Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 31
Reģ: 05.12.2019
Ketija123 @ 08.12.2019 14:11
Man neatgādināja čīkstēšanu, drīzāk šķita, ka viņa nespēj līdz galam izbaudīt ceļojumu, jo ik pa laikam sirdī ieduras apziņa, ka nu bāc, šitas tik dārgi, un tas arī dārgi, cik tad beigās šis ceļojums kopā izmaksās... ? Ja nav daudz brīvo līdzekļu ko tērēt, tad labāk pašā sākumā būtu uzstādīt dienas plānu, cik katrā dienā var iztērēt, un pie tāda turēties. Ja kādā dienā iztērē mazāk vai vairāk, nekā paredzēts, tad to naudu piepluso vai atmīnuso nākošajai dienai. Rezultātā ceļojuma beigās nav nekāda vilšanās, ka iztērēts par daudz. Protams, lai tādu plāniņu sastādītu, pirms tam drusku jāpapēta, cik un kas valstī vidēji maksā.

Tieši tā neviens neliedza paņemt līdz savu kafiju paciņa vai auzu pārslas!!! Var jau arī iztikt bez dārgas kafijas katru dienu, paņem nopērc un pagaršo, protams, japagarso.. Bet nu tad vajadzēja savu kaifju līdz paņemt.. Nevar nedēļu padzert nešķīstošo..
Gan jau atkal Naurim šmotkas iztērēs vairāk!
08.12.2019 15:40 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Nezinu vai to īsti var saukt par čīkstēšanu, bet tādai dāmītei kāda ir viņa, nu nepiestāv tas ko viņa runā, bet kā jau jūs teicāt - lauki spiežas ārā.??‍♀️ Laukiem jau nav ne vainas, bet netēlo fashion dāmu ar visiem uzlabotajiem navarotiem, bet tajā pat laikā, lētu tirgus veceni.
08.12.2019 16:09 |
 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
madara108 @ 08.12.2019 14:05

Tas jau ir smieklīgākais. Galvenais tā tēlošana un no sevis nez kā iztēlošana, nemaz nerunājot par fake mantu nēsāšanu vai par tām 500€ parkām, kuras ir vērtas labi ja 1/3 daļu! Redz, kad citiek no viņas jāpērk, tad viss ir “pa lēto”, bet kad pašai jāmaksā “oj cik dārgi!”

Bingo!
Emirāti vispār ir ļoti dārgi, nesaista mani tā luxury dzīve tur. Bet katram jau savs - from nada to fake prada.
08.12.2019 16:10 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
madara108 @ 08.12.2019 12:53

Tāpēc, ka viņa ir prasta lauku meitene, lai arī kādu pilsētas dāmu viņa no sevis neiztaisītu, lauki spiežas ārā pa visām spraugām.
Un var redzēt, ka cilvēks nekur daudz nav ceļojis. Ok, varbūt tagad ir sācis, bet ir ļoti jūtams, ka , piemēram, viņa nav redzējusi Eiropu un katras valsts cenu atšķirības. Nemaz nerunājot par siltajām zemēm. Ja viņa būtu bijusi Šveicē vai Luxemburgā, vispār nokristu gar zemi :D

Tiešām, es Šveicē par vienu starbucks frappuccino samaksāju 13€, pie tam mazo :D un tas ir starbucks, ar to ir jārēķinās, ka tas ir dārgi, neviens Tev tur kafiju pakaļ nesviedīs.
08.12.2019 16:18 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
a kā vini var atlauties dargo viesnicu?
08.12.2019 18:16 |
 
Reitings 13
Reģ: 09.11.2019
truedeee @ 08.12.2019 18:16
a kā vini var atlauties dargo viesnicu?

Man arī radās šāds jautājums, un vsp, wtf ir tas, ka viņi brauc burtiski katru vai katru otro mēnesi tādos dārgos ceļojumos, un paliek tādās viesnīcās, cmoon, tā viesnīca tak visticamāk miljonu maksā.. nerunāsim par visu pārējo, par kaaaadu naudu... pat ja viņai baigi pērk tos sūdus veikalā, vai tiešām viņi nopelna tik daudz lai šitā braukātu apkārt, tik bieži un taaaa tur dzīvotu!? Piekrītu, ka mūsdienās jau ceļošana ir diezgan easy un ne arī baigi dārga, bet tomēr, ja cilvēki atļaujas kaut kur krutāk aizbraukt, tad nu tas ir 1-2 reizes gadā, un ne jau paliek arī šitādās viesnīcās, bet gan lētākajos airbnb vai tamlīdzīgi! Un katru mēnesi, un viņi tur ne pa jokam uzdzīvo!!! Vnk wtf, es skatos un brīnos..jā, kaut kas ir sadarbības, bet ne jau viss.. man liekas avio kompānija ar viņu pirmo reizi sponsorē, ja nemaldos.. un anyway... vnk kaaa????
08.12.2019 18:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4979
Reģ: 03.11.2012
Viss ok @ 08.12.2019 16:18

Tiešām, es Šveicē par vienu starbucks frappuccino samaksāju 13€, pie tam mazo :D un tas ir starbucks, ar to ir jārēķinās, ka tas ir dārgi, neviens Tev tur kafiju pakaļ nesviedīs.

Nu, piemēram, es Luxemburgas “House of Chocolate” samaksāju 21 € par mazo kafijas tasīti un mazo kūciņ-bumbiņ konču :D
Bet bija to vērts. ???
08.12.2019 19:09 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Uz AAE vispār lidmašīnas biļeti uz vienu pusi var noķert arī par 200€, bet tā ka viņiem ceļu apmaksāja tad atliek vien nauda viesnīcai un pārējiem izdevumiem. Nestados priekšā cik šajā dārgajā vieta var maksāt viesnīca , bet domāju viņiem jau nu tā nav problema, jo bizness tomēr iet no rokas viņiem, ka jau to var redzēt.
08.12.2019 19:15 |
 
10 gadi
Reitings 3044
Reģ: 13.11.2011
Viņas viesnīca maksā ap 400eiro 4 naktis, ir redzētas arī dārgākas, neuzskatu, ka tas ir kaut kas wooow. Par safari gan viņi ir nenormāli pārmaksājuši, kolēģi arī ir uz viņu bijuši un maksāja ap 30eiro no cilvēka par visu to pašu, kas bija Elīnai.
08.12.2019 19:21 |
 
Reitings 31
Reģ: 05.12.2019
deinaaa @ 08.12.2019 18:33

Man arī radās šāds jautājums, un vsp, wtf ir tas, ka viņi brauc burtiski katru vai katru otro mēnesi tādos dārgos ceļojumos, un paliek tādās viesnīcās, cmoon, tā viesnīca tak visticamāk miljonu maksā.. nerunāsim par visu pārējo, par kaaaadu naudu... pat ja viņai baigi pērk tos sūdus veikalā, vai tiešām viņi nopelna tik daudz lai šitā braukātu apkārt, tik bieži un taaaa tur dzīvotu!? Piekrītu, ka mūsdienās jau ceļošana ir diezgan easy un ne arī baigi dārga, bet tomēr, ja cilvēki atļaujas kaut kur krutāk aizbraukt, tad nu tas ir 1-2 reizes gadā, un ne jau paliek arī šitādās viesnīcās, bet gan lētākajos airbnb vai tamlīdzīgi! Un katru mēnesi, un viņi tur ne pa jokam uzdzīvo!!! Vnk wtf, es skatos un brīnos..jā, kaut kas ir sadarbības, bet ne jau viss.. man liekas avio kompānija ar viņu pirmo reizi sponsorē, ja nemaldos.. un anyway... vnk kaaa????

Nu ko Elīna būs tev salauzusi smadzenes ??
08.12.2019 19:43 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Ja nedzīvo no algas līdz algai, bet katru mēnesi atliek naudu, un to dara abi, tad ceļot ir pilnīgi reāli. Redz, Elīna izvēlas nēsāt fake brendus, un par to naudu, ko tādējādi ietaupa, var aizlaist ceļojumā. ?
Man reizēm liekas, ka tās, kuras ļoti brīnās, kā cilvēki var ceļot, vai nu tiešām pelna ne vairāk kā 300 euro, vai arī ikdienā ir pārāk izšķērdīgas. Mūsdienās jau nu ceļojumu, arī tālāku, var atļauties daudzi, tikai ikdienā jāpiedomā, lai ik mēnesi kaut ko no ienākumiem novirzītu cūciņā un laicīgi jānopērk izdevīgas lidojuma biļetes.
Plus atkarīgs kādas ir prioritātes un obligātās vajadzības. Tad, kad dzīvoju viena, 300 + euro katru mēnesi aizgāja par īrēto dzīvokli. Tagad dzīvoju pie drauga, un tā nauda automātiski ietaupās. Tāpat izklaides. Agrāk bieži staigāju pa restorāniem, barčikiem, tagad ļoti reti. Drēbes vairs nepērku bieži, man vairs nevajag 5 ziemas zābaku pārus kā agrāk. Tur tā nauda rodas. Daudziem ir līdzīgi. Kad saproti, ka ikdienā var no daudz kā atteikties, rodas iekrājumi un brīvie līdzekļi ceļošanai. Elīna jau arī nekur ikdienā nešķērdējas, vismaz pēc storijiem, viņa dzīvo ļoti vienkārši.
08.12.2019 20:19 |
 
Reitings 13
Reģ: 09.11.2019
Ketija123 @ 08.12.2019 20:19
Ja nedzīvo no algas līdz algai, bet katru mēnesi atliek naudu, un to dara abi, tad ceļot ir pilnīgi reāli. Redz, Elīna izvēlas nēsāt fake brendus, un par to naudu, ko tādējādi ietaupa, var aizlaist ceļojumā. ?
Man reizēm liekas, ka tās, kuras ļoti brīnās, kā cilvēki var ceļot, vai nu tiešām pelna ne vairāk kā 300 euro, vai arī ikdienā ir pārāk izšķērdīgas. Mūsdienās jau nu ceļojumu, arī tālāku, var atļauties daudzi, tikai ikdienā jāpiedomā, lai ik mēnesi kaut ko no ienākumiem novirzītu cūciņā un laicīgi jānopērk izdevīgas lidojuma biļetes.
Plus atkarīgs kādas ir prioritātes un obligātās vajadzības. Tad, kad dzīvoju viena, 300 + euro katru mēnesi aizgāja par īrēto dzīvokli. Tagad dzīvoju pie drauga, un tā nauda automātiski ietaupās. Tāpat izklaides. Agrāk bieži staigāju pa restorāniem, barčikiem, tagad ļoti reti. Drēbes vairs nepērku bieži, man vairs nevajag 5 ziemas zābaku pārus kā agrāk. Tur tā nauda rodas. Daudziem ir līdzīgi. Kad saproti, ka ikdienā var no daudz kā atteikties, rodas iekrājumi un brīvie līdzekļi ceļošanai. Elīna jau arī nekur ikdienā nešķērdējas, vismaz pēc storijiem, viņa dzīvo ļoti vienkārši.

Es tieši par to, ka viņi tiešām katru otro mēnesi brauc, un tikai uz dārgajām vietām. Jau rakstīju, ka zinu, ka ceļošana šobrīd ir diezgan lēta, un visu var saplānot, pati arī bieži ceļoju, bet ne jau tikai uz dārgajām un tālajām vietām un ilgi, un ne jau palieku šitādās viesnīcās un pērku kafijas pa 13€?
08.12.2019 20:39 |
 
Reitings 31
Reģ: 05.12.2019
deinaaa @ 08.12.2019 20:39

Es tieši par to, ka viņi tiešām katru otro mēnesi brauc, un tikai uz dārgajām vietām. Jau rakstīju, ka zinu, ka ceļošana šobrīd ir diezgan lēta, un visu var saplānot, pati arī bieži ceļoju, bet ne jau tikai uz dārgajām un tālajām vietām un ilgi, un ne jau palieku šitādās viesnīcās un pērku kafijas pa 13€?

Bet kāda tev gan daļa? Mēģini arī tu tad katru 2x mēnesi braukt ??‍♂️kur problēma ??
Vai arī, ko tu ar šo centies pateikt,ka Elīna zog naudu kaut kur abi ar Nauri? Piedāvā ārzemēs exkorta piedāvājumus, kā kādreiz to pašu runāja par Jutu Valdmani??
Tu savai mammai arī šādi makā lien? ??
08.12.2019 20:50 |
 
Reitings 13
Reģ: 09.11.2019
Svētdiena @ 08.12.2019 20:50

Bet kāda tev gan daļa? Mēģini arī tu tad katru 2x mēnesi braukt ??‍♂️kur problēma ??
Vai arī, ko tu ar šo centies pateikt,ka Elīna zog naudu kaut kur abi ar Nauri? Piedāvā ārzemēs exkorta piedāvājumus, kā kādreiz to pašu runāja par Jutu Valdmani??
Tu savai mammai arī šādi makā lien? ??

Nu jau sākas atkal Elīnas aizstāvība ??? izsaku viedokli tāpat kā citi, atkal ir par ko braukt virsū, ja nepamanīji, šī ir Elinčika apdiršanas grupiņa, laikam ne tur iemaldījies ???
08.12.2019 21:11 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Tā jau nav aizstāvība, vienkārši citreiz tiešām no malas diez gan stulbi skatīties kā citas tik ļoti uztraucas un doma par to kur un kā kāds dabuj naudu. ?
Starp citu, laikam palaidu garām vai kā, bet cik viņiem izmaksāja šis šodienas pasākums tieši Safari?
08.12.2019 21:26 |
 
Reitings 31
Reģ: 05.12.2019
deinaaa @ 08.12.2019 21:11

Nu jau sākas atkal Elīnas aizstāvība ??? izsaku viedokli tāpat kā citi, atkal ir par ko braukt virsū, ja nepamanīji, šī ir Elinčika apdiršanas grupiņa, laikam ne tur iemaldījies ???

Es neaizstāvu Elīnu!! Man nav pieņemami līst citu cilvēku makā!! Mani neinteresē Elīnas maks!! Viņa var braukt kur vien grib, man vienalga..
Mani fascinē viņas naivums, intelekts, runas stils! Tas vienkārši smieklīgi no malas!! A kur viņa liek savu naudiņu nu nav galīgi citu ziņā! Tāpat to tev nesaprast.. Ir aitas ir cirpēji!!!
08.12.2019 21:30 |
 
10 gadi
Reitings 3044
Reģ: 13.11.2011
85eiro no cilvēka, bet augstāk minēju, ka šī cena ir kosmoss un var dabūt par 30eiro to pašu.
08.12.2019 21:32 |
 
Reitings 31
Reģ: 05.12.2019
Mazaa_saulite @ 08.12.2019 21:26
Tā jau nav aizstāvība, vienkārši citreiz tiešām no malas diez gan stulbi skatīties kā citas tik ļoti uztraucas un doma par to kur un kā kāds dabuj naudu. ?
Starp citu, laikam palaidu garām vai kā, bet cik viņiem izmaksāja šis šodienas pasākums tieši Safari?

Man atkal liekas tāds nekvalativs tas prieks, nav manā stilā, varbūt tādēļ nelikās nekas WOoow!!
Maniem vecākiem tāds varbūt varētu patikt!
08.12.2019 21:34 |
 
10 gadi
Reitings 3044
Reģ: 13.11.2011
Es gan īsti nesaprotu par kādām “eksotiskajām” valstīm šeit runā?! Reku viņai uz Abu Dhabi lidmašīnas biļetes ir nosponsorētas, kas lielākoties sastāda vienas no lielākajām izmaksām, pārējais tikai tas, ko uz vietas iztērēsi. Uz Taizemi arī var par labām naudām nopirkt biļetes, tikai visu laiku jāčeko un pati dzīvošana uz vietas ir lēta. Kas vēl?! Turcija, tiešām tas vēl skaitās kaut kas eksotisks?! ?
08.12.2019 21:34 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Es arī viņas ceļojumos neredzu nekadas dārgās vietas ? Turcija? Taizeme? Krēta?
Gan jau ikdienā ietaupa maksimāli daudz un tāpēc var biežāk aizbraukt.
08.12.2019 22:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits