Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 116
Reģ: 19.10.2009
BĻĀVIENS....
Tak neuzliec matus, nagus, skropstas un nesauc uz māju friziereni BOMBISKAJĀM frizūrām.. Vienu mēnesi bez Daugavpils camera man un sakasīsi to naudiņu arī lidojumam dēliņam pēc pāris dienām, ja jau tas 1000 ir tik dārgi.
Mammīte ar var ar vecajiem implantiem pastaigāt nedaudz ilgāk, ja jau šis ceļojums bija TIK "SVARĪGS" kopā ar dēlu...
Gribas reāli skaļi dziedāt UFO dziesmu - Ko tu di.. (arvienvārdsakot).....
Un Aiziet-Tīras grīdas un brendi netrūkst 😆😆😆😆
Skumjas ātri pārgāja😆
02.05.2024 12:56 |
 
Reitings 36
Reģ: 26.04.2024
Tas viņas raudāšanas strorijs, man likās tik ļoti cringe. Kā arī, tas viss izskatījās tik ļoti iestudēts. Gan, jau priecīga, ka bērnu var nogrūst, kaut kam citam. Nekad baigi, parāk nav uztraukusies par savu bērnu, tagad pēkšņi redz viņai ir žēl. Gan, jau atkal to storija ideju no kāda cita, atkal ir nozagusi.
02.05.2024 13:01 |
 
Reitings 3843
Reģ: 01.03.2022
Elīna Ig jautā “Ko jūs būtu darījuši mūsu vietā?”
Bet godīgi sakot, nekas cits jau Elīnai neatlika, kā lidot, bet Aukli ar Džeisonu atstāt mājās.
.
Normāla mamma, paliktu ar Džeisonu, un pēc 2 dienām pievienotos pārējiem.
.
Bet Elīna ar Džeisonu netiktu galā, jo nekad nav palikusi viena, tāpēc jāpaliek būtu Naurim.
BET Elīna bez Naura pazustu Dubaijā. Valodu nemāk, likumus nezin, kur iet, ko darīt nezin, visu deliģē Nauris. Elīna kā tukšpauris seko līdzi.
Līdz ar to nekas cits viņiem arī neatlika kā sēdināt Džeisonu taksī un pašiem braukt prom.
02.05.2024 13:02 |
 
Reitings 7181
Reģ: 13.04.2022
Ir lietas ko nekad nesapratīšu, piemēram, kā cilvēkiem kuriem IT KĀ ir tik daudz naudas un dzīvokļi Dubajā, var izskatīties tik lēti?
Abi kaut kādi nekopti, ar fake turzām, staigā un ēd tā vietā, lai apsēstos paēst.
02.05.2024 13:03 |
 
10 gadi
Reitings 3
Reģ: 08.02.2009
https://failiem.lv/u/e95dm3nqmr
Šo info 20 sekundēs var atrast Airbaltic mājaslapā.
Neviena lidsabiedrība neuzņemas atbildību par ceļotāju dokumentiem - vai ir visi nepieciešamie un vai visiem ir atbilstoši termiņi.
Man pašai, esot mammai, nav skaidrs kā var šādi rīkoties ar savu bērnu. Kā var lupatas un instagram like būt svarīgāki par bērnu!?
Slimi tie divi indivīdi un tikpat neveseli viņu fani.
Un Elīna ar savām milzu lūpām izskatās pēc karpas 🐟
02.05.2024 13:04 |
 
Reitings 7181
Reģ: 13.04.2022
ieva_she @ 02.05.2024 12:56
BĻĀVIENS....
Tak neuzliec matus, nagus, skropstas un nesauc uz māju friziereni BOMBISKAJĀM frizūrām.. Vienu mēnesi bez Daugavpils camera man un sakasīsi to naudiņu arī lidojumam dēliņam pēc pāris dienām, ja jau tas 1000 ir tik dārgi.
Mammīte ar var ar vecajiem implantiem pastaigāt nedaudz ilgāk, ja jau šis ceļojums bija TIK "SVARĪGS" kopā ar dēlu...
Gribas reāli skaļi dziedāt UFO dziesmu - Ko tu di.. (arvienvārdsakot).....
Un Aiziet-Tīras grīdas un brendi netrūkst ????
Skumjas ātri pārgāja?

Tu ko, viņai taču ir jābūt sAkOpTAi, jo viņa taču ir baķerflaj mOdELīTe un rEkLāMAs sEjA.
02.05.2024 13:05 |
 
Reitings 749
Reģ: 06.11.2021
simona.saimona @ 02.05.2024 11:18

Un labākais, ka tas būtu jādara auklei, jo ne Nauris, ne Elīna neapsvēra iespēju palikt ar Džeisonu un lidot pēc tām dažām dienām.

Bet aukle jau to nevarētu izdarīt, ja vien viņai nav ģenerālpilnvara. Un lidot ārpus šengenas, iespējams, arī vajadzētu ar pilnvaru.
02.05.2024 13:08 |
 
Reitings 203
Reģ: 28.08.2020
Suudzambiibele @ 02.05.2024 10:51
Lezbes, sveikas! Ilgi klusēju un lasīju šo vietu “no malas”, bet nu laikam ir pienācis laiks iesaistīties.
Tiešu pierādījumu nav, bet ir argumentēti pamatojamas aizdomas, ka visas pēdējo mēnešu aktivitātes ar intervijām, maksas telegramiem, rebrandingiem un pārējo koordinē Igaunijā dzīvojošā latviju pīāriste Laura Hiragana. Jautājums tikai idejas vārdā vai kā, jo diez vai ņuris tērēs naudu.

Nebrīnītos, jo 11.februārī X'ā bija ielikusi bildi ar Elīnu un tekstu- "Šodien, iepērkoties Akropolē, satiku Elīnu un mana uzticība internetā, cilvēku teiktajam ir kritusies atkal - Elīna ir ļoti apburoši izskatīga sieviete klātienē! Ļoti patīkama tikšanās, kura atstāja pozitīvu noskaņojumu visam vakaram. Apbrīnoju šīs sievietes enerģiju un jaudu! "
02.05.2024 13:11 |
 
Reitings 1286
Reģ: 13.11.2023
Es parasti aizstāvu Elīnu, bet šie raudāšanas storiji ir par daudz. Es uzskatu, ka grib bez bērna ceļot - lai ceļo. Bērns nav atstāts viens, ir aprūpēts utt., kaut tik daudziem tas besī, bet, manuprāt, šāda situācija ir daudz labāka nekā daudzās citās ģimenēs.
Nepatīk, ka izveidots tik liels cirks, jo raudāšanas un sašutuma storiji acīmredzami uzspēlēti.
Nešķiet loģiski nopirkt biļeti un jau zināt, ka neizlidos. Gan jau, ka nopirka, zināja par derīguma termiņu un brauca uz lidostu - būs būs, nebūs nebūs, tāpēc arī Elīnas mamma bija. Un šādi dara daudzi spriežot pēc FB ceļošanas domubiedru grupām, kur pēdējā mirklī uzpeld jautājumi, vai varēs izbraukt, ja nav termiņā +6mēn.
Bet, lai netraumētu bērnu ar visu celšanos un braukšanu turpu šurpu, varēja tomēr neriskēt un jau uzreiz izlemt, ka bērns nedosies. Vai kādam no viņiem palikt un uztaisīt visu kā nākas. Šobrīd sanāca neglīti, bet .. toties cilvēki turpinās runāt par viņiem un cepties, popularitāte kāpj.
--
Ir forši, ka viņa runā atklāti par to, ka nav bijusi saikne ar Džeisonu uzreiz - tas nenozīmē, ka viņa ir slikta māte. Es zinu, ka ir arī citas sievietes par šo runājušas, bet tomēr reti cilāts temats. Stulbi bija lasīt te par to pārmetumus.
02.05.2024 13:12 |
 
Reitings 118
Reģ: 13.12.2021
Man vienkārši sirds salūza redzot Džeisona reakciju. Piekrītu pilnīgi katram komentāram, kas ir rakstīts par tizlo Didru te. No viņas mātes nekādas. Un tas pats par Nauri. Un vēl tagad uzdod jautājumu, ko citi vecāki būtu darījuši viņu vietā.. tu nopietni. Viss ir tikai ig dēļ. Pie otra bērna nevar tikt, nezin kā haipu sacelt, nu, tad laikam jāpielieto dramatiskas metodes uz to pašu vienīgo bērnu. Vienkārši bez komentāriem, visvairāk žēl tā mazā cilvēciņa.
02.05.2024 13:13 |
 
Reitings 1286
Reģ: 13.11.2023
kristik @ 02.05.2024 13:11

Nebrīnītos, jo 11.februārī X'ā bija ielikusi bildi ar Elīnu un tekstu- "Šodien, iepērkoties Akropolē, satiku Elīnu un mana uzticība internetā, cilvēku teiktajam ir kritusies atkal - Elīna ir ļoti apburoši izskatīga sieviete klātienē! Ļoti patīkama tikšanās, kura atstāja pozitīvu noskaņojumu visam vakaram. Apbrīnoju šīs sievietes enerģiju un jaudu! "

Jā, līdz ko kāds pasaka labu par Elīnu, tad noteikti ir pats Elīna/Nauris, ja anonīmajā forumā, bet, ja ar savu vārdu, tad kaut kā citādi saistīts kā tagad Hiraganai piešujat vai vēl variants - sāk apsaukāt.
Jums Elīna riebjas, citiem nē, tas neuzrāda saistību.
Es nedomāju, ka Hiragana būtu izdomājusi visus šos gājienus, jo domāju, ka viņa uztaisītu gaumīgāku visu, t.sk.rebrendingu.
Bet noteikti kāds taisa mārketingu viņiem, tas jau sen skaidrs, tikai šeit diskusijā kādām liekās, ka visādi feili nejauši gadās.
02.05.2024 13:15 |
 
Reitings 626
Reģ: 12.10.2023
Nu ko, apollo jau rakstu ielicis. Kačing, tika dzeltenajā presē, tas, ko gribēja 🥳
02.05.2024 13:16 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Sonic @ 02.05.2024 12:21
tad airbaltic slikta sistēma. Ryanair iečekojoties visām pasēm norādīju termiņus

Varbūt arī ir ko uzlabot lidsabiedrību sistēmām, bet tā tomēr, pirmkārt, ir katra paša atbildība pareizi ierakstīt savus datus, pērkot biļetes (jā, ir arī eksemplāri, kas uzskata, ka lidsabiedrība pie tā vainīga), un pārliecināties, ka pase ir derīga un visas vīzas, iebraukšanas atļaujas utt. ir sagatavotas.
02.05.2024 13:16 |
 
Reitings 749
Reģ: 06.11.2021
Sonic @ 02.05.2024 12:09
nu konkrēti šim lidojumam pase bija nederīga, bet sistēma par to neziņoja. Es neapstrīdu to, ka pašiem doc ir jāpārbauda, bet šī ir diezgan rupja sistēmas kļuda vai nepilnība. Programmatūrā vajadzētu implementēt to, ka uz konkrētām valstīm ir jāskatās, lai tie seši mēn +papildus dienas pase derīga

Sistēmai viss ir labi. Nav iespējams uztaisīt tādu (nu ir iespējams, bet nav vajadzības), kur katras pasaules valsts pasu turētājiem ir iestrādātas prasības pasu derīgumam. AAE iedzīvotājam, ja pērk ar Airbaltic biļetes, gan jau nav jāskatās pases derīguma termiņš. Citu valstu pilsoņiem, iespējams, ir citas prasības.
02.05.2024 13:21 |
 
10 gadi
Reitings 741
Reģ: 11.04.2010
chihiro @ 02.05.2024 13:12
Es parasti aizstāvu Elīnu, bet šie raudāšanas storiji ir par daudz. Es uzskatu, ka grib bez bērna ceļot - lai ceļo. Bērns nav atstāts viens, ir aprūpēts utt., kaut tik daudziem tas besī, bet, manuprāt, šāda situācija ir daudz labāka nekā daudzās citās ģimenēs.
Nepatīk, ka izveidots tik liels cirks, jo raudāšanas un sašutuma storiji acīmredzami uzspēlēti.
Nešķiet loģiski nopirkt biļeti un jau zināt, ka neizlidos. Gan jau, ka nopirka, zināja par derīguma termiņu un brauca uz lidostu - būs būs, nebūs nebūs, tāpēc arī Elīnas mamma bija. Un šādi dara daudzi spriežot pēc FB ceļošanas domubiedru grupām, kur pēdējā mirklī uzpeld jautājumi, vai varēs izbraukt, ja nav termiņā +6mēn.
Bet, lai netraumētu bērnu ar visu celšanos un braukšanu turpu šurpu, varēja tomēr neriskēt un jau uzreiz izlemt, ka bērns nedosies. Vai kādam no viņiem palikt un uztaisīt visu kā nākas. Šobrīd sanāca neglīti, bet .. toties cilvēki turpinās runāt par viņiem un cepties, popularitāte kāpj.
--
Ir forši, ka viņa runā atklāti par to, ka nav bijusi saikne ar Džeisonu uzreiz - tas nenozīmē, ka viņa ir slikta māte. Es zinu, ka ir arī citas sievietes par šo runājušas, bet tomēr reti cilāts temats. Stulbi bija lasīt te par to pārmetumus.

Ja tu būtu tiešām lasījusi, ne tikai mēģinājusi pievilkt par ko pacepties, tad būtu izlasījusi, ka pārmetums bija par vārda "pieķērusies" lietošanu, ne tūlītējas saiknes neizveidošanu.
02.05.2024 13:34 |
 
Reitings 287
Reģ: 19.03.2023
Elīnas ego plīst pa visām storija malām. Aita pat nevar pabūt ar bērnu , uztracina mazo, ar savu asaru teātri. Un tad iemeta Naurim rokās un aizgāja uz tualeti filmēt savu breakdown. Nevis nomierināt mazo. Neee. Bāzt savus puņķus online gan.
Sliktais ir airbaltics. Nevis aktrise no nodegušā teātra.
02.05.2024 13:50 |
 
Reitings 1286
Reģ: 13.11.2023
krmmm @ 02.05.2024 13:34

Ja tu būtu tiešām lasījusi, ne tikai mēģinājusi pievilkt par ko pacepties, tad būtu izlasījusi, ka pārmetums bija par vārda "pieķērusies" lietošanu, ne tūlītējas saiknes neizveidošanu.

Es izlasīju un arī noklausījos, ko teica Elīna TG. Man nerodas tādi pārmetumi Elīnai kā tev rodas.
02.05.2024 13:57 |
 
Reitings 1286
Reģ: 13.11.2023
Bet par pasi - pati tikko atcerējos, ka jāmaina pase un pierakstījos, viss Rīgā un vēl 2 pilsētās, ko skatījos, ir pilns līdz maija vidum, beigām, tādēļ skaidrs, ka viņiem nebija jēga palikt, nereāli, ka viņi dabūtu pierakstu. Vienkārši vajadzēja par to padomāt pirms lidošanas un vai nu laicīgi pieteikties pasei vai nemaz neņemt viņu līdzi uz lidostu.
02.05.2024 14:03 |
 
Reitings 2068
Reģ: 10.09.2021
Pasi mazpilsētās viens un divi uztaisīt. Elīna varēja aizbraukt uz Dobeli uztaisīt pasi un viss, atrisināts.
Es jau to sen teicu, Elīnai bail palikt divatā ar savu bērnu, jo nekad to nav darījusi.
02.05.2024 14:12 |
 
Reitings 76
Reģ: 22.03.2024
Neviena normāla māte neaizlidotu projām, ja mazais nevarētu pēkšņi lidot līdzi. Pabira raud dēļ tā, ka nevarēs filmēt savus reelus un veidot kontentu. Nejau dēļ tā , ka mazais nebūs ar viņu. Bērns visu laiku ir ar aukli vai Ņuri un blozga pēkšņi raud,ka nebūs kopā ar mazo. Es ļoti ceru ka tev vairāk bērnu nebūs.
02.05.2024 14:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits