Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 77
Reģ: 30.06.2020
laba @ 10.05.2021 10:12
Jā, izliekas it kā viņi viņu nepazīst ?

Varbūt Kitija negrib rādīties, lai nav pamata viņu te apspriest.
10.05.2021 10:45 |
 
Patīk
Reitings 11834
Reģ: 27.01.2021
IevaLapina @ 10.05.2021 10:24
ne tik skumjai,lai nespētu pavadīt dienu bez Elīnas storijiem ? nabaga vīri un bērni, ja tādi vispār jums ir un nav pametuši
ja neesi vēl sapratusi, visām par tevi te ir reāli vienalga :D šis forums turpināsies un te turpinās rakstīt par Elīnu, par viņas storijiem, postiem utt, patīk tev tas vai nē :D tev diemžēl neko neizdevās panākt, tikai nolīdzināties zemāk par dažu labu forumnieci, tā ka jokes on you 🤭😮 nesmuki sanāca ieberzties
10.05.2021 10:59 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Knorr zupa Dubaijā! Bombiski.
10.05.2021 11:19 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Ok, mēs te apspriežam Elīnu un klačojamies, bet jāatzīst vien ir - viņa var atļauties tādus ceļojumus un viesnīcas, var atļauties zobus ielikt un visas citas fīčas, tātad kaut ko jau dara pareizi. Piķis nāk. Cik godīgi un pareizi - tas jau cits jautājums. Neesmu viņas veikalā iepirkusies, nezinu. Bet cilvēks pelna normāli, ja var tā atļauties šikot :D
Un nē, es neesmu Elīnas aizstāve un nenoreju foruma dalībnieces. Viss ok.
10.05.2021 11:26 |
 
Reitings 38
Reģ: 23.01.2021
TeaPot @ 10.05.2021 10:59
ja neesi vēl sapratusi, visām par tevi te ir reāli vienalga :D šis forums turpināsies un te turpinās rakstīt par Elīnu, par viņas storijiem, postiem utt, patīk tev tas vai nē :D tev diemžēl neko neizdevās panākt, tikai nolīdzināties zemāk par dažu labu forumnieci, tā ka jokes on you ?? nesmuki sanāca ieberzties
Ja tu būtu izlasījusi tekstu,tad atrastu arī to,kur teicu,ka man nav nepieciešama kāda atbilde šeit,jo tāpat šo vietu pulcē līdzīgi domājošie, jebšu apsēstie :D
protams,ja mamma nav iemācījusi tev lasīt un nav pat mīlējusi, tad jau nav brīnums, ka ar putām mutē ir jāskrien pierādīt, ka visu dari pareizi un apsēstība ar Elīnu ir tava normāla ikdiena!! vienkārši nevajag par to dusmoties un sprēgāt :D ja tu pati nepamanīji tās 1000 lapas ir arī tavs nopelns, ne jau manējais :D protams ka par mani ir vienalga vai tad kāds teica ka ir jābūt pretēji? :D man vienkārši bija sakrājies šoks par to kā var būt tik nelaimīgi un nemīlēti cilvēki kuru visa dzīve sastāv no Elīnas :D es to nespēju saprast
cik ļoti sevi ir jāienīst lai domātu tikai par citu sievieti vairāk nekā par sevi
kā??????
vai tiešām nav darbs uz ko iet ? vai tiešām nav bērnu,ģimenes,hobiju? kaut kas ,kas liek kādu dienu neatvērt elīnas bildes un tās nepiezūmot? :DDD
vai tiešām ir tik traki ka viņa rādās visur?
ja tev kādreiz būs meita...tu arī pieļausi ka viņa ir apsēsta ar citām meitenēm nevis dzīvo normālu dzīvi? mācīsi kā ir apdirst katra pežu? Jā,pežu jo arī to jūs zūmojāt un apspriedāt:D jūs tak saprotat,ka faceb par šo forumu ir izveidota grupa,kurā jau dažas dalībnieces ir atklātas? :D tieši tas arī ir tik nožēlojami zinot dažas meitenes īsto seju..tādēļ arī sakrājās un gribējās iepļaukāt ,ka varbūt pietiks būt apsēstām
10.05.2021 11:27 |
 
Patīk
Reitings 11834
Reģ: 27.01.2021
IevaLapina @ 10.05.2021 11:27
Ja tu būtu izlasījusi tekstu,tad atrastu arī to,kur teicu,ka man nav nepieciešama kāda atbilde šeit,jo tāpat šo vietu pulcē līdzīgi domājošie, jebšu apsēstie :D
protams,ja mamma nav iemācījusi tev lasīt un nav pat mīlējusi, tad jau nav brīnums, ka ar putām mutē ir jāskrien pierādīt, ka visu dari pareizi un apsēstība ar Elīnu ir tava normāla ikdiena!! vienkārši nevajag par to dusmoties un sprēgāt :D ja tu pati nepamanīji tās 1000 lapas ir arī tavs nopelns, ne jau manējais :D protams ka par mani ir vienalga vai tad kāds teica ka ir jābūt pretēji? :D man vienkārši bija sakrājies šoks par to kā var būt tik nelaimīgi un nemīlēti cilvēki kuru visa dzīve sastāv no Elīnas :D es to nespēju saprast
cik ļoti sevi ir jāienīst lai domātu tikai par citu sievieti vairāk nekā par sevi
kā??????
vai tiešām nav darbs uz ko iet ? vai tiešām nav bērnu,ģimenes,hobiju? kaut kas ,kas liek kādu dienu neatvērt elīnas bildes un tās nepiezūmot? :DDD
vai tiešām ir tik traki ka viņa rādās visur?
ja tev kādreiz būs meita...tu arī pieļausi ka viņa ir apsēsta ar citām meitenēm nevis dzīvo normālu dzīvi? mācīsi kā ir apdirst katra pežu? Jā,pežu jo arī to jūs zūmojāt un apspriedāt:D jūs tak saprotat,ka faceb par šo forumu ir izveidota grupa,kurā jau dažas dalībnieces ir atklātas? :D tieši tas arī ir tik nožēlojami zinot dažas meitenes īsto seju..tādēļ arī sakrājās un gribējās iepļaukāt ,ka varbūt pietiks būt apsēstām
😂😂😂 tev nav viss ok
10.05.2021 11:28 |
 
Reitings 38
Reģ: 23.01.2021
TeaPot @ 10.05.2021 11:28
??? tev nav viss ok
varbūt 😰 nesaprotu kapēc neskatos Elīnas storijus caurām dienām. Iemācīsi? Nezinu kam vēl prasīt!!!!
10.05.2021 11:57 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4979
Reģ: 03.11.2012
Es varu pateikt personīgi par sevi - ikdienā neskatos Elīnas story, bet kad uznāk vēlme , tad tas ir kā likums, ka viņa savos story rāda, dara, stāsta kaut ko komiski dumju 😁Tāda “likumsakarība” 😅😅😅
+ Tās reizes, kad te - forumā runā, ei Elīna ielikusi tādu un tādu story, atkal dara dumjas lietas un runā kaut ko beztēmā. Un principā, tā arī savelkas tā kopējā bilde par viņu.
Tagad, piemēram, arī paskatījos to story par ātro zupu, bez komentāriem... pirmkārt, es tādas zupas nedzeru, neuzskatu, ka tas ir veselīgi , jo var izdomāt citas alternatīvas, lai tādas zupas nelietotu uzturā, pat ja gribas “taupīt” naudu.
Sorry - not sorry, bet es tādu info neizliktu IG, it īpaši ja vēl būtu ceļojumā. Viens ir tas, ka tu darbā esi traki, jo traki aizņemts un taisi tādu zupu, ok to es vēl saprastu, bet man tas neliekas normāli to tā afišēt un reizē tēlot baigo biznesa lēdiju, no viņas izstaro vienkārši prastums un totālākie lauki.
10.05.2021 12:11 |
 
Reitings 55
Reģ: 13.02.2021
Piedod, IevaLapina, bet tu pašlaik pati izklausies pēc histēriķes :D
Es neaizstāvu forumnieces un šajā diskusijā labi, ja 1-2 reizes esmu kaut ko iekomentējusi, bet tu te esi atnākusi teikt, lai meitenes beidz klačoties un dabū savu dzīvi. Pati tērē savu laiku, lai nāktu te un strīdētos, pierādītu, ka kādai nav dzīves, bet tev esot. Atslābsti. Šis diskusija pastāv vairākus gadus un jau sen tiek apspriesta Elīna. Tavs komentārs nemainīs to, kas notiek forumā
10.05.2021 12:12 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Elīna pat 1x nav pieminējusi Kitiju ceļojumā.
10.05.2021 12:21 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Redrose @ 10.05.2021 12:21
Elīna pat 1x nav pieminējusi Kitiju ceļojumā.

Pieminēja kā personu X. Es nesaprotu, kapēc viņa viņu "slēpj"? Ja lielai daļai tāpat skaidrs,ka Kitija ir ar viņiem, viņa tak savā profilā arī liek bildes.
10.05.2021 12:22 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
blacke @ 10.05.2021 12:22

Pieminēja kā personu X. Es nesaprotu, kapēc viņa viņu "slēpj"? Ja lielai daļai tāpat skaidrs,ka Kitija ir ar viņiem, viņa tak savā profilā arī liek bildes.

Es tajā reizē domāju, ka tas X ir kāds ceturtais cilvēks, jo tak zināms, ka Kitija ir līdzi, bet nu vot šis gan ir stulbi..
10.05.2021 12:43 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Tad jau labāk tajā reize vispār būtu klusējusi.
10.05.2021 12:45 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
vivii @ 10.05.2021 12:11
Es varu pateikt personīgi par sevi - ikdienā neskatos Elīnas story, bet kad uznāk vēlme , tad tas ir kā likums, ka viņa savos story rāda, dara, stāsta kaut ko komiski dumju ?Tāda “likumsakarība” ???
+ Tās reizes, kad te - forumā runā, ei Elīna ielikusi tādu un tādu story, atkal dara dumjas lietas un runā kaut ko beztēmā. Un principā, tā arī savelkas tā kopējā bilde par viņu.
Tagad, piemēram, arī paskatījos to story par ātro zupu, bez komentāriem... pirmkārt, es tādas zupas nedzeru, neuzskatu, ka tas ir veselīgi , jo var izdomāt citas alternatīvas, lai tādas zupas nelietotu uzturā, pat ja gribas “taupīt” naudu.
Sorry - not sorry, bet es tādu info neizliktu IG, it īpaši ja vēl būtu ceļojumā. Viens ir tas, ka tu darbā esi traki, jo traki aizņemts un taisi tādu zupu, ok to es vēl saprastu, bet man tas neliekas normāli to tā afišēt un reizē tēlot baigo biznesa lēdiju, no viņas izstaro vienkārši prastums un totālākie lauki.
💯 pilnīgi visam piekrītu
10.05.2021 14:58 |
 
Patīk
Reitings 11834
Reģ: 27.01.2021
vivii @ 10.05.2021 12:11
Es varu pateikt personīgi par sevi - ikdienā neskatos Elīnas story, bet kad uznāk vēlme , tad tas ir kā likums, ka viņa savos story rāda, dara, stāsta kaut ko komiski dumju ?Tāda “likumsakarība” ???
+ Tās reizes, kad te - forumā runā, ei Elīna ielikusi tādu un tādu story, atkal dara dumjas lietas un runā kaut ko beztēmā. Un principā, tā arī savelkas tā kopējā bilde par viņu.
Tagad, piemēram, arī paskatījos to story par ātro zupu, bez komentāriem... pirmkārt, es tādas zupas nedzeru, neuzskatu, ka tas ir veselīgi , jo var izdomāt citas alternatīvas, lai tādas zupas nelietotu uzturā, pat ja gribas “taupīt” naudu.
Sorry - not sorry, bet es tādu info neizliktu IG, it īpaši ja vēl būtu ceļojumā. Viens ir tas, ka tu darbā esi traki, jo traki aizņemts un taisi tādu zupu, ok to es vēl saprastu, bet man tas neliekas normāli to tā afišēt un reizē tēlot baigo biznesa lēdiju, no viņas izstaro vienkārši prastums un totālākie lauki.
ļoti pareizi pateikts 👍 te vienkārši dažas ne pārāk apdāvinātas būtnes ar pārāk daudz brīvā laika nesaprot, ka neviena te nav reāli apsēsta ar Elīnu. Es, piemēram, viņai pati nesekoju, ielūru kādu storiju ik pa laikam, bet arī vienmēr tur ir kkāds feils, muļķība vai briesmīga gaume, vismaz ir par ko uzjautrināties mazliet, mazs guilty pleasure ;D nu var redzēt, ka cilvēks, sabiedrībā atpazīstams, nedomā divreiz, ko dara, kā izskatās soctīklos, dara stulbības un loģiski, ka par to runās. Ne jau tik par Elīnu ekskluzīvi runā, tak ir dafiga forumu, kur noliek visas influenceres pēc kārtas - tajos labāk Lapiņas jaunkundzei nelīst, kāda aneirisma vēl plīsīs aiz šoka.
Jā, te ir dafiga lapas sarakstītas par viņu, bet ne jau te 1, 2 cilvēki raksta, te gan jau simtiem cilvēku cauri izgājuši 🤷‍♀️🤦‍♀️ bet nu basic loģika ne visiem ir saprotama, labāk ienākt, iemest savas 5 kapeikas par to, ka mēs te visas vientuļas resnes un tad pašai sajusties par sevi labāk :D žēl, ka nav cita veida, kā pacelt sev pašvērtējumu
10.05.2021 15:07 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Biju apsolījusi sev nekad šeit neko nerakstīt,jo neinteresē viss par un ap Tauriņu, bet pat mani nedaudz izsita no humora devas intīmo vietu pievilkšana attēlos , likās,ka tā dara vidusskolā :D
Viss pārējais ir diezgan smieklīgs, jo iepriekš par tādu Elīnu neko nezināju un arī šobrīd nesekoju viņai,jo patīk sekot tiem, kuri mani uzrunā :) Lapiņai laikam bija sakrājies
Nu nāksies sagremot, ka cilvēki fano par Elīnu gadiem,tā jau katra paša izvēle ar ko ikdienā nodarboties nu gribas citiem skatīties viņas storijus visu laiku gadiem,lai tak skatās
10.05.2021 15:27 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4979
Reģ: 03.11.2012
Kaut kādā ziņā, Elīnas izdarības man atsit tīņu gājienus, kad vecāki piekodinājuši nenotriek visu naudu :D
Nezinu kāpēc 😅😅
Tas man atgādina pāris manus kl.biedrus, turīgi vecāku bērnus, kuriem vecāki bija piegriezuši skābekli un deva kabatas naudu tikai pusdienām. Par cik visiem tajā vecumā gribējās tusēt, tad viņi neēda pusdienas par savu naudu, bet gāja “paēst” mazo bērnu neapēstās porcijas un striļija no citiem cigaretes :D
Par ko bija baigi lepni un lielījās kā ekonomē naudu.
Bet nu... piektdienu vakaros varēja notusēties 😁😁😁
10.05.2021 15:30 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.04.2020
Ok, štrunts ar to, cik te kāda tizla, stulba, neko sasniegusi, daudz sasniegusi un tā tālāk. 😃 BET -
Es vienīgā pamanīju, ka jaunās kolekcijas, bombisko skatu bildes, visu laiku ir fotogrāfētas dzīvoklī? 😀 Kur pie velna palika Dubajas skaitie skati? 🙄😃
10.05.2021 17:49 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Meitttene @ 10.05.2021 17:49
Ok, štrunts ar to, cik te kāda tizla, stulba, neko sasniegusi, daudz sasniegusi un tā tālāk. ? BET -
Es vienīgā pamanīju, ka jaunās kolekcijas, bombisko skatu bildes, visu laiku ir fotogrāfētas dzīvoklī? ? Kur pie velna palika Dubajas skaitie skati? ??

Es to pašu nodomaju, viss vinas augstais limenis ar 30kg drebem? Ir paris sliktas legingu un body bildes ar gultu vai skapi fona? Kaut ka loti aizdomigs tas viss celojums varbut vini tur kaut ko citu dara?
10.05.2021 18:31 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Tak galvenais samaksat lielu piķi par apartamentiem. Fočēt drēbes telpās..un uzēst knorr zupiņu :D
10.05.2021 18:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits