats vēl tikkai vēlies sasniegt.
Par šeit esošajām meitenēm runājot, piekritīšu lietotājai augstpapēžu kurpēs (neatceros niku). Laimīgu sieviešu šeit nav. Un es konktēti runāju par šeit esošajām veterānēm gan šajā diskusijā, gan ietekmeļu diskusijā. Es zinu, ka man tulīt būs atpakaļ kaut kādi bezjēdzīgi teikumi - tad ej ārā, nelasi, bla, bla,bla. Man gan vairāk gribētos domāt, ka tās dāmas, kurām nu tik ļoti kremt pat tas, kā Elīna vai jebkurš cits instagram cilvēks elpo, tā vietā lai ierakstītu anonīmu uzdirsienu pēkšņi aptvertu, ka tas neko neapstādina viņu dzīvēs. Neviens slikts komentārs nevienu īstenībā neapstādina. Tā ir viena liela sava ego piepildīšana. Atnākt te, uzrakstīt kaut ko maksimāli pretīgu, dabūt sev līdzbalsotājus un diena izdevusies,jo ego ir paēdis.
Labas un saturīgas domas galvā veido vidi sev apkārt. Nevar būt laimīga, koša un skaista dzīve, ja galvā ir kakas.
Tad nu dāmas,novēlēšu dzīvi bez sūdiem galvā.

Un Tu tik komentē te tāpat kā pārējās, nelaimīgā sieviete ? Tavu komentāru Te ir vēl vairāk kā citiem. ?
07.07.2020 11:28 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Susanne @ 07.07.2020 11:28

Un Tu tik komentē te tāpat kā pārējās, nelaimīgā sieviete ? Tavu komentāru Te ir vēl vairāk kā citiem. ?

Tu absolūti neesi uztvērusi manu domu.
Un es divreiz nepaskaidrošu.
07.07.2020 11:33 |
 
Reitings 88
Reģ: 16.11.2017
Susanne @ 07.07.2020 10:29

Izle, kur Tev tik liels naids pret Butterfly un Elīnu?
Saprotu pasmieties ir viens, bet te cilvēkam nav slinkums likt bildes un pētīt no galvas līdz matiñiem par izskatu utt.
Arī FB tik dedzīgi komentē postu no fake profila.
Kāda tad esi pati galu galā? Kauns atklāties?

Pati viņa ir pārāk kompleksaina būtne, tapēc piesienas pie katra sīkuma no matu galiņiem līdz papēžiem .. No burta A lidz burtam Ž..
Pati grib justies labāk, noliekot kādu citu. ?‍♀️
Diezgan nožēlojami..
07.07.2020 11:43 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Eksperte @ 07.07.2020 11:18

Es ar savējo tieši vakar par to runāju. Ne šī foruma ietvaros, bet vispārināti par cilvēkiem. Un tur arī abi nonācām pie secinājuma, ka cilvēki pašā saknē jau ir diezgan aprobežoti. Tas vairāk attiecas uz biznesa līniju. Kolīdz kaut ko sāc darīt, tā čupām mācītāju ar saviem viedokļiem tev elpo pie auss un piedevām klāt mūžīgie teikumi par to, ka var jau arī nesanākt, var sačakarēties šis un tas. Respektīvi, tā vietā lai paņemtu kādu informāciju no tā biznesa cilvēka, lai censtos saprast un izglītotos, cilvēkam pamatvajadzība būs kait ko brutāli iedirst. Tāpēc arī gudri cilvēki turas blakus cilvēkiem, kas ir kaut ko dzīvē iemācījušies un sasnieguši jau to, ko pats vēl tikkai vēlies sasniegt.
Par šeit esošajām meitenēm runājot, piekritīšu lietotājai augstpapēžu kurpēs (neatceros niku). Laimīgu sieviešu šeit nav. Un es konktēti runāju par šeit esošajām veterānēm gan šajā diskusijā, gan ietekmeļu diskusijā. Es zinu, ka man tulīt būs atpakaļ kaut kādi bezjēdzīgi teikumi - tad ej ārā, nelasi, bla, bla,bla. Man gan vairāk gribētos domāt, ka tās dāmas, kurām nu tik ļoti kremt pat tas, kā Elīna vai jebkurš cits instagram cilvēks elpo, tā vietā lai ierakstītu anonīmu uzdirsienu pēkšņi aptvertu, ka tas neko neapstādina viņu dzīvēs. Neviens slikts komentārs nevienu īstenībā neapstādina. Tā ir viena liela sava ego piepildīšana. Atnākt te, uzrakstīt kaut ko maksimāli pretīgu, dabūt sev līdzbalsotājus un diena izdevusies,jo ego ir paēdis.
Labas un saturīgas domas galvā veido vidi sev apkārt. Nevar būt laimīga, koša un skaista dzīve, ja galvā ir kakas.
Tad nu dāmas,novēlēšu dzīvi bez sūdiem galvā.

Kopš pacēlās vētra sociālajos tīklos ārpus foruma par Butterfly biznesu, ienāku arī te palasīt. Tā vietā, lai meitenes ietu uz veikalu, cīnītos par savām patērētāja tiesībām (ja reiz ir radušās problēmas ar pasūtīto preci), bet gaudo par to cik Elīnīte ir slikta un vēl tāda un vai zināji vēl šitāda. Redzēji to celulītu, un vēl tie mati un uzacis. Kā diez viņa tāda staigā?
Kāda tev starpība tu mazā anonīmā žurciņa, kura vienīgais, ko dara ir skaļi un anonīmi komentē savu nevienam nevajadzīgo un necilo viedokli.
Ja ir problēma, tad tā ir jārisina, nevis jāsēž forumos un anonīmi jātēlo gudrās. Jā, jums liekās, ka jūs tagad esat lielās beibes, tūlīt piepildīsies savu skumjo ego šeit rejot un norejot. Bet dienas beigās nebūsiet ne kripatu labākas un veiksmīgākas par Elīnu. Lai jums kādreiz stāv blakus veselais saprāts! Adios
07.07.2020 11:52 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Ilze Kleze , ļoti liela varbūtība, ka tā pati Kristīne vien ir!
07.07.2020 11:54 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
bbella @ 06.07.2020 18:00
Jau kādu laiku reizi pa reizei te ienāku tīri garlaicības mākta palasīt. Beidzot izlēmu izteikt arī savu viedokli.
Vairākas reizes esmu pie Elīnas iepirkusies. Gan uz vietas, gan internetveikalā, gan vienu vai divas reizes caur Instagramu. Birkas, godīgi sakot, vismaz biksēm ir. Pārējo neesmu pētījusi, bet biksēm ir 100%. Ir bodijs, kuram virsū rakstīts - made in Poland. Divām biksēm oriģinālā birka no Polijas veikala ar visu uzrakstu vēl virsū, pilnīgi nekas nav nogriezts.
Ko ar šo gribu teikt - nu nenāk viņai drēbes no Aliexpress... Aliexpress var atrast visu. Pat iPhonu, Michael Kors somas utt. Jūs taču nepirksiet tur ar tekstu, kāda jēga nopirkt iPhonu iDeal veikalā, ja var nopirkt lētāk Aliexpress? Loģiski domājošs cilvēks sapratīs, ka Aliexpress varēs atrast replikas VISAM! Tas nenozīmē, ka tagad visi pārdevēji iepērk no turienes. Jūs noteikti ikdienā domājat, ka Gucci ir feiks Aliexpress, bet tikai tāpēc, ka Elīnai apģērbs ir līdzīgs tam Aliexpress, uzreiz ir jāvārās, ka viņa tur iepērk. Neaizstāvu Elīnu, bet nu vienkārši padomājiet nedaudz ar galvu...
Tālāk par bloķēšanu, attieksmi utt. Nekad nerakstu uz Butterfly profilu, bet viņai personīgi. Interesējos par izmēru vai jebko citu, Elīna vienmēr atbild laicīgi un ļoti laipni. Šeit es uzskatu, ka viss atkarīgs no tā, kā arī jūs ar viņu komunicējat. Es tiešām brīnos par visām tām bloķēšanām un nelaipnajām atbildēm utt, jo nekad neko tādu neesmu piedzīvojusi. Arī uz vietas vienmēr sasveicinās utt. Ir gadījies, kā jāsamaina. Uzrakstīju - samainīja. Nebija mans izmērs - piemeklēja ko citu. Vienmēr visu atrisinām mierīgi. Viss ir komunikācijā un kā jūs komunicējat ar viņu. Ja uzreiz klūp virsū un normāli nerunā, tad loģiski, ka no viņas būs tāda attieksme. Arī es strādāju klientu apkalpošanā un ja man nākot iekšā jau brēc virsū, es automātiski būšu nelaipna.
Runājot par kvalitāti - ir vairākas lietas un ieplīsa bodijs tikai, bet tas ir sašujams, nekas traks. Man ir Zaras kleita, kurai man caurums izveidojās, pa vīlēm izira. Nu nekas, sašūs. Guess kreklam arī caurums, somas vispār bez komentāriem. Bet tajā pašā laikā - ir bodijs, kas labi kalpo, ādveidīgās bikses super kalpo. Zaras svārki, jaka - super. Guess citi krekli - arī viss ok. Nu tā ir pieredze, brāķi utt. Tak telefoni arī plīst. Viss var gadīties. Uzskatu, ka katram būs sava pieredze.
Tagad nedaudz par tiem kontiem - diemžēl mums cilvēki ir ļoti stulbi un neko nesaprot, un tad pīkst... Pirmkārt, es, piemēram, lielākoties pērku internetveikalā, jo tad ir pavadzīme. Man uzreiz ir mans drošības spilvens, ka ja kaut kas, man ir pavadzīme. Otrkārt, ja eju uz vietas, tad to drēbi maksimāli pārbaudu. Un tas nav tikai pie Elīnas, bet jebkurā veikalā. Vienreiz mērīju bodiju un pamanīju, ka nav podziņu. Aizgāju un paņēmu citu. Ja jūs pašas nepārbaudat, tad kurš pēc tam ir vainīgs? Ja jums neinteresē uz vietas tā kvalitāte, tad par ko jūs pēc tam sūdzaties? Uz vietas čeku paprasīt - mute ir? Kamēr iedos, nevis aizpļāpāties. Tās, kuras aizpļāpājas - prāta laikam vispār nav.
Runājot par nodokļu nemaksāšanu - to es noteikti neatbalstu.
Un pats pēdējais haips par Amunu - kā vispār to dabas kļūdu var uztvert nopietni? Man vēmiens nāca skatoties. Tik pretīgi, ka es pat nespēju izteikt to. Tādas dusmas, ka pie mums vispār atbalsta šo absurdu...
Savas domas un pieredzi esmu izteikusi. Lai jauks vakars!

+++
Jūs redzat tikai to, ko gribat redzēt nepielietojot kritisko domāšanu, šeit ir viela pārdomām, izlasiet vēlreiz, ja nesapratāt!
07.07.2020 12:00 |
 
Reitings 211
Reģ: 03.03.2020
Corgii @ 07.07.2020 05:56

Ak nē, man liekas Tvnet vienkārši skauž un tādēļ viņi sazinājās ar VID un PTAC
hahaha ?? 100% trāpīts. Stubais tvnet tev skaaaaaauuuuuuž
07.07.2020 12:04 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Katz @ 07.07.2020 11:52

Kopš pacēlās vētra sociālajos tīklos ārpus foruma par Butterfly biznesu, ienāku arī te palasīt. Tā vietā, lai meitenes ietu uz veikalu, cīnītos par savām patērētāja tiesībām (ja reiz ir radušās problēmas ar pasūtīto preci), bet gaudo par to cik Elīnīte ir slikta un vēl tāda un vai zināji vēl šitāda. Redzēji to celulītu, un vēl tie mati un uzacis. Kā diez viņa tāda staigā?
Kāda tev starpība tu mazā anonīmā žurciņa, kura vienīgais, ko dara ir skaļi un anonīmi komentē savu nevienam nevajadzīgo un necilo viedokli.
Ja ir problēma, tad tā ir jārisina, nevis jāsēž forumos un anonīmi jātēlo gudrās. Jā, jums liekās, ka jūs tagad esat lielās beibes, tūlīt piepildīsies savu skumjo ego šeit rejot un norejot. Bet dienas beigās nebūsiet ne kripatu labākas un veiksmīgākas par Elīnu. Lai jums kādreiz stāv blakus veselais saprāts! Adios

Piekrītu!
Ja mani apčakarē, es cīnīšos - iešu uz veikalu, skaidrošos, rakstīšu PTAC sūdzîbas utml. Ja vairāki cilvēki rakstīs, tad būs vien jāreaģē un paņems “pie pakaļas” šādus uzņēmējus.
Bet te apspriest visu tās meitenes dzīvi - gan kādi spīdumi matos, kāds izskats, ko ēd, ko elpo utml. ir stulbi. Lai tak izskatas un dzîvo kā grib.
Ja saistībā ar biznesu attieksme, kvalitāte sūdīga utml, tad ejiet un cīnaties par savu taisnību. Pirms tam, protams, savāciet pierādījumus un uzstājiet, lai dot ceku... bet daudz efektīvāk ir sūdzēties attiecīgajām iestādēm, nevis rakstīt forumā
Un nē, es neesmu Elīnas fane, nekad pie viņas neesmu iepirkusies, bet vienkāršā dzīves patiesība - ja kaut kas nepatīk, tad jācīnās pretī...
Šobrīd šī diskusija ir par to ko Elīna ēd, kā izskatās, runā utml. Es saprotu izstāstīt pieredzi te par to kā bija iepirkties, jo par to diskusija.... bet katru soli apspriest ir gan par traku
Starp citu, nu jā, gramatika nav izcila viņai, bet esmu pamanījusi, ka storijos ar ģimeni sazinās krieviski. Prieks cilvēka, kas uzauga krievvalodīgo ģimenē nav jau tik traka tā rakstība.
07.07.2020 12:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits