Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
blacke @ 08.04.2020 11:52

Kas Tu tāda esi,lai kādam kaut ko skaidrotu un kāds to ņemtu vērā? Cmon, šis ir anonīms forums un katrai no mums-jums ir citādāka domāšana, te jau sen ir parādijies,ka tu vari uzrakstīt vienu un katra to izlasīs, sapratīs pilnīgi citādāk, tas ir smieklīgāk pat par to,ko te brīžiem raksta, paskatīties kā citas nemāk vienkāršu teikumu izlasīt un uztvert, galvenais pakliegt cik visi slikti. Ironiskākais ir,ka lielās skaidrotājas parasti šeit uzraksta kādas visas ir čūskas aprunājot Elīnu, bet pamanās apdirst visas,kas te raksta, diezgan ironiski sanāk. Vai Jūs delfos arī šitik naski apaksā komentējat kādi visi riebīgi un debīli,ka aprunā citus? :D

Nē, es cenšos nepiesārņot galvu ar lieku info, reizēm gan uzmetu aci šeit. Jums vajadzētu saprast, ka 15 sekundes storijā ir izrauts konteksts no kopējās bildes. Meitene iepriekš minēja, sunītim neesot ūdens, no kurienes tāds info?
Varbūt, Jums mazāk jāsēž internetā un jātēlo dektīvi, būtu pat veselīgi kādu grāmatu atvērt! :)
08.04.2020 12:00 |
 
Reitings 89
Reģ: 16.01.2011
Kā jūs zinat ka nav atstāda bļoda ar ūdeni kaut kur citur?
Expertes, jums savs CSI jāveido.
Un salīdzinot AMUNA suņus un viņas. Bļin,sākam salīdzināt cilvēkus - viens idiots viens normāls. Tieši tas pats. Un otrādi - kas vienam idiots, tas otram - normāls. :D
Ir suņi kas pēc dabas ir dīvānā gulētāji. Nu un? Ir tādi, kas mācot un apmācot tāpat grauzīs. Kas būs agresīvi un kodīs, pat ja mācīti uzvesties. Bet ir lietas, kas viņus padara agresīvus negaidot. Viņiem tāpat kā citām dzīvām būtnēm arī ir sava ģenētika un raksturi. Mans suns ir neapstādināms principā. Nav vairs kucēns. Ja es būtu kkāda infuencere un liktu storijus kur mans suns citreiz trako, teiktu, ak dieeeeeeevs - viņa tak neko nedara ar viņu, paskat, suns tak grib izskrieties, nav kur likt enerģiju.
Taču piedomājiet kaut nedaudz, pirms gāžat savu žulti ārā. Tas bija viss ko gribēju ar to teikt. Jūs kardināli nepiekrītat - nu fine. Atgriežamies pie tā paša - nav pa ceļam. katram savs prāta platums/šaurums.
Un ja jūs, cienījamās mākslinieces, šādi spriežat par visiem cilvēkiem, ko nemaz nepazīstat, tas ir REĀLI skumji. Uz kurieni mēs ejam.
Blacke - nebāžu visu vienā maisā, bet redz kā ir - jūs arī ieraugat, interpretējat pa savam un tik lejat te enciklopēdijas biezumā. Vai tik tas nav tas pats. :) Tā lūk. Es jau zinu, ka tulīt atkal ries, droši. bet kā jau teicu, nav pa ceļam mums. :)
08.04.2020 12:02 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Kas Tu tāda esi,lai kādam kaut ko skaidrotu un kāds to ņemtu vērā? Cmon, šis ir anonīms forums un katrai no mums-jums ir citādāka domāšana, te jau sen ir parādijies,ka tu vari uzrakstīt vienu un katra to izlasīs, sapratīs pilnīgi citādāk, tas ir smieklīgāk pat par to,ko te brīžiem raksta, paskatīties kā citas nemāk vienkāršu teikumu izlasīt un uztvert, galvenais pakliegt cik visi slikti. Ironiskākais ir,ka lielās skaidrotājas parasti šeit uzraksta kādas visas ir čūskas aprunājot Elīnu, bet pamanās apdirst visas,kas te raksta, diezgan ironiski sanāk. Vai Jūs delfos arī šitik naski apaksā komentējat kādi visi riebīgi un debīli,ka aprunā citus?

+
08.04.2020 12:07 |
 
Reitings 278
Reģ: 05.01.2020
Atkal tā rudens cepure ar vasaras kleitu?
08.04.2020 12:11 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Es bieži redzu, ka te daudzas ko patiešām muļķīgi izsakās par elīnu vai tiešām nav īpaši gudras.
Bet visvairāk pārsteidz tās, kas te atnāk ar tekstu- es jau nelasu visu, bet nejauši ienācu un izlasiju... Un bla bla bla sāk te mētāt gudrules. Un ka te visas stulbas. Ka mums nav dzīves. Kādam tas interesē??? :D ja jau esi tā gudrā, tad nelien te :D
08.04.2020 12:12 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Zinkā ir, te dalās vismaz četrās grupās cilvēki, ir tādi,kas raksta ne pa tēmu bullshitu, ir tādi,kas izčeko katru sīkumu un tad raksta par detaļām, ir neitrāli cilvēki,kas piedalās ar viedokli neaizejot uz personīgiem apvainojumiem, bet runā par pieredzi un vēl vairāki, tā,ka lielās dāmas, gudrās aizstāves un visu mācītājas, ja tik ļoti gribas mācīt kādu un būt gudrākai par citām, ņem un lasi visu un tad māci tās meitenes,kas raksta sūdu. Te visas nav vienādas, bet nu nek galvenais tikai pabļaut.. un ja nav laika lasīt tad varbut nav ko lieki bļaut visiem virsū spriežot tikai pēc sava prātiņa.
08.04.2020 12:16 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Jums vajadzētu saprast, ka 15 sekundes storijā ir izrauts konteksts no kopējās bildes

Tāpat kā viens teikums,ko Tu te izlasi galīgi nav par visām meitenēm,kas te kaut ko ir rakstījušas. Same shit
08.04.2020 12:18 |
 
Reitings 89
Reģ: 16.01.2011
Lasu citas sev aktuālas diskusijas. Bet tas butterfly kā ir, tā nepazūd no aktuālajiem. Tādēļ uzspiedu apskatīt par ko KATRU dienu var čatot. Pēdējais bija par suni, kas ir man tuva un mīļa tēma, tādēļ par to arī rakstīju savu komentāru, jo es galīgi neredzu to ko jūs redzat. Elīnai sekoju un viņas story man netraucē. Lai jau meitene darbojās, kā māk.
Lidz ar to neesmu lietas kursā par jūsu minētajām detaļām un gadījumiem, bet skaidri redzams, ka viss grozās ap viena cilvēka nolikšanu. Kas te vēl kko paskaidrot? :D
08.04.2020 12:19 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Jā, un kā var neapnikt? Lapa nr.322! :D
08.04.2020 12:25 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
allyseum @ 08.04.2020 12:19
Lasu citas sev aktuālas diskusijas. Bet tas butterfly kā ir, tā nepazūd no aktuālajiem. Tādēļ uzspiedu apskatīt par ko KATRU dienu var čatot. Pēdējais bija par suni, kas ir man tuva un mīļa tēma, tādēļ par to arī rakstīju savu komentāru, jo es galīgi neredzu to ko jūs redzat. Elīnai sekoju un viņas story man netraucē. Lai jau meitene darbojās, kā māk.
Lidz ar to neesmu lietas kursā par jūsu minētajām detaļām un gadījumiem, bet skaidri redzams, ka viss grozās ap viena cilvēka nolikšanu. Kas te vēl kko paskaidrot? :D

Man arī suņi ir mīļa tēma, ļoti mīlu dzīvniekus un man palika žēl skatoties kā viņa velk viņam apģērbus virsū, uzskatu,ka ja gribēja ģērbt suni tad varēja pirkt kādu no mazajiem toiterjeriem. Tas ir MANS viedoklis no kura tu izvilki,ka es saku,ka par suni nerūpējas. Un tieši tāpēc te nav jēgas neko rakstīt, katrs izlasīs pa savam.
08.04.2020 12:26 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Katz @ 08.04.2020 12:25
Jā, un kā var neapnikt? Lapa nr.322! :D

apnīk, tāpēc jau ik pa laikam te nomainās komentētāji, nekomentē vieni un tie paši cilvēki,kas no paša sākuma.
08.04.2020 12:28 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Katz @ 08.04.2020 12:25
Jā, un kā var neapnikt? Lapa nr.322! :D
Jūsu komentāri arī veido šo lapu skaitu.
"Neviena pile nedomā, ka izraisījusi plūdus" - kaut kas līdzīgs šeit ar komentiem
08.04.2020 12:28 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Tās jaunās kleitas, man atgādina Chadore kleitas, it īpaši tās ar volānpiedurknēm un plikajiem pleciem. Tikai Chadore ir citi audumi un kvalitāte, un neizskatās lēti.
08.04.2020 12:32 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2020
allyseum @ 08.04.2020 11:41
Blacke - iepriekšējās lapās sākot ar stalkera komentāru, un Tavu - "nabaga suns" ārprāts ārprāts... Ar to jūs norādat, ja jūsuprāt neadekvāti un nepienācīgi rūpējas. Ne tā?
Jūs ar šitādu indīgu izēšanu ikdienā vispār kāds var paciest? sorry, bet nu kauns.
Polly - neko nezinu par dzīvu cukuru, es nesēžu un neskatos un nelasu te visu laiku. Uzklikšķināju uzmest aci, cik var riet pa 300 lapām. Par cukura došanu - Tas noteikti nav pareizi, bet atkal jautājums - vienreiz gadā, netīšām vai regulāri un apzināti. mans suns citreiz arī noķer kādu konfekti, kas kādam bērnam izkrīt vai vēl kko ko "nedrīkst".Nav nomiris. Protams neatbalstu apzinātu barošanu ar saldumiem. tas ir loģiski.
Atgādināšu, ka šeit es runāju par jūsu šī rīta uzbraucieniem. Un vēl - lūdzu, definē ņirgāšanās. Jūs te tik vispasaulīgus un nežēlīgus vārdus lietojat. Karmu sev čakarēt, protams, nav māksla. Bet nu izklaide garantēta te lasot. Nenosodu, bet var laiku izmantot arī krietni lietderīgāk. :) Katram savi hobiji laikam. Lai jums produktīva diena. :)

Nezinu, vai kāda meitene Tev jau atbildēja, bet pēc storijiem spriežot - alzināti un regulāri. - oo, re kur Rada jau klāt, gaida, kad tiks pie savas konfektes. Oo, re, Račijs jau mēģina dabūt končas, pirms esmu atvērusi. Ook, Račijs jau met aci uz končām. Nu, Radiņ, Tu man esi īsta saldummīle, ņem. Apzināti un regulāri. Diemžēl. Man pat būtu vienaldzība pret to, ka tas suns tiek ģērbts, piemēram. Un par sugas īpatnībām arī neko nezinu. Bet jebkuram dzīvniekam cukurs ir reāli nāves draudi.
08.04.2020 12:47 |
 
Reitings 133
Reģ: 01.03.2020
Palasiju pāris komentus par to suni un dažas te runā tā , ka man gribas mesties vińu glābt, bet realitātē nu man neliekas ka vińa par suni nerūpetos.
Es nesmu redzejusi, ka vińa saldumus dotu sunim, redzejusi ir, ka łauj pasmaržot.
Drėbes Es savam sunim personigi nevilktu, bet suns šajos divos apgerba gabalos izskatijās ērti un tiem vispār nepieversa uzmanību. To , ka vińa teica “ēst vairs nedrīkst”- taču vienkārši pasmējas, nejau vińa tagad suni nebaros.
Es personīgi suni neńemtu ja dzīvotu Rīgā, dzīvoklī. Ne mazu ne lielu, jo Es uzskatu ka dzivniekam vaig vietu kur izskrieties bez pavada. Par to man suńuku nedaudz žēl, bet nejau Elīna vienīgā ar suni dzivoklī.
Suns izskatas, ka tiek vests pastaigās un pat uz darbu līdz. 100 punkt , te dažas kas saka “suns žēligi skatas pa logu” savu suni atstaj visu dienu kamer pašas ir darbā, tad much izpaliek redzēt šos skatienus no pašu sunīšiem. Suns normāli sēž pie loga, pēta pasauli. Nekauc un nelūdzas ārā.
Man Elīna liek smieties loti daudz, īpaši par savu bezgaumīgumu, bet neuzskatu , ka vińa moka dzīvniekus. Tas jau par traku.
08.04.2020 13:20 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2020
HeartBurnCity @ 08.04.2020 13:20
Palasiju pāris komentus par to suni un dažas te runā tā , ka man gribas mesties vińu glābt, bet realitātē nu man neliekas ka vińa par suni nerūpetos.
Es nesmu redzejusi, ka vińa saldumus dotu sunim, redzejusi ir, ka łauj pasmaržot.
Drėbes Es savam sunim personigi nevilktu, bet suns šajos divos apgerba gabalos izskatijās ērti un tiem vispār nepieversa uzmanību. To , ka vińa teica “ēst vairs nedrīkst”- taču vienkārši pasmējas, nejau vińa tagad suni nebaros.
Es personīgi suni neńemtu ja dzīvotu Rīgā, dzīvoklī. Ne mazu ne lielu, jo Es uzskatu ka dzivniekam vaig vietu kur izskrieties bez pavada. Par to man suńuku nedaudz žēl, bet nejau Elīna vienīgā ar suni dzivoklī.
Suns izskatas, ka tiek vests pastaigās un pat uz darbu līdz. 100 punkt , te dažas kas saka “suns žēligi skatas pa logu” savu suni atstaj visu dienu kamer pašas ir darbā, tad much izpaliek redzēt šos skatienus no pašu sunīšiem. Suns normāli sēž pie loga, pēta pasauli. Nekauc un nelūdzas ārā.
Man Elīna liek smieties loti daudz, īpaši par savu bezgaumīgumu, bet neuzskatu , ka vińa moka dzīvniekus. Tas jau par traku.

Es gan esmu redzējusi. ? Ko nu? Katram, laikam, savs stalker level. Man pofig par sīkumiem par un ap pašu Didru. Daudz ko pamanu tikai tad, kad šeit par to izlasu. Par suni gan diezgan pievēršu uzmanību. Ir devusi arī storijos končas.
08.04.2020 13:31 |
 
Reitings 259
Reģ: 05.07.2013
Man arī ir franču buldogs. Pa dienu principā visu laiku guļ, kad ejam ārā, tā izskrienas un atkal mājās guļ, vai dzīvojas ar bērniem.
Kad viņu pirkām tikām informēti, ka suņi ir ļoti alerģiski, ziemā jāvelk drēbes, jo īsa spalva un salst. Pirmkārt, mūsu suns ir “nozadzis” nejauši nenolikto ziemassvētku paciņu un izēdis visu ar papīriem. No miskastes izzvejojis pamperus un vispār miskastes apgāšana ir hobijs, bet dzīvāks par dzīvu, tā kā suņi ir dažādi. Un uz vecumu viens un tas pats suns arī nebūs tāds kā bija kucēna vecumā.
Otrkārt, drēbes mēs vilkām tikai, kad bija mazs un aukstā ziemā, vairs nē. Katra paša izvēle.
08.04.2020 13:34 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Manuprāt problēma nav pašās drēbēs. Bet gan takā, cik tās ir ērtas. Es savam sunim pati šuvu jaciņu ziemai, speciāli tādu, lai nekur nekas nespiestu un nebūtu apgrūtināta kustēšanās.
Didrihsones izvēlētās drēbes neizskatās ērtas, ļoti žēl, izskatās ka svarīgāks ir nevis suņa komforts, bet gan muļķošanās
08.04.2020 14:00 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Jūs ar savām draudzenēm ejat uz kafejnīcu/restorānu utt un ņemat vienu kūku uz pusēm? Vai es te vienīgā neko nesaprotu ??
08.04.2020 14:08 |
 
Reitings 47
Reģ: 31.01.2020
Blessed @ 08.04.2020 14:08
Jūs ar savām draudzenēm ejat uz kafejnīcu/restorānu utt un ņemat vienu kūku uz pusēm? Vai es te vienīgā neko nesaprotu ??

It sevišķi šajos apstākļos, katra ar savu apsiekaloto karotīti pieskaras kopējai kūkai !!! ?
08.04.2020 14:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits