Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1735
Reģ: 11.10.2022
es te ta paskatijos to aliexpress,nu kur tie vinu auskari pa centiem utt...mos man ar kads bizness jasak😀sapirksu kautkadus sudinus pa centiem un pardosu pa 5 piem....
tik baidos,ka aplauzisos,jo neko no ta nesaprotu...ja man menesi sitadu susidnu del ienakumi butu piem 500-1000,man ari jaatver sia utt?kur vispar sito visu var saprast un izlasit?
28.04.2023 15:09 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 28.04.2023 14:40
Bet varbūt viņa visu šito laiku kauca par to savu pienu,ka beigs sūknēties,kamēr kāds no maisījumiem nepiedāvāja sadarbību? Kabrita šajā gadījumā. Jo ja viņa īsti to mazuli nebaro neko izņemot pienu,padārgi sanāk,kapeiku pisēju ļaunākais murgs,tērēties tik daudz
un kabrita negaršo, vajag sūdzēties tagad,kamēr aptamils piedāvāsies🤣
28.04.2023 14:41 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
Bet varbūt viņa visu šito laiku kauca par to savu pienu,ka beigs sūknēties,kamēr kāds no maisījumiem nepiedāvāja sadarbību? Kabrita šajā gadījumā. Jo ja viņa īsti to mazuli nebaro neko izņemot pienu,padārgi sanāk,kapeiku pisēju ļaunākais murgs,tērēties tik daudz
28.04.2023 14:40 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
lote_te @ 28.04.2023 13:22
Tie Elīnas meli ir fenomenāli. 9 mēnešus visi storijos redz maisījumu bundžas un nē, bērnam negaršo. Vai tad viņa pati kaut kad pat nestāstīja, ka reizēm dod arī maisījumu? Tagad kā jābeidz barošana, tā pēkšņi negaršo. Ko tikai nav gatava izdarīt, lai turpinātu kačāt nost savas kalorijas, apbrīnojama idiote

Un neaizmirstam, ka Latvijā var nopirkt tikai viena veida maisījumu. Ja negaršo, tad bērns paliek neēdis.
Bērnam 9 mēnešos varētu vienkārši sākt gribēties ēst normālu ēdienu, nevis pļumpēt pienu.
28.04.2023 14:05 |
 
Reitings 3141
Reģ: 08.09.2015
Yap, tieši tā, maisījumi ir bijuši vienmēr viņu mājās, un arī pati stāstījusi, ka devusi Džeisonam, piemēram, kad bija kārtējā piena epopeja. Es varu saderēt, ka arī maisījums tiek dots tajos brīžos, kad viņa aizbrauc kaut kur ar Nauri, nu neved viņa litriem sasaldētu savu pienu uz Dobeli. Starp citu, šo 9 mēnešu laikā neesmu redzējusi, ka viņa parādītu tos savus piena krājumus, pat nav spējusi normāli pastāstījusi kā uzglabā to pienu, cik vienreiz teica, ka esot sasaldēts litrīgajās pudelēs😀😀😀 Tak melo, ka nu tik. Tā pirms tam stāstīja cik ilgi nabadzītei bija jāsūknējas, bet tagad redz piens litriem nāk ārā kaut nedaudz pārsūknējot, kāda sagadīšanā. Starp citu biežāk bērni tieši labprāt bērni ēd maisījumu, jo tam ir saldena garša un nemainīga, nekā mātes piens, kam garša atkarīga no tā, ko māte apēd, un jā Džeisonam noteikti labāk patīk ābolu burkānu kafijas pienūdens, jo diez kādas normālas uzturvērtība tur vēl var būt tajā pienā, tauku % laikam 0.005😀 Elina tas Tev it galva, ka nespēj iedzert tās izrakstītās zāles, ka Džeisonam tas piens vajadzīgs, ka nav īstais laiks utt., jo Tev kā ar ēšanas traucējumiem iestājas panika, ka nevarēsi tik viegli atbrīvoties no 400kalorijām, laikam vakar mēģināja pasportot un saprata, ka nē, vieglāk ir sēdēt dīvānā ar telefonu rokās kamēr kalorijas atsūknējas, nekā pakaļa jāpakustina. Bet tas teātris ir priekš Naura, lai pārliecinātu, ka viņai tak jāturpina viss šis.
28.04.2023 13:59 |
 
Reitings 7580
Reģ: 05.09.2022
Vot laiki pienaakushi kad kleitai ne tikai jostinja naak daavanaa bet arii odere ! 🙈😄😄😄 Peerc kleitu un kleitas odere daavanaa 🤡😂
28.04.2023 13:36 |
 
Reitings 1375
Reģ: 26.06.2019
Tie Elīnas meli ir fenomenāli. 9 mēnešus visi storijos redz maisījumu bundžas un nē, bērnam negaršo. Vai tad viņa pati kaut kad pat nestāstīja, ka reizēm dod arī maisījumu? Tagad kā jābeidz barošana, tā pēkšņi negaršo. Ko tikai nav gatava izdarīt, lai turpinātu kačāt nost savas kalorijas, apbrīnojama idiote
28.04.2023 13:22 |
 
Reitings 272
Reģ: 12.09.2022
Lauva1994 @ 28.04.2023 12:41
tagad obligāti jāreģistrējas kā PVN maksātajam, ja 12 gadu laikā apgrozījums sasniedz 40 000. Būtībā jau SIA ir izdevīgi būt PVN maksātajam, jo var atskaitīt priekšnodokli. Pakalpojumu uzņēmumies, tas nebūs tik izdevīgi.
upss ne 12 gadu laikā, bet 12 mēnešu laikā.
28.04.2023 12:52 |
 
Reitings 272
Reģ: 12.09.2022
micīte @ 28.04.2023 09:23

Un ar “man to visu sačinī grāmatvede” es domāju mana uzņēmuma nodokļu jautājumus, nevis Didrihsones līmeņa mahinācijas ? Atceros tikai, ka pirms vēl kļuvu par PVN maksātāju tur bija diezgan liels čakars un kad strādāju ar ne ES uzņēmumiem nevajadzēja to PVN (viņu gadījumā pērkot no Turcijas), bet sadarbojoties ar ES (viņu gadījumā Polija) jau vajag tāpat un tad vismaz daļu no tas naudas un PVN var apiet tā, jo ja pareizi atceros, tad atkal tikai Latvijas robežās tirgojoties tas PVN var nebūt. Bet es varbūt tagad arī kaut ko jaucu, varbūt kāda zinošāka var mani palabot, jo man interesanti ko viņi tur muhļījas ar tiem 50 dažādiem uzņēmumiem, varu tikai iedomāties to murgu visiem atskaites taisīt utt., kaut kādam labumam tur ir jābūt.
ar ES ir tā. Piemēram , iepērc preces ar 0% likmi, bet grāmatvedībā no šī rēķina tiek aprēķināts PVN, kas ir priekšnodoklis. Priekšnodoklis samazina budžetā maksājamo summu. Es tik nezinu, kā ir gadījumos, ja neesi pvn maksātājs. Šo iepirkot preci Latvijā pārdod visiem ar PVN neatkarīgi no tā ir vai nav PVN maksātājs. Uz ES pārdod, ja ir PVN maksātājs, tad ar 0% likmi, ja nav , tad ar 21% pvn.
28.04.2023 12:52 |
 
Reitings 272
Reģ: 12.09.2022
micīte @ 28.04.2023 09:19
Es īsti nesaprotu pati, man to visu sačinī grāmatvede, bet, man liekas, ka līdz kaut kadai summai bija, ka nevajag būt PVN maksātājam, attiecīgi Tu preci pārdod ar visu PVN (nu teiksim mājas lapā parādās summa + PVN), bet skaitot uz vienu no mazajiem uzņēmumiem, kuri nenopelna gadā X summu, tas PVN nav no uzņēmuma jānomaksā, jo uzņēmums nav PVN maksātājs. Un tad sanāk, ka katram šim uzņēmumam, kur viņi pārdod pa pilno cenu, bet nav PVN maksātājs, tā PVN summa ir vēl papildus uzcenojums beigās un viņiem ir vēl lielāki ienākumi. Es gan nezinu cik precīzi šis ir, jo pati nodokļos baigi neorientējos, bet man tā izskatās.
Un es vēl tikko domāju, ka diez kā viņi ar pavadzīmēm tiek galā, jo tur tak katram uzņēmumam vajadzētu savu inventāru utt, bet es domāju vai tik nav tā, ka visu iepērk galvenais uzņēmums un tad mēneša beigās sataisa pavadzīmes pēc vajadzības, kur Butterfly ir pārdevis piem 150 bikses ButterFLAY un tas otrs atkal pa nullēm izpārdevis un kopumā, ja nāk pārbaude uz veikalu, tad viss ir kārtībā, gan papīri, gan viss. Vienīgi, ja nāktu mazos pārbaudīt varētu būt bēdīgāk. Un tāpēc arī galvenajam uzņēmumam ir tāds apgrozījums, jo visticamāk atspoguļo reālo apgrozījumu pa visiem uzņēmumiem kopā, jo sadala pa vairakiem, kurus visus ar preci apgādā galvenais. Būs jāpaskatās, vai ir ielikts kā vairumtirdzniecība pēc gada pārskata, tad varētu būt, ka shēma ir tāda.
Principā jau ir tā preces pašizmaksa +uzcenojums (peļņas % ar visām izmaksā)= ja nav pvn maksātājs pārdod par šo cenu, ja kļūst par pvn maksātāju, tad rēķinos norāda cenu +PVN. Bet vispār PVN ir baigi sarežģītais nodoklis. Un ja nav PVN maksātājs viņa nevar aprēķināt priekšnodokli.
28.04.2023 12:47 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
Esha @ 28.04.2023 12:38
Sekoju arī viņas draudzenei Annai. Viņai šorīt story par kabrita kā sadarbību. Interesanti, ka tieši nesen Didra atrādīja kaudzi ar kabritas produkciju, ko paši pirka ?
nu šis laikam visu izskaidro. Ņemot vērā,ka viņa ļoti reti atklāti pasaka,ka ir sadarbība,bet vienmēr dirš,ka paši pērk
28.04.2023 12:43 |
 
Reitings 272
Reģ: 12.09.2022
Pelnrukšķīte @ 28.04.2023 10:54

Agrāk bez PVN varēja būt līdz 10 000 latiem gadā. Toreiz strādāju iestādē, kur bija 2 uzņēmumi un viens no tiem maksāja pvn, bet otrs nē. Tad man bija no dažādiem jāizraksta rēķini un jāseko līdzi, lai nepārsniedz tos 10k.
tagad obligāti jāreģistrējas kā PVN maksātajam, ja 12 gadu laikā apgrozījums sasniedz 40 000. Būtībā jau SIA ir izdevīgi būt PVN maksātajam, jo var atskaitīt priekšnodokli. Pakalpojumu uzņēmumies, tas nebūs tik izdevīgi.
28.04.2023 12:41 |
 
Reitings 128
Reģ: 30.05.2022
Sekoju arī viņas draudzenei Annai. Viņai šorīt story par kabrita kā sadarbību. Interesanti, ka tieši nesen Didra atrādīja kaudzi ar kabritas produkciju, ko paši pirka 😀
28.04.2023 12:38 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
https://failiem.lv/u/wjfn29wey
1.kāpēc apkārt uzacij viss ir balts un 2. Kas tā par jaunu modes tendenci,kur laineris satiekas ar uzaci?🤣🤣🤣🤣🤣
28.04.2023 12:37 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
L.. @ 28.04.2023 12:22

Parasti to smaidiņu, kas aiz "negaršo maisījumi" asociēju ar melošanu. Kā jums? Likās, ka Džeisons sen jau ir pieradināts pie maisījumiem, bet šorīt Didra saka, ka, nē, negaršo, mammas piens labākais, maisījumu spļauj laukā.
es arī šo nesaprotu. Jo jau visu 9 mēnešu garumā maisījumu viņai storijos pavīd visu laiku. Ko tad viņi pērk,ja negaršo?
Un ko vēl es nesapratu, kāpēc uzreiz pērk to kabritu?😅 lai parādītu,ka var atļauties vai ko?😅 ok varbūt es kaut ko nesaprotu un nezinu,uzreiz atvainojos,bet kabrita,cik noprotu ir uz kazas piena bāzes un to vairāk pērk,ja bērniņš nepieņem neko citu,nu vai arī grib parādīt,ka var atļauties pirkt pa 50 eiro, 18 eiro vietā🤣 jo viņa vakar vai aizvakar storijos prasīja kā citām mammām bērni aptamilu pieņēmuši. Es nez,man radies tāds priekšstats,ka ja viss ir ok,tad uzreiz ņem aptamilu, ja kaut kas ne tā,tad iet meklē citu variantu,kaut to paši kabritu.
28.04.2023 12:33 |
 
Reitings 3579
Reģ: 06.05.2014

Parasti to smaidiņu, kas aiz "negaršo maisījumi" asociēju ar melošanu. Kā jums? Likās, ka Džeisons sen jau ir pieradināts pie maisījumiem, bet šorīt Didra saka, ka, nē, negaršo, mammas piens labākais, maisījumu spļauj laukā.
28.04.2023 12:22 |
 
Patīk
Reitings 28336
Reģ: 12.10.2022
Sebii @ 28.04.2023 08:49
Kas tad tā par valodu skoliņu, kur šī nolēmusi mācīties? ?
Interesanti, cik ilgi viņa mācīsies. Būs tāpat kā ar dejām - atrāda pāris nodarbības un viss :D
28.04.2023 12:09 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
micīte @ 28.04.2023 09:19
Es īsti nesaprotu pati, man to visu sačinī grāmatvede, bet, man liekas, ka līdz kaut kadai summai bija, ka nevajag būt PVN maksātājam, attiecīgi Tu preci pārdod ar visu PVN (nu teiksim mājas lapā parādās summa + PVN), bet skaitot uz vienu no mazajiem uzņēmumiem, kuri nenopelna gadā X summu, tas PVN nav no uzņēmuma jānomaksā, jo uzņēmums nav PVN maksātājs. Un tad sanāk, ka katram šim uzņēmumam, kur viņi pārdod pa pilno cenu, bet nav PVN maksātājs, tā PVN summa ir vēl papildus uzcenojums beigās un viņiem ir vēl lielāki ienākumi. Es gan nezinu cik precīzi šis ir, jo pati nodokļos baigi neorientējos, bet man tā izskatās.
Un es vēl tikko domāju, ka diez kā viņi ar pavadzīmēm tiek galā, jo tur tak katram uzņēmumam vajadzētu savu inventāru utt, bet es domāju vai tik nav tā, ka visu iepērk galvenais uzņēmums un tad mēneša beigās sataisa pavadzīmes pēc vajadzības, kur Butterfly ir pārdevis piem 150 bikses ButterFLAY un tas otrs atkal pa nullēm izpārdevis un kopumā, ja nāk pārbaude uz veikalu, tad viss ir kārtībā, gan papīri, gan viss. Vienīgi, ja nāktu mazos pārbaudīt varētu būt bēdīgāk. Un tāpēc arī galvenajam uzņēmumam ir tāds apgrozījums, jo visticamāk atspoguļo reālo apgrozījumu pa visiem uzņēmumiem kopā, jo sadala pa vairakiem, kurus visus ar preci apgādā galvenais. Būs jāpaskatās, vai ir ielikts kā vairumtirdzniecība pēc gada pārskata, tad varētu būt, ka shēma ir tāda.

Agrāk bez PVN varēja būt līdz 10 000 latiem gadā. Toreiz strādāju iestādē, kur bija 2 uzņēmumi un viens no tiem maksāja pvn, bet otrs nē. Tad man bija no dažādiem jāizraksta rēķini un jāseko līdzi, lai nepārsniedz tos 10k.
28.04.2023 10:54 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.04.2023
micīte @ 28.04.2023 09:19
Es īsti nesaprotu pati, man to visu sačinī grāmatvede, bet, man liekas, ka līdz kaut kadai summai bija, ka nevajag būt PVN maksātājam, attiecīgi Tu preci pārdod ar visu PVN (nu teiksim mājas lapā parādās summa + PVN), bet skaitot uz vienu no mazajiem uzņēmumiem, kuri nenopelna gadā X summu, tas PVN nav no uzņēmuma jānomaksā, jo uzņēmums nav PVN maksātājs. Un tad sanāk, ka katram šim uzņēmumam, kur viņi pārdod pa pilno cenu, bet nav PVN maksātājs, tā PVN summa ir vēl papildus uzcenojums beigās un viņiem ir vēl lielāki ienākumi. Es gan nezinu cik precīzi šis ir, jo pati nodokļos baigi neorientējos, bet man tā izskatās.
Un es vēl tikko domāju, ka diez kā viņi ar pavadzīmēm tiek galā, jo tur tak katram uzņēmumam vajadzētu savu inventāru utt, bet es domāju vai tik nav tā, ka visu iepērk galvenais uzņēmums un tad mēneša beigās sataisa pavadzīmes pēc vajadzības, kur Butterfly ir pārdevis piem 150 bikses ButterFLAY un tas otrs atkal pa nullēm izpārdevis un kopumā, ja nāk pārbaude uz veikalu, tad viss ir kārtībā, gan papīri, gan viss. Vienīgi, ja nāktu mazos pārbaudīt varētu būt bēdīgāk. Un tāpēc arī galvenajam uzņēmumam ir tāds apgrozījums, jo visticamāk atspoguļo reālo apgrozījumu pa visiem uzņēmumiem kopā, jo sadala pa vairakiem, kurus visus ar preci apgādā galvenais. Būs jāpaskatās, vai ir ielikts kā vairumtirdzniecība pēc gada pārskata, tad varētu būt, ka shēma ir tāda.

Un ar “man to visu sačinī grāmatvede” es domāju mana uzņēmuma nodokļu jautājumus, nevis Didrihsones līmeņa mahinācijas 😅 Atceros tikai, ka pirms vēl kļuvu par PVN maksātāju tur bija diezgan liels čakars un kad strādāju ar ne ES uzņēmumiem nevajadzēja to PVN (viņu gadījumā pērkot no Turcijas), bet sadarbojoties ar ES (viņu gadījumā Polija) jau vajag tāpat un tad vismaz daļu no tas naudas un PVN var apiet tā, jo ja pareizi atceros, tad atkal tikai Latvijas robežās tirgojoties tas PVN var nebūt. Bet es varbūt tagad arī kaut ko jaucu, varbūt kāda zinošāka var mani palabot, jo man interesanti ko viņi tur muhļījas ar tiem 50 dažādiem uzņēmumiem, varu tikai iedomāties to murgu visiem atskaites taisīt utt., kaut kādam labumam tur ir jābūt.
28.04.2023 09:23 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.04.2023
Es īsti nesaprotu pati, man to visu sačinī grāmatvede, bet, man liekas, ka līdz kaut kadai summai bija, ka nevajag būt PVN maksātājam, attiecīgi Tu preci pārdod ar visu PVN (nu teiksim mājas lapā parādās summa + PVN), bet skaitot uz vienu no mazajiem uzņēmumiem, kuri nenopelna gadā X summu, tas PVN nav no uzņēmuma jānomaksā, jo uzņēmums nav PVN maksātājs. Un tad sanāk, ka katram šim uzņēmumam, kur viņi pārdod pa pilno cenu, bet nav PVN maksātājs, tā PVN summa ir vēl papildus uzcenojums beigās un viņiem ir vēl lielāki ienākumi. Es gan nezinu cik precīzi šis ir, jo pati nodokļos baigi neorientējos, bet man tā izskatās.
Un es vēl tikko domāju, ka diez kā viņi ar pavadzīmēm tiek galā, jo tur tak katram uzņēmumam vajadzētu savu inventāru utt, bet es domāju vai tik nav tā, ka visu iepērk galvenais uzņēmums un tad mēneša beigās sataisa pavadzīmes pēc vajadzības, kur Butterfly ir pārdevis piem 150 bikses ButterFLAY un tas otrs atkal pa nullēm izpārdevis un kopumā, ja nāk pārbaude uz veikalu, tad viss ir kārtībā, gan papīri, gan viss. Vienīgi, ja nāktu mazos pārbaudīt varētu būt bēdīgāk. Un tāpēc arī galvenajam uzņēmumam ir tāds apgrozījums, jo visticamāk atspoguļo reālo apgrozījumu pa visiem uzņēmumiem kopā, jo sadala pa vairakiem, kurus visus ar preci apgādā galvenais. Būs jāpaskatās, vai ir ielikts kā vairumtirdzniecība pēc gada pārskata, tad varētu būt, ka shēma ir tāda.
28.04.2023 09:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits