Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 105
Reģ: 19.04.2021
Brīnos par viņas Istambulu, ko pateica jau vairākas reizes 😅
10.06.2021 07:33 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Istambula 🤦 labāk muti nebūtu vērusi vaļā
10.06.2021 15:15 |
 
Reitings 4
Reģ: 22.07.2020
kā var pateikt, ka Stambulā nav kur fočēties? Stambula ir milzīga pilsēta, kur savijas kopā Eiropas un Āzijas kultūras, tur ir tik daudz skaistu apskates vietu, kafejnīcu, mošeju..
10.06.2021 16:06 |
 
Reitings 854
Reģ: 05.05.2021
Es pareizi sapratu, ka Elīna ir dusmīga par to, ka nevar drēbes safočēt apartamentos? 😄
10.06.2021 17:21 |
 
Reitings 2125
Reģ: 16.06.2017
Katru reizi skatos un ar nepacietību gaidu kādas tad būs tās bombīgās bildes no tām ārzemju fotosesijām, bet katru reizi tāda vilšanās 😄 nekad nepateiksi , kur tās bildes fočētas.😄🤣 Siena Latvijā vai siena Turcijā 🤣🤣🤣🤣
11.06.2021 13:37 |
 
Reitings 31
Reģ: 26.05.2020
MaijaPaija @ 11.06.2021 13:37
Katru reizi skatos un ar nepacietību gaidu kādas tad būs tās bombīgās bildes no tām ārzemju fotosesijām, bet katru reizi tāda vilšanās ? nekad nepateiksi , kur tās bildes fočētas.?? Siena Latvijā vai siena Turcijā ????

vai ne .. 😂 kāda jēga speciāli braukt uz citu valsti bildēt drēbes, ja bildēs redz tikai kaut kādas sienas. Es saprastu, ja fonā, tālumā, būtu kāda mošeja vai kaut kas pēc kā tiešām var saprast, ka bildes ir uzņemtas ārzemēs. Ar neko neatšķiras no bildēm, kas uzņemtas Latvijā. Bezpriģels 😂
11.06.2021 22:17 |
 
Patīk
Reitings 2886
Reģ: 30.04.2020
Paskatījos Butterfly IG kontu. Nu drausmīgi! Tik raibs un košs, nebaudāmi! Kad Monta bija, tad bija ļoti smuki. Tā lūk iet,kad grib ietaupīt naudu uz tiešām labu fotogāfu un aizraujās ar filtriem…
11.06.2021 23:23 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Nevienu nenosodu, jo katram sava izpratne par to, kas ir ceļošana un atpūta, taču es, piemēram, nekad tā īsti nesapratīšu tādus cilvēkus kā Elīna, kuri dodas uz citu valsti tikai lai pafočētos sava veikala šmotkās. Vai tādus kā Sauliete, kura aizbrauc uz citu valsti, lai cepinātos pie baseina un prasti nodzertos. Ceļošana tik ļoti paplašina redzesloku, sniedz tik daudz iespēju redzēt skaistas pasaules vietas, uzzināt par konkrētās valsts kultūru, tradīcijām, vēsturi, apmeklēt kādu muzeju, nogaršot tradicionālos ēdienus, parunāt ar vietējiem iedzīvotājiem. Manuprāt, tas ļoti bagātina cilvēku. Protams, varbūt ir forši reizi mūžā aizlidot uz kādu eksotisku vietu un reāli nedarīt neko citu kā tikai gulēt pludmalē un sūkt kokteiļus, taču, ja tas kļūst par ieradumu un ceļošana aprobežojas tikai ar smuku bildīšu safočēšanu pie kaut kādas sienas vai piedzeršanos pie viesnīcas baseina, tas savā ziņā ļoti daudz pasaka par cilvēku. Līdz ar to nav īsti jābrīnās, ka Elīna regulāri leksikā izmanto nepareizi izteiktus vārdus vai ka Sauliete ir stulba kā zābaks. Tajos cilvēkos nav nekādas izaugsmes, nekādas vēlmes izzināt pasauli, nekāda interese par to, kas notiek ārpus viņu burbuļa. Tukšas sievietes.
11.06.2021 23:30 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Tādi cilvēki ir, viņiem interesē ceļojumos dzert, gulēt, iepirkties un viss... Galvenais lai ig bildes ir, bet realitātē ko esi redzējis no tās valsts... E
Es nesaprotu arī to elīnas tādu mocīšanos ar tām bildēm, fotosesijaam.Nauris tik visu dara, lai uztaisītu parastas bildes pie sienas :D vienīgais attaisnojums ir tāds, ka Latvijā neesot gaismas..nu nezinu gan. Vai vasarā tas ir tā vērts.. tās visas mokas, lai realitātē rezultāts sanāktu tāds pats kā Latvijā
12.06.2021 00:10 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Miaa @ 11.06.2021 23:30
Nevienu nenosodu, jo katram sava izpratne par to, kas ir ceļošana un atpūta, taču es, piemēram, nekad tā īsti nesapratīšu tādus cilvēkus kā Elīna, kuri dodas uz citu valsti tikai lai pafočētos sava veikala šmotkās. Vai tādus kā Sauliete, kura aizbrauc uz citu valsti, lai cepinātos pie baseina un prasti nodzertos. Ceļošana tik ļoti paplašina redzesloku, sniedz tik daudz iespēju redzēt skaistas pasaules vietas, uzzināt par konkrētās valsts kultūru, tradīcijām, vēsturi, apmeklēt kādu muzeju, nogaršot tradicionālos ēdienus, parunāt ar vietējiem iedzīvotājiem. Manuprāt, tas ļoti bagātina cilvēku. Protams, varbūt ir forši reizi mūžā aizlidot uz kādu eksotisku vietu un reāli nedarīt neko citu kā tikai gulēt pludmalē un sūkt kokteiļus, taču, ja tas kļūst par ieradumu un ceļošana aprobežojas tikai ar smuku bildīšu safočēšanu pie kaut kādas sienas vai piedzeršanos pie viesnīcas baseina, tas savā ziņā ļoti daudz pasaka par cilvēku. Līdz ar to nav īsti jābrīnās, ka Elīna regulāri leksikā izmanto nepareizi izteiktus vārdus vai ka Sauliete ir stulba kā zābaks. Tajos cilvēkos nav nekādas izaugsmes, nekādas vēlmes izzināt pasauli, nekāda interese par to, kas notiek ārpus viņu burbuļa. Tukšas sievietes.

+++
Tupi gulēt pie baseina un dzert, un, ja vēl all included, it sevišķi Turcijā vai Eģiptē, ir tipiska proletariāta iezīme.
Ar Elīnu viss skaidrs, bezizglītības skuķis, kura grib lekt augstāk par savu pakaļu un savu bezgaumīgumu ir iztēlojusies kā Parīzes modes 2021. Viņas apģērbā, dekoratīvajā kosmētikā lauztinlaužas uz āru slāviskums, viss ir tik prasts, lēts un bezgaumīgs. Par bildēm ārzemēs - viss skaidrs, lai savu ceļojumu norakstītu kā komandējumu, vajag lietišķos pierādījumus, ka tur strādāji nevis gulēji zvilnī, visus izdevumus var norakstīt no peļņas. Tā nepārtrauktā naudas uzsvēršana, cik kas maksāja, ir tik prasti.
Cilvēkiem būtu jāiemācās vairāk baudīt kultūra un vietējās paražas, kad ceļo uz ārzemēm,tur atveras pilnīgi cita pasaule. Savā mūžā vienu reizi dzīvē esmu paņēmusi Lux klases numuru viesnīcā, kuru smagi nožēloju, bet ne jau dēļ samaksātās naudas, dēļ tukšuma, kas palika dvēselē pēc šī viesnīcas numura. Nav nekas labāks kā paņemt parastu un ekonomisku dzīvokli vai mazu viesnīciņu, kur paši saimnieki dzīvo.. ahh.. tā ir bauda dvēseli.. Un iet baudīt pilsētu, nevis ik uz soļa raudāt par dzīves sīkumiem!
12.06.2021 00:13 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Savā mūžā vienu reizi dzīvē esmu paņēmusi Lux klases numuru viesnīcā, kuru smagi nožēloju, bet ne jau dēļ samaksātās naudas, dēļ tukšuma, kas palika dvēselē pēc šī viesnīcas numura.

+++ Ļoti, ļoti labi šo pateici!
12.06.2021 03:16 |
 
Patīk
Reitings 12617
Reģ: 27.01.2021
Es neprotu ielikt bildi, bet vai man vienīgajai izskatās, ka tām bēšajām trenuškām, kuras Elīna storijā čamda un sajūsmināti stāsta, ka vienmēr pārliecinās par katras lupatas kvalitāti, ir pašā priekšā vīle šķībi nošūta? 🤣🤣🤦‍♀️
12.06.2021 11:03 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
MaijaPaija @ 11.06.2021 13:37
Katru reizi skatos un ar nepacietību gaidu kādas tad būs tās bombīgās bildes no tām ārzemju fotosesijām, bet katru reizi tāda vilšanās ? nekad nepateiksi , kur tās bildes fočētas.?? Siena Latvijā vai siena Turcijā ????

Es par tieši to pašu, vai kura pasaules malā Elina būtu, visas bildes pie baltas sienas.
Tad jau paskatoties citu bildes ir daudz skaistak, Piemeram, Paula tagad celo un tik skaistas bildes, ta pati Sauliete labakas bildes nobilde butterfly kleitā Turcija
12.06.2021 11:44 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Miaa @ 11.06.2021 23:30
Nevienu nenosodu, jo katram sava izpratne par to, kas ir ceļošana un atpūta, taču es, piemēram, nekad tā īsti nesapratīšu tādus cilvēkus kā Elīna, kuri dodas uz citu valsti tikai lai pafočētos sava veikala šmotkās. Vai tādus kā Sauliete, kura aizbrauc uz citu valsti, lai cepinātos pie baseina un prasti nodzertos. Ceļošana tik ļoti paplašina redzesloku, sniedz tik daudz iespēju redzēt skaistas pasaules vietas, uzzināt par konkrētās valsts kultūru, tradīcijām, vēsturi, apmeklēt kādu muzeju, nogaršot tradicionālos ēdienus, parunāt ar vietējiem iedzīvotājiem. Manuprāt, tas ļoti bagātina cilvēku. Protams, varbūt ir forši reizi mūžā aizlidot uz kādu eksotisku vietu un reāli nedarīt neko citu kā tikai gulēt pludmalē un sūkt kokteiļus, taču, ja tas kļūst par ieradumu un ceļošana aprobežojas tikai ar smuku bildīšu safočēšanu pie kaut kādas sienas vai piedzeršanos pie viesnīcas baseina, tas savā ziņā ļoti daudz pasaka par cilvēku. Līdz ar to nav īsti jābrīnās, ka Elīna regulāri leksikā izmanto nepareizi izteiktus vārdus vai ka Sauliete ir stulba kā zābaks. Tajos cilvēkos nav nekādas izaugsmes, nekādas vēlmes izzināt pasauli, nekāda interese par to, kas notiek ārpus viņu burbuļa. Tukšas sievietes.

Piekrītu!
Pirms 2 gadiem braucu lētā(neatceros cik maksāja, kaut kur līdz 200 euro vienam cilvēkam) ceļojumā. Līdz Polijai viss ceļš autobusā, bija tikai apstāšanās benzīntankos, 3 naktis nācās gulēt autobusā, kopā ceļojums bija 7 dienas.. viesnīcas bija ļoti prastas, ka tik ir kur gulēt..
Kopumā pabiju Polijā, Vācijā, Francijā, Beļgijā, Nīderlandē un vēl kur biju. Nu jā, sanāca caurskrienot, bet tāpat kāda bauda nobaudīt Francijā tkko ceptus kruasānus, kuri galīgi negaršo kā Latvijā nopērkamie.. redzēt izslavēto Eifela torni, izbraukt pa Sēnas upi, iedzert rozā vīnu...apēst beļgu izslavētās vafeles, kuras centrā bija pārcentos, bet tāpat nobaudīts, izbrīnīties, ka visapkārt atkritumu maisi... Berlīne izbraucu ar metro, parunāju ar vietējiem, jo šo to zinu vāciski.. Nīderlandē tik daudz velosipēdisu, ka gandrīz no kājām triec nost...nu, nezinu, pēc tam bija laba ceļojuma pēcgarša un sapratne par to, kur biju...
Diez gan skumji, ja cilvēks brauc ceļojumā, stāsta cik daudz piķā izsvieda dārgos apartamentos.. un tas viss lai nobildētu šmotkas un jā, aizietu vēl pie baltām sienām pabildētos, jo Latvijā gaisma nav... Muļķības... tagad ir vasara, tik daudz karsto dienu bija.. ej un bildējies uz nebēdu.. Un LV arī ir šikas viesnīcas, noīrē uz pāris h un taisi bildes...
Nezinu, varbūt esmu ar citādāku domāšanu, bet es labāk guļu ka tik ir kur gulēt un baudu ēdienus, pilsētu ceļojumos..
Elīnai viss dzīvē par naudu... viņai vispār šķiet nekādu interešu nav un pašizaugsme nenotiek..šķiet no malas tāda neizglītota, prasta un neintersanta. Ģimenē komandieris Nauris. Naurim nepatīk astē sasieti mati, tātad visu vasaru jācepinās izlaistos, Naurim savajadzējās lielākus pupus, laiks taisīt plastisko operāciju(varbūt bija pašai kompleksi, bet Naura spiediens noteikti bija). Elīnai viss tāds mākslīgs - krūtis, zobi, lūpas, matu savu vispār nav jau savos 22(?) gados, pieliktie.. un ar to tonnu kosmētikas tiešām atgādina nezinu kaut kādu krievu tirgus bābu tirgū, kas tirgo zemenes... sorry, tādas asociācijas..
12.06.2021 14:18 |
 
Reitings 143
Reģ: 19.05.2021
RedBull @ 12.06.2021 14:18

Piekrītu!
Pirms 2 gadiem braucu lētā(neatceros cik maksāja, kaut kur līdz 200 euro vienam cilvēkam) ceļojumā. Līdz Polijai viss ceļš autobusā, bija tikai apstāšanās benzīntankos, 3 naktis nācās gulēt autobusā, kopā ceļojums bija 7 dienas.. viesnīcas bija ļoti prastas, ka tik ir kur gulēt..
Kopumā pabiju Polijā, Vācijā, Francijā, Beļgijā, Nīderlandē un vēl kur biju. Nu jā, sanāca caurskrienot, bet tāpat kāda bauda nobaudīt Francijā tkko ceptus kruasānus, kuri galīgi negaršo kā Latvijā nopērkamie.. redzēt izslavēto Eifela torni, izbraukt pa Sēnas upi, iedzert rozā vīnu...apēst beļgu izslavētās vafeles, kuras centrā bija pārcentos, bet tāpat nobaudīts, izbrīnīties, ka visapkārt atkritumu maisi... Berlīne izbraucu ar metro, parunāju ar vietējiem, jo šo to zinu vāciski.. Nīderlandē tik daudz velosipēdisu, ka gandrīz no kājām triec nost...nu, nezinu, pēc tam bija laba ceļojuma pēcgarša un sapratne par to, kur biju...
Diez gan skumji, ja cilvēks brauc ceļojumā, stāsta cik daudz piķā izsvieda dārgos apartamentos.. un tas viss lai nobildētu šmotkas un jā, aizietu vēl pie baltām sienām pabildētos, jo Latvijā gaisma nav... Muļķības... tagad ir vasara, tik daudz karsto dienu bija.. ej un bildējies uz nebēdu.. Un LV arī ir šikas viesnīcas, noīrē uz pāris h un taisi bildes...
Nezinu, varbūt esmu ar citādāku domāšanu, bet es labāk guļu ka tik ir kur gulēt un baudu ēdienus, pilsētu ceļojumos..
Elīnai viss dzīvē par naudu... viņai vispār šķiet nekādu interešu nav un pašizaugsme nenotiek..šķiet no malas tāda neizglītota, prasta un neintersanta. Ģimenē komandieris Nauris. Naurim nepatīk astē sasieti mati, tātad visu vasaru jācepinās izlaistos, Naurim savajadzējās lielākus pupus, laiks taisīt plastisko operāciju(varbūt bija pašai kompleksi, bet Naura spiediens noteikti bija). Elīnai viss tāds mākslīgs - krūtis, zobi, lūpas, matu savu vispār nav jau savos 22(?) gados, pieliktie.. un ar to tonnu kosmētikas tiešām atgādina nezinu kaut kādu krievu tirgus bābu tirgū, kas tirgo zemenes... sorry, tādas asociācijas..

Gaisma būtu arī ļoti svarīga ja viņi fotografētu ar profesionālo fotoaparātu, vai nu kādu no spoguļkameram mazbucetigas
Bet viņi jau fotografē ar telefonu to visu. 😁
Nespaprtu jēgu lupatai, ja patīk tu viņu pērc kaut vai virsū uz manekena.. 😁
Domāju tā fotografēšanas ir tāpēc jo dzīve neko citu neprot! Princesei vnk tā vaig. Es atšķirību neredzu lv siena vai citur. Staprcitu Rīgas centrā daudz skaistu marmora vietu kur fotografēties iet,
Kaut vai Jūrmala!Kuldiga.
12.06.2021 16:37 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Pilnībā piekrītu pēdējiem komentāriem! Manā uztverē ceļošana bagātina dvēseli, dodot iespēju iepazīt citu kultūru, redzēt jaunas vietas, iepazīt vietējos iedzīvotājus. Ceļojot apkārt, esmu gulējusi gan mašīnā, gan palikusi pa nakti lētos hosteļos, gan no rīta mazgājusi seju benzīntanka tualetē, jo nekurienes vidū benzīntanks bija vienīgā vieta, kur paķert rīta kafiju un uzkodas. Šos piedzīvojumus es atcerēšos kamēr vien dzīvošu, jo, tā vietā, lai visu ceļojuma laiku pavadītu pie pieczvaigžņu viesnīcas baseina sūcot kokteiļus, parunājos ar vietējiem iedzīvotājiem, iepazinu konkrēto valstu kultūru, nogaršoju tradicionālos ēdienus, apmeklēju kādu muzeju, bārā ar svešiem cilvēkiem kopā mācījos dejot līnijdejas utt.. Un štrunts par to, ka pēc tam atgriezos savā lētajā hosteļa numuriņā vai aizmigu mašīnā, jo tas, ko biju ieguvusi, bija kas vērtīgāks par dārgām viesnīcām un šikām bildītēm priekš Intstagrama.
Un piekrītu, ka, ja grib bildēties, Latvijā ir ļoooti daudz skaistu vietu. Kaut vai tā pati Kuldīga, sākot ar šaurajām, bruģētajām ieliņām un beidzot ar mājīgām viesnīciņām. Ja ir izdoma un ķēriens uz labu bilžu uzņemšanu, skaistas fotogrāfijas var uztaisīt kaut vai bildējoties stacijas tunelī. Bet, ja vienīgais ar ko var palielīties ir tas, ka poļu šmotkas fočētas stāvot pie baltas sienas Dubaijā, tad, nu, jā... Tas parāda to, kādas ir cilvēka dzīves prioritātes - nauda un izrādīšanās priekš IG sekotājiem.
12.06.2021 18:25 |
 
10 gadi
Reitings 4056
Reģ: 02.01.2011
poļu šmotkas fočētas stāvot pie baltas sienas Dubaijā

ja vien tas kaut nedaudz uzlabotu šmotku kvalitāti
12.06.2021 19:18 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Un piekrītu, ka, ja grib bildēties, Latvijā ir ļoooti daudz skaistu vietu. Kaut vai tā pati Kuldīga, sākot ar šaurajām, bruģētajām ieliņām un beidzot ar mājīgām viesnīciņām. Ja ir izdoma un ķēriens uz labu bilžu uzņemšanu, skaistas fotogrāfijas var uztaisīt kaut vai bildējoties stacijas tunelī. Bet, ja vienīgais ar ko var palielīties ir tas, ka poļu šmotkas fočētas stāvot pie baltas sienas Dubaijā, tad, nu, jā... Tas parāda to, kādas ir cilvēka dzīves prioritātes - nauda un izrādīšanās priekš IG sekotājiem.

+++
Tieši tā... Un tik daudz resursus patērē, laiku, naudu, nervus...bet vai tas rezultātts ir tā vērts? Nē.viņai gan tā nešķiet.katru reizi- bildes būs bombiskas. Un tad es skatos.... Kur? Kur tieši? Tur pat nevar saprast kur tas ir... Vienkārši plika pozēšana pie standarta foniem, sienām. Galvenais, lai izskatās pec iespējas dārgāk. Tas arī viss...
12.06.2021 22:56 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Un ne cik dārgi jau beigās neizskatās.
Par to labo gaismu tiešām muļķības, nav tur arī starpība vai ar telefonu vai fotokameru.
Kaut kāda sajūta, ka notiek tāda klaja d**šana :D Bāž visiem batonus ausīs, lai pamatotu to komandējumu.
Viņi vispār cenšas tās bildes nobildēt labi?? Izskatās vienkārši uz ātro kaut kas pa ceļam uz veikalu nobildēts
12.06.2021 23:15 |
 
Reitings 143
Reģ: 19.05.2021
core @ 12.06.2021 22:56

+++
Tieši tā... Un tik daudz resursus patērē, laiku, naudu, nervus...bet vai tas rezultātts ir tā vērts? Nē.viņai gan tā nešķiet.katru reizi- bildes būs bombiskas. Un tad es skatos.... Kur? Kur tieši? Tur pat nevar saprast kur tas ir... Vienkārši plika pozēšana pie standarta foniem, sienām. Galvenais, lai izskatās pec iespējas dārgāk. Tas arī viss...

Tas kad vēl tas drēbes tiek pārvilktas uz ielas, Elīna svīst utt, tad tiek atkal mestas somas, es tādu negribētu pirkt apģērbu. Bet varbūt jau viņa patur sev to visu. Hmm.
13.06.2021 00:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits