Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 87
Reģ: 01.04.2023
Meikšāna kunga šorīt teica, ka vakardienas Elīnas pasākumā bija 450 cilvēki, viņš jau nu kā nopietns cilvēks nemelotu.
04.03.2024 11:51 |
 
Reitings 4678
Reģ: 27.08.2023
Elīnas higiēna ir zem katras kritikas - tas, ka matus nedēļām nemazgā, jau vairs nav pārsteigums. Bet tas, ka pat kosmētika nav noņemta pa nakti - tas jau ir jauns līmenis. Negribas pat domāt, kādas ādai ir ciešanas to visu cementa kārtu turēt uz sejas 🙈
04.03.2024 11:42 |
 
Reitings 2531
Reģ: 17.03.2022
Un kādas atziņas juus, vakardienas stāvizrādes apmeklētāji sev guvāt?! 🤣🤣🤣
To, ka ir jānosprauž mērķis un uz to jāiet?! 🤣
Jāmočī....?! To, cilvēks ar veselo saprātu pats saprot...
04.03.2024 11:35 |
 
Reitings 863
Reģ: 03.01.2013
Izskatās, ka ar to Kitiju ir labas attiecības saglabājušās.
04.03.2024 11:22 |
 
Reitings 1159
Reģ: 25.01.2023
Lauva1994 @ 04.03.2024 10:05
tev varbūt ir taisnība, bet ir viens liels jautājums vai viņa to saniegusi godīgā ceļā un patiešām maksājot visus nodokļus. Es tā nedomāju. Tikai nesāc runāt, ka visi tā dara, bet tā nav. Es zinu pietakamo daudz uzņēmējus, kas strādā ražošanas sfērā un savu produkciju eksportē. Viņi maksā nodokļus un maksā labas algas saviem darbiniekiem. Šādi ir uzņēmēji no kuriem ir jāmācās.
Es zinu,ka šajā miestā man nepiekritīs un nekad nav piekritušas,lai ko es teikšu😂Bet man liekas,ka Elīna ir pieejama,tiem,kas ir "maziņi"tikko uzsākuši,kuri ir apstājušies un tālāk netiek..Būsim godīgi,lielie giganti nedalās ar saviem panākumiem,un stratēģijām,kā to panākt,ar parastiem cilvēkiem .Vismaz nevienu milzīgo uzņemēju neesmu redzējusi,kas iedvesmotu mazos uzņēmējus.
04.03.2024 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 1043
Reģ: 25.04.2010
Iebāztdegunu @ 03.03.2024 23:54
Sākumā Valuta likās ok, kad iestājās NL- jau likās- nu tiešām, bet tagad- pilnīgs čau! Un vēl tādu atziņu guvusi, kura jebkuram domājošam cilvēkam tāpat ir pašsaprotama ?

Es biju ļoti pārsteigta, ka viņa arī uz to vakardienas balagānu aizvilkusies. Man viņa likās kaut cik normāla, profesionāla tajā, ko dara utt. Viņa taču arī izglītojusies, kamēr Didra uzskata, ka izglītība vispār nav vajadzīga un nekam nenoder. Mani tiešām pārsteidza redzēt, ka viņa tur bijusi...
04.03.2024 10:38 |
 
Reitings 201
Reģ: 18.07.2023
Atkal @ 04.03.2024 08:41
Piedod, pieliksim klāt Dzenīti, Daci Vadzīti, Sandu Krastu un vēl 10 influenceres, kas arī mēģina vai mēģināja tirgot lupatas, bet apgrozījums ne tuvu nekad nebūs Elīnas. Silueta meitenes nevar atļauties dzīvokļus bez kredītiem, Mesh bankrotēja, Feina bode nevar atļauties veikalu Rīgas centrā, Kokos īpašniece arī nevar atļauties ceļot katru mēnesi. Kalendy arī nekur uz priekšu netiek, labi ja aldziņu sakasa. Elīna izvēlējās apģērbu nišu un pat ja tev nepatīk, to apģērbu pērk! Zinu, ka daudzas iepērk drēbes tur par kur Elīna, bet iet tradicionāli ceļu un izaugsme ir minimāla. Viņi pēc 10 gadiem varēs kaut vai visu pārdot un iet penzijā. Pārējās apģērbu bodes pašīs līdz pēdējam elpas vilcienam.

Kapēc domā ka nevat atļauties? Varbut tieši otradi to naudu iegulda veikalu paplašināšanai
04.03.2024 10:09 |
 
Reitings 278
Reģ: 12.09.2022
Atkal @ 04.03.2024 08:41
Piedod, pieliksim klāt Dzenīti, Daci Vadzīti, Sandu Krastu un vēl 10 influenceres, kas arī mēģina vai mēģināja tirgot lupatas, bet apgrozījums ne tuvu nekad nebūs Elīnas. Silueta meitenes nevar atļauties dzīvokļus bez kredītiem, Mesh bankrotēja, Feina bode nevar atļauties veikalu Rīgas centrā, Kokos īpašniece arī nevar atļauties ceļot katru mēnesi. Kalendy arī nekur uz priekšu netiek, labi ja aldziņu sakasa. Elīna izvēlējās apģērbu nišu un pat ja tev nepatīk, to apģērbu pērk! Zinu, ka daudzas iepērk drēbes tur par kur Elīna, bet iet tradicionāli ceļu un izaugsme ir minimāla. Viņi pēc 10 gadiem varēs kaut vai visu pārdot un iet penzijā. Pārējās apģērbu bodes pašīs līdz pēdējam elpas vilcienam.
tev varbūt ir taisnība, bet ir viens liels jautājums vai viņa to saniegusi godīgā ceļā un patiešām maksājot visus nodokļus. Es tā nedomāju. Tikai nesāc runāt, ka visi tā dara, bet tā nav. Es zinu pietakamo daudz uzņēmējus, kas strādā ražošanas sfērā un savu produkciju eksportē. Viņi maksā nodokļus un maksā labas algas saviem darbiniekiem. Šādi ir uzņēmēji no kuriem ir jāmācās.
04.03.2024 10:05 |
 
Reitings 4678
Reģ: 27.08.2023
Un šie viņas izteikumi - sapuvis dīķis, smirdīga lupata - nu ļoti daiļrunīgi. Gribas vēl un vēl ko tādu klausīties 🙈
04.03.2024 09:45 |
 
Reitings 4678
Reģ: 27.08.2023
Atkal @ 04.03.2024 08:25
1. No maza dzīvoklīša pārvākušies uz lielu, kas viss ir marmorā. Ja kāds netic, aizbrauciet uz Pilsakmeni, īpašnieks apstiprinās, ka nekāda sadarbība tur nav bijusi un maksāja paši.
2. Nomainījuši vairākas telpas, visas izremontējuši un veikals ir skaists! Visu laiku pieag komanda!
3. Izremontējuši vairākas foto telpas, kuras tālāk īrē par lielāku cenu
4. Nopirkuši darba auto
5. 2 vai pat 3 dzīvokļus bez kredīta ārpus Rīgas, arī izremontējuši un dod uz īri
6. Iznēsājusi un piedzemdējusi bērnu, aizvien izskatās labi. Nedirsiet, ka slikti. Slikti izskatās normālas mammas ar bērniem zem gada vecuma
7.Vairākkārt izveidojusi jaunus uzņēmuma kontus un savākusi gana daudz sekotājus
8.Piedalījusies intervijās un šovos
9.Spējusi noturēt uzmanību savos sociālajos tīklos
10.Uzlikusi venīrus, pārgājusi uz tumšiem matiem, vairs nav pleķaina, saveda kārtībā uzacis, tuliņ sataisīs krūtis un iet uz sporta zāli.
11. Pat ja feiko, nav izšķīrušies ae Nauri, visu šo divatā panesot.
12. Bijusi ļoti daudzos ceļojumos
13. Uztaisījusi 2 orģinālpasākumus
Gan jau ir vēl un vēl. Ja kādam šis šķiet nekas, 5 gadu laikā, jauniešiem, kam ir 26 gadi, tad turpiniet pūt savā naidā. Jebkuru uzņēmēju filmējot, redzētu kļūdas un strīdus ģimenē, ne vienmēr perfektu bērnu aprūpi, stresu un nezināšanas kļūdas. Elīna un Nauris būs ļoti turīgi pēc 10 gadiem un tie, kas šaubās, variet vēl 10 gadus vērot no malas, lai nav jāskatās, ka paši ar savu dzīvi vispār netiekat galā.

Man no šiem punktiem iekrita acīs šie:
"visu laiku pieaug komanda" - tas ir labs triks, kad meklē darbiniekus, stāsta, ka mēs augam, lai gan patiesībā vienkārši kādi ir aizgājuši un meklē jaunus. Par savām nedienām ar darbiniekiem viņa jau nesen dalījās, ja par to augšanu uzskati to, ka viņa meklē sev jaunas pakaļskrējējas, tad tas ir vienkārši slinkums. Lielā zvaigzne savu runu lika rakstīt vienai no kalponēm.
"2 vai 3 dzīvokļi bez kredīta ..." viens no tiem ir mantots, un diez vai tik nolaisti dzīvokļi Ventspilī var maksāt vairāk par kādiem 10k. Un arī te, nekāda dižā peļņa nenāk, dzīvokļi pārsvarā stāv tukši.
"Uzlikusi venīrus" - kāds tieši tas ir sasniegums? Viņai bija veseli savi zobi, kurus varēja iztaisnot un izbalināt.
"Bijusi ļoti daudzos ceļojumus" - un ko tieši viņa šajos ceļojumos ir redzējusi un izbaudījusi? Parasti ir nīdēšana par to, cik viss dārgs, pārģērbšanās vārtrūmēs, stutēšanās pret mākslas priekšmetiem un vietējās virtuves vietā tiek rīti fricīši Makdonaldā.
04.03.2024 09:33 |
 
Reitings 2281
Reģ: 26.05.2023
MartaElza @ 04.03.2024 00:53

Es biju pārsteigta par Amandu Ozoliņu no Kūkas Gardas, ka šī arī bijusi. Likās tāda ar citām vērtībām. Tagad vēl uz mentoringu ies pie Elīnas. Tur drīzāk otrādi vajadzētu, Elīnai mācīties no Amandas, kā gada laikā atdod kredītu par savām telpām konditorejas ražošanas telpām un padsmit darbinieku nodarbināšanu, meistarklasēm utt. Tur tiešām ir izaugsme no kūku cepšanas savā virtuvē Siguldā, līdz vairāku Rīgas kafejnīcu apgādāšanu ar kūkām, un sadarbība ar Elvi tīklu par produkcijas iekļaušanu sortimentā veikalos. Nevis kā Elīnai viens veikals jau cik gadus un internetveikals un n-tās fotostudijas, kuras laikam ir tik sūdīgā stāvoklī, ka jāīrē pēc tam no citiem telpas.

Jā, par Amandu es arī biju, maigi sakot, šokēta!
Pat nav īsti komentāru 😕
04.03.2024 09:15 |
 
Reitings 351
Reģ: 10.10.2023
Piedod, pieliksim klāt Dzenīti, Daci Vadzīti, Sandu Krastu un vēl 10 influenceres, kas arī mēģina vai mēģināja tirgot lupatas, bet apgrozījums ne tuvu nekad nebūs Elīnas. Silueta meitenes nevar atļauties dzīvokļus bez kredītiem, Mesh bankrotēja, Feina bode nevar atļauties veikalu Rīgas centrā, Kokos īpašniece arī nevar atļauties ceļot katru mēnesi. Kalendy arī nekur uz priekšu netiek, labi ja aldziņu sakasa. Elīna izvēlējās apģērbu nišu un pat ja tev nepatīk, to apģērbu pērk! Zinu, ka daudzas iepērk drēbes tur par kur Elīna, bet iet tradicionāli ceļu un izaugsme ir minimāla. Viņi pēc 10 gadiem varēs kaut vai visu pārdot un iet penzijā. Pārējās apģērbu bodes pašīs līdz pēdējam elpas vilcienam.
04.03.2024 08:41 |
 
Reitings 1648
Reģ: 11.10.2022
Atkal @ 04.03.2024 08:14
Godīgi pasakiet vai te ir kāda uzņēmēja, kas no nulles kaut ko sākusi Latvijā darīt? Bez vecāku padoma un palīdzības? Kad runāju ar paziņām, neviens, kam ir savi uzņēmumi vairs Didru nenodirš. Tie ir kaut kādi specifiski burbuļi, kuros paši LV neko nav mēģinājuši vai taisa garlaicīgas reklāmas un brīnās, kāpēc viņi nevar atļauties dzīvokļus un mašīnas. Es agrāk biju heitere, bet fakti nemelo.Jaunieši 26 gados ar bērniņu ir izveidojusi lielu uzņēmumu, var atļauties uzrīkot milzīgu pasākumu, ir vairāki dzīvokļi kā papildus ieņēmumi. Noliekam blakus Beitiku, Danenbergsoni, Kivičlieni vai īstenībā jebkuru influenceri. Jūs tiešām gribat pateikt, ka 35 gadīgās mājās dirnētājas, kas sēž uz kakla vīriem un tāpat netiek galā ar bērniem, ir labākas? Ja jūs neredzat, kas pa 6 gadiem izdarīts, tad te būs ??

Tevis nosauktās influenceres nav īsti uzņēmējas un ja Tev kādreiz nāktos sastapties ar LIAA Biznesa inkubatora, “Laukiem būt”, pašvaldību grantu uzņēmējiem un citiem start upiem, tad tur varētu satikt patiešām jaunus, azartiskus, radošus un talantīgus cilvēkus, kas no idejas uzbūvē kaut ko īstu! Vienīgā atšķirība ir tāda, ka viņi nebūvē savu biznesa siļķu impēriju uz sliktu, apšaubāmu slavu un lētu haipu.
04.03.2024 08:27 |
 
Reitings 351
Reģ: 10.10.2023
1. No maza dzīvoklīša pārvākušies uz lielu, kas viss ir marmorā. Ja kāds netic, aizbrauciet uz Pilsakmeni, īpašnieks apstiprinās, ka nekāda sadarbība tur nav bijusi un maksāja paši.
2. Nomainījuši vairākas telpas, visas izremontējuši un veikals ir skaists! Visu laiku pieag komanda!
3. Izremontējuši vairākas foto telpas, kuras tālāk īrē par lielāku cenu
4. Nopirkuši darba auto
5. 2 vai pat 3 dzīvokļus bez kredīta ārpus Rīgas, arī izremontējuši un dod uz īri
6. Iznēsājusi un piedzemdējusi bērnu, aizvien izskatās labi. Nedirsiet, ka slikti. Slikti izskatās normālas mammas ar bērniem zem gada vecuma
7.Vairākkārt izveidojusi jaunus uzņēmuma kontus un savākusi gana daudz sekotājus
8.Piedalījusies intervijās un šovos
9.Spējusi noturēt uzmanību savos sociālajos tīklos
10.Uzlikusi venīrus, pārgājusi uz tumšiem matiem, vairs nav pleķaina, saveda kārtībā uzacis, tuliņ sataisīs krūtis un iet uz sporta zāli.
11. Pat ja feiko, nav izšķīrušies ae Nauri, visu šo divatā panesot.
12. Bijusi ļoti daudzos ceļojumos
13. Uztaisījusi 2 orģinālpasākumus
Gan jau ir vēl un vēl. Ja kādam šis šķiet nekas, 5 gadu laikā, jauniešiem, kam ir 26 gadi, tad turpiniet pūt savā naidā. Jebkuru uzņēmēju filmējot, redzētu kļūdas un strīdus ģimenē, ne vienmēr perfektu bērnu aprūpi, stresu un nezināšanas kļūdas. Elīna un Nauris būs ļoti turīgi pēc 10 gadiem un tie, kas šaubās, variet vēl 10 gadus vērot no malas, lai nav jāskatās, ka paši ar savu dzīvi vispār netiekat galā.
04.03.2024 08:25 |
 
Reitings 1648
Reģ: 11.10.2022
Elīna tiešām kā no “Karību jūras pirātiem izkāpusi”, bet visdrīzāk viņa nezin, kas tas ir! 🙈
Ak, bet skatoties gramatikas kļūdas fanīšu storijos, tur visi vienā maisā bāžami! Nu lai jau iedvesmojās no tām 1000 reižu dzirdētajām frāzēm, jo gan jau visiem atmiņa tik pat īsa kā Elčai 🤷‍♀️ rīt tas jau atkal būs jaunums un izaugsme! Un kaut kas tur tajā galviņā arī nav īsti kārtībā, ja Elīnai vajag šādus pasākumus pašvērtējuma celšanai! Fakts paliek joprojām fakts - viņiem ir tikai 1 lupatu veikals, kur iepērk produktus no lētām noliktavām un pārdod tālāk! 🤷‍♀️ nu šauj mani nost, kur tā lielā izaugsme?
04.03.2024 08:17 |
 
Reitings 351
Reģ: 10.10.2023
Godīgi pasakiet vai te ir kāda uzņēmēja, kas no nulles kaut ko sākusi Latvijā darīt? Bez vecāku padoma un palīdzības? Kad runāju ar paziņām, neviens, kam ir savi uzņēmumi vairs Didru nenodirš. Tie ir kaut kādi specifiski burbuļi, kuros paši LV neko nav mēģinājuši vai taisa garlaicīgas reklāmas un brīnās, kāpēc viņi nevar atļauties dzīvokļus un mašīnas. Es agrāk biju heitere, bet fakti nemelo.Jaunieši 26 gados ar bērniņu ir izveidojusi lielu uzņēmumu, var atļauties uzrīkot milzīgu pasākumu, ir vairāki dzīvokļi kā papildus ieņēmumi. Noliekam blakus Beitiku, Danenbergsoni, Kivičlieni vai īstenībā jebkuru influenceri. Jūs tiešām gribat pateikt, ka 35 gadīgās mājās dirnētājas, kas sēž uz kakla vīriem un tāpat netiek galā ar bērniem, ir labākas? Ja jūs neredzat, kas pa 6 gadiem izdarīts, tad te būs 😂😂
04.03.2024 08:14 |
 
Reitings 1736
Reģ: 01.02.2023
Murka236 @ 03.03.2024 23:00
Skatos daudzām influencerēm un ne tikai storiji no šamā pasākuma :D

Es biju pārsteigta par Amandu Ozoliņu no Kūkas Gardas, ka šī arī bijusi. Likās tāda ar citām vērtībām. Tagad vēl uz mentoringu ies pie Elīnas. Tur drīzāk otrādi vajadzētu, Elīnai mācīties no Amandas, kā gada laikā atdod kredītu par savām telpām konditorejas ražošanas telpām un padsmit darbinieku nodarbināšanu, meistarklasēm utt. Tur tiešām ir izaugsme no kūku cepšanas savā virtuvē Siguldā, līdz vairāku Rīgas kafejnīcu apgādāšanu ar kūkām, un sadarbība ar Elvi tīklu par produkcijas iekļaušanu sortimentā veikalos. Nevis kā Elīnai viens veikals jau cik gadus un internetveikals un n-tās fotostudijas, kuras laikam ir tik sūdīgā stāvoklī, ka jāīrē pēc tam no citiem telpas.
04.03.2024 00:53 |
 
Reitings 133
Reģ: 20.10.2023
palibom kādam zināmajam influencerim noripos nost sekotāji xd (un atkal būs story “kāpēc ?????”
bet ko tur dara LV? Jums neliekas, ka aiz neko darīt aizgāja iesmiet? Jo viņai tak naudiņa ir laiks ir= tukša vārpa augsti stāv :)
04.03.2024 00:46 |
 
Reitings 5830
Reģ: 27.02.2022
https://failiem.lv/u/p75vmjt3eq bet šeit neizskatās 300 cilvēku (VIP laikam bija 100, kas ir balkonā), tad tur vēl citur kaut kur prom no skatuves sēdēja? Jo nu šeit ir kāds simts cilvēku.
04.03.2024 00:01 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2024
Sākumā Valuta likās ok, kad iestājās NL- jau likās- nu tiešām, bet tagad- pilnīgs čau! Un vēl tādu atziņu guvusi, kura jebkuram domājošam cilvēkam tāpat ir pašsaprotama 😂
03.03.2024 23:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits