Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Nez ko tad Elīna tagad sūdzēs tiesā.? Diskusija atslēgta, tūliņ arī Amunas video pazudīs, ja nu vienīgi Lilit.??
05.07.2020 13:34 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Pormifē @ 05.07.2020 13:34
Nez ko tad Elīna tagad sūdzēs tiesā.? Diskusija atslēgta, tūliņ arī Amunas video pazudīs, ja nu vienīgi Lilit.??

Domāju, ka visu nofilmēja?
05.07.2020 13:35 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Blanche @ 05.07.2020 13:35

Domāju, ka visu nofilmēja?

Tieši tā nsv tur problēma.
Ja, tas Dāvis izteicās un man bija interesanti, līdz tam brīdim kad viņš bija tajā parūkā, likās kaa tā jau tāda sevis pazemošana. Nevarēju saprast tam visam to jēgu, likās pat slimi. Varēja ka adekvāts cilvēks, nevis tādu teātri lētu spēlēt.
05.07.2020 13:50 |
 
10 gadi
Reitings 1035
Reģ: 20.05.2013
Dāvim sanācis perfekti nokopēt to kafijas dzersanu? Elīna storijā runā un tad iesūc kafiju ?‍♀️???
05.07.2020 13:54 |
 
Reitings 14
Reģ: 12.03.2020
Visi aizstāvji saka, ka šeit viņu noliekošie cilvēki esot neveiksmīgāki un mazākiem sasniegumiem?
Man ir savs uzņēmums, sekoju Elīnai un nāku šeit forumā lasīt, lai saprastu, kas ir slikta uzņēmēja reputācija un kā nepieļaut tās pašas kļūdas. Varu teikt droši, ka esmu veiksmīgāka - jo man ir tīra sirdsapziņa un nav jāraud naktīs spilvenā! Lai vai cik viņa teiktu, ka ir stipra šobrīd, pieļauju, ka ir diezgan sāpīgi, ja pār galvu gāžas tāds s*** spainis (ieskaitot visu to par pārvērtībām, kur jau tik kompleksainam cilvēkam vēl vairāk tika iztirzāts ārējais izskats). Katrs jau savu maizi pelna kā māk, un cik sirdsapziņa ļauj - krāpšanās ar PVN, PTAC - filtri, maskas, kažokādu izcelsme, bloķēšana, čeki/ nepiesprādzēšanās mašīnā. Ja esi ko no šiem pārkāpusi, nesludini un nezaimo ne Dievu, ne tos, kuri savu maizi pelna ar tīru sirdsapziņu! Jo tas ir nožēlojami!
05.07.2020 13:57 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
Blanche @ 05.07.2020 10:22

Nu tad vispār varbūt var skolā neiet, pēc Tavas loģikas. ?
nē, jūs nesapratāt domu. Pabeigt vai nepabeigt 9 klases ir cilvēka paša lēmums un tas nenorāda vai cilvēks būs veiksmīgs /gudrs un domās nākotnē vai nē. Cik daudz stāstu nav par cilvēkiem, kas nepabeidz skolu un pelna tūkstošiem.
05.07.2020 14:18 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Isseyy @ 05.07.2020 14:18
nē, jūs nesapratāt domu. Pabeigt vai nepabeigt 9 klases ir cilvēka paša lēmums un tas nenorāda vai cilvēks būs veiksmīgs /gudrs un domās nākotnē vai nē. Cik daudz stāstu nav par cilvēkiem, kas nepabeidz skolu un pelna tūkstošiem.

Absolūti piekrītu. Izglītība ir tāda sava veida pašizaugsme. Bet tā nav nozīmīgs faktors biznesam. Pati zinu ļoti daudzus teicamniekus, kas strādā vidēji attalgotu darbu un pat straglo ar finansēm. Turpretī daudzi zemo atzīmju ieguvēji dara lietas un saskata iespējas tur, kur citi tās neredz. Jo dzīve nav sistemātiska rīcība, ko iemāca skolā. Skolā nedrīkst kļūdīties. Un tieši tāpēc cilvēki tik ļoti baidas dzīvē ko darīt, jo nokaunina kļūdu pēc. Nav jābaidās no vārda nē un kļūdām. Ir jābaidās nodzīvot tikpat sistemātiski kā sēžot skolas solā.
05.07.2020 14:24 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
No Dāvja puses tā jau bija tāda kā parodija, daudzus Latvijā parodē, un tādēļ uzreiz tiesā sūdz?
05.07.2020 14:27 |
 
Reitings 4
Reģ: 05.07.2020
Godīgi sakot man ir žēl Elīnas.
Meitenes, Jūs esat tik rupjas un neaudzinātas, runa iet par tām, kuras noliek Elīnas izskatu, tiešām pretīgi lasīt, laikam visas te pasaules princeses savākšās.
Ļoti, ļoti ceru, ka Elīna panāks savu un beidzot pieliks pie vietas visus gudros runātājus un pievērs nedaudz mutītes, jo tas ir aizgājis par tālu.
Es drēbes no Elīnas nepērku, bet sekoju viņai līdzi jau sen. Jā, esmu pamanījusi, ka ir diezgan lielas cenas, bet.. Es ļoti daudz esmu pirkusi apģērbu no poļu internetveikaliem, kur cenu ziņā citai lētāk, citai dārgāk. Arī čeki, cita sūta klāt un var atgriezt preci, bet cita nē. Kvalitātes ziņā, vairāk vai mazāk viss ir ļoti kvalitatīvs. Arī poļu internetveikaliem daudzām nav oriģinālas birkas, reti, kurai ir, tā kā arī par to varat nestresot. Un to vai drēbes nāk no aliexpress esmu pārliecināta, ka nē, jo apģērbs no aliexpress ir zem katras kritikas. Tas, ka Ali ir ielikts foto ar tādu apģērbu, tas nenozīmē, ka saņemsi tādas kvalitātes kā bildē vai vispār pēc skata līdzīgu kā bildē.
Esmu iepirkušies dažādos interneta veikalos utt, tā kā ļoti daudz varu salīdzināt.
Šeit palasot gan izklausās viena tante teica...
Visas te tik gudras, ka liekas smieties vai tomēr raudāt ?
Vai kāda reāli spēj ne aiz kautkada lilit foruma, anonīmiem nikname kautko pateikt? Protams, ka nē, jo visas no bailēm raustās. Un tas, ka citas saka, ka Elīna izskatās uz gadiem 40, cmon, parādiet man kaut vienu 40 gadīgu sievieti, kura izskatās tik labi?
Un jā, man nav 14,15 vai 16 gadi, bet gan 27 un apģērbs, ko reklamē Elīna ir pat ļoti manā gaumē, ne viss, bet vairums gan. Es nezinu, sajūta, ka te lielākai daļai vienkārši skauž, skauž tas, ka cenas ir tik augstas un pašas nevarat atļauties iegādāties, lai gan gribētos. Vai arī skauž tas, ka Elīnai veicas, bet Jums nē. Parasti jau lielākie interneta troļļi ir tie, kuriem dzīvē ar neko nav veicies vai neko nav izdevies sasniegt. Nedaudz apdomājiet to, ko Jūs šeit rakstāt, jo tas itin nemaz nav skaisti.
05.07.2020 15:04 |
 
Reitings 4
Reģ: 05.07.2020
Godīgi sakot man ir žēl Elīnas.
Meitenes, Jūs esat tik rupjas un neaudzinātas, runa iet par tām, kuras noliek Elīnas izskatu, tiešām pretīgi lasīt, laikam visas te pasaules princeses savākšās.
Ļoti, ļoti ceru, ka Elīna panāks savu un beidzot pieliks pie vietas visus gudros runātājus un pievērs nedaudz mutītes, jo tas ir aizgājis par tālu.
Es drēbes no Elīnas nepērku, bet sekoju viņai līdzi jau sen. Jā, esmu pamanījusi, ka ir diezgan lielas cenas, bet.. Es ļoti daudz esmu pirkusi apģērbu no poļu internetveikaliem, kur cenu ziņā citai lētāk, citai dārgāk. Arī čeki, cita sūta klāt un var atgriezt preci, bet cita nē. Kvalitātes ziņā, vairāk vai mazāk viss ir ļoti kvalitatīvs. Arī poļu internetveikaliem daudzām nav oriģinālas birkas, reti, kurai ir, tā kā arī par to varat nestresot. Un to vai drēbes nāk no aliexpress esmu pārliecināta, ka nē, jo apģērbs no aliexpress ir zem katras kritikas. Tas, ka Ali ir ielikts foto ar tādu apģērbu, tas nenozīmē, ka saņemsi tādas kvalitātes kā bildē vai vispār pēc skata līdzīgu kā bildē.
Esmu iepirkušies dažādos interneta veikalos utt, tā kā ļoti daudz varu salīdzināt.
Šeit palasot gan izklausās viena tante teica...
Visas te tik gudras, ka liekas smieties vai tomēr raudāt ?
Vai kāda reāli spēj ne aiz kautkada lilit foruma, anonīmiem nikname kautko pateikt? Protams, ka nē, jo visas no bailēm raustās. Un tas, ka citas saka, ka Elīna izskatās uz gadiem 40, cmon, parādiet man kaut vienu 40 gadīgu sievieti, kura izskatās tik labi?
Un jā, man nav 14,15 vai 16 gadi, bet gan 27 un apģērbs, ko reklamē Elīna ir pat ļoti manā gaumē, ne viss, bet vairums gan. Es nezinu, sajūta, ka te lielākai daļai vienkārši skauž, skauž tas, ka cenas ir tik augstas un pašas nevarat atļauties iegādāties, lai gan gribētos. Vai arī skauž tas, ka Elīnai veicas, bet Jums nē. Parasti jau lielākie interneta troļļi ir tie, kuriem dzīvē ar neko nav veicies vai neko nav izdevies sasniegt. Nedaudz apdomājiet to, ko Jūs šeit rakstāt, jo tas itin nemaz nav skaisti.
05.07.2020 15:04 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
'apģērbs, ko reklamē Elīna ir pat ļoti manā gaumē'
'skauž'
Tālāk vairs nelasu :D
05.07.2020 15:21 |
 
Reitings 2182
Reģ: 18.05.2017
Ziniet, jebkurā gadījumā - antireklāma arī ir reklāma un es domāju, ka pat ar šo visu Amunas un Facebook ažiotāžu Elīna jebkurā gadījumā būs tikai ieguvēja,augs skatījumi, atpazīstamība, gan jau kāds ieies i viņas profilā, i butterfly un nopirks preces. Nav ļaunuma bez labuma.
05.07.2020 15:33 |
 
Reitings 4
Reģ: 05.07.2020
Tad jau principā visu arī izlasīji, ja tik tālu tiki, jo tas tika minēts pašās beigās ?
05.07.2020 15:33 |
 
Reitings 30
Reģ: 22.04.2020
Kristine Nvadike @ 05.07.2020 15:04
Godīgi sakot man ir žēl Elīnas.
Meitenes, Jūs esat tik rupjas un neaudzinātas, runa iet par tām, kuras noliek Elīnas izskatu, tiešām pretīgi lasīt, laikam visas te pasaules princeses savākšās.
Ļoti, ļoti ceru, ka Elīna panāks savu un beidzot pieliks pie vietas visus gudros runātājus un pievērs nedaudz mutītes, jo tas ir aizgājis par tālu.
Es drēbes no Elīnas nepērku, bet sekoju viņai līdzi jau sen. Jā, esmu pamanījusi, ka ir diezgan lielas cenas, bet.. Es ļoti daudz esmu pirkusi apģērbu no poļu internetveikaliem, kur cenu ziņā citai lētāk, citai dārgāk. Arī čeki, cita sūta klāt un var atgriezt preci, bet cita nē. Kvalitātes ziņā, vairāk vai mazāk viss ir ļoti kvalitatīvs. Arī poļu internetveikaliem daudzām nav oriģinālas birkas, reti, kurai ir, tā kā arī par to varat nestresot. Un to vai drēbes nāk no aliexpress esmu pārliecināta, ka nē, jo apģērbs no aliexpress ir zem katras kritikas. Tas, ka Ali ir ielikts foto ar tādu apģērbu, tas nenozīmē, ka saņemsi tādas kvalitātes kā bildē vai vispār pēc skata līdzīgu kā bildē.
Esmu iepirkušies dažādos interneta veikalos utt, tā kā ļoti daudz varu salīdzināt.
Šeit palasot gan izklausās viena tante teica...
Visas te tik gudras, ka liekas smieties vai tomēr raudāt ?
Vai kāda reāli spēj ne aiz kautkada lilit foruma, anonīmiem nikname kautko pateikt? Protams, ka nē, jo visas no bailēm raustās. Un tas, ka citas saka, ka Elīna izskatās uz gadiem 40, cmon, parādiet man kaut vienu 40 gadīgu sievieti, kura izskatās tik labi?
Un jā, man nav 14,15 vai 16 gadi, bet gan 27 un apģērbs, ko reklamē Elīna ir pat ļoti manā gaumē, ne viss, bet vairums gan. Es nezinu, sajūta, ka te lielākai daļai vienkārši skauž, skauž tas, ka cenas ir tik augstas un pašas nevarat atļauties iegādāties, lai gan gribētos. Vai arī skauž tas, ka Elīnai veicas, bet Jums nē. Parasti jau lielākie interneta troļļi ir tie, kuriem dzīvē ar neko nav veicies vai neko nav izdevies sasniegt. Nedaudz apdomājiet to, ko Jūs šeit rakstāt, jo tas itin nemaz nav skaisti.


“ Un tas, ka citas saka, ka Elīna izskatās uz gadiem 40, cmon, parādiet man kaut vienu 40 gadīgu sievieti, kura izskatās tik labi? “

Paga, ko ??!! ??? Tu troļļo vai lieto kaut ko? Jebkura 40gadniece bez kosmētiskās un ķirurģiskās iejaukšanās automātiski izskatās labāk.
05.07.2020 15:34 |
 
Reitings 211
Reģ: 03.03.2020
Nav dūmu bez uguns, kapēc nevienu citu tā nenodirš? Tāpēc, ka neviens cits nav tāds stulbenis, visu laiku nemelo, netēlo svēto mariju, tajā pašā laikā uzvedoties kā pilnīgs idiots. Un tas 'skauž', kā es ieraugu to vārdu es pilnībā neko vairs nelasu un man nāk smiekli. ??
05.07.2020 15:34 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
Kristine atsledza diskusiju jo nespeja vaors dzest komentarus kur atklaj ari vinas dzivi. ? tomer nozelojams cilveks, ka jau vareja to noprast, sava dzive huina un tapec megina otru pazemot. Saka mest rakstus pret vinu pasu, kur atklajas ka ne tuvu nav sveeta turklat fantaze daudz par savu dzivo kas nav taisniba. Nozelojami
05.07.2020 15:41 |
 
Reitings 211
Reģ: 03.03.2020
aK NĒ mAn Tā skAUž, ŽēL, kA esMU boMZe Un nEVarU nOpIrKT BuĶerFļAI LuPatAs. Ak nē man tā skauž, ka es varu labāk ieiet nopirkt gesiņā tkreklu pa 25 eiro ? Vai zarā pa 15 eiro ? Man tā skauž, ka es nedzeru 10l kafijas un mana seja nav sapampusi, man tā skauž ak nē.
05.07.2020 15:43 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Soubace @ 05.07.2020 15:43
aK NĒ mAn Tā skAUž, ŽēL, kA esMU boMZe Un nEVarU nOpIrKT BuĶerFļAI LuPatAs. Ak nē man tā skauž, ka es varu labāk ieiet nopirkt gesiņā tkreklu pa 25 eiro ? Vai zarā pa 15 eiro ? Man tā skauž, ka es nedzeru 10l kafijas un mana seja nav sapampusi, man tā skauž ak nē.

?????
05.07.2020 15:44 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
, skauž tas, ka cenas ir tik augstas un pašas nevarat atļauties iegādāties, lai gan gribētos. Vai arī skauž tas, ka Elīnai veicas, bet Jums nē

Šito tekstu vispār varētu ierāmēt :D
05.07.2020 15:45 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Stalkerlvl1000 @ 05.07.2020 15:21
'apģērbs, ko reklamē Elīna ir pat ļoti manā gaumē'
'skauž'
Tālāk vairs nelasu :D

Tieši tā! ?
05.07.2020 15:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)