Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 211
Reģ: 03.03.2020
Tieši liku bildi ? nepaspēja uzkrāsoties? Wtf um acis????? Un uzacis. Visa seja no vakardienas?
06.07.2020 10:46 |
 
Reitings 16
Reģ: 20.03.2013
Ja nu kas, joprojām aktuāls ir links ar 50eiro vērto adīto kardigānu ?
06.07.2020 10:51 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Didrai ir nerealakie kompleksi par savu izskatu, tapec ari iet pie kosmetaloga ka drag queen.
06.07.2020 10:53 |
 
Reitings 864
Reģ: 03.01.2013
Shayk @ 06.07.2020 10:53
Didrai ir nerealakie kompleksi par savu izskatu, tapec ari iet pie kosmetaloga ka drag queen.

Galvenais, ka pēc procedūras uzmauc 5 kilogramus make up virsū?
06.07.2020 11:39 |
 
Reitings 864
Reģ: 03.01.2013
Shayk @ 06.07.2020 10:53
Didrai ir nerealakie kompleksi par savu izskatu, tapec ari iet pie kosmetaloga ka drag queen.

Galvenais, ka pēc procedūras uzmauc 5 kilogramus make up virsū?
06.07.2020 11:40 |
 
Reitings 115
Reģ: 23.03.2020
https://failiem.lv/u/dvsq3bcm
Elīna jau pieteicās? ?
06.07.2020 11:41 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.07.2020
Elīna jau pieteicās? ?

Jūs pieteicāties ?
06.07.2020 11:57 |
 
10 gadi
Reitings 2216
Reģ: 11.03.2010
Visi šie NL, Butterfly, un citi ko nespēju uzskaitīt izgrauž visu LV tirgu laukā.
Man ir kauns, ka ir šādi cilvēki ("jaunie, veiksmīgie uzņēmēji") Latvijā, kas nedomā ar galvu - nedz par saturu ko viņi nes, nedz par savu valsti.
Pirmkārt, viņi visi apzog/izgrauž tos vārda tiešā nozīmē - jaunos uzņēmējus, kas no A-Z ir ieguldījušies sava produkta izstrādē līdz sīkumam un arī to pasniedzot saviem klientiem.
Otrkārt, izejot uz kvantitāti ,ne kvalitāti. Man kā patērētājam ir svarīga produkta kvalitāte un saturs no pārdevēja, vai viņš ,ja būtu mana vietā to arī sev nopirktu?. Ja tas ir, tālāk atkarībā, no no mana naudas maka satura, Es to iegādāšos. Nekas mūsdienās nav "lēti", ja tas vēl nav aizbraucis dažiem.
Treškārt, bankrotē šie vietējie uzņēmēji, tādu "lēto pansku dēļ", kuras burtiski melo acīs skatoties. Tas pats NL neticu ,ka viņas tikai uz saviem smartiem un sazin ko vēl sēž (TAS NAV PILNVERTIGS UZTURS) . Un Butterfly, kas pasūta Aliexpress drēbēs, pēc tam apšuj un fotošopē.
Ja būs aitu bars, ka šo atbalstīs daudz vairāk nekā vietējos ražotājus, tad Latvijas tirgus pārvērtīsies par vienu mēslu. Ēdīsim pulverīšus, plastikātus un staigāsim Ķīniešu, Poļu drēbēs.
06.07.2020 12:01 |
 
Reitings 115
Reģ: 23.03.2020
Laila99 @ 06.07.2020 12:51
Apollo raksts gatavs
https://www.apollo.lv/7011196/lauzu-nezelastiba-nonacis-influenceres-elinas-didrihsones-uznemums?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=cms_share&utm_content=7011196

Uzsver tikai aliexpress. KAD vienreiz runās par viņas attieksmi pret klientiem!!!!!
06.07.2020 12:54 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Laila99 @ 06.07.2020 12:54

Uzsver tikai aliexpress. KAD vienreiz runās par viņas attieksmi pret klientiem!!!!!

Kristīnes postā attiecīgi ir bildes ar drēbēm-salīdzināšanai. Par attieksmi jau tikai komentāros tiek runāts. Tādēļ jau arī visi tikai runā un gorās ap to ali. Vajadzēja savā postā tieši uzvērt to attieksmi tad, ne jau tās lupatas tad??‍♀️
06.07.2020 13:03 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Nauris, pie kristīnes posta-
Sveikas Topošās un jau esošās Superīgas klientes domāju rakstīt Vaj nè bet tomēr izdomàju dot jums skaidrojumu par jūsu tik būtiskajiem jautājumiem ❤️
Vērsīšu jums mazu skaidrojumu šim visam jo skatos un domāju mīļie cilvēki kā jūs varat būt tik necilvēcīgi ?
1.Sāksim ar uzspūsto Ally ? - mīļie no turienes neesam nekad neko sūtījuši un ja godīgi tad neesam pat pieregistējušies tajā saitā ☺️
Mūsu apģērbs nāk no Ražotājvalstīm - Francija , Itālija , Uk , Polija un Latvija uz doto brīdi tās ir vairum bāzes ar kuràm sadarbojamies ?
2. Tad kāpēc uz apģērbu ir virsū rakstīta Ķīna ? ?
Jà Daļa no apģērba Tiešām ir virsū Ķīna ļoti izteikti tas ir uz džinsa izstrādājumiem jo diemžēl džins kā pats materiāls Ir speciāli jāapstrādā un Protams ka Ķīna ir monstri It visā , bet kā jau rakstīju no turienes preci neiegādājāmies pirmākt tāpēc ka loģistika ir dārga muita un utt tāpēc iegādājamies no Eiropas valstīm kuras ir milzīgas rūpnīcas un kurām pati Ķīna izgatavo šos džinsus ?
3.Negatvîvas atsauksmes Un Bloķēšana ( Vēršu jūsu uzmanību un lai man uzraksta tās meitenes kuras ir saņēmuši Kautko defektainu un esam izvairījušies no problēmas risināšanas un nobloķējuši šo klientu ) - tikai Pats Labākais Ir Tas ka tādu Nav ?
Protams ir un mēdz būt defektu mēdz būt kautkādi Čp un tas ir pilnīgi normàli galvenais ka mēs mākam atrast kompromisu ar jebkuru klientu un mācamies un augam lai bûtu vēl profesionālāki šajā sfērā ❤️
4.Redzu kad ir uzpeldējuši vecie konti ?
Jāaa mūsu darbības sākumā nezinājām kā pareizi strādāt nezinājām neko par grāmatvedību vienkārši tirgojàm preci , sākumā protams negribējās Nevienam maksāt jo likās ka Tu atdodi pilnībā sevi visu Tu neguli Tu esi adevis visas savas brīvdienas, pazaudējis draugus , un kāpēc būtu vēl daļa no savas naudas kādam jaādod ?? ?
( ar šo noteikti ir saskāries katrs uzņēmējs )
Bet protams Heiteru mums bija arī tad kad sākām šo visu un attiecīgàm iestancēm bija noziņots viss līdz ar to visus kontus nācās uzrādīt un joprojām maksājam vairākus tūkstošus parādus bet tas mūs nekādīgi neapstādinās ejam uz priekšu jo mīlam ko daram un esam gatavi atdot visu lai piepildītu savu sapņus ❤️
Tāpēc Nodibinājām firmu un katru mēnesi godīgi maksājam skaisto PVN un visu pārējo ❤️
Par Mammas kontu - Viņa Ir Patent Maksātājs Un Šuvēja un visas kleitas kas tiek šūtas šeit ko arī mūsu klientiem sākām tiek tirgotas uz mammas kontu jo tas ir viņas ieguldītājs Darbiņš un tā ir viņas naudiņa ?
Cerams Mīļie ka esam atbildējuši uz jūsu jautājumiem ❤️
Mēs Esam viens bezgala iemīlējies pāris kas mīl viens otru un esam atraduši savu aicinājumu un esam gatavi atdot visu lai to piepildītu , Neesam nekad taisījuši neslavas vai kādu nomelnojuši dzîvojam savu brīnišķīgo un svētīgo Dzīvi ❤️
Un To mēs arī novèlam jums atrast savus aicinàjumus un piepildīt savus mērķus un nekad nekad nenosodīt tos kas mums ir līdzās jo mēs tā jau Kà tauta esam maza ❤️
Un Paldies visiem mīļujiem kas atbalsta un Turpinās atbalstīt !
Mēs Vēl Iekarosim Virsotnes ?❤️
Un Tev Kristīnīt Miljonīt novēlam lai dzīvē viss Tev izdodas ?
06.07.2020 13:06 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Man patīk Elīnas atbilde- viņa nezinot kā notiek Aliexpresī,jo pati tur nemaz nav reģistrējušies,bet to,ka Aliexpress nedot pavadzīmes viņa toč zina ?
06.07.2020 13:08 |
 
10 gadi
Reitings 2216
Reģ: 11.03.2010
Laylla @ 06.07.2020 13:06
Nauris, pie kristīnes posta-
Sveikas Topošās un jau esošās Superīgas klientes domāju rakstīt Vaj nè bet tomēr izdomàju dot jums skaidrojumu par jūsu tik būtiskajiem jautājumiem ❤️
Vērsīšu jums mazu skaidrojumu šim visam jo skatos un domāju mīļie cilvēki kā jūs varat būt tik necilvēcīgi ?
1.Sāksim ar uzspūsto Ally ? - mīļie no turienes neesam nekad neko sūtījuši un ja godīgi tad neesam pat pieregistējušies tajā saitā ☺️
Mūsu apģērbs nāk no Ražotājvalstīm - Francija , Itālija , Uk , Polija un Latvija uz doto brīdi tās ir vairum bāzes ar kuràm sadarbojamies ?
2. Tad kāpēc uz apģērbu ir virsū rakstīta Ķīna ? ?
Jà Daļa no apģērba Tiešām ir virsū Ķīna ļoti izteikti tas ir uz džinsa izstrādājumiem jo diemžēl džins kā pats materiāls Ir speciāli jāapstrādā un Protams ka Ķīna ir monstri It visā , bet kā jau rakstīju no turienes preci neiegādājāmies pirmākt tāpēc ka loģistika ir dārga muita un utt tāpēc iegādājamies no Eiropas valstīm kuras ir milzīgas rūpnīcas un kurām pati Ķīna izgatavo šos džinsus ?
3.Negatvîvas atsauksmes Un Bloķēšana ( Vēršu jūsu uzmanību un lai man uzraksta tās meitenes kuras ir saņēmuši Kautko defektainu un esam izvairījušies no problēmas risināšanas un nobloķējuši šo klientu ) - tikai Pats Labākais Ir Tas ka tādu Nav ?
Protams ir un mēdz būt defektu mēdz būt kautkādi Čp un tas ir pilnīgi normàli galvenais ka mēs mākam atrast kompromisu ar jebkuru klientu un mācamies un augam lai bûtu vēl profesionālāki šajā sfērā ❤️
4.Redzu kad ir uzpeldējuši vecie konti ?
Jāaa mūsu darbības sākumā nezinājām kā pareizi strādāt nezinājām neko par grāmatvedību vienkārši tirgojàm preci , sākumā protams negribējās Nevienam maksāt jo likās ka Tu atdodi pilnībā sevi visu Tu neguli Tu esi adevis visas savas brīvdienas, pazaudējis draugus , un kāpēc būtu vēl daļa no savas naudas kādam jaādod ?? ?
( ar šo noteikti ir saskāries katrs uzņēmējs )
Bet protams Heiteru mums bija arī tad kad sākām šo visu un attiecīgàm iestancēm bija noziņots viss līdz ar to visus kontus nācās uzrādīt un joprojām maksājam vairākus tūkstošus parādus bet tas mūs nekādīgi neapstādinās ejam uz priekšu jo mīlam ko daram un esam gatavi atdot visu lai piepildītu savu sapņus ❤️
Tāpēc Nodibinājām firmu un katru mēnesi godīgi maksājam skaisto PVN un visu pārējo ❤️
Par Mammas kontu - Viņa Ir Patent Maksātājs Un Šuvēja un visas kleitas kas tiek šūtas šeit ko arī mūsu klientiem sākām tiek tirgotas uz mammas kontu jo tas ir viņas ieguldītājs Darbiņš un tā ir viņas naudiņa ?
Cerams Mīļie ka esam atbildējuši uz jūsu jautājumiem ❤️
Mēs Esam viens bezgala iemīlējies pāris kas mīl viens otru un esam atraduši savu aicinājumu un esam gatavi atdot visu lai to piepildītu , Neesam nekad taisījuši neslavas vai kādu nomelnojuši dzîvojam savu brīnišķīgo un svētīgo Dzīvi ❤️
Un To mēs arī novèlam jums atrast savus aicinàjumus un piepildīt savus mērķus un nekad nekad nenosodīt tos kas mums ir līdzās jo mēs tā jau Kà tauta esam maza ❤️
Un Paldies visiem mīļujiem kas atbalsta un Turpinās atbalstīt !
Mēs Vēl Iekarosim Virsotnes ?❤️
Un Tev Kristīnīt Miljonīt novēlam lai dzīvē viss Tev izdodas ?

Var pēc satura noprast, ka to rakstījusi ir Elīna.
Un zeme atveries, pēc šāda komentāra viss par viņiem ir vēl skaidrāks par skaidru :D
06.07.2020 13:13 |
 
Reitings 7881
Reģ: 24.11.2019
Man ir tikai viens jautājums - kā tādā manierē var rakstīt uzņēmējs? Kur komati, pareizrakstība?!
06.07.2020 13:18 |
 
Reitings 1394
Reģ: 26.06.2019
Biznesa haizivs cienīgs komentārs. Kauns. Būtu iedevuši kādai no meitenēm uzrakstīt, lai vismaz ir pareizi un sakarīgi noformulētas domas. Kā tā var rakstīt cilvēks, kurš ikdienā komunicē ar klientiem un cerēt, ka Tevi uztvers nopietni?
06.07.2020 13:22 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Burgundya @ 06.07.2020 12:01
Visi šie NL, Butterfly, un citi ko nespēju uzskaitīt izgrauž visu LV tirgu laukā.
Man ir kauns, ka ir šādi cilvēki ("jaunie, veiksmīgie uzņēmēji") Latvijā, kas nedomā ar galvu - nedz par saturu ko viņi nes, nedz par savu valsti.
Pirmkārt, viņi visi apzog/izgrauž tos vārda tiešā nozīmē - jaunos uzņēmējus, kas no A-Z ir ieguldījušies sava produkta izstrādē līdz sīkumam un arī to pasniedzot saviem klientiem.
Otrkārt, izejot uz kvantitāti ,ne kvalitāti. Man kā patērētājam ir svarīga produkta kvalitāte un saturs no pārdevēja, vai viņš ,ja būtu mana vietā to arī sev nopirktu?. Ja tas ir, tālāk atkarībā, no no mana naudas maka satura, Es to iegādāšos. Nekas mūsdienās nav "lēti", ja tas vēl nav aizbraucis dažiem.
Treškārt, bankrotē šie vietējie uzņēmēji, tādu "lēto pansku dēļ", kuras burtiski melo acīs skatoties. Tas pats NL neticu ,ka viņas tikai uz saviem smartiem un sazin ko vēl sēž (TAS NAV PILNVERTIGS UZTURS) . Un Butterfly, kas pasūta Aliexpress drēbēs, pēc tam apšuj un fotošopē.
Ja būs aitu bars, ka šo atbalstīs daudz vairāk nekā vietējos ražotājus, tad Latvijas tirgus pārvērtīsies par vienu mēslu. Ēdīsim pulverīšus, plastikātus un staigāsim Ķīniešu, Poļu drēbēs.

Tiesi ta, ja par skaudibu tiek uzskatits prasot likumibu un vienlidzigus visiem speles noteikumus, tad vel ilgi dzivos lielaka dala dublos, bet dala krejuma. Tirgus, nodoklu sistema, valsts labklajiba iet roku roka un sim blavejam ar lozingiem "skauges", "heiteres", utt. Iesaku nedaudz pasizglitoties, ka skolas gaitenis ir tikai nosatigats un saprast elementaras lietas, ka ne viss kas spid ir zelts. Sumesanas ir pat klaju nihilismu no so biznesmenu puses pret klientiem.
Nez, kapec nekad seit nav ieminejies par Arni Riekstinu? Man liekas, ka vinu varetu drizak skaust. Ne, es neskauzu, es apbrinoju vinu. Aprinoju Janinu Kursiti- Pakuli par vinas ieguldijumu. Es aprinoju Ilvu Liepinu par vinas skaistumu.
06.07.2020 13:26 |
 
Reitings 231
Reģ: 16.10.2019
Kāpēc Katrs otrais Vārds Jāraksta ar lielo Burtu, nauri?
06.07.2020 13:30 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Prameri @ 06.07.2020 13:30
Kāpēc Katrs otrais Vārds Jāraksta ar lielo Burtu, nauri?
iPhone nav uzlikta LV Balode, man ja ir cita valoda, arī lēkā burti, un nav normālas garumzīmes.? net to visu bar tak nomainīt.? vismaz, ja publiski raksta
06.07.2020 13:36 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
AnnijaB @ 06.07.2020 13:36
iPhone nav uzlikta LV Balode, man ja ir cita valoda, arī lēkā burti, un nav normālas garumzīmes.? net to visu bar tak nomainīt.? vismaz, ja publiski raksta
Nu re, balode ne valoda???????
06.07.2020 13:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits