Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 4733
Reģ: 27.08.2023
magdalena333 @ 27.11.2023 11:15
Protams, šie jau var tur ziedot to ēdienu, bet neviens jau šiem noteikti nepateica, ka bērni tur tiek izmantoti ubagošanai, un tieši, lai ubagoju naudu no tūristiem, ko pēc tam viņi atdod pieaugušajam vai tie ir vecaki, vai tāds kā uzraugs viņiem. Tās rokas pie mutes viņi visi liek, lai iežēlinātu, ka it kā ir badā, lai Tu iedod naudu, ēdiens bieži vien viņiem neiteresē, jo kā jau teicu tur spiediens nāk no pieaugušajiem par naudu.

Jā, pietiek noskatīties "Slumdog Millionare", ko tikai tur nedara ar tiem bērniem, lai no tūristiem naudu izspiestu. Kaut filma par Indiju, bet ideja tā pati.
Un čipsi, lai kādu pabarotu? 🙈 tā ir sāļa uzkoda no kuras gribas dzert un ēst vēl vairāk...
27.11.2023 13:07 |
 
Reitings 1178
Reģ: 25.01.2023
Manistenav @ 27.11.2023 11:26
Omgg , kas tas par sviestu , jā ok ziedot ir labi . Bet tur tie bērni varās uz tūristiem , kad biju Ēģiptē pat gidi teica lai tiem bērniem neskatās acis ka viņi speciāli iežēlina ar saviem skatieniem un darbībām , un ja kip gribam viņus atbalstīt tad varam pirkt tas gatavas rotas ko viņi taisa un tirgo tuksnesi . Logiski ka viņus veda gidi uz tādam vietām kur ir vietējie cilvēki jeb beduīni . Nu cik tupam ir jābūt .
Elīn , Nauri ja jūs šo lasiet jūs jau esat appis*i kā mazi eži ??? bet kā vienmēr jūs neko nezinājāt ???
man nervu sistēma nav tik stingra,skatoties uz bērniem, vienalga kurā valstī tas būtu.Ja man tādi bērni apkārt būtu,es nevaretu mierīgi aizmigt,arī izpirktu pusveikalu😁pat ,ja man teiktu,ka esmu apčakarēta🤭
27.11.2023 12:48 |
 
Reitings 413
Reģ: 05.09.2023
Ārchijs @ 27.11.2023 12:08

Un ja pateiktu, ka ziedoja, bet neparādītu, tad visas te kliegtu, ka Didrihsoni atkal melo. Vājprāts, lai ko darītu nekad nebūs labi.
kā Tev nepielec, ka tā atrdādīšanās ir statistikas kačāšana IG. Patiesībā ļoti skumji, ka viss tiek darīts priekš IG. Un vispār, atkal šitas viss ož pēc sadarbības, zinot kāda kapeikp****a viņa ir, pāremot ikreiz Naurim viņa pirkumus.
27.11.2023 12:44 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Ziedot ir laba lieta, bet ir jaziedo ar galvu, lai tas ziedojums aiziet tiem, kam to tiešām vajag. Ēģiptē bērnu tiek izmantoti, lai apkrāptu tūristus. Tas ir muļķīgi iedomāties, ka tā pārtika paliks kādā ģimenē, tas viss tiks pārpārdots. Viņus reāli apčakarēja, bet nu, jo naudiņa vieglāk nāk, jo vieglāk aiziet.
Un, jā, šis gājiens no viņiem man liekas teātris, atrada kā paspīdēt tur, kur viss ir daudz lētāk. Bet ne man par to spriest, tas, lai uz pašu sirdsapziņu cik no sirds to darīja, cik priekš IG… un nākamajā storijā buķika reklāma ar lielo atlaidi😀
27.11.2023 12:39 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
Nav jēgas ziedot Arābu,Musulmaņu valstīm.
Man arī likās traki,tad padzīvojot pāris dienas,sapratām kas notiek uz tām ielām,tie bērniņi ar žēlīgajām acīm, sita mazus kucēnus ,izmantoja kucēnus,kaķēnus savā verdzībā,pakļāva agresijai ,tiko noņemti no mātes krūts,tad vakarā pēc bāru slēgšanām un klubu,tos dzīvniekus izmeta miskastēs vai atstāja mētājamies badā un izslāpušus pamestus agonijā.
Tad es sapratu tie nav vairs bērni,tie ir ciesirdīgi mežoņi,kuri nav audzināti,viņi nezin kas ir mīlestība,viņi labi paēduši ir,i pa tām misenēm un pa restprānu paliekām un palīdzības centri ir,viņi paši izvēlas ubagot ..
Ir speciālas organizācijas kam ziedot.
Didrihsoni paši sačakarējās,rēcīgi.
27.11.2023 12:32 |
 
Reitings 1682
Reģ: 16.02.2021
pepija @ 27.11.2023 12:07
Man liekas,ka Elina nemaz nesvist,jo vina ir tik tieva,tad kad lekaja,vispar neizskatijas,ka kada sveidru lase butu notecejusi.

Nedomāju ka viņa tur lēkāja ilgāk pa 5 min, tas viss tik ig teātrim. Ja nē mazgāja matus pēc tuksnesi, tad tāda palekasana vispār viņai neskaitās.
27.11.2023 12:10 |
 
Reitings 20
Reģ: 29.03.2023
magdalena333 @ 27.11.2023 11:38
Un galvenais, ka jāiepozē. Laikam gaida, ka kāda dzeltenā prese uzrakstīs kādu rakstiņu, ja reiz neuzrakstīja pa lielo biznesa pasākumu angārā, tad vismaz par to kā lielie biznesmeņi ar vairākiem dzīvokļiem Dubaijā nopērk paiku pa 100-200€ nabaga ēģiptiešiem. 7 groziņi, tas labi, ja divām ģimenēm, zinot cik tur bērni ģimenē. Sorry, bet man tas izskatās riktīgs teātris.

Un ja pateiktu, ka ziedoja, bet neparādītu, tad visas te kliegtu, ka Didrihsoni atkal melo. Vājprāts, lai ko darītu nekad nebūs labi.
27.11.2023 12:08 |
 
Reitings 1774
Reģ: 11.10.2022
Man liekas,ka Elina nemaz nesvist,jo vina ir tik tieva,tad kad lekaja,vispar neizskatijas,ka kada sveidru lase butu notecejusi.
27.11.2023 12:07 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Un galvenais, ka jāiepozē. Laikam gaida, ka kāda dzeltenā prese uzrakstīs kādu rakstiņu, ja reiz neuzrakstīja pa lielo biznesa pasākumu angārā, tad vismaz par to kā lielie biznesmeņi ar vairākiem dzīvokļiem Dubaijā nopērk paiku pa 100-200€ nabaga ēģiptiešiem. 7 groziņi, tas labi, ja divām ģimenēm, zinot cik tur bērni ģimenē. Sorry, bet man tas izskatās riktīgs teātris.
27.11.2023 11:38 |
 
Reitings 413
Reģ: 05.09.2023
Manistenav @ 27.11.2023 11:26
Omgg , kas tas par sviestu , jā ok ziedot ir labi . Bet tur tie bērni varās uz tūristiem , kad biju Ēģiptē pat gidi teica lai tiem bērniem neskatās acis ka viņi speciāli iežēlina ar saviem skatieniem un darbībām , un ja kip gribam viņus atbalstīt tad varam pirkt tas gatavas rotas ko viņi taisa un tirgo tuksnesi . Logiski ka viņus veda gidi uz tādam vietām kur ir vietējie cilvēki jeb beduīni . Nu cik tupam ir jābūt .
Elīn , Nauri ja jūs šo lasiet jūs jau esat appis*i kā mazi eži ??? bet kā vienmēr jūs neko nezinājāt ???
pilni rati ar čipšiem pa kreisi 😀
27.11.2023 11:29 |
 
10 gadi
Reitings 11
Reģ: 05.02.2012
Omgg , kas tas par sviestu , jā ok ziedot ir labi . Bet tur tie bērni varās uz tūristiem , kad biju Ēģiptē pat gidi teica lai tiem bērniem neskatās acis ka viņi speciāli iežēlina ar saviem skatieniem un darbībām , un ja kip gribam viņus atbalstīt tad varam pirkt tas gatavas rotas ko viņi taisa un tirgo tuksnesi . Logiski ka viņus veda gidi uz tādam vietām kur ir vietējie cilvēki jeb beduīni . Nu cik tupam ir jābūt .
Elīn , Nauri ja jūs šo lasiet jūs jau esat appis*i kā mazi eži 😅😅😅 bet kā vienmēr jūs neko nezinājāt 🥲🥲🥲
27.11.2023 11:26 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Un piekrītu, tā ņirgāšanās par ēdienu neiet kopā ar to, ka viņus satrauc, ka kaut kur aiz stūra ir nepaēduši bērni. Caurām dienām rāda pilnus traukus, no kā paknakstinās un viss ēdiens aiziet miskastē.
Un šis ir vēl viens moments kāpēc man liekas, ka Elīna reali piepušķo savu bērnību, jo parasti tiem, kam bērnībā negāja viegli, kam trūka var būt pat normāla ēdiena uz galda, šādi nespēlētos ar ēdienu (vispār nekādas cieņas pret ēdienu) neizniekotu to. Tagad arī storijā, ar nazi rakņājas pa visiem šķīvjiem, tikai palaiza un viss. Kurš pirmkārt ēd saldos ar nazi? Un kā nav kauna savākties visus tos traukus ar ēdienu tikai priekš storijiem, kam tas vajadzīgs? Riktīga 🐷
27.11.2023 11:24 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Protams, šie jau var tur ziedot to ēdienu, bet neviens jau šiem noteikti nepateica, ka bērni tur tiek izmantoti ubagošanai, un tieši, lai ubagoju naudu no tūristiem, ko pēc tam viņi atdod pieaugušajam vai tie ir vecaki, vai tāds kā uzraugs viņiem. Tās rokas pie mutes viņi visi liek, lai iežēlinātu, ka it kā ir badā, lai Tu iedod naudu, ēdiens bieži vien viņiem neiteresē, jo kā jau teicu tur spiediens nāk no pieaugušajiem par naudu.
27.11.2023 11:15 |
 
Reitings 1682
Reģ: 16.02.2021
Yololo @ 27.11.2023 10:58
Viņa kā cūka ēd. Visapkārt drupačas, šķīvis piekrāmēts pilns, bet no visa pa mazam milimentram nokosts. Tā nabaga ola, tieši milimetrs nokosts no dzeltenuma, no gurķa laikam tikai mērci nosūkāja ??‍♀️

Viņai bērni esot žēl, kas prasa ēst, būtu padomājuši cik pati izcuko ēdienu. Vispār man tracina cilvēki kas viesnicas pie krāmē pilnus šķīvjus un neapēd. Viņa laikam neaizdomājas, ka tas viņas izcukotais ēdiens uz miskasti, bet reāli tur 3 bērni vēl varētu brokastis paēst.
27.11.2023 11:10 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.07.2023
Yololo @ 27.11.2023 10:58
Viņa kā cūka ēd. Visapkārt drupačas, šķīvis piekrāmēts pilns, bet no visa pa mazam milimentram nokosts. Tā nabaga ola, tieši milimetrs nokosts no dzeltenuma, no gurķa laikam tikai mērci nosūkāja ??‍♀️
Nu šausmas kādas viņai ir krunkas! Elīn, tu esi Ēģiptē. Padzīvo vismaz vienu dienu bez kosmētikas!!!
+tās uzacis drīz sāksi viņas zīmēt līdz lūpām?
Tiešām ar katru dienu neglītāka paliek!
Un es tiešām nezinu kuram vīrietim tāda var patikt..
Caurām dienā full make up , tak tās tonālā kārtas, šausmas!
27.11.2023 11:02 |
 
Reitings 413
Reģ: 05.09.2023
Viņa kā cūka ēd. Visapkārt drupačas, šķīvis piekrāmēts pilns, bet no visa pa mazam milimentram nokosts. Tā nabaga ola, tieši milimetrs nokosts no dzeltenuma, no gurķa laikam tikai mērci nosūkāja 🤦🏼‍♀️

27.11.2023 10:58 |
 
10 gadi
Reitings 2653
Reģ: 29.01.2009
nē nu jā @ 27.11.2023 10:19

Tā ir kaut kāda influenceru slimība - viņi tik ļoti pieraduši izlikt katru savu darbību soctīklos un tik pārņemti ar sevi, ka nerēķinās ar citiem un aizmirst, ka citi cilvēki apkārt varbūt nevēlas būt daļa no viņu satura instagramā. Didrai tas ir ļoti izteikti ?

Jā, tā ir influenceru slimība, lai gan jāsaka, ka citreiz viņa tiešām nefilmē, piemēram, Loretu Dubajā, un to pašu aukli un Annmariju, vai kādreiz nekad Ventspilī. Hvz gan, kas par motīviem.
27.11.2023 10:26 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
MTY @ 27.11.2023 10:17
Es satraucos par tiem Didras matiem, Viņa tiešām viņus nemazgā, pēc tādas svīšanas? Īpaši pēc tās ķengurlēciena?
Tiešām fuuj, mati taču arī smird, ja viņus nemazgā :D

Smirdēt ir viens, bet sviedri un sebums veicina arī blaugznu veidošanos un citas galvas ādas problēmas 😶
27.11.2023 10:21 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Pupuķis @ 26.11.2023 21:51
Nu vot līmenis bombīgajai biznesmenei - filmēt live citu cilvēku nodarbības laikā. Viņa vispār nefiltrē ne vietu, ne laiku - ziemas džemperus bildē Ēģiptes viesnīcā, apakšbikses reklamē, vārtoties pa virtuves galdu, sporta nodarbību apmeklē lietišķi tipa svārkos, filmē sporta nodarbībā cilvēkus, kuriem diez vai paprasīja atļauju. Jā, no pāķiem var aizbraukt, bet pāķeni no wannabe business woman neizdzīs...

Tā ir kaut kāda influenceru slimība - viņi tik ļoti pieraduši izlikt katru savu darbību soctīklos un tik pārņemti ar sevi, ka nerēķinās ar citiem un aizmirst, ka citi cilvēki apkārt varbūt nevēlas būt daļa no viņu satura instagramā. Didrai tas ir ļoti izteikti 🥴
27.11.2023 10:19 |
 
Reitings 271
Reģ: 01.05.2022
Es satraucos par tiem Didras matiem, Viņa tiešām viņus nemazgā, pēc tādas svīšanas? Īpaši pēc tās ķengurlēciena?
Tiešām fuuj, mati taču arī smird, ja viņus nemazgā :D
27.11.2023 10:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits