Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1978
Reģ: 10.09.2021
Nu nezinu, Nauri vilkt līdzi uz iepirkšanās centru? Ja es gribētu pašopingot, es łautu vīram darīt ko vēlas, nevis neapmierināts vilkties līdzi man 😀 neredzu problēmu. Bet nu ja visi vakari tiek pavadīti atseviški, tas jau cits stāsts.
07.05.2023 10:15 |
 
Reitings 899
Reģ: 23.02.2023
Man visvairāk žēl, ka Elīna šito ceļojumu prafukala. Nu reāli, bez bērna, barot beigusi, ir kompānija… tā teikt nu nav NEVIENA iemesla neatslābt, perfekta iespēja satuvināties atkal ar vīru, galu galā kas var būt labāks par atvaļinājuma/ceļojumu seksu kad nav nekādu pienākumu (bērnu, atslaukšanas utt) nē, Viņa labāk pa +30 grādiem staigā savā bombīgajā ādas jakā un meklē donatus.
07.05.2023 10:14 |
 
10 gadi
Reitings 1532
Reģ: 29.01.2009
Gaisa jaucēja @ 07.05.2023 09:17
kaut kā taču ir jāpaziņo, ka viņai arī bija "labs" vakars ?

Vispār skumji, ka viņai nekā cita dzīvē nav ko darīt kā tikai lupatas un kosmētika. Ja tu ar vīru un draugiem aizbrauc uz krutāko pasaules pilsētu, kur dzīve rit paātrinājumā, kur viss notiek uz visiem 100, un tev vienai jāsēž mājās, vai jāklīst vienai pašai pa kosmētikas veikalu, tad kas tā par dzīvi..
07.05.2023 10:06 |
 
Reitings 899
Reģ: 23.02.2023
Gaisa jaucēja @ 07.05.2023 09:20
un mēs neviens nezinām, cik daudz viņam vēl to dzīvokļu ? varbūt viņš sev sataisīs tos dzīvokļus un pasūtīs Didrihsoni ar visu tauriņu ratā? ? čalis veido sev iztiku ? vai vienkārši, lai būtu kur aizmukt no viņas

Tieši tā un nekur nav teikts, ka tie dzīvokļi uz viņa vārda vsp. Mož uz mammas vārda sarakstīti. Man tā vienai radiniecei, vīrs krutais biznesmenis, visādi īpašumi, beigās vienā dienā uziet, ka uz vīra vārda praktiski nekā nav, viss uz māsas, brāļa utt saformēts. Varu derēt, ka vissssmazzz pāris tādi dzīvokļi arī Ņurim saformēti uz citiem vārdiem, ja jau tā zosss nepamana, ka tādas summas iztrūkst
07.05.2023 09:55 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
EsPati @ 07.05.2023 09:07
Skatos silueta storijus un postus. Un godīgi - mani vairāk uzrunā viņu vienkāršie ieraksti un bildes ar tām drēbēm. Tik viegli uztverami un saprotami. Bez kaut kāda haosa uz katras bildes ar sazin cik linkiem un tekstiem. Un man tiešām pie vienas vietas, kur drēbes ir fotografētas. Vai Spānijā uz balkona vai LV kādā foto studijā. Un kāda cenu atšķirība tām drēbēm ? Salīdzinu šoa divus veikalus, jo tiem abiem ir salīdzinoši līdzīgs sortiments.

Piekrītu. Jo uzsvars ir uz apģērba vnk koptām sievietēm mugurā. Nevis uzsvars uz Elīnu ar visiem 10000x pārspīlētajiem afigennajiem komentāriem. Un jautājums tad beigās- atrādi apģērbu vai sevi?
07.05.2023 09:40 |
 
Reitings 304
Reģ: 11.12.2014
Ili @ 07.05.2023 09:02
No otras puses, ļoti labi,ka DŽ nav vazāts līdzi. Ko bērns no tā vsp iegūtu.
Iespējams, ka Elīnas un Naura starpā šobrīd ir saspīlējums dēļ Naura paralēlās dzīves. Kā jums pašām šķiet, tas ir ok, ja vīrs pērk un remontē dzīvokļus bez sievas ziņas?! Iedomājieties, cik daudz kustību jāizveic. Iet no mājas ārā, buča un... ko viņš saka tajā brīdī, kurp dosies, ko darīs? Melis. Man žēl Elīnas. Tā izčakarēt sevi, savu veselību, dzīvi dēļ tāda pretīga šakālēna.
un mēs neviens nezinām, cik daudz viņam vēl to dzīvokļu 🤣 varbūt viņš sev sataisīs tos dzīvokļus un pasūtīs Didrihsoni ar visu tauriņu ratā? 😂 čalis veido sev iztiku 😂 vai vienkārši, lai būtu kur aizmukt no viņas
07.05.2023 09:20 |
 
Reitings 304
Reģ: 11.12.2014
Devindesmitseptini @ 07.05.2023 09:06
Ņurim pohmels, sieva uzbāžas ar saviem špakteļiem 5 no rīta ?
kaut kā taču ir jāpaziņo, ka viņai arī bija "labs" vakars 😂
07.05.2023 09:17 |
 
Reitings 507
Reģ: 18.03.2023
EsPati @ 07.05.2023 09:10

Nu, un vai tas ir normāli??Prātiņ, nāc mājās. ? Tak ļauj cilvēkam atpūsties, stulbā zoss. Uzbāžas ar savu figņu. Nauris labi turās. Gan jau, ja tā pamuļķe nefilmētu, tur pretī kāds trīsstāvīga vārds lidotu.

Izskatās pēc smaga uzmanības deficīta.
07.05.2023 09:14 |
 
Reitings 3773
Reģ: 06.08.2014
Devindesmitseptini @ 07.05.2023 09:06
Ņurim pohmels, sieva uzbāžas ar saviem špakteļiem 5 no rīta ?

Nu, un vai tas ir normāli??Prātiņ, nāc mājās. 🫣 Tak ļauj cilvēkam atpūsties, stulbā zoss. Uzbāžas ar savu figņu. Nauris labi turās. Gan jau, ja tā pamuļķe nefilmētu, tur pretī kāds trīsstāvīga vārds lidotu.
07.05.2023 09:10 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Divas versijas.. vai nu prātā tiešām neaiziet un arī par draugiem domā, ka gan jau visiem patīk, tikai skauž 🤣 vai arī IG ir tiiik svarīgs, ka vienalga par visu pārējo.
JO... kā var no apkārtējiem nejust nepatiku, kā? Es nelīstu ar savu kameru visiem pa vidu. Kā var nejusties kaut nedaudz neērti un ieturēt kaut nedaudz sevi. Kaut vai par to pašu ēdiena bakstīšanu 🤷‍♀️
07.05.2023 09:10 |
 
Reitings 3773
Reģ: 06.08.2014
Skatos silueta storijus un postus. Un godīgi - mani vairāk uzrunā viņu vienkāršie ieraksti un bildes ar tām drēbēm. Tik viegli uztverami un saprotami. Bez kaut kāda haosa uz katras bildes ar sazin cik linkiem un tekstiem. Un man tiešām pie vienas vietas, kur drēbes ir fotografētas. Vai Spānijā uz balkona vai LV kādā foto studijā. Un kāda cenu atšķirība tām drēbēm 🫣 Salīdzinu šoa divus veikalus, jo tiem abiem ir salīdzinoši līdzīgs sortiments.
07.05.2023 09:07 |
 
Reitings 507
Reģ: 18.03.2023
Ņurim pohmels, sieva uzbāžas ar saviem špakteļiem 5 no rīta 🤣
07.05.2023 09:06 |
 
Reitings 28
Reģ: 23.04.2023
No otras puses, ļoti labi,ka DŽ nav vazāts līdzi. Ko bērns no tā vsp iegūtu.
Iespējams, ka Elīnas un Naura starpā šobrīd ir saspīlējums dēļ Naura paralēlās dzīves. Kā jums pašām šķiet, tas ir ok, ja vīrs pērk un remontē dzīvokļus bez sievas ziņas?! Iedomājieties, cik daudz kustību jāizveic. Iet no mājas ārā, buča un... ko viņš saka tajā brīdī, kurp dosies, ko darīs? Melis. Man žēl Elīnas. Tā izčakarēt sevi, savu veselību, dzīvi dēļ tāda pretīga šakālēna.
07.05.2023 09:02 |
 
10 gadi
Reitings 7422
Reģ: 29.09.2009
Tās viņu šī brīža savstarpējās attiecības man šķiet nevis skumjas, bet nožēlojamas. Paši sevi ir šajā situācijā nolikuši. Ja gribētu tad darītu visu, lai būtu pilnvērtīga laulība. Tas nozīmē nedzīvot IG, bet gan viens otram. Un vēl plānot biznesu nevis močīt. Tur ir liela atšķirība. Skumji ir tas, ka mazulis nevienam no vecākiem nav reāli vajadzīgs. Nē, es te nerunāju par bebošanos 24/7,bet gan par sirsnīgām attiecībām ar savu dēlu. Tas, ka Nauris tur ik pa brīdim ir kopā ar viņu ir tikai tāpēc, ka kādam no vecākiem tas jādara. Ķēkša pēc.
07.05.2023 08:55 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Cik rēcīga diez dzīvē ir situācija, ka visi taisās uz jahtu atpūsties, bet šī vēl pa vidu ar savām humpalām 🤣 kāds viņai nepateica, cik briesmīgi smieklīgi izskatījās, kad viņa uz tās šūpojošās jahtas centās ko nofočēt un uzfilmēt? 🤣 krīt no kājām nost, bet kas jādara, jādara 🤣 viens ir, kad patiesi sajūsmā esi par visu un esi klātesoša, bet ne jau viņa. Viņa ir savā pasaulitē, ap savu ķermeni, drēbēm utt., pārējais vaaau no viņas ir tikai, lai parādītu- redziet, te es esmu. Te viss maksā tik un šitik 🤣
Reāli dzīvē uztaisa sevi par tādu svarīgu, populāru cilvēku... bet... skatoties draugu bildes un storijus, tur vairāk izskatās, ka tik neparādītos nekur kopā ar šo "slavenību "🤣 neizskatās, ka kāds baigi tiektos atrādīties kopā ar šo biznesa lēdiju.
Vairāk liekas, ka viņa tur liekais ritenis, kas skrien ar savu kameru visiem pa vidu un mākslīgi smejas, cenšoties uzturēt kaut kādu normālu komunikāciju. Ķipa esam draugi kopā ceļojumā 😁😁😁
07.05.2023 08:52 |
 
Reitings 1424
Reģ: 11.10.2022
Ietekmele, tev tik labs tas video salīdzinājums! 👍👍🏅 konča!
Fakti ir acīm redzami:
1. Ne Elīna grib būt tajā kompānijā, ne viņu grib tajā kompānijā. So no vienas puses, labāk lai tup mājās, un pārējie no sirds bauda dzīvi!
2. Saturs viņai šoreiz tik švaks, jo Annemarija nav līdzi. Nav kāds, kas filmē katru viņas soli un vēl izdomā, ko izfilmēt, lai saistoši. Šoreiz visādi savārstījumi no fotogrāfes, Ņura un Elčas pašas skatu punkta, un tur kopā nekas labs nesaliekās!
3. Cik normālam jābūt, lai +35 grādos dzīvotos ar to špakteļa kārtu? 🤯
4. Un Ņurs liekās, tik balts un pūkains, jo pēc visu dienestu uzlidojuma un ratu skandāla, ir mazliet pieklusis soctīklos. Bet nekad neaizmirsīsim viņa:" Es esmu Nauris Didrihsons" izgājienus, labi?
Un pašam saldajam, cimds ar rociņu izskatās stipri pašvaki savstarpējās attiecībās, bet, tik viegli ar nebūs, jo pa pieciem gadiem tā samuhļīts un sashēmots viss kaut kas, ka būs traki nesmuki, ja nāks gaismā patiesība. Un vēl Džeisons, bet kas tas tāds vispār? Kā jau foruma orākuls bija lēmis, to piemeklējis Radas liktenis..
07.05.2023 07:34 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Pompom @ 07.05.2023 01:10
Elīna:”Tu domāji, ka es tevi neapsveikšu?” Nauris:”Protams!”, bombīgās attiecības ?

Viņš taču neatbildēja tā 🤣 Viņš teica "koferis?"
07.05.2023 06:44 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Reāla dzīve visticamāk starp Nauri un Elīnu ir manāms milzīgi liels aukstums.
Bet vispār ļoti skumji, ka sieva nevar pavadīt, laiku kopā ar savu vīru, viņai visticamāk vairāk interesē savas humpalas un instagrams, kur viņa pataisa sevi par apsmieklu visas Latvijas priekšā.
07.05.2023 01:12 |
 
Reitings 137
Reģ: 15.03.2023
Elīna:”Tu domāji, ka es tevi neapsveikšu?” Nauris:”Protams!”, bombīgās attiecības 😅
07.05.2023 01:10 |
 
Reitings 137
Reģ: 15.03.2023
Neviens jau nezina kā tur patiesībā ir. Nekad jau neko neteiks, lai nepazaudētu “ideālās ģimenes” statusu. Kaut kā aizdomīgi pēdējā laikā viņa arī ar tām dāvanām Naurim pielien un visu, liekas, ka no biksēm lien ārā, lai pievērstu sev uzmanību un kaut kādas emocijas no viņa ārā dabūtu. Varbūt tiešām tur viss diega galā karājas. Bet nu es domāju, ka viņa viņam konkrēti skrien pakaļ, jo labi zin, ka bez Naura paliks ar pliku dibenu tā teikt. Tāpēc jau arī neko nesaka. Bērnus gribēja-uztaisīja. Apavi tādi un tādi patīk-būs, utt. Bet nu var saprast Nauri. Droši vien zāģēšana rit pilnā sparā, ne tikai kamerās, bet arī ārpus tām. Cik tad ilgi to var izturēt. Jau tā noguruši tēlot to cirku (it īpaši Nauris), ka pēdējā laikā no viņa mīmikām un pārgrieztajām acīm viss nolasāms. Draugu viņai nav, Naurim ir. Ganjau arī tā viņai ir problēma, tāpēc mūždien neapmierināta un pukst, jo iztaisās par pasaules nabu. Tā teikt- pati pazaudējusi sevi gan savā taurenī, gan attiecībās. Pati vairs nezin kas viņa ir, ko viņa grib, kāds viņai dzīves mērķis. Neko tālāk par močīšanu nezin, jo vienkārši ir lost tajā visā. Skumji, bet nu ne citi tur ko var darīt. Un tas bērns tam visam cirkam pa vidu, ka sencīši īsti viens otru nemīl, darbs svarīgāks par visu utt.
07.05.2023 01:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits