Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 995
Reģ: 06.01.2020
Amandaaa @ 09.04.2020 21:38
Jejbogu
Kas Jums visām ir ? Sardeļu trūkums vai kā? Meitene malacis atveris savu uzņēmu, kas cīnas kā var . Tirgo ko var kuru tas pis*? Paskataties uz Zaru , Douglas utt kādi tur uzcenojumi , kas jums neapmierina ? Visas te ar vidu piedraud utt , moš pa pirms sākam no augšas ar visiem deputātiem utt , tur ir tiešam ko rakts un rakts , nevis uzbrukt virsu meitenei kas cenšas savā dzīve vismaz kaut ko sasniegt nevis sedet majas un kunkstēt cik viss ir slikti ! Es ceru ka piedzīvošo dienu , kad latvieši beigs ēst viens otru nost .
Šis komentārs pie raksta jau nu ir pašu pirksts, tādēļ nav laika story likt. Neies jau filmēt, kā kreisos aizstāvības komentārus sadzejo. :D

Ai nu beidz. Īsumā- taisi tad biznesu ,bet tad vismaz attieksme lai būtu pieņemama un preci varētu atgriezt ,nevis nobloķēt cilvēku. Nerunājot jau par to briesmīgo kvalitāti. Cenas kosmosā-okej, kruķī to cenu ,bet lai attieksme būtu laba un visu varētu sarunāt. Biznesmene atradusies Elīna.
Ieteikt ar neko viņai nevar. Nobloķē. Slims cilvēks .
Nevienam nekas šeit neskauž un arī nelaimīgas neesam.
Ir jautri šeit šad tad ienākt uz pasmieties. Daudz jautru meiteņu : )
09.04.2020 21:48 |
 
Reitings 60
Reģ: 05.10.2010
Daisey @ 09.04.2020 21:48

Ai nu beidz. Īsumā- taisi tad biznesu ,bet tad vismaz attieksme lai būtu pieņemama un preci varētu atgriezt ,nevis nobloķēt cilvēku. Nerunājot jau par to briesmīgo kvalitāti. Cenas kosmosā-okej, kruķī to cenu ,bet lai attieksme būtu laba un visu varētu sarunāt. Biznesmene atradusies Elīna.
Ieteikt ar neko viņai nevar. Nobloķē. Slims cilvēks .
Nevienam nekas šeit neskauž un arī nelaimīgas neesam.
Ir jautri šeit šad tad ienākt uz pasmieties. Daudz jautru meiteņu : )

Tas bija citāts no beztabu lapas, ne mans komentārs. Es tādu sviestu nerakstītu. :D
Tak skaidrs, ka paši tagad metas anonīmi sevi aizstāvēt. Bet vai tas ko dos? Ilgstoša ņirgāšanās par klientiem un nekorekta attieksme nes augļus un šajā gadījumā ne tos saldākos. Mūžīgi jau uz zaļa zara nesēdēs. ;))
09.04.2020 21:54 |
 
Reitings 133
Reģ: 01.03.2020
Amandaaa @ 09.04.2020 21:38
Jejbogu
Kas Jums visām ir ? Sardeļu trūkums vai kā? Meitene malacis atveris savu uzņēmu, kas cīnas kā var . Tirgo ko var kuru tas pis*? Paskataties uz Zaru , Douglas utt kādi tur uzcenojumi , kas jums neapmierina ? Visas te ar vidu piedraud utt , moš pa pirms sākam no augšas ar visiem deputātiem utt , tur ir tiešam ko rakts un rakts , nevis uzbrukt virsu meitenei kas cenšas savā dzīve vismaz kaut ko sasniegt nevis sedet majas un kunkstēt cik viss ir slikti ! Es ceru ka piedzīvošo dienu , kad latvieši beigs ēst viens otru nost .
Šis komentārs pie raksta jau nu ir pašu pirksts, tādēļ nav laika story likt. Neies jau filmēt, kā kreisos aizstāvības komentārus sadzejo. :D
Jā , ja mums visām tā skauž par to “veiksmīgo” biznesu par kuru pat Beztabu taisa sižetu un smejās.
09.04.2020 22:00 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Bet ja jau var atļauties īrēt telpas un reāli samaksāt īri pārdodot pūkainas čības un tirgus lupatas, tad jau pieprasījums ir ?
09.04.2020 22:04 |
 
Reitings 995
Reģ: 06.01.2020
Amandaaa @ 09.04.2020 21:54

Tas bija citāts no beztabu lapas, ne mans komentārs. Es tādu sviestu nerakstītu. :D
Tak skaidrs, ka paši tagad metas anonīmi sevi aizstāvēt. Bet vai tas ko dos? Ilgstoša ņirgāšanās par klientiem un nekorekta attieksme nes augļus un šajā gadījumā ne tos saldākos. Mūžīgi jau uz zaļa zara nesēdēs. ;))

Ā,sorry ? Nu ja, noteikti ka paši tagad metās aizstāvēt sevi ?
09.04.2020 22:07 |
 
Reitings 47
Reģ: 30.03.2020
Izskatās, ka Kitija arī Didru uzmetusi. Tikko Montai bija story kā runā ar Kitiju. Didras ar Kelendy divatā palikušas.
09.04.2020 22:15 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Viņi jau paši lien televizorā un tusē pa visādiem raidījumiem, tagad būs vēl viens bezmaksas, varēs tagad priecāties.
Es vienkārši iedomājos par citiem biznesiem, kas arī ne katrai precei izsniedz čekus un kaut kā cenšas apiet lielos nodokļus un nenogrimt un viņi nav nekādi miljonāri, ceļojumos nebrauc, nereklamējas, bet darbojas jau 20 gadus.(ok par tiem nodokļiem tas nav labi, bet būsim reāli, ka daudzi piekopj)
Didrihsone reklamējas, kur vien var, mēģina raust naudu, melo klientiem, tikai viņai jāsaprot, ka tas nebūs mūžīgi. Visiem ir labi zināms teiciens, jo vairāk gribēsi, jo mazāk dabūsi.
Pati labākā reklāma ir no “mutes mutē”, kad cilvēki viens otram iesaka, nevis meklēt tik jaunas aitas, kas uzķersies.
09.04.2020 22:17 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Nepatīk jau nu man galīgi tā Elīna, bet šoreiz gan vairāk sliecos būt viņas pusē. Gan par maskām gan visādi citādi, ko te var izlasīt. Nauris pats pateica - medicīniskā maska nav, no vīrusa 100% nepasargā, bet palīdz tā, ka cilvēks neskaras sejai, degunam, lūpām. Un tā ir taisnība. To vai tam cilvēkam tādu produktu vajag - tas jau ir viņa paša ziņā. Internetā var miljons mēslus nopirkt un kādas tik ne indes, to vai pirkt - tā ir katra paša darīšana. Mazliet liekas uzpūsts burbulis, lai tik būtu ko pariet un kādu nolikt.
09.04.2020 22:21 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Tikko ielikusi storijus, kur vienkārši pļurkš par kosmētikas līdzekļiem. Tjipa viss super, var vnk ignorēt un izlikties, ka nekas nav bijis ?
09.04.2020 22:22 |
 
Reitings 82
Reģ: 06.04.2020
keegan @ 09.04.2020 22:21
Nepatīk jau nu man galīgi tā Elīna, bet šoreiz gan vairāk sliecos būt viņas pusē. Gan par maskām gan visādi citādi, ko te var izlasīt. Nauris pats pateica - medicīniskā maska nav, no vīrusa 100% nepasargā, bet palīdz tā, ka cilvēks neskaras sejai, degunam, lūpām. Un tā ir taisnība. To vai tam cilvēkam tādu produktu vajag - tas jau ir viņa paša ziņā. Internetā var miljons mēslus nopirkt un kādas tik ne indes, to vai pirkt - tā ir katra paša darīšana. Mazliet liekas uzpūsts burbulis, lai tik būtu ko pariet un kādu nolikt.

Bet storijos, kad reklamēja maskas, tad Elīna gan skaidri un gaiši pateica, ka tās “pasargās gan SEVI, gan apkārtējos”. Un tā jau skaitās maldināšana par preci...
09.04.2020 22:25 |
 
Reitings 231
Reģ: 16.10.2019
Xavier @ 09.04.2020 22:25

Bet storijos, kad reklamēja maskas, tad Elīna gan skaidri un gaiši pateica, ka tās “pasargās gan SEVI, gan apkārtējos”. Un tā jau skaitās maldināšana par preci...
Tieši tā! Un kam reāli vispār ir vajadzīgs tas kokvilnas terārijs ap muti? Baktērijas tur aug labāk nekā agārā.
09.04.2020 22:27 |
 
Reitings 231
Reģ: 16.10.2019
https://skaties.lv/beztabu/nejedzibas/pelna-uz-covid-19-rekina-influencere-tirgo-apsaubamas-maskas-sakot-pasarga-sevi-un-apkartejos/komentari/#komentari
Ierakstīju šeit savu apkrāpšanas pieredzi, iepērkoties pie didras. Aicinu tā darīt arī pārējās, lai tautai atveras acis. :)
09.04.2020 22:29 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Bet storijos, kad reklamēja maskas, tad Elīna gan skaidri un gaiši pateica, ka tās “pasargās gan SEVI, gan apkārtējos”. Un tā jau skaitās maldināšana par preci...

Nu ja grib ļoti un dikti piekasīties, jā. Bet ja domā svaigu galvu un neheitojot, tad īsti nē. Kā jau rakstīju - arī sejas neaiztikšana šajā gadījumā strādā kā izsargāšanās no vīrusa. Vienkārši izsakoties - pēc tam kad aiztiki 10 rokturus, neknibināsi lūpas, iespējams, pasargāsi sevi, un nenodosi neko tālāk.
09.04.2020 22:30 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
keegan @ 09.04.2020 22:30

Nu ja grib ļoti un dikti piekasīties, jā. Bet ja domā svaigu galvu un neheitojot, tad īsti nē. Kā jau rakstīju - arī sejas neaiztikšana šajā gadījumā strādā kā izsargāšanās no vīrusa. Vienkārši izsakoties - pēc tam kad aiztiki 10 rokturus, neknibināsi lūpas, iespējams, pasargāsi sevi, un nenodosi neko tālāk.

Manuprāt, šeit vairāk nostrādā tas, ka to taisa un reklamē tieši viņa.
Ja piedāvātu cits cilvēks, tad tik liela brēka nebūtu sacelta.
09.04.2020 22:34 |
 
Reitings 82
Reģ: 06.04.2020
keegan @ 09.04.2020 22:30

Nu ja grib ļoti un dikti piekasīties, jā. Bet ja domā svaigu galvu un neheitojot, tad īsti nē. Kā jau rakstīju - arī sejas neaiztikšana šajā gadījumā strādā kā izsargāšanās no vīrusa. Vienkārši izsakoties - pēc tam kad aiztiki 10 rokturus, neknibināsi lūpas, iespējams, pasargāsi sevi, un nenodosi neko tālāk.

Zinu, zinu. Kokvilnas maskas var arī aizsargāt citus, ja tās nēsā jau inficējies cilvēks. Bet sevi vesels cilvēks ar kokvilnas masku nevar pasargāt, nav efektīvi. Vienkārši, ja tagad kāds uzķērās uz tādu reklāmu un nēsās to masku ar pārliecību, ka vīrusu nevar vairs dabūt, tad tas ir slikti. Bet nu jā, pašiem vajag filtrēt informāciju.
09.04.2020 22:35 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Kāds Elīnu ietagojis facebook TV3 lapā zem raksta par viņu :D uzpiedu uz Elīnas profila un sāku skatīties profila bildes, jau iepriekš esmu teikusi,ka agrāk bija skaista, tur profilā veco bilžu vēl vairak, 2016.gada bildēs ļoti skaista meitene, vismaz man tā liekas:))
09.04.2020 22:43 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Manuprāt, šeit vairāk nostrādā tas, ka to taisa un reklamē tieši viņa.
Ja piedāvātu cits cilvēks, tad tik liela brēka nebūtu sacelta.

Taisnība. Facebook dažādās rokdarbu grupās un IG esmu daudz redzējusi, ka cilvēki darina visvisādas maskas , piedāvā uztaisīt citiem, pasūtīt. Un tur to visu redz ne mazāk cilvēku kā Elīnai sekotāju. Bet neviens uzreiz nesūdzas Bez Tabu.
09.04.2020 22:46 |
 
Reitings 47
Reģ: 30.03.2020
keegan @ 09.04.2020 22:30

Nu ja grib ļoti un dikti piekasīties, jā. Bet ja domā svaigu galvu un neheitojot, tad īsti nē. Kā jau rakstīju - arī sejas neaiztikšana šajā gadījumā strādā kā izsargāšanās no vīrusa. Vienkārši izsakoties - pēc tam kad aiztiki 10 rokturus, neknibināsi lūpas, iespējams, pasargāsi sevi, un nenodosi neko tālāk.
Dikti piekasīties?? Viņai seko 50k cilvēku. Ir jāfiltrē ko runā!
09.04.2020 22:46 |
 
Reitings 47
Reģ: 30.03.2020
keegan @ 09.04.2020 22:46

Taisnība. Facebook dažādās rokdarbu grupās un IG esmu daudz redzējusi, ka cilvēki darina visvisādas maskas , piedāvā uztaisīt citiem, pasūtīt. Un tur to visu redz ne mazāk cilvēku kā Elīnai sekotāju. Bet neviens uzreiz nesūdzas Bez Tabu.
Gribi teikt, ka rokdarbu grupiņa facebookā sasniedz vairāk nepilngadīgas auditorijas nekā Elīnas instagrams ar 50k sekotāju + Butterfly insta ar 47k sekotāju? Nu ko tu tur lej!?‍♀️
09.04.2020 22:50 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Dikti piekasīties?? Viņai seko 50k cilvēku. Ir jāfiltrē ko runā!

Tikai mans viedoklis, bet šis liekas aplams uzskats. Sorī, bet katram pašam ir jāsaprot dzīve un internets un jāfiltrē informācija, ko viņam noliek priekšā. (Protams, neieejot galējībās) Bet šajā ziņā nu neliekas, ka viņa pateica ko TĀDU, ka būtu drāma jātaisa.
09.04.2020 22:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!