Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Un kas tā vispār par domāšanu no sērijas: "mans priekšnieks neļauj man nenākt uz darbu (strādāt no mājām), tad kāpēc gan lai es iebilstu, ka arī citi plivinās apkārt". Dooh.
26.03.2020 19:48 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Es saprotu, koH eartBurnCity grib pateikt. Es tiešām gribētu, lai LV mācītos no citu valstu kļūdām un jau laicīgi visu aizvērtu ciet - visu veikalus (izņemot vitāli nepieciešamos), liktu visiem uzņēmumiem aizvērties ciet utt. Diemžēl Latvija tā nedara. Un, ja LV daudzi uzņēmumi rūpējas par saviem darbiniekiem un apkārtējiem un nodrošina darbu no mājām, ir tikpat daudz tādi uzņemumi, kuri šo lietu tik ļoti nopietni neuztver un visiem darbiniekiem ir jāiet uz darbu. Par to arī Blanche saka - visi vilcieni pilni, visi sabiedriskie transporti ir pilni, jo valsts un daudzi uzņēmumi to tik nopietni neuztver un lielākajai daļai ir jāiet uz darbu un, ja nav savas mašīnas, tad ir jāizmanto sabiedriskais transports. Es nedomāju, ka Blanche uzskata, ka ir normāli staigāt pa kafejnīcām tagad. Vienkārši tas, ka Elīna aiziet pafotografēties uz ielas, nav sliktāk par to, ka cilvēki braukā uz darbu (un tas ir valdības un uzņēmumu dēļ).
b]eartBurnCity, Tu esi no UK, kā sapratu? Kāda tur situtācija? Par inficēto/mirušo es zinu, man drīzāk jautājums - kā izpaužas tas pilnīgais lock down? Neviens uzņēmums nestrādā? Un visi, visi (izņemot pārdevējus pārtikas veikalos un aptiekās) sēž mājās?
26.03.2020 20:20 |
 
Reitings 83
Reģ: 24.11.2019
Ketija123 @ 26.03.2020 19:45

Nūū varbut tāpēc, ka šī diskusija ir par Elīnas veikalu?!
---
Un es arī piekrītu, ka tagad nav īstais brīdis tā ālēties, pusplikai skraidot pa ielu un lieki provocējot cilvēkus un savus sekotājus. Valdība un ārsti tomēr tagad stingri iesaka palikt mājās un lieki apkārt nevazāties. Tā ir tikai kaut kāda fotosesija kaprīzas idejas vārdā, kuru noteikti varētu atlikt vai pārcelt uz iekštelpām. Ar savu attieksmi viņa parāda, ka viņai viss po*ig, uz viņu striktie ieteikumi neattiecas, tāpēc loģiski, ka tas citos raisa dusmas un neizpratni. Šobrīd saprātīga biznesa prakse ir censties pasargāt gan savus darbiniekus, gan klientus, lai palielinātu iespēju, ka ātrāk viss atgriezīsies normālās sliedēs.
piekrītu!
26.03.2020 20:20 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Mana pēdējā rindkopa bija domāta lietotājai HeartBurnCity
26.03.2020 20:21 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
kreimene.. @ 26.03.2020 20:21
Mana pēdējā rindkopa bija domāta lietotājai HeartBurnCity
Kā kurš. Pārtikas veikali ir vaļā, pasts un bankas strādā, šodien lai ieietu veikalā jāstāv rindā ar 2m attālumu un laikam pa 5 cilvēkiem ielaida. Frizieri un nagu meistari tāpat pa kluso strādā, lai gan neesmu meitene ko ietagoji, bet es arī no UK.
26.03.2020 20:34 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Visi UK sez karantina, iznemot tie, kuri ir 'key worker' kas skaitas essential. Iemet Google, tur bus daudz informacijas.
26.03.2020 20:35 |
 
Reitings 850
Reģ: 03.01.2013
kreimene.. @ 26.03.2020 20:20
Es saprotu, koH eartBurnCity grib pateikt. Es tiešām gribētu, lai LV mācītos no citu valstu kļūdām un jau laicīgi visu aizvērtu ciet - visu veikalus (izņemot vitāli nepieciešamos), liktu visiem uzņēmumiem aizvērties ciet utt. Diemžēl Latvija tā nedara. Un, ja LV daudzi uzņēmumi rūpējas par saviem darbiniekiem un apkārtējiem un nodrošina darbu no mājām, ir tikpat daudz tādi uzņemumi, kuri šo lietu tik ļoti nopietni neuztver un visiem darbiniekiem ir jāiet uz darbu. Par to arī Blanche saka - visi vilcieni pilni, visi sabiedriskie transporti ir pilni, jo valsts un daudzi uzņēmumi to tik nopietni neuztver un lielākajai daļai ir jāiet uz darbu un, ja nav savas mašīnas, tad ir jāizmanto sabiedriskais transports. Es nedomāju, ka Blanche uzskata, ka ir normāli staigāt pa kafejnīcām tagad. Vienkārši tas, ka Elīna aiziet pafotografēties uz ielas, nav sliktāk par to, ka cilvēki braukā uz darbu (un tas ir valdības un uzņēmumu dēļ).
b]eartBurnCity, Tu esi no UK, kā sapratu? Kāda tur situtācija? Par inficēto/mirušo es zinu, man drīzāk jautājums - kā izpaužas tas pilnīgais lock down? Neviens uzņēmums nestrādā? Un visi, visi (izņemot pārdevējus pārtikas veikalos un aptiekās) sēž mājās?

UK veikalos laiž tikai mazās grupās, aiz durvīm rindas, visi viens no otra 2 metru attālumā.
Var iet tikai uz darbu vai veikalu, lieki apkārt vazāties nedrīkst. Iziet paskriet arī var. Lielie šopinga centei ciet, vaļā tikai 2 veikali -Boots un Superdrug( tas manā pilsētā un tas ir tikai 1 piemērs)
Ir jābūt apliecinājumam, ka esi keyworker, lai nav policijai jāskaidrojas, kapēc esi uz ielas.
Fabrikās un noliktavās strādā viss kā parasti, jo ražošanu neviens nav atcēlis. Tikai gribētos zināt, kā tur ar distancēšanos-šaubos vai starp 3000 darbinieku tas maz iespējams.
Kas var-strādā no mājām, kaa nevar -iet uz darbu.
Pati esmu pašizolācijā, nav ne jausmas kā ir realitātē -uz ielas.
26.03.2020 20:37 |
 
Reitings 850
Reģ: 03.01.2013
Un UK bija aizņemta ar roku mazgāśanu, kamēr citas valstis slēdza robežas un vismaz kko sāka domāt/darīt.
Ir skaistumkopšnas saloni, kas ir aizvēruši savas durvis, citi atkal strādā pēc slēgto durvju politikas.
Personīgi es esmu atcēlusi visus pierakstus pagaidām līdz maijam
26.03.2020 20:40 |
 
Reitings 850
Reģ: 03.01.2013
Domāju, ka Elīna lasa visus komentārus un turpinās skraidīt vel vairāk mums par spīti :D
26.03.2020 20:41 |
 
Reitings 133
Reģ: 01.03.2020
kreimene.. @ 26.03.2020 20:20
Es saprotu, koH eartBurnCity grib pateikt. Es tiešām gribētu, lai LV mācītos no citu valstu kļūdām un jau laicīgi visu aizvērtu ciet - visu veikalus (izņemot vitāli nepieciešamos), liktu visiem uzņēmumiem aizvērties ciet utt. Diemžēl Latvija tā nedara. Un, ja LV daudzi uzņēmumi rūpējas par saviem darbiniekiem un apkārtējiem un nodrošina darbu no mājām, ir tikpat daudz tādi uzņemumi, kuri šo lietu tik ļoti nopietni neuztver un visiem darbiniekiem ir jāiet uz darbu. Par to arī Blanche saka - visi vilcieni pilni, visi sabiedriskie transporti ir pilni, jo valsts un daudzi uzņēmumi to tik nopietni neuztver un lielākajai daļai ir jāiet uz darbu un, ja nav savas mašīnas, tad ir jāizmanto sabiedriskais transports. Es nedomāju, ka Blanche uzskata, ka ir normāli staigāt pa kafejnīcām tagad. Vienkārši tas, ka Elīna aiziet pafotografēties uz ielas, nav sliktāk par to, ka cilvēki braukā uz darbu (un tas ir valdības un uzņēmumu dēļ).
b]eartBurnCity, Tu esi no UK, kā sapratu? Kāda tur situtācija? Par inficēto/mirušo es zinu, man drīzāk jautājums - kā izpaužas tas pilnīgais lock down? Neviens uzņēmums nestrādā? Un visi, visi (izņemot pārdevējus pārtikas veikalos un aptiekās) sēž mājās?

Tur kur Es esmu UK tikai lielie pārtikas veikali , aptiekas un lielākais pasts ir vałā. Pasts esot vałā tikai tapec , ka tajā cilvēki pērk elektrības kartes kuriem tāda sistēma. Arī noliktavas kur glabā edienu un biznesi kuri piegādā pārtiku strādā. Zobu ārsts esot tikai atvērts ārkārtas gadijumiem. Visi pārejie veikali un uzńēmumi ir slēgti. Neviena friziere nepieńem arī no mājām. Elektrikji , IT un vel pāris profesijas arī skaitās “kritiski” un ir atlauts strādāt. Autobusi iet, retāk, bet tikai cilvēkiem kuri strādā šajos darbos.
Uz pārtikas veikalu atłauts aiziet 1 x dienā, var pirkt ierobežotu skaitli produktus un no cilvēkiem jāstāv 2m atālumā. Cilvekiem jāgaida rindā 2m atālumā vienam no otra.
Vakar uz slimnīcu braucot mūs apturēja policija jo mašīnā bijām divi cilvēki.
Uz cełiem zīmes “essential travel only”.
Cilvēki vismaz manā pilsētā izskatās, ka respektē noteikumus.
Neviens nedrīkst iet ciemos ne pie gimenes vai draugiem.
Ja , Tev ir vecāka mamma vai tētis ir atlauts piegādat vińiem ēdienu, bet jaatstāj pie durvīm. Iekšā iet nedrīkst.
Mani kaimińi 2vās mājās ir veci cilvēki un Es redzu, radi atved ēdienu. Atstāj pie durvīm, pamāj caur logu ar logu un brauc prom.
Cilveki uztraucās, kā maksāt rēkinus un pirkt ēdienu. Ir skumji un biedējoši. Bet šie noteikumi ir vajadzīgi un cilvēki klausa.
26.03.2020 20:51 |
 
Reitings 133
Reģ: 01.03.2020
rizha_anna @ 26.03.2020 20:40
Un UK bija aizņemta ar roku mazgāśanu, kamēr citas valstis slēdza robežas un vismaz kko sāka domāt/darīt.
Ir skaistumkopšnas saloni, kas ir aizvēruši savas durvis, citi atkal strādā pēc slēgto durvju politikas.
Personīgi es esmu atcēlusi visus pierakstus pagaidām līdz maijam
un diemžēl Latvija tik mazgā rokas un no UK klūdām nemācās.
26.03.2020 20:53 |
 
Reitings 133
Reģ: 01.03.2020
rizha_anna @ 26.03.2020 20:37

UK veikalos laiž tikai mazās grupās, aiz durvīm rindas, visi viens no otra 2 metru attālumā.
Var iet tikai uz darbu vai veikalu, lieki apkārt vazāties nedrīkst. Iziet paskriet arī var. Lielie šopinga centei ciet, vaļā tikai 2 veikali -Boots un Superdrug( tas manā pilsētā un tas ir tikai 1 piemērs)
Ir jābūt apliecinājumam, ka esi keyworker, lai nav policijai jāskaidrojas, kapēc esi uz ielas.
Fabrikās un noliktavās strādā viss kā parasti, jo ražošanu neviens nav atcēlis. Tikai gribētos zināt, kā tur ar distancēšanos-šaubos vai starp 3000 darbinieku tas maz iespējams.
Kas var-strādā no mājām, kaa nevar -iet uz darbu.
Pati esmu pašizolācijā, nav ne jausmas kā ir realitātē -uz ielas.
Ar distancēšanos fabrikās un noliktavās esot traki. Nesanāk tie 2vi metri visu laiku.
Cik zinu cilveki kuri strādā šādus darbus , maskas pieejamas nav, bet cimdi esot.
26.03.2020 20:57 |
 
Reitings 850
Reģ: 03.01.2013
HeartBurnCity @ 26.03.2020 20:53
un diemžēl Latvija tik mazgā rokas un no UK klūdām nemācās.

Boriss vnk saprata, ka ir dibenā, bet arī novēloti. Uzreiz bija jāliek viss uz lockdown, nevis jāaicina neapmeklēt publiskas vietas. Pat rītā pēc lockdown Peterborough Tesco bija stāvgrūdām pilns ar cilvēkiem.
26.03.2020 21:03 |
 
Reitings 133
Reģ: 01.03.2020
rizha_anna @ 26.03.2020 21:03

Boriss vnk saprata, ka ir dibenā, bet arī novēloti. Uzreiz bija jāliek viss uz lockdown, nevis jāaicina neapmeklēt publiskas vietas. Pat rītā pēc lockdown Peterborough Tesco bija stāvgrūdām pilns ar cilvēkiem.
Es piekrītu Tev, ka uzreiz vajadzēja. Tāpec tāda dusma , ka LV vel to neuztver nopietni un ir tādas Elīnas , kas veljoprojam skraida pa publiskām vietām un vel reklamē to.
26.03.2020 21:06 |
 
Reitings 850
Reģ: 03.01.2013
rizha_anna @ 26.03.2020 21:03

Boriss vnk saprata, ka ir dibenā, bet arī novēloti. Uzreiz bija jāliek viss uz lockdown, nevis jāaicina neapmeklēt publiskas vietas. Pat rītā pēc lockdown Peterborough Tesco bija stāvgrūdām pilns ar cilvēkiem.

Bet nu, labāk vēlāk nekā nekad. Neviens nebija gatavs kam tādam ??
26.03.2020 21:06 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Pievienošos vienai no dāmām, kas minēja, ka ik pa laikam iemet aci tieši šajā diskusijā. Es arī lasu, reti kad uzrakstu kaut ko, bet nu jau mani tas trulums, kas šeit valda, vairs nepārsteidz. Ir dāmas, kas pat seko līdzi tam, kas kam seko IG un kas nē, lai tik varētu paklačot un palaist kārtējo baumu. Ja man kādreiz nešķita meiteņu kontingents TIK ļoti briesmīgs, kā puiši mēdza stāstīt, tad tagad tiešām saprotu, ka pilnīgi normālu domājošu dāmu ir teju kā 3 pret 100 tupajām. Te šis ļoti uzskatāmi atspoguļojas. Diemžēl.
26.03.2020 22:36 |
 
Reitings 90
Reģ: 20.01.2020
ekspertize @ 26.03.2020 22:36
Pievienošos vienai no dāmām, kas minēja, ka ik pa laikam iemet aci tieši šajā diskusijā. Es arī lasu, reti kad uzrakstu kaut ko, bet nu jau mani tas trulums, kas šeit valda, vairs nepārsteidz. Ir dāmas, kas pat seko līdzi tam, kas kam seko IG un kas nē, lai tik varētu paklačot un palaist kārtējo baumu. Ja man kādreiz nešķita meiteņu kontingents TIK ļoti briesmīgs, kā puiši mēdza stāstīt, tad tagad tiešām saprotu, ka pilnīgi normālu domājošu dāmu ir teju kā 3 pret 100 tupajām. Te šis ļoti uzskatāmi atspoguļojas. Diemžēl.
Tas pats, kas tevi mudina te ienākt palasīt un pašausmināties par mums, mudina mūs iečekot Elīnu ienākt te un komentēt. Kur tu esi labāka? Un kāda ir atšķirība?
26.03.2020 23:04 |
 
Reitings 94
Reģ: 31.03.2012
Pat īsti nebūtu jēgas nolaisties līdz šim klaču līmenim,bet vispār,ja diskusijas tēma nebūs par kārtējās izredzētās personas dzīves apspriešanu (apdiršanu) ,tad ir ļoti,pat ļooooti šaurs meiteņu kontingents,kas tiešām dalās pieredzē,padomos u.tml. Pārsvarā ielīst un komentēt otra dzīvi,šeit ir tas pats,kas paēst.
26.03.2020 23:04 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Cita cilvēka dzīves nedzīvošana padara mani par labāku.
Absolūti nekorekta kritika par citu cilvēku izvēlēm padara mani par labāku.
Nesēdēšana dīvānā un trulu komentāru nepostošana anonīmi par cilvēkiem, kas dara daudz vairāk, padara mani par labāku.
Es varētu uzskaitīt vēl, bet domu jau saprati.
26.03.2020 23:18 |
 
Reitings 15
Reģ: 02.03.2020
Fotosesija nav tas pats, kas braukt uz darbu! Padomājiet, ja Latvija ies uz lockdown, par kādu naudu cilvēki dzīvos? Beidziet tak vienreiz domāt tikai par sevi, to arī Elīnai gribētu novēlēt. Varbūt vēlreiz vajag pāršķirstīt bībeli. Esmu valstī, kur ir lockdowns arī dēļ tādiem stulbiem cilvēkiem, kas nesaprot, ka lieki nav ko vazāties, lai visi var paturēt savu darbu, bet ar piesardzību! Bet nu tagad viss, tik daudzi bankrotē, jo reāli vairs nekas nestrādā! Strādā tikai slimnīcas, pārtikas veikali un policija! jā, ir cilvēki, kam paveicies, kuri var strādāt no mājām, bet Tik daudzi nevar, bet rēķini nekur nepazūd. Latvija pareizi dara, ka lūdz cilvēkus neiet uz publiskām vietām un loģiski arī kafejnīcu īpašniekiem un lupatu veikaliem ir jāpelna, bet arī šie uzņēmumi varētu aicināt cilvēkus pasūtīt online! Un tikai tāpēc, ka apkārtējie tā dara “iet uz kafejnicam” “vazajas apkart”, tas nenozīmē, ka jums tā jādara! Nū un, ka vilcieni un citi transporti ir pilni, aizbrauc uz savu darbu nopērc ēst un brauc mājās! Ja katrs samazinātu saskarsmi ar apkārtējiem, tas tik daudz palīdzētu!! Jo vairāk idioti, jo ātrāk tas viss izplatīsies, jo ilgāk būsiet lockdown, jo vairāk cilvēki zaudēs darbus, biznesus un dzīvības!
Un vienalga esi influenceris, dīvānā pirdējs vai vienalga kas ir jāuzņemas atbildība par savu rīcību un sekām!!
Manā ģimenē un draugu lokā ir tik daudzi risku grupas cilvēki, gribas uzsprāgt redzot cilvēku vienaldzību un egoismu!
27.03.2020 00:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits