Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 143
Reģ: 19.05.2021
Lula @ 12.06.2021 23:15
Un ne cik dārgi jau beigās neizskatās.
Par to labo gaismu tiešām muļķības, nav tur arī starpība vai ar telefonu vai fotokameru.
Kaut kāda sajūta, ka notiek tāda klaja d**šana :D Bāž visiem batonus ausīs, lai pamatotu to komandējumu.
Viņi vispār cenšas tās bildes nobildēt labi?? Izskatās vienkārši uz ātro kaut kas pa ceļam uz veikalu nobildēts

Telefonam un fotokamerai ir liela starpība, sāksim jau ar bildes lielumu un kvalitāti. :) caur obejtivu arī ķeram gaismu, uz katra obejtiva ir norādīts skaitlis cik gaisa vai tumša bilde sanāks. Es saprastu bildes tiktu fotografētas nu tad arī kaut ar kādu fotokameru, bet caur telefonu.. 😁 Citā valstī... 😁Tādas sienas ir arī Latvijā pie viesnīcām, tagad forši zied pļavas
Tad paņemt foršu fotogrāfu, ir jauni talanti kas nemaz daudz naudas neprasa vai vispār fotografē par velti, par vienu labu sotry viņa labā, kāpēc gan ne.. 😁
Bet lai jau tā Elīna dara kā grib, nebūtu viņas, nebūtu šīs lapas., daudzo komentāru. 😁
Vispār vai tik šitā anonīmā nod.. Nesākas arī ar Elīnu? Nezinu nevienu cilvēku vēl, kuru tā apsprieda! Vai kādreiz varēja Delfos palasīt nejaukus komentārus kurus arī pēc 3d nekomentēja vairs.
Tad nu Didrihsone vai tik nav pirmā kuras dēļ šis viss aizgāja. 😁
13.06.2021 00:35 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Kaķpēdiņa @ 13.06.2021 00:30

Tas kad vēl tas drēbes tiek pārvilktas uz ielas, Elīna svīst utt, tad tiek atkal mestas somas, es tādu negribētu pirkt apģērbu. Bet varbūt jau viņa patur sev to visu. Hmm.

Es tieši to pašu par dubaju teicu, visus vinas 30kg vilkto koferi pardot, fuj, sanak ka humpala
13.06.2021 02:41 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Atkal Elīnai mērīšanās bildes :D
Nē, protams, apsveicami, ka meitene seko līdzi figūrai, bet nu ne jau tādā mērā, ka jāmēras un par katru centimentru jāpārdzīvo.... es mērījusies es esmu tikai, kad pasūtu apģērbu internetā... parasti reizinmenesi nosvēros un viss :D
Bet nu sis jau skiet slimi... vel liek interneta...
Un galvenais kā visn tos izmers panāk... barojoties un un ēdot pa karotītei, tad iet gulet ar bada sajūtu... man tas nav saprptams, sevi ta mocit... daudz labak butu piedomājuši pie uztura un ieviesusi vismaz nedaudz sportu sava dzive. Nevajadzetu badoties
13.06.2021 09:15 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Ha ha es tieši gribēju arī ierakstīt, ka tas ir slimi. Dienu neko neliek ig un tad vnk ramdom aa ieliek par to, ka redz kļivusi tievāka, lai gan tās bildes ir pilnigi vienādas, kaut kādi leņķi mainās utt. Es vienkārši nesaprotu.... Viņa mēģina tagad kaut kādu atzinību dabūt? Vai akceptu, ka tiešām ir tieva? :D
13.06.2021 09:26 |
 
Reitings 2310
Reģ: 13.07.2016
Atceros, ka pirms laika šeit pavilkās tēma par to, kādām sievietēm seko Nauris. Respektīvi - lielas krūtis, šaurs viduklis un liels dibens. Tas viss vai nu trenēts vai operēts vai fotošopēts, kā kurai, bet ir. Un tad vienkārši rodas sajūta, ka Elīnu, ar viņas 100 kompleksiem, tas dzen izmisumā, līdz ar to viņa vienkārši ļoti grib līdzināties sava "ideālā" vīra sapņu sievietei. Zinot, cik ļoti daudz un grūti meitenes strādā sporta zālē, lai iegūtu skaistu, trenētu augumu un tad vienkārši Elīna, kura ievelk vēderu, iekārtojas pareizajās pozās un domā, ka izskatās tieši tā pat. Man tiešām bieži šķiet, ka viņa uzskata, ka viņai ir tāds augums kā meitenēm, kuras trenējas, tikai viņai tā ir "vielmaiņa",un "uzturs",ja to tā vispār var nosaukt. Bet ja salīdzinam kaut vai to pašu Kitiju un Elīnu ir ļoti liela atšķirība, ok, varbūt ja pamēra cm, kā to dara Elīna, tad, protams, tas viņu noteikti mierina, bet var taču redzēt, ka kājas viņai ir tādas ļumīgas, dibens arī, bet to jau viņa laikam nesalīdzina un neredz vai negrib redzēt.
13.06.2021 09:45 |
 
Reitings 490
Reģ: 03.04.2020
Un viņa vēl tagad storijos mērās, slimi 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
13.06.2021 09:56 |
 
Reitings 2310
Reģ: 13.07.2016
Ā, un neaizmirsīsim arī to, ka vēders, piemēram, uz to lielo kannu fona noteikti izskatīsies mazs un plakans 😂
13.06.2021 10:03 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Clara @ 13.06.2021 09:45
Atceros, ka pirms laika šeit pavilkās tēma par to, kādām sievietēm seko Nauris. Respektīvi - lielas krūtis, šaurs viduklis un liels dibens. Tas viss vai nu trenēts vai operēts vai fotošopēts, kā kurai, bet ir. Un tad vienkārši rodas sajūta, ka Elīnu, ar viņas 100 kompleksiem, tas dzen izmisumā, līdz ar to viņa vienkārši ļoti grib līdzināties sava "ideālā" vīra sapņu sievietei. Zinot, cik ļoti daudz un grūti meitenes strādā sporta zālē, lai iegūtu skaistu, trenētu augumu un tad vienkārši Elīna, kura ievelk vēderu, iekārtojas pareizajās pozās un domā, ka izskatās tieši tā pat. Man tiešām bieži šķiet, ka viņa uzskata, ka viņai ir tāds augums kā meitenēm, kuras trenējas, tikai viņai tā ir "vielmaiņa",un "uzturs",ja to tā vispār var nosaukt. Bet ja salīdzinam kaut vai to pašu Kitiju un Elīnu ir ļoti liela atšķirība, ok, varbūt ja pamēra cm, kā to dara Elīna, tad, protams, tas viņu noteikti mierina, bet var taču redzēt, ka kājas viņai ir tādas ļumīgas, dibens arī, bet to jau viņa laikam nesalīdzina un neredz vai negrib redzēt.

Pilnībā piekrītu un par to vielmaiņu ir tādas muļķības. Nav viņai vispār laba vielmaiņa. Viņa iet gulēt ar tukšu vēderu, pa dienu apēd pāris karotītes griķu un Tad saka - man ie laba vielmaiņa! Ne sūds tev nav laba vielmaiņa. Es ēdu neskaitot kalorijas. 4x dienā, arī pec 18 ēdu un biezi vien taisu paštaisītu picu, burgeru, reizēm nopērku cipsus, vasara biezi ēdu saldejumu utml. Un sveru pie saviem 166cm sveru 53 kg, vot, man ir salīdzinoši laba vielmaiņa, bet ne vinai
13.06.2021 10:04 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Man būtu interesanti pavērot, kad viņa būs stāvoklī, dzemdēs, tad kā bus ar figūru? Daudzas pieņemas svarā pēc tam...
Un interesanti kā viņi audzinās savu bērnu, ja tam saņemsies... cerams, ka neliks tapat badoties un mērīties, nespiedīs uz mākslīgu skaistumu, bet tiešām łaus bērnam normali attīstīties
13.06.2021 10:08 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Pirmajā dienā pēc dzemdībām gan jau mērīs vēderu un ja nedabūs kaut ko vēderam atpakaļ gan jau operēs, ko Nauris tā ieteica :D
13.06.2021 10:14 |
 
Reitings 50
Reģ: 05.07.2020
RedBull @ 13.06.2021 10:08
Man būtu interesanti pavērot, kad viņa būs stāvoklī, dzemdēs, tad kā bus ar figūru? Daudzas pieņemas svarā pēc tam...
Un interesanti kā viņi audzinās savu bērnu, ja tam saņemsies... cerams, ka neliks tapat badoties un mērīties, nespiedīs uz mākslīgu skaistumu, bet tiešām łaus bērnam normali attīstīties

Par to it kā nevajadzētu satraukties, jo Dievs palīdzēs atgūt figūru.
13.06.2021 10:14 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Varbūt nākamajā q&a tās, kurām ir iespējas pajautāt, kad būs bombiskās bildes? 😍😂😂😂
Par to figūru un ēšanas režīmu es nesaprotu vienu lietu.. vai tiešām viņa domā, ka uzbarosies no salātiem, tāpēc tos nevar veselu porciju ēst? Viņai svars pienāk no viņas sacepumiem ar sēnēm, gaļu un vēl kausēto sieru ar saldo krējumu UN SIERU. No visiem pārējiem ēdieniem, kur visur pievieno saldo krējumu, kausētu sieru. Būtu labāk gatavojusi veselīgāk un normāli ēdusi nevis badojusies 😁
13.06.2021 17:46 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Viņa grib, lai kāds vnk pasaka - tu esi tik tieva, wow. Nu man mazliet tomēr skauž arī, jo pēdējā laikā trūkst rakstura ieturēties, līdz ar to arī kg klāt.
Mani vairāk fascinē kristiete, kas liek bildes apenēs. Kaut kā liekas nepareizi, ja tas nav ig ar erotisku piesitienu.
13.06.2021 18:26 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
Man patīk Elīnas augums, tikai bildēs. Dzīvē jau vēderu neievilksi
13.06.2021 19:47 |
 
Reitings 3
Reģ: 13.06.2021
Man kāds teica, ka Elīna esot izteikusies, ka taisīšot bērnu. Baumas vai patiesība?
13.06.2021 20:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5039
Reģ: 03.11.2012
Runājot par kristietību, uzreiz nāk prātā Kanye West. Pirms pāris gadiem viņš pievērsās kristietībai un līdz ar to sāka samazināt visus plikumus, neķītrības un rupjības savos video un dziesmās + lika Kimai piebremzēt ar “plikošanos” un dibena atrādīšanu. Manuprāt, tas ir viens no tādiem piemēriem, ka ja tu kaut vai kļūsti par kristieti, tad piebremzē to visu pusplikošanos utt.
Bet Elīna jau ir veterāns kā kristiete, bet tāpat plikojās, vai arī “viņu kristietībā” aļa sektā tas ir atļauts?
13.06.2021 20:38 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
unicorngirl @ 13.06.2021 17:46
Varbūt nākamajā q&a tās, kurām ir iespējas pajautāt, kad būs bombiskās bildes? ????
Par to figūru un ēšanas režīmu es nesaprotu vienu lietu.. vai tiešām viņa domā, ka uzbarosies no salātiem, tāpēc tos nevar veselu porciju ēst? Viņai svars pienāk no viņas sacepumiem ar sēnēm, gaļu un vēl kausēto sieru ar saldo krējumu UN SIERU. No visiem pārējiem ēdieniem, kur visur pievieno saldo krējumu, kausētu sieru. Būtu labāk gatavojusi veselīgāk un normāli ēdusi nevis badojusies ?

Un kafijas. Melno jau nedzer. Dzer kādas latte, cappucino utml, turklāt pat uz nakti un izskatās, ka vismaz 5 reizes dienā, domaju, ka no tā ari var nakt klat vedera apvidu
13.06.2021 20:50 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Man Elīnas ir žēl. Pati kaut kad rakstīja, ka toreiz kad satika Nauri, viņš jau pirmajā randiņā norādīja uz viņas šķībajiem zobiem!!!! Un pavērojiet cik bieži viņa saka *Naurim nepatīk šis un tas..." Nauris viņu reāli pārveido kā tādu plastelīnā mīcītu figūriņu. Tikmēr pats izskatās.....nu ļoti viduvējs...un taukainu vēderu....Principā bez Elīnas neviens tādu Nauri uz ielas nepamanītu un nemaz nepievērstu uzmanību. Elīnai ir ļoti lielas psiholoģiskas problēmas. Sieviete bez ēšanas traucējumiem, nekad neņemtu līdzi ceļojumā mērlentu, lai nomērītu katru rītu savus centimetrus...un cik jau redzams, Elīnai mērlenta ir normāla padarīšana arī mājās katru dienu. Tas vairs nav par darbu un to, ka ir jāizskatās skaisti...Elīna ir forša meitene, lai ko par viņu teiktu, var redzēt, ka ir laba sirds un daudz ko ļoti pareizi dara, bet, diemžel, viņai ir ļoti, ļoti lielas problēmas!
13.06.2021 20:50 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Miaa @ 12.06.2021 18:25
Pilnībā piekrītu pēdējiem komentāriem! Manā uztverē ceļošana bagātina dvēseli, dodot iespēju iepazīt citu kultūru, redzēt jaunas vietas, iepazīt vietējos iedzīvotājus. Ceļojot apkārt, esmu gulējusi gan mašīnā, gan palikusi pa nakti lētos hosteļos, gan no rīta mazgājusi seju benzīntanka tualetē, jo nekurienes vidū benzīntanks bija vienīgā vieta, kur paķert rīta kafiju un uzkodas. Šos piedzīvojumus es atcerēšos kamēr vien dzīvošu, jo, tā vietā, lai visu ceļojuma laiku pavadītu pie pieczvaigžņu viesnīcas baseina sūcot kokteiļus, parunājos ar vietējiem iedzīvotājiem, iepazinu konkrēto valstu kultūru, nogaršoju tradicionālos ēdienus, apmeklēju kādu muzeju, bārā ar svešiem cilvēkiem kopā mācījos dejot līnijdejas utt.. Un štrunts par to, ka pēc tam atgriezos savā lētajā hosteļa numuriņā vai aizmigu mašīnā, jo tas, ko biju ieguvusi, bija kas vērtīgāks par dārgām viesnīcām un šikām bildītēm priekš Intstagrama.
Un piekrītu, ka, ja grib bildēties, Latvijā ir ļoooti daudz skaistu vietu. Kaut vai tā pati Kuldīga, sākot ar šaurajām, bruģētajām ieliņām un beidzot ar mājīgām viesnīciņām. Ja ir izdoma un ķēriens uz labu bilžu uzņemšanu, skaistas fotogrāfijas var uztaisīt kaut vai bildējoties stacijas tunelī. Bet, ja vienīgais ar ko var palielīties ir tas, ka poļu šmotkas fočētas stāvot pie baltas sienas Dubaijā, tad, nu, jā... Tas parāda to, kādas ir cilvēka dzīves prioritātes - nauda un izrādīšanās priekš IG sekotājiem.

Šo ir TIK patīkami lasīt. Man prieks, ka pasaulē vel ir cilvēki, kas izprot patiesās vērtības. Jo patiesībā nevienam citam neinteresēs tas tavs ceļojums vairāk kā tev pašam. Ir māksla dzīvot gudri. Arī es reiz pabiju citviet, dabujām lētāko viesu māju tuvāk centram un visu dienu vazājāmies pa pilsētu. Un redzējām TIK daudz! Nav vērts pārmaksāt par sienām un gultu tik tāpēc, ka ir skaisti. Skaisti ir nodzīvot dzīvi krājot atmiņas un piedzīvojumus. Tā ir tā īstā dzīves garša.
13.06.2021 22:10 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Kairi @ 13.06.2021 20:50
Man Elīnas ir žēl. Pati kaut kad rakstīja, ka toreiz kad satika Nauri, viņš jau pirmajā randiņā norādīja uz viņas šķībajiem zobiem!!!! Un pavērojiet cik bieži viņa saka *Naurim nepatīk šis un tas..." Nauris viņu reāli pārveido kā tādu plastelīnā mīcītu figūriņu. Tikmēr pats izskatās.....nu ļoti viduvējs...un taukainu vēderu....Principā bez Elīnas neviens tādu Nauri uz ielas nepamanītu un nemaz nepievērstu uzmanību. Elīnai ir ļoti lielas psiholoģiskas problēmas. Sieviete bez ēšanas traucējumiem, nekad neņemtu līdzi ceļojumā mērlentu, lai nomērītu katru rītu savus centimetrus...un cik jau redzams, Elīnai mērlenta ir normāla padarīšana arī mājās katru dienu. Tas vairs nav par darbu un to, ka ir jāizskatās skaisti...Elīna ir forša meitene, lai ko par viņu teiktu, var redzēt, ka ir laba sirds un daudz ko ļoti pareizi dara, bet, diemžel, viņai ir ļoti, ļoti lielas problēmas!

Nespēju iedomāties kāds cilvēks var norādīt uz šķībiem zobiem pirmajā randiņā.
Man personīgi tas būtu pirmais un pēdējais randiņš ar to personu, plus gudrinieks arī dabūtu ko labu dzirdēt.
Nauris šķiet ļoti iedomīgs un riebīgs. Tikai par ko viņam būt iedomīgam? Ne viņš skaists, ne sportisks, pat gudrs nav. Lielu līku degunu un resnu vēderu
13.06.2021 23:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits