Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 317
Reģ: 19.07.2017
Sonic @ 02.05.2024 11:39
Bet vispār.. es gan airbaltic neesmu taisījusi check-in, bet ja ievada pases beigu datumu, kur termiņš nav gana garš, sistēmai tiešām nebūtu jāpaziņo, ka termiņš neder? Varbūt kāda, kas vairāk izmanto airbaltic zina nokomentēt.

Man nav ne jausmas kā, bet manas māsas draugs atlidoja no salas uz Latviju ar gadu vecu pasi. Viņam šurp lidojot neko neteica ne uz salas, ne Getvikā uz LV lidojot. Atpakaļ uz mājām lidojot, tad tikai pateica, ka pase beigusies. Bet tāpat palaida Rynair.
02.05.2024 11:45 |
 
Reitings 317
Reģ: 19.07.2017
Vienīgais ko Elīna varētu citiem iemācīt ir, kā raudāt bez asarām, beržot ķipa acis nesabojāt make up un skropstas. Nu jeibogu. Ja es raudu man visa seja ir sarkana, acis pludo un vēl sliktākajā gadījumā puņķis piemetās (es atvainojos ) 😀😀 tāda aktrise.
02.05.2024 11:46 |
 
Reitings 1520
Reģ: 21.11.2017
Jetta @ 02.05.2024 11:45

Man nav ne jausmas kā, bet manas māsas draugs atlidoja no salas uz Latviju ar gadu vecu pasi. Viņam šurp lidojot neko neteica ne uz salas, ne Getvikā uz LV lidojot. Atpakaļ uz mājām lidojot, tad tikai pateica, ka pase beigusies. Bet tāpat palaida Rynair.

Nu bet ja viņš ir latvietis, kas ar veco pasi atgriežas mājās. Logiski, ka viņu palaidīs. Viņš taču atgriežas mājas.
02.05.2024 11:46 |
 
Reitings 317
Reģ: 19.07.2017
mayja @ 02.05.2024 11:46

Nu bet ja viņš ir latvietis, kas ar veco pasi atgriežas mājās. Logiski, ka viņu palaidīs. Viņš taču atgriežas mājas.

Mav latvietis. Francis
02.05.2024 11:47 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Nu ko, jāpiemet savas piecas kapeikas. Burvīgs rīta iesākums - skatīties, kā Elīna raud krokodila asaras lidostas tualetē un šķoba savas sardeles.
Goda vārds šos vecākus nesaprotu - vienmēr taču izsakās, ka ir tik pieredzējuši, tik daudz ceļo, tikko bija ārpus ES, kā var to nezināt, ka pasei jābūt derīgai 6 mēnešus pēc atgriešanās?? Labi, tas, ka ambāle Elīna neko nezina, tas ir skaidrs, bet tas, ka Nauris tādas lietas nepārbauda?? Ja es pirmo reizi ceļotu ar savu bērnu tālākā ceļojumā, 10 reizes pārbaudītu, ka visi dokumenti ir ok. Tas jau vien daudz liecina par viņiem kā vecākiem.
Labi, gadās šāda situācija, tad paliec ar to savu bērnu, divas dienas taču nekas nav, ja šodien ātri kārto lietas, šodien vai rīt pa dienu arī dabū pasi un, ātrs skatiens Skyscanner, pa nepilniem 400 eur jau rīt var izlidot caur Stambulu. Un viss, lieta darīta, ok neērtība, bet māte ar bērnu nokļūst uz tēva dzimšanas dienu. Kāpēc aukle nevar bērnu vest? Jo viņai visticamāk, ka nav notariāli apstiprināta atļauja vienai bērnu kaut kur vest. Līdz ar to, tad arī kāds no Didriķiem būtu jebkurā gadījumā spiests palikt. Un, jā, mūžīgi tiek skandināts, ka nauda taču nav problēma, bet šeit, pēkšņi ir.
Bet nu tas, ka mutere jau bija atvilkta uz Rīgu, nozīmē, ka viņi bija pilnīgi mierā braukt arī bez bērna, jo noteikti, ka bija gatavi tam, ka bērnu nekur nepalaidīs, viss viņiem bija zināms par 6 mēnešiem. Tikai jāvankšķ pēc nauda papa Šlesera prasības.
Principā vienkārši šova taisītāji, jo šodien jau viss ir aizmirsts, kebabi, virtuļi un viss cits māgā piestumts, drīz blāķiem nāks lupatbildes no Dubaijas vārtrūmēm.
P.S. par to Turciju, varbūt mātei zobus liks, a Elīnai pupus pumpēs? Ka abas nesīšoties uz Turciju 😁
02.05.2024 12:06 |
 
Reitings 216
Reģ: 04.09.2020
Yololo @ 02.05.2024 11:44
pase jau nav nederīga. Ja būtu termiņš pasei beidzies tad savādāk. Citur nevajag nekādu papildus termiņu lidojot, t.i, pasei jābūt derīgai visu uzturēšanās laiku. Uz citām valstīm 3mēnešiem, citām 6 mēnešiem. Katram pašam ir pienākums apskatīties tās valsts iebraukšanas noteikumus uz kuru lido.
nu konkrēti šim lidojumam pase bija nederīga, bet sistēma par to neziņoja. Es neapstrīdu to, ka pašiem doc ir jāpārbauda, bet šī ir diezgan rupja sistēmas kļuda vai nepilnība. Programmatūrā vajadzētu implementēt to, ka uz konkrētām valstīm ir jāskatās, lai tie seši mēn +papildus dienas pase derīga
02.05.2024 12:09 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Sonic @ 02.05.2024 11:39
Bet vispār.. es gan airbaltic neesmu taisījusi check-in, bet ja ievada pases beigu datumu, kur termiņš nav gana garš, sistēmai tiešām nebūtu jāpaziņo, ka termiņš neder? Varbūt kāda, kas vairāk izmanto airbaltic zina nokomentēt.

Ja brauc pa ES, tad vispār nekas nav jāvada, nospied tikai, ka piekrīti nepārvadāt sprāgstvielas un visu citu neatļauto un esi jau iečekots. Ja pareizi atceros, šķiet, ka braucot uz UK, t.i., ārpus ES un Šengenas, bija tikai jāievada pases numurs, derīguma termiņu neviens neprasīja ievadīt sistēmā, bet tas nenozīmē, ka to nepārbauda robežkontrolē vai iekāpjot lidmašīnā un vēl jo vairāk galamērķi.
02.05.2024 12:15 |
 
Reitings 492
Reģ: 05.09.2023
Sonic @ 02.05.2024 12:09
nu konkrēti šim lidojumam pase bija nederīga, bet sistēma par to neziņoja. Es neapstrīdu to, ka pašiem doc ir jāpārbauda, bet šī ir diezgan rupja sistēmas kļuda vai nepilnība. Programmatūrā vajadzētu implementēt to, ka uz konkrētām valstīm ir jāskatās, lai tie seši mēn +papildus dienas pase derīga
tā nav sistēmas kļūda, jo sistēma atpazīst pasi kā derîgu.
02.05.2024 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 742
Reģ: 11.04.2010
fifa @ 02.05.2024 10:55

Turklāt šī nav pirmā reize, kad viņi brauc uz Dubaiju, to tākā jau sen vajadzētu zināt, ka pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus, izbraucot no Eiropas Savienības. Un ko viņa tur saka, ka jaunas biļetes turp un ATPAKAĻ maksās 1100eiro. Dura, tev vaig tikai uz vienu galu, jo atpakaļ ceļam jau ir ??‍♀️

Tak tajos 1100 ir ierēķināta arī aukles biļete, jo ne Elīna, ne Nauris nepaliktu viens ar bērnu veselu vienu dienu Latvijā, lai uztaisītu pasi 😱 tak netiktu galā ar šo megaslodzi, tāpēc aukle defaultā tiek rēķināta kā neatņemams lielums. Viens no vecākiem + aukle =1100, ak vai ak vai, cik dārgi, citu variantu nav.. 🤡
Un kura mamma vispār runā tā kā viņa savā telegramā - 6 pirmos mēnešus neesot atmodies mates instinkts, bet tagad gan esot pieķērusies dēlam. Māte. Pieķērusies! Lol, ko te vispār vēl komentēt. Man par saviem bērniem neienāktu prātā šis vārds, pie tam tik dRamaTiSkĀ situācijā. Mīlu viņus nenormāli un viss. Pieķērusies. Lol.
02.05.2024 12:19 |
 
Reitings 216
Reģ: 04.09.2020
Pupuķis @ 02.05.2024 12:15

Ja brauc pa ES, tad vispār nekas nav jāvada, nospied tikai, ka piekrīti nepārvadāt sprāgstvielas un visu citu neatļauto un esi jau iečekots. Ja pareizi atceros, šķiet, ka braucot uz UK, t.i., ārpus ES un Šengenas, bija tikai jāievada pases numurs, derīguma termiņu neviens neprasīja ievadīt sistēmā, bet tas nenozīmē, ka to nepārbauda robežkontrolē vai iekāpjot lidmašīnā un vēl jo vairāk galamērķi.
tad airbaltic slikta sistēma. Ryanair iečekojoties visām pasēm norādīju termiņus
02.05.2024 12:21 |
 
Reitings 216
Reģ: 04.09.2020
Yololo @ 02.05.2024 12:16
tā nav sistēmas kļūda, jo sistēma atpazīst pasi kā derîgu.
es redzu, ka Tu ne līdz galam lasi manis rakstīto. Sistēmas kļūda vai nepilnība, ko vajadzētu ieviest. Darbiņš gan airbaltic, gan programmētājiem
02.05.2024 12:22 |
 
Reitings 457
Reģ: 09.12.2023
Ja tev rūpētu savs bērns tu paliktu ar bērnu un, ja tev rūpētu tavs bērns tu nevarētu iefilmēt nevienu story ,kur nu vēl piedāvāt konkursiņu "kurā valstī mēs esam"
Joba*na didrihsonu gimene,pāris,jo ģimene vienmēr visur kopā..
02.05.2024 12:24 |
 
Reitings 2380
Reģ: 01.11.2023
kotlete @ 02.05.2024 10:46
Es domāju, ka biļete Džeisonam bija nopirkta, bet neviens jau no paša sākuma nebija paredzējis, ka viņš varēs braukt līdzi. Tāpēc arī tagad notiek Airbaltic tagošana storijos un vainošana pie visa. Ja tomēr arī pēc šī haipa sacelšanas Airbaltic kaut ko publiski atbildēs, tad taps skaidrs, ka problēma tiešām bija pārāk īss pases derīguma termiņš, nevis neesoša biļete. Ķipa jenotam vienkārši sanāca lielais upsī. Tāpēc arī mamaška Rīgā, bērns pa taisno no krokodīla asaru storijiem iekšā taksī, un par to vairs nav jādomā.
Vairāk fascinē doma par to, kā šī ideja radās un tika apspriesta. Ķipa sēž kādu vakaru savā marmora pilī, vai tajā pašā Balī un domā kaut ko sērijas - "ai, mums te tas brauciens uz 2 nedēļām, it kā mums tas Džoistiks jāņem līdzi, bet nu riktīgi zb krāmēties un pakārtot viņam laiku. Ko lai izdomā?" Nez kurš no abiem gada vecākiem bija autors šim meistarīgajam plānam.
Jebkurā gadījumā, kārtīgi balsī varēju izsmieties par tiem nožēlojamajiem lidostas storijiem. Jā, didriķene, jūs esat nenormāli sūdīgi vecāki. Tā, ka tiešām drausmīgi atsaldeņi. Protams, ka būs pilns ar tukšpaurēm zem nākamā "ai kā sirsninja saap" reela, kas viņus atbalstīs, bet nu c'mon. Tāds sveškauns un riebums.

Šis izklausās diezgan reāls variants, it kā nopirkt Džeisonam biļeti, bet pēc tam vainot air baltic, lai no viņiem visa atbildība par bērna pamešanu uz 2 nedēļām būtu nost.
Biezie didreļi var pirkt Dubaijā dzīvokļus, bet lai pašu bērnam uztaisītu pasi un nopirktu jaunas biļetes, nu neeee, tas par dārgu… nu kad vienreiz beigs tēlot tādus naudas maisus, kādi patiesībā nav? vēmiens nāk no šitiem meļiem 🤢
Un tagad jau bēdas aizmirsušās un var reklamēt atkal savas lupatas storijos.
Runājot par biļetēm, pagāšnedēļ pirku lidojumu (tiesa gan, uz ES valsti) un neprasīja pilnīgi nekādus pases datus, tā kā par dokumentu derīgumu viss ir tikai uz paša atbildību, neatceros gan, kā ir, kad lido ārpus ES.
02.05.2024 12:27 |
 
10 gadi
Reitings 1059
Reģ: 21.08.2009
Nu šis rīts uzsita nenormālu dusmu.
Jebkura adekvāta māte pārbaudīs dokumentus, noteikumus vairākas reizes līdz būs pārliecināta ka viss ir kārtībā.
Tāpat arī neatstās bērnu mājās, ja ir tikai jāpagaida pāris dienas un viss var notikt kā plānots.
Un šī būtne vēl runā par MA., priekškam? Lai būtu vēl viens bērns kuru pamest.
02.05.2024 12:30 |
 
Reitings 384
Reģ: 15.02.2022
Nerup vińai bērns , un zināja uz ko brauc un ka nevares lidot.
Džeisons esot vińai rocińu saspiedis mašina. Didra sedeja aizmigu re blakus džeisonam nevis priekša jo zinaja , ka tulit atstas bernu kaa tadu nevajadzigu pīlēnu.
Neviena mamma nevaretu pec tada pardzivojuma kko reklamet un filmēt. Neviena miloša mamma to vienkarši nevaretu izdarit.
02.05.2024 12:31 |
 
Reitings 492
Reģ: 05.09.2023
Tak paši cik reizes jau Dubaijā bijuši, ļoti labi ZINĀJA par tiem 6 mēnešiem. A mamašas priekšā notēloja muļķi. Kancelēt šitos pretīgos radījumus vajag. Reāli žēl mazā puisīša.
02.05.2024 12:34 |
 
Reitings 492
Reģ: 05.09.2023
Sonic @ 02.05.2024 12:22
es redzu, ka Tu ne līdz galam lasi manis rakstīto. Sistēmas kļūda vai nepilnība, ko vajadzētu ieviest. Darbiņš gan airbaltic, gan programmētājiem
informācija ir norādīta AirBaltic tik un tā. Gan par vīzu, gan par 6 mēnešiem. Un galu galā ne pirmo reizi viņi lido. Cirks ne vecāki.
02.05.2024 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 407
Reģ: 21.11.2009
Iespējams, AirBaltic tur vispār maz sakara, pases derīguma termiņu 6mēn.pēc ceļojuma beigām var noteikt arī valsts uz kuru ceļo. Info brīvi pieejams ar vienu klikšķi google - PMLP mājas lapā.
. Pārbaudi personu apliecinošu dokumentu derīguma termiņu!
Pārliecinies, vai Tava pase būs derīga visu ceļojuma laiku;
Esi vērīgs, ja personu apliecinošu dokumentu derīguma termiņš tuvojas beigām, jo daudzas valstis nosaka specifiskas ieceļošanas prasības – lai pase būtu derīga vēl vismaz 3 vai citos gadījumos pat 6 mēnešus pēc plānotā ceļojuma beigu datuma;
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.
02.05.2024 12:42 |
 
10 gadi
Reitings 256
Reģ: 10.01.2012
Kenty @ 02.05.2024 08:32
Jeļena ,ta lidoja.Arī kāds ČP bija ar pasēm,ka Stefānija palika aiz borta
kapec tur nav cepiens?
02.05.2024 12:43 |
 
Reitings 6595
Reģ: 27.02.2022
Yololo @ 02.05.2024 12:34
Tak paši cik reizes jau Dubaijā bijuši, ļoti labi ZINĀJA par tiem 6 mēnešiem. A mamašas priekšā notēloja muļķi. Kancelēt šitos pretīgos radījumus vajag. Reāli žēl mazā puisīša.
tieši tā ir pienācis laiks tos sūda gabalus kancelēt. Naurim laba dāvana uz dzimeni, bizness beidzot sabrūk. Tak bled zb tie glumie sūdi, kas vienmēr tiek cauri.
02.05.2024 12:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits