Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 26
Reģ: 15.09.2013
ForumaLasitaja @ 17.03.2023 12:04
Klausieties , nu vispār slikti nedzīvo ja pa gandrīz 3k var dzīvošanu atļauties ceļojumā. Vēl mani interese vai to sedz Tauriņš , vai tas aukles arī dod naudu ? ?
Vēl man patīk ka elina stāsta visu laiku ka ‘mes rakstījām , mēs zvanījām , mēs, mēs , mēs ’ , bet dienas beigas visu Ņuris kārtojis viens pats ! Elina vienmēr taka tāds korķis visur bažas , jeezus. ?

- aukles, kas nav aukles, ir komandējumā un par to viņām ir algas. 🫣 gan jau noformētas kā manekeni vai pakaramie, kas jāņem līdzi ceļojumā uz fotosesiju. 😁
17.03.2023 12:22 |
 
Reitings 936
Reģ: 11.09.2022
Zanny @ 17.03.2023 11:34
Butterfly tomēr ir bizness, kam ir šā brīža akualitāte, un tas viss balstās uz bildēm, insta un vienu veikalu. Ja pēkšņi pēc gada nepirks vairs, tad viss. Ta kā nevar apgalvot, ka Džeisonam ar šo Butterfly bus nodrosinata laba finansiala nakotne. Sim uznemums nav ar lielām ražošanas telpām, zemi, iekārtām , ko ja nu kas noiet greizi tomer var pardot talak, viss ir tik insta un bildes

Pasaulē jau globāli tas ~fake insta life~ iet uz norietu. Cilvēki sāk vairāk atsekot visam fake un vairāk kultivēt dabisko. Tad nu viss tas taureņa butaforiskais big biznis ies pa burbuli. Vispār rodas sajūta, ka tas bizness ir tikai tāda imitācija, lai varētu redzēt, ka viņi nodarbojas ar biznesu, bet patiesībā tur ēnā notiek liela naudas atmazgāšana un tikai Elīnai šķiet, ka tas viss pa nopietno :D Nauris liek sievai domāt, ka viņi ir močītāji, bet pats dara shady lietiņas un sievai nestāsta, jo tai smadzeņu kapacitāte zema un visu ātri iegāstu-dara tik ko vīriņš saka.
17.03.2023 12:14 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Zanny @ 17.03.2023 11:34
Butterfly tomēr ir bizness, kam ir šā brīža akualitāte, un tas viss balstās uz bildēm, insta un vienu veikalu. Ja pēkšņi pēc gada nepirks vairs, tad viss. Ta kā nevar apgalvot, ka Džeisonam ar šo Butterfly bus nodrosinata laba finansiala nakotne. Sim uznemums nav ar lielām ražošanas telpām, zemi, iekārtām , ko ja nu kas noiet greizi tomer var pardot talak, viss ir tik insta un bildes
Piemēram, tam pašam Siluetam ir tādas pašas kvalitātes drēbes, arī no Polijas tirgiem vestas, varbūt no citas vietas, bet nu katrā gadījumā Kristīnes un Zandas "mamma nešuj veikalam", kā cenšas apgalvot Elīna, tad jautājums, kāpēc Siluetu tā "nemazgā" pa visiem sociālajiem portāliem? Tur arī diegi karājas, un kvalitāte nav no tām labākajām.
17.03.2023 12:14 |
 
Reitings 682
Reģ: 27.02.2023
un NEDOD DIEVS bērns pierapos pie sildītāja 😂😂
Tas notiekti nav kaut kas kas ienāca pašai prata . Dzirdēja kādu citu to sākam un tagad lieto , jo taču gadīgā mamma ! 😂
17.03.2023 12:08 |
 
Reitings 682
Reģ: 27.02.2023
Klausieties , nu vispār slikti nedzīvo ja pa gandrīz 3k var dzīvošanu atļauties ceļojumā. Vēl mani interese vai to sedz Tauriņš , vai tas aukles arī dod naudu ? 😂
Vēl man patīk ka elina stāsta visu laiku ka ‘mes rakstījām , mēs zvanījām , mēs, mēs , mēs ’ , bet dienas beigas visu Ņuris kārtojis viens pats ! Elina vienmēr taka tāds korķis visur bažas , jeezus. 😂
17.03.2023 12:04 |
 
Reitings 72
Reģ: 24.04.2021
Butterfly tomēr ir bizness, kam ir šā brīža akualitāte, un tas viss balstās uz bildēm, insta un vienu veikalu. Ja pēkšņi pēc gada nepirks vairs, tad viss. Ta kā nevar apgalvot, ka Džeisonam ar šo Butterfly bus nodrosinata laba finansiala nakotne. Sim uznemums nav ar lielām ražošanas telpām, zemi, iekārtām , ko ja nu kas noiet greizi tomer var pardot talak, viss ir tik insta un bildes
17.03.2023 11:34 |
 
Reitings 3650
Reģ: 01.03.2022
Elīnai laikam tiešām ļoti smaga nakts bija, šorīt bez agriem rīta storijiem. Grūti laiki, kad kopā jāguļ, jo citur nav kur
17.03.2023 11:27 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Eh, žēl par ler_chek, man viņi patika. Bet arī- kā var muhļīt tādos apjomos, zinot, ka tas agri vai vēl nāks gaismā + viņi taču ir 3 bērnu vecāki, kur galva vispār...
Es gan neiebilstu, ja Elīnai atņemtu internetu- tā būtu labākā diena Latvijas instagram vēsturē.
17.03.2023 09:56 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Un kopumā, man tiešam nav skaidrs par ko skaust Elīnu.
Man ir savs dzīvoklis, kuru es nopirku tieši tādu, kādu gribēju. Man ir darbs, kurš man patīk. Un hehe, man ir brīvais laiks no darba 😄
Vienīgais, par ko varētu skaust - viņai ir nauda un laiks ceļot, bet viņa to nemāk izmantot! Ar viņu laika/finanšu resursiem, es visu Eiropu jau būtu apbraukājusi. Bet atkal jau..es tāpat to daru. Jā, lēnāk, bet es vismaz rūpīgi izplānoju katru braucienu un tad izbaudu uz visiem 100.
17.03.2023 09:46 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Spanic @ 17.03.2023 08:42
Es vēl nekad nebiju šeit redzējusi tik daudz sarkanos īkšķīšus kā pie Nezināmās komentāra. 66 pagaidām? Interesanti, ka visām Didras aizstāvēm ir viens un tas pats teksts, ka skauž, un, kamēr mēs te aprunājām, Elīnai viss iet uz augšu. Nu reāli, vienas un tās pašas frāzes uz riņķi.

Cilvēki jau spriež pēc sevis. Nu, kā bērnam, iespējams riktīgi skauda, ka kādai bija stilīgākas drēbes, labāks telefons (vai vispār telefons) utt. Un kas notika ar tām meitenēm, kuras citi apskauda? Pareizi, tika izdomātas muļķības, piemēram, ka viņa guļ ar visiem, ka viņai vecāki kaut kādi nekādi utt. Respektīvi, izdomāja iemeslus kādēļ tas cilvēks nav apbrīnas vērts.
Nu redz un te ir tas, ka neviens neiedomājas, ka par otru var pateikt sliktu, jo tā ir patiesība. Jo viss, kas ir pieredzēts, ka to izdomā, lai slēptu savu skaudību.
Bāc, cerams, ka manu domu var saprast.
17.03.2023 09:41 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Spanic @ 17.03.2023 08:42
Es vēl nekad nebiju šeit redzējusi tik daudz sarkanos īkšķīšus kā pie Nezināmās komentāra. 66 pagaidām? Interesanti, ka visām Didras aizstāvēm ir viens un tas pats teksts, ka skauž, un, kamēr mēs te aprunājām, Elīnai viss iet uz augšu. Nu reāli, vienas un tās pašas frāzes uz riņķi.

Vieni un tie paši teksti ir tāpēc, ka nav jau ko citu pateikt. Reālus Elīnas sasniegumus nav iespējams nosaukt, izņemot naudu. Tas, ka atpazīstama vai slavena? Ne jau ar labām lietām atpazīstama. Labas lietas par viņu neviens nekur neraksta, jo godīgi sakot, nebūtu par ko rakstīt.
Es te tiešām tagad mēģinu izdomāt kādu labu lietu ko par Didrihsoni Elīnu pateikt, kas tiešām būtu patiesība... nenāk pilnīgi nekas prātā. Lūk, cik skumji.
17.03.2023 09:33 |
 
Reitings 839
Reģ: 18.01.2023
Bonnie @ 17.03.2023 05:00
Ler Chek notiesāta par naudas atmazgāšanu un nodokļu nemaksāšanu nenormāli lielos apjomos. Viss ir apturēts. Arī viņas Ig. Paspējusi ielikt pēdējās bildes un raudulīgu- nevainīgu tekstu it kā- es jau neko, man tik žēl par 7 gadiem Ig?
Izlasīju šo ziņu un nu , goda vārds, uz sitiena galvā nāca doma- Didriksone nākamā.
Nu neticu, tiešām neticu, ka viņa ar Nauri gadiem visus ap*isīs (arī valsti) un paliks nesodīti. NETICU!

Bet ja jau Elīnai tur nekas nepieder, viņu nevar paņemt ciet.
17.03.2023 09:12 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Es vēl nekad nebiju šeit redzējusi tik daudz sarkanos īkšķīšus kā pie Nezināmās komentāra. 66 pagaidām? Interesanti, ka visām Didras aizstāvēm ir viens un tas pats teksts, ka skauž, un, kamēr mēs te aprunājām, Elīnai viss iet uz augšu. Nu reāli, vienas un tās pašas frāzes uz riņķi.
17.03.2023 08:42 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Un laba sieva noteikti taisa video nakts vidū, lai parādītu 108 000 cilvekiem kā viņas vīrs krāc.
17.03.2023 08:36 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
....NeZiNāMā.... @ 16.03.2023 18:43
Kāpēc esat tik pārnemtas ar Elīnu un vinas gimeni? Kamēr jūs te skaudat, tikmēr vinai viss ir un dzīve iet uz augsu! Elīna ir łoti skaista, laba mammina, laba sieva. Loti sirsnīga un merktiecīga meitene.
Jūs domājat, ka Elīnai interesē ko jūs par vinu domājat? Es domāju gan ka nē? Varu derēt, ka šeit pelēkās žurkas apskauž.
Kautkur lasīju, ka Elīna slikta māte. Kurā vietā? Reali Džeisonam viss nākotnē būs. Būsim reali katra bērna sapnis būt tādā gimenē.
Kā arī Nauris, ideals vīrietis. Vini ir laimīgi un būs! Jauku vakaru!

Atbildes no pārējām uz šo komentāru ir uzlabojušas man dienu :D Iemaldījusies viena, uzrakstīja kaut kādu aklu sviestu un pazuda :D Nu, dabūji ko gribēji?
Elīna esot skaista, laba māmiņa un laba sieva. Tas jau vien man uzdzen smieklus.
Nenoliegšu, galīgi slikta māte viņa nav, ir redzētas daudz sliktākas, bet nu par labu mammu viņu arī nenosaukt.
Sieviete ar mūžīgiem attaisnojumiem un ''mums vienmēr taisnība'' un ''mēs zinam labāk'' sindromu, tad kad patiesībā nezin pilnīgi un galīgi neko. Ar visas pasaules informāciju telefona attālumā un sasodīti daudz insta sekotāju, kur laba daļa arī ir mammas, kuras var iedod (un dod) reālus padomus, bet tā vietā ir ''mums neviens nepateica'' un ''nelieniet kur nevajag''.
Atzīšu, mēs te ik pa laikam pāršaujam pāri strīpai, bet reālas lietas paliek reālas lietas. Kad sieviete, kura dievojas, ka nepīpē, kabatā nēsā saltiņu. Kad jauna mamma liek video saviem 110k sekotājiem, kā sēdina zīdaini un ļauj viņam krist aukšpēdus (vairākas reizes) un tas šķiet smieklīgi. Kad regulāri zīdainis jau no dzimšanas netiek nekur piesprādzēts vai tagad jau paliekot aktīvs tiek atstāts gultā viens pats.
Es nešaubos, ka viņam nākotnē būs iespējas iet labā skolā, būs atpazīstamība un būs finanses. Bet ģimenes vērtības tur šķiet galīgi greizas.
Māte, kurai interesē platām, netīrām kājām pārdot lētas poļu šmotkas. Un uzpūst no parasta veikala nez kādu augstās klases brendu. Un kur laime ir balonos.
17.03.2023 08:17 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
LiepaShmiepa @ 17.03.2023 02:22
Gribēju atrast pietuvināmu bildi mājaslapā ar to smaidu, diemžēl visur smaida ar lūpu pārāk zemu un ilgāk slinkums meklēt. Toties atradu ko citu!
Elegantā virinātāja (pietuvinot var burtiski redzēt apakšveļu - iedomājieties, kāds skats paveras no priekšas? Biznesvuman! Man skauž!) un viņas superkoptā un lieliski mitrinātā āda, ar ko reklamēt Loccitane ķermeņa kopšanas produktus.

ahhh... nu kura gan sev negribētu tik skaistas kājas
17.03.2023 07:42 |
 
Reitings 46
Reģ: 12.07.2022
Ler Chek notiesāta par naudas atmazgāšanu un nodokļu nemaksāšanu nenormāli lielos apjomos. Viss ir apturēts. Arī viņas Ig. Paspējusi ielikt pēdējās bildes un raudulīgu- nevainīgu tekstu it kā- es jau neko, man tik žēl par 7 gadiem Ig🥹
Izlasīju šo ziņu un nu , goda vārds, uz sitiena galvā nāca doma- Didriksone nākamā.
Nu neticu, tiešām neticu, ka viņa ar Nauri gadiem visus ap*isīs (arī valsti) un paliks nesodīti. NETICU!
17.03.2023 05:00 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Gribēju atrast pietuvināmu bildi mājaslapā ar to smaidu, diemžēl visur smaida ar lūpu pārāk zemu un ilgāk slinkums meklēt. Toties atradu ko citu!
Elegantā virinātāja (pietuvinot var burtiski redzēt apakšveļu - iedomājieties, kāds skats paveras no priekšas? Biznesvuman! Man skauž!) un viņas superkoptā un lieliski mitrinātā āda, ar ko reklamēt Loccitane ķermeņa kopšanas produktus.

17.03.2023 02:22 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022

https://failiem.lv/u/dq49uaxm4
Re
17.03.2023 01:13 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
😁 mēğināju pievienot foto, bet man neizdodas. Anyway, kaut kas tur nav ar to smaganu, personīgi ietu pārbaudīt, pat ja nesāp, īpaši tāpēc, ka tie ir kroņi, ne savi zobi. Ar kroņiem obligāti ir regulāri jāapmeklē higiēnists, jo lai kādi kroņi, aiz viņiem sastājas ēdiena paliekas, aug baktērijas un tad aiziet smaganas..
17.03.2023 01:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits