Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Saimniece- Precīzāk laikam vairs nevar pateikt! Šo pat ceru, ka Dzene pati izlasīs! Tiešām uz visiem 100 pateici manas domas par šo personu!
19.09.2019 12:29 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.09.2019
Man škiet nav tik lielas nozīmes bērnu skaitam- viens vai dvīniši.. nozīme ir atbalstam ko sniedz vīrs un gimene, tavai materiālai situācijai- kādus dzīves apatāklus vari dot saviem bērniem. Vismaz no malas izskatās, ka Dzenītei ar to viss ir kārtībā. Tādai noteikti ar dvīniem būs vieglāk nekā vientulai māminai ar vienu bērninu, kur ir jādomā kā bērnu pabarot un apgērbt nevis par implantiem. Šo nu gan Dzenītei būtu jāsaprot un jāspēj novērtēt to, kas ir dots. Vairāk ar galvu jādomā nevis jāgrozās ar telefonu pie spogula
19.09.2019 12:52 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Jā, es arī piekrītu Saimniecei. Bērnus izliek tā itkā tas būtu viņas smagais darbs.. nu nedari to, neviens Tev nelika dzemdēt tādā gadījumā, ja ir jāsūdzās visai pasaulei :D Varbūt būs vieglāk audzināt, ja smago,pilno telefonu nevazās visur līdzi
19.09.2019 13:15 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Chrishma @ 18.09.2019 20:47
Meitenes, palasat facebook diskusiju Krista Monta Dervina profilā.. par šo Elīna Didrihsone arī bija live uztaisījusi pirms laika. Viņu tur reāli atmasko! Džinsa jakas pa 30 eur izrādās var citos saitos dabūt!

nav jau tā, ka viņa tur būtu uzrakstījusi kaut ko jaunu, tas viss ir arī šeit iepriekš izrunāts,gan linki bijuši, gan nosauku veikaliem kur var iepirkt viņas preces. Tas ir visparastākais Poļu tirgus, nejau aliexpress. Man dažreiz liekas smieklīgi, ka meitenēm šķiet, ka viņas ir lielās atmaskotājas, lai gan lielākai daļai sen viss ir zināms un saprotams. Tas ir tas pats, kas tirgus pie mums, tas pats "Titāniks".. daudzos ķīniešu preču veikalos arī ir viņas tirgotās lietas, kas tikai un vienīgi pierādā to, ka šmotkas nāk no Poļu tirgus. Tirgus ir Belastokā ja nu kādai gribas aizbraukt:)
19.09.2019 15:00 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Ja godīgi, es neizprotu šo naidpilno aprunāšano, kas tiek vērsta pret tā sauktajiem influenceriem. Neko jaunu nepateikšu, bet tā tas ir - tev ir iespēja izvēlēties, kam sekot un kam ne, tāpat kā dzīvē mēs izvēlamies cilvēkus, ar kuriem gribam uzturēt kontaktus un no kuriem turamies pa gabalu. Mēs esam tik dažādi... katram savs. Es sekoju vairākām influencerēm, ne vienmēr man patīk viss, ko viņas publicē, bet tāpēc es publiski negānos un vismaz elementāri cienu to, ko viņš dara. Tā ir viņa paša darīšana. Protams, katram ir tiesības izteikt savu viedokli, bet man vienkārši nav saprotams, kāpēc kurināt negatīvo... vismaz izsaki to kā ieteikumu, liec vietā pozitīvās lietas, kas tev šai profilā patīk.
Protams, ja runa ir par komerciālām attiecībām - cita runa, klientam par iztērēto naudu ir tiesības saņemt atbilstošu preci un par sliktu produkta kvalitāti jābrīdina arī citi. Bet kaut kāds cilvēciskais faktors tomēr arī jāsaglabā. Manuprāt.
19.09.2019 23:56 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Kalme- Te jau daudzas raksta, ka sekoja un tad atsekoja , kad cilvēks parāda savu īsto dabu! Es ar esmu atsekojusi! Un ieteikumus neviens nenem galvā, Dzene prasa citu viedokli, ja nav pa spalvai sāk šņākt!
20.09.2019 05:17 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Kalme @ 19.09.2019 23:56
Ja godīgi, es neizprotu šo naidpilno aprunāšano, kas tiek vērsta pret tā sauktajiem influenceriem. Neko jaunu nepateikšu, bet tā tas ir - tev ir iespēja izvēlēties, kam sekot un kam ne, tāpat kā dzīvē mēs izvēlamies cilvēkus, ar kuriem gribam uzturēt kontaktus un no kuriem turamies pa gabalu. Mēs esam tik dažādi... katram savs. Es sekoju vairākām influencerēm, ne vienmēr man patīk viss, ko viņas publicē, bet tāpēc es publiski negānos un vismaz elementāri cienu to, ko viņš dara. Tā ir viņa paša darīšana. Protams, katram ir tiesības izteikt savu viedokli, bet man vienkārši nav saprotams, kāpēc kurināt negatīvo... vismaz izsaki to kā ieteikumu, liec vietā pozitīvās lietas, kas tev šai profilā patīk.
Protams, ja runa ir par komerciālām attiecībām - cita runa, klientam par iztērēto naudu ir tiesības saņemt atbilstošu preci un par sliktu produkta kvalitāti jābrīdina arī citi. Bet kaut kāds cilvēciskais faktors tomēr arī jāsaglabā. Manuprāt.

Es šaubos, ka meitenes šeit runā ar naidu, vismaz es noteikti ne, bet tiesības uz viedokli taču mums ir, vai ne tā? Slikts vai labs, vienalga, katram viedoklis un/vai pieredze ar Butterfly ir sava. Kā jau es te nesen minēju, ja Elīna tik ļoti nerādītu savu privāto dzīvi, tad neviens par viņu nerunātu. Ir desmitiem tādu pašu bodīšu kā viņai, kur puse no piedāvājuma ir tieši tāda pati, bet par tām īpašniecēm neesmu nekur manījusi, ka tiktu runāts, jo meitenes neizliek savu privāto dzīvi instagram. Elīnai jau arī bieži spalvas pa gaisu, kad agrāk parādījās pirmie kaut kādi raksti facebook, ka viņa sūta lietas no aliexpress, taisija storijus un smējās par cilvēkiem. Vai kad vienā storijā pirms nu jau laba laika, kur viņa runāja par Dievu, meitene viņai uzrakstija, ka var taču visu sasniegt arī saviem spēkiem, rokas, kājas ir, galva strādā, Elīna viņai dusmīgi atcirta apmēram - nu davai pamēģini, redzēsim, kas tev sanāks, bez Dieva nekas nesanāks. Nevajag pašai taisīt ap sevi drāmu un meklēt lielu uzmanību, tad arī nevienam neinteresēs nekas. Jo vairāk rādīsi un runāsi, jo vairāk arī par tevi runās.
Kas tā tāda Dzene par ko te tiek runāts?
20.09.2019 11:17 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Es arī sekoju, sākumā likās, jā, wowo, riktīgi forša. Tik springana un tik priecīga visu laiku. Tad sāka apnikt pamazām tā Dieva piesaukšana, tad sāka apnikt tas, ka story pārbāzts un vienkārši spiežu swipe. Atsekoju.
Ja cilvēks izliek savu dzīvi story, pats MEKLĒ sev sekotājus, tad pieņem, ka tā būs, nevis nīdi katru svētdienu. Uztaisi atsevišķi savu profilu tikai savai dzīvei, otru biznesam. Liec tur lietas pa tēmu un āmen. Nevajag kkadu biznesu jaukt ar dievu. ?‍♂️Un tad brīnās, ka cilvēki vēl pārmet. Haha. Pati izliek un tad raud, vienkārši ko?
Šis ir iemesls, kāpēc sekoju tik maz latviešu profiliem, jo šis mūžīgais murgs - dāmas sakskatās ārzemju influencerus un tagad ķipa pašas, tikai par kontentu un kvalitāti aizmirsa.
20.09.2019 19:31 |
 
Reitings 127
Reģ: 04.09.2019
Kāda zin ar ko nodarbijas Kristīnes Dzenītes vīrs? Zinu viņu, jo esam kopā strādājuši, reti pretīgs tipiņš! Strādājām nozarē, kas bija saistīta ar sportu un tie komentāri no viņa puses par meitenēm vienk vemt gribējās - vusas bija resnas, kas nebija kaulainas un viņš burtiski ņirgājās par meitenēm, kas nāca sportot. Zinu arī, ka rāva pa kreisi ar Kristīni, kamēr mājās bija draudzene ar kuru pirka kopīgu dzīvokli utt. Laikam tāds tādu atrod. Katrā ziņā, ņemot vērā tā čalīša izgudrotos skaistuma standartus, es nebrīnos, ka šī skrēja likt pupus un laikam jau nav nemaz tik grūti ar dvīņiem kā pieraud savu profilu, ja var likt pupus, kamēr bērniem vien gadiņš (2 pietam!), vazāties pa Pērli un pirkt vešiņas pa simtiem eiro!
20.09.2019 21:25 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Kad Dzenei vaicā kaut ko par viņas vīru live video viņa vienmēr pasaka, ka vīru viņa negrib jaukt savā instagrama dzīvē, bet likt bērnus publiskai apskatei 24/7 un cepties ja kāds aizrāda par bērnu plikajiem dibeniem to gan var! Dīvaini vīru slēpj, bērnus ne!
Cik esmu dzirdējusi gan Didrihsonei , gan Dzenei un vēl Dananbergsonei bez vīriem dzīves veids nebut nebūtu tāds kā ir tagad! Un tā arī izskatās, ka bez vīriem neko jau diži nemāk. Elīna pat angļu valodu nerubī, ir vidusskolas izglītība jo uzsver ka mācities taču ir galīgi garām ja var par savu biznesu dienā štukas sist gaisā!
20.09.2019 21:33 |
 
Reitings 127
Reģ: 04.09.2019
na na na Dīva @ 20.09.2019 21:33
Kad Dzenei vaicā kaut ko par viņas vīru live video viņa vienmēr pasaka, ka vīru viņa negrib jaukt savā instagrama dzīvē, bet likt bērnus publiskai apskatei 24/7 un cepties ja kāds aizrāda par bērnu plikajiem dibeniem to gan var! Dīvaini vīru slēpj, bērnus ne!
Cik esmu dzirdējusi gan Didrihsonei , gan Dzenei un vēl Dananbergsonei bez vīriem dzīves veids nebut nebūtu tāds kā ir tagad! Un tā arī izskatās, ka bez vīriem neko jau diži nemāk. Elīna pat angļu valodu nerubī, ir vidusskolas izglītība jo uzsver ka mācities taču ir galīgi garām ja var par savu biznesu dienā štukas sist gaisā!
Negrib likt vīru, jo tas kā viņi sāka ir diezgan netīri un daudziem par to ir/bija viedoklis. Negrib, lai uzpeld vecie sūdi.
20.09.2019 21:38 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Nu lai jau viņa dzīvo savu dzīvi, man tomer prieks ka nedaudz ir aizdomājusies un nosēdusies! Tikai redzēs cik tad ilgi iztiks bez dzīves atspoguļošanas ig
20.09.2019 21:57 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
Kāda negrib bodiju kas pabijis Elīnas auzmugrējā daļā??
20.09.2019 22:16 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
20.09.2019 22:17 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
Kā var bildi pielikt?
20.09.2019 22:18 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
Un ja tā uzvedas svētā ... rādoties stringos un vienā krūšturī sr silikoniem tad ko viņa tur vispār sludina?
20.09.2019 22:22 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.09.2019
???
20.09.2019 22:31 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.09.2019
Ganjau pirms Elīnas arī Monta pielaikoja un vēl pāris Meičukini ? tad, kad kāda laimīgā iegādāsies, tad jau būs nosmērēts un irs pa vīlēm..
20.09.2019 22:33 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.09.2019
Bībele un Elīna kopā īsti nelīmējas, bet nu pieliet visiem pilnas ausis un gorities gan vina prot, tāpat kā ēst visu pēc kārtas un nepienemties svarā. Es ar tā gribu?
20.09.2019 22:38 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
Saimniece110100 @ 20.09.2019 22:38
Bībele un Elīna kopā īsti nelīmējas, bet nu pieliet visiem pilnas ausis un gorities gan vina prot, tāpat kā ēst visu pēc kārtas un nepienemties svarā. Es ar tā gribu?
moš tev jānopērk maģiskais bodijs ar daļu Elīnas un vot notiks meičuku brīnums un varēsi ēst visu kas kustas un nekustas!!
20.09.2019 22:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits