Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Nu, manuprāt ir atšķirība starp tupu nolikšanu un runāšanos, viedokļa izteikšanu, savu domu izteikšanu un dalīšanos peiredzē.
Nav jau tā, ka neviens par viņu neko nezinātu un tagad ietu, rādītu ar pirkstu - re kāda tā tur lose. Tā man arī liekas stulbi, nolikt bez iemesla vai nolikt, jo cilvēks nepatīk tīri dēļ izskata.
Neviens te bez iemesla neko nav teicis, pamatā šeit runā par viņas pretrunām, melošanu, krāpšanos ar nodokļiem, par piemēram higiēnas lietām sakarā ar apģērbiem un rotām, kas tiek pielaikots. Kāpēc, lai mēs nevarētu par to runāt? Es nesaprotu, ienāk diskusijā, izlasa pēdējos trīs komentārus un uzreiz metas nodirst visas, kas šeit kaut ko raksta? Tas šķiet vēl stulbāk un nepareizāk.
Tak neviens neko tik drausmīgu šeit nav pateicis, kāpēc, lai mēs nedrīkstētu sarunāties, es nesaprotu.
To, ka mēs te iesmejam dažreiz panāk pati Elīna ar savām pretrunām, arī tieši pirms brīža apskatijos to viņas video par to formā uzturēšanu un izlasot jau nosaukumu drusku sasmējos, jo atceros, ka viņa ir teikusi konkrēti, ka nekādi īpaši neuztur sevi formā. Nu labi, ok, neko, skatāmies tālak un te sākas teksti par sevis mīlēšanu tāda kāda esi? To saka cilvēks kam pilnīgi viss ir fake? Un es nedrīkstu pasmieties par ironiju? Nu, nu.
Ja cilvēks negrib, lai par viņu runā, nu nevajag katru savu dzīves detaļu izlikt apskatei. Un esmu pārliecināta, ka pati Elīna seko līdzi šai diskusijai, te jau nesen tika apspriests tas, ka nevajag visu tik ļoti publicēt un re, bija ar vīriņu ekskursijā ar saviem krievu sporta tērpiem un tik noslēpumaina, noslēpumaina. Nav jau tā, ka mani interesētu kur viņa bija, es vienkārši par faktu, ka baigi sāk slēpt. Nē nu moš labi vien ir, mazāk rādīs privāto - mazāk par viņu runās.
Un es arī ļoti piekrītu Ketija123 rakstītajam, arī vienmēr esmu uzskatījusi, ka ta nav kā daudzas bieži saka, ka ja tu kādu aprunā tad tev skauž vai pašam iet slikti, esi nelaimīga utt. Tas tā noteikti nav, pieņemu arī, ka varbūt ne uz visām, kas šeit raksta tas ir attiecināms, bet pieņemu arī, ka uz daudzām tomēr ir. Nevajag visus vienā maisā bāzt un tās kuras te uzrodas random, lai kādam uzdirstu, pat neizlasot no sākuma.. ehh, nu meitenes.. :)))
30.09.2019 18:05 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
feinulee @ 30.09.2019 18:05
Nu, manuprāt ir atšķirība starp tupu nolikšanu un runāšanos, viedokļa izteikšanu, savu domu izteikšanu un dalīšanos peiredzē.
Nav jau tā, ka neviens par viņu neko nezinātu un tagad ietu, rādītu ar pirkstu - re kāda tā tur lose. Tā man arī liekas stulbi, nolikt bez iemesla vai nolikt, jo cilvēks nepatīk tīri dēļ izskata.
Neviens te bez iemesla neko nav teicis, pamatā šeit runā par viņas pretrunām, melošanu, krāpšanos ar nodokļiem, par piemēram higiēnas lietām sakarā ar apģērbiem un rotām, kas tiek pielaikots. Kāpēc, lai mēs nevarētu par to runāt? Es nesaprotu, ienāk diskusijā, izlasa pēdējos trīs komentārus un uzreiz metas nodirst visas, kas šeit kaut ko raksta? Tas šķiet vēl stulbāk un nepareizāk.
Tak neviens neko tik drausmīgu šeit nav pateicis, kāpēc, lai mēs nedrīkstētu sarunāties, es nesaprotu.
To, ka mēs te iesmejam dažreiz panāk pati Elīna ar savām pretrunām, arī tieši pirms brīža apskatijos to viņas video par to formā uzturēšanu un izlasot jau nosaukumu drusku sasmējos, jo atceros, ka viņa ir teikusi konkrēti, ka nekādi īpaši neuztur sevi formā. Nu labi, ok, neko, skatāmies tālak un te sākas teksti par sevis mīlēšanu tāda kāda esi? To saka cilvēks kam pilnīgi viss ir fake? Un es nedrīkstu pasmieties par ironiju? Nu, nu.
Ja cilvēks negrib, lai par viņu runā, nu nevajag katru savu dzīves detaļu izlikt apskatei. Un esmu pārliecināta, ka pati Elīna seko līdzi šai diskusijai, te jau nesen tika apspriests tas, ka nevajag visu tik ļoti publicēt un re, bija ar vīriņu ekskursijā ar saviem krievu sporta tērpiem un tik noslēpumaina, noslēpumaina. Nav jau tā, ka mani interesētu kur viņa bija, es vienkārši par faktu, ka baigi sāk slēpt. Nē nu moš labi vien ir, mazāk rādīs privāto - mazāk par viņu runās.
Un es arī ļoti piekrītu Ketija123 rakstītajam, arī vienmēr esmu uzskatījusi, ka ta nav kā daudzas bieži saka, ka ja tu kādu aprunā tad tev skauž vai pašam iet slikti, esi nelaimīga utt. Tas tā noteikti nav, pieņemu arī, ka varbūt ne uz visām, kas šeit raksta tas ir attiecināms, bet pieņemu arī, ka uz daudzām tomēr ir. Nevajag visus vienā maisā bāzt un tās kuras te uzrodas random, lai kādam uzdirstu, pat neizlasot no sākuma.. ehh, nu meitenes.. :)))
Pilnībā piekrītu.
Kāpēc nerunāt atklāti par visu to maldināšanu, pretrunām, meliem, meiteņu reālo pieredzi? Elīna visus komentārus, kas ir viefoklis, nerunājot jau par negatīviem konentāriem, dzēš un visus pēc kārtas bloķē, pat tos, kuri uzdod tikai normālus standarta jautājumus. Ir bloķēti pat pircēji, kas pajautā rēķinu un čeku... nu, tad kaut kur vismaz ir par šī uzņēmuma ikdienas melu gūzmu jārunā, ne? Un es būtu laimīga, ja kādam tas palīdzētu pieņemt lēmumu vai grib kādu saistību ar šo kantori. Man tikai ļoti žēl meiteņu pusaudžu gados, kas šitos story un padomu video saskatās un uzskata, ka tas ir normāli un tā ir pareizi, nu vienk šausmas.
30.09.2019 20:26 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
feinulee @ 30.09.2019 18:05
Nu, manuprāt ir atšķirība starp tupu nolikšanu un runāšanos, viedokļa izteikšanu, savu domu izteikšanu un dalīšanos peiredzē.
Nav jau tā, ka neviens par viņu neko nezinātu un tagad ietu, rādītu ar pirkstu - re kāda tā tur lose. Tā man arī liekas stulbi, nolikt bez iemesla vai nolikt, jo cilvēks nepatīk tīri dēļ izskata.
Neviens te bez iemesla neko nav teicis, pamatā šeit runā par viņas pretrunām, melošanu, krāpšanos ar nodokļiem, par piemēram higiēnas lietām sakarā ar apģērbiem un rotām, kas tiek pielaikots. Kāpēc, lai mēs nevarētu par to runāt? Es nesaprotu, ienāk diskusijā, izlasa pēdējos trīs komentārus un uzreiz metas nodirst visas, kas šeit kaut ko raksta? Tas šķiet vēl stulbāk un nepareizāk.
Tak neviens neko tik drausmīgu šeit nav pateicis, kāpēc, lai mēs nedrīkstētu sarunāties, es nesaprotu.
To, ka mēs te iesmejam dažreiz panāk pati Elīna ar savām pretrunām, arī tieši pirms brīža apskatijos to viņas video par to formā uzturēšanu un izlasot jau nosaukumu drusku sasmējos, jo atceros, ka viņa ir teikusi konkrēti, ka nekādi īpaši neuztur sevi formā. Nu labi, ok, neko, skatāmies tālak un te sākas teksti par sevis mīlēšanu tāda kāda esi? To saka cilvēks kam pilnīgi viss ir fake? Un es nedrīkstu pasmieties par ironiju? Nu, nu.
Ja cilvēks negrib, lai par viņu runā, nu nevajag katru savu dzīves detaļu izlikt apskatei. Un esmu pārliecināta, ka pati Elīna seko līdzi šai diskusijai, te jau nesen tika apspriests tas, ka nevajag visu tik ļoti publicēt un re, bija ar vīriņu ekskursijā ar saviem krievu sporta tērpiem un tik noslēpumaina, noslēpumaina. Nav jau tā, ka mani interesētu kur viņa bija, es vienkārši par faktu, ka baigi sāk slēpt. Nē nu moš labi vien ir, mazāk rādīs privāto - mazāk par viņu runās.
Un es arī ļoti piekrītu Ketija123 rakstītajam, arī vienmēr esmu uzskatījusi, ka ta nav kā daudzas bieži saka, ka ja tu kādu aprunā tad tev skauž vai pašam iet slikti, esi nelaimīga utt. Tas tā noteikti nav, pieņemu arī, ka varbūt ne uz visām, kas šeit raksta tas ir attiecināms, bet pieņemu arī, ka uz daudzām tomēr ir. Nevajag visus vienā maisā bāzt un tās kuras te uzrodas random, lai kādam uzdirstu, pat neizlasot no sākuma.. ehh, nu meitenes.. :)))
Gluži vai manas domas! Ja viņai tur viss būtu kārtībā tad neko neteiktu. Labi liec savas cenas , bet nemelo par to no kurienes nāk tie apģērbi, neplēs nost birkas un nekarini klāt savus butterfly. Viena paziņa teica, ka nezināja cik grādos apģērbu mazgàt jo birkas nav!
Tāpat arī viedoklis labs vai slikts, tas ir jāpieņem! Elīna pati teica mēs mācāmies no kļūdām, bet kā pateiksi kaut ko ,kas Tev kā klientam nepatiks uzreiz nobloķēs vai tā ir mācīšanās no kļūdām?
30.09.2019 20:33 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
Annachka @ 30.09.2019 20:34
http://€ 39,51 7% Off | Women Ladies Winter Long Warm Thick Parka Faux Fur Jacket Hooded Coat S-4XL Size https://s.click.aliexpress.com/e/ti7XaWq4
Lūdzu copy paste parka no pēdējā butterfly posta.
Cenas starpība pāris sotaki.
30.09.2019 20:38 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
Un Aļikā tāpat kā Butterfly papīrus jakai līdz nedod tā kā kādas starpība kur pirkt? Tāpat nezināsat vai īstu nopirkāt vai nē. Nu Aļikā vienīgi jāgaida būs pērlīte ilgāk.
30.09.2019 20:40 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Tikko ieraudzīju ka Siluetā jaunumos ir Elīnas parkas! Redzēs cik maksās. Tās sarkanās kas ir tikai sasienamas
30.09.2019 20:47 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
na na na Dīva @ 30.09.2019 20:47
Tikko ieraudzīju ka Siluetā jaunumos ir Elīnas parkas! Redzēs cik maksās. Tās sarkanās kas ir tikai sasienamas
laikam pa 35 eur
30.09.2019 21:35 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Pagājušajā gadā kopumā nodokļos nomaksāts tikai 1.2 k. Tātad to pilnīgi loģiski var izspriest, ka tik maz tas nav un nevar būt.
Gada laikā izsit 50 čekus prekš sevis un viss. Ķekša pēc.
30.09.2019 21:52 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Palmiņa @ 30.09.2019 21:52
Pagājušajā gadā kopumā nodokļos nomaksāts tikai 1.2 k. Tātad to pilnīgi loģiski var izspriest, ka tik maz tas nav un nevar būt.
Gada laikā izsit 50 čekus prekš sevis un viss. Ķekša pēc.

Tur jau tā lieta, ka viņai oficiāli ir tikai dažas lietas internetveikalā, uz vietas un sūtot caur instagram ir daudz lielāks preču piedāvājums, par kuru netiek izsniegti čeki un naudu jāskaita uz Lietuvas kontu norādot, ka tā ir dāvana.
30.09.2019 22:31 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
Pērkot internetveikalā arī jāskaita uz LT kontu.
30.09.2019 23:44 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Arī man sanāca iegādāties no viņas savu laik balto mežģīņu augsinu, kurai pēc 3 vilkšanas reizēm nāca jau viss āra, reāli tas vilkšanas reizes bija max kādas 30 min. Tā ka rēķinam kas būtu ja panēsātu ilgāk, vai izmazgātu.
Viss jau ok, lai jau meitenei veicas, bet vispirms ir jāmaina attieksme un jāiet pretī pircējam arī tad kad ar preci kaut kas nav bijis kārtība, nevis jāignorē vai jabloķē, vot tur jau tā lielāka problema ir.
01.10.2019 00:06 |
 
Reitings 3692
Reģ: 26.09.2019
Es te tā domāju.... Pieļauju, ka Katrīne, Dzene, Sabīne Kalēja utt. Staigā arī brendu drēbēs un tiešām nejūt slikto kvalitāti Elīnas lupatām? ?
01.10.2019 07:19 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.05.2019
Palmiņa @ 30.09.2019 21:52
Pagājušajā gadā kopumā nodokļos nomaksāts tikai 1.2 k. Tātad to pilnīgi loģiski var izspriest, ka tik maz tas nav un nevar būt.
Gada laikā izsit 50 čekus prekš sevis un viss. Ķekša pēc.

Jā. Un Montiņa strādā neoficiāli.
01.10.2019 10:37 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Virsite @ 01.10.2019 07:19
Es te tā domāju.... Pieļauju, ka Katrīne, Dzene, Sabīne Kalēja utt. Staigā arī brendu drēbēs un tiešām nejūt slikto kvalitāti Elīnas lupatām? ?
Kā jau iepriekš rakstīju domāju tādā veidā viņas pašas iegūst sev vairàk sekotàju! Kā nekā grozās tik populāra zīmola drēbēs , visas maziņās gan jau pielūdz visas Elīnas padotās! ? Jo es ar nesaprotu tā pati Sauliete pelna savas štukas ar NL un nevat atļauties kvalitatīvas drēbes nopirkt?
01.10.2019 11:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Tā vnk ir reklāma...! Viena otru reklamē, tas arī viss. Jeb ''sadarbība'' kā viņas to sauc...vai ''draudzība'' :D kā Jums labāk tīk
01.10.2019 13:20 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Bet kādēļ kāda nevar aiziet uz showroomu un viņai pateikt visu acis, nu kut vai par to kādēļ bloķē ja pasaka ko “ ne pa viņas prātu “, vai arī aiziet un parāda to saplēsto preci, nekvalitatīvo preci?
Būtu es no Rīgas es laikam saņemtos un aizietu. Nopietni. Es gribētu redzēt ko viņa par to teiktu dzīve un kāda būtu attieksme. Kaut par bojāto preci.
01.10.2019 13:33 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Vo un vēl iefilmet. Jo esmu pārliecināta ka attieksme šajā gadījumā būtu briesmīga un augstprātīga, nevis pretimnākoša kādai arī tai vajadzētu but.
01.10.2019 13:34 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Man standarta pieredze ar ? —-> pasūtīju jaku, nauda jāpārskaita uz LT kontu, saņēmu omnivā. Kvalitāte bija ok, bet gan jau pārmaksāju anyway ?
Ik pa laikam uznāk vēlme šo to pasūtīt, bet bail bez laikošanas kko pirkt, jo viņas visas tur 1.50m, bet es gara. Garajai modelei piemeklē vai nu tikai mēteļus vai midi kleitas, kas viņai izskatās kā mini ? tad nu vienmēr “noraustos” un laikam labi, ka tā!
01.10.2019 13:57 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Īstenībā smieklīgi, ka paskatoties kaut vai tajā pašā Andele mandele, ļoti daudzas pārdod tikko pirktās drēbes no Butterfly, pat ar visām birciņām... Tas jau vien liecina par to, ka ar šīm drēbēm kaut kas nav kā vajag!
Draudzene nopirka somu un kleitu, jā - jā vienu no viņu izslavētākajām, īstās ādas somiņām, kura sāka jukt pēc nedēļas, protams, tā nav āda un soma sastāv no kartona, kas apvilkts ar sliktas kvalitātes dermantīnu... Kleitu atdeva man, jo bija par mazu, lai gan bija konsultējusies par mēriem - viņas viņai piemeklēja ''īsto'' izmēru. Kleita, protams, tāda , nu nekāda, parasta kleita, bez oderes, audums burzīgs utt. grūti tādu nesāt un kopt, izmetu ārā. Un jāpiebilst, ka kleitu viņai atteicās mainīt, teica, ka viņiem tās kleitas ir izpārdotas un to kleitu neņems atpkaļ... :D
01.10.2019 16:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits