Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3173
Reģ: 08.09.2015
Nu man tās krūtis izskatās uz 100%, ka viņa sūknējas, sabriedušas, asins vadi uzbrieduši, reali, ja piens vairs neražojas viņām ir jāizskatās savādāk, kaut vai silikoni, bet pēc tādas sūknēšanās vairāku mēnešu garumā, viņām ir jābūt tukšākām. Diez Nauris pats zin, ka šī turpina sukneties, vai melo arī šim 😀 Elīnai krūts atslaukšana būs kā bulīmijas meitenēs iešana uz wc pēc maltītes( šī nav smiešanās, tā ir tradēģija)
10.05.2023 17:15 |
 
Reitings 1920
Reģ: 28.01.2023
Devindesmitseptini @ 10.05.2023 16:53
Kurš! Kurš pirktu tādus šortus pa 42€??? Bļāviens. Pa brīvu neņemtu tādus žagatu šortus. Pat visskaistākos šortus pasaulē nepirktu pa tādu cenu. Manā izpratnē šorti maksimums 30€. Labi, te var strīdēties. Bet tā mode nu katastrofāli. Ieejot centrāltirgū vai tajā titānikā (tāds vēl ir?) pretim autenei tādas lupatas tur tirgo.

Titāniks, diemžēl nav vairs 😁
10.05.2023 17:14 |
 
Reitings 515
Reģ: 18.03.2023
Kur tad cukurdupši ir aizbraukuši? Elīna taču liekot storijus tajā momentā un nevis pēc tam!
10.05.2023 17:08 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.03.2023
SantaClub @ 10.05.2023 16:19
Tās krūtis kā augoņi.?

Pupi kā buļļa pauti uz delikatesēm.😀😀😅
10.05.2023 17:03 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.03.2023
Pupka @ 10.05.2023 15:11

Nu nav viņiem marmora flīzes, tas ir mākslīgais marmors. Ne jau īsts kā viņi te saka. Īsto viņi nevar atļauties, tad jau miljonu maksātu tas dzīvoklis ?

Nav runa par īsts vai neīsts ,bet par domu.😀😃😅
10.05.2023 17:02 |
 
Reitings 515
Reģ: 18.03.2023
Kurš! Kurš pirktu tādus šortus pa 42€??? Bļāviens. Pa brīvu neņemtu tādus žagatu šortus. Pat visskaistākos šortus pasaulē nepirktu pa tādu cenu. Manā izpratnē šorti maksimums 30€. Labi, te var strīdēties. Bet tā mode nu katastrofāli. Ieejot centrāltirgū vai tajā titānikā (tāds vēl ir?) pretim autenei tādas lupatas tur tirgo.
10.05.2023 16:53 |
 
Reitings 15547
Reģ: 16.04.2023
Tās krūtis kā augoņi.😱
10.05.2023 16:19 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Zinot, ka Elīna lasa forumu - Tev šie mati izskatās ļoti labi, vienkārši izlaisti taisni un ar to bizi. Lūdzu, netaisi savas prusaku frizūras vairs vai pārmērīgās lokas 🥹
10.05.2023 16:05 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
CallMeAnnika @ 10.05.2023 12:16
https://butterfly.lv/products/balti-dzinsa-sorti-ar-kristaliem-pj673-1
Neprotu bildi ielikt, bet kas tajā pirmajā bildē notik ar viņas kājām, vēderu un krūtīm? Man tur pirmais krīt acīs briesmīgā āda un paštonējošais nevis apģērbs, ko reklamē.


10.05.2023 15:36 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Pupka @ 10.05.2023 15:11

Nu nav viņiem marmora flīzes, tas ir mākslīgais marmors. Ne jau īsts kā viņi te saka. Īsto viņi nevar atļauties, tad jau miljonu maksātu tas dzīvoklis ?
tāpat kā visas north face gucci jakas un dior somas. 😅
10.05.2023 15:23 |
 
10 gadi
Reitings 2891
Reģ: 29.01.2009
Diina @ 10.05.2023 15:06

Ko tu vari gribēt no cilvēka ,kam ir marmora vannas istaba,bet viņam nav poņas kā pielietot dušu un neko nezin per personīgo higiēnu..?

Nu nav viņiem marmora flīzes, tas ir mākslīgais marmors. Ne jau īsts kā viņi te saka. Īsto viņi nevar atļauties, tad jau miljonu maksātu tas dzīvoklis 😀
10.05.2023 15:11 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.03.2023
mazaaduuda @ 10.05.2023 15:02

Kā naglai uz galvas.

Ko tu vari gribēt no cilvēka ,kam ir marmora vannas istaba,bet viņam nav poņas kā pielietot dušu un neko nezin per personīgo higiēnu..😀
10.05.2023 15:06 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
kriksisix @ 10.05.2023 14:46

Un vēl paturpinot -
Elīna ir šausmīgi neizglītota, nu kā var nekas neinteresēt? Viņa noteikti nezina kā sauc mūsu prezidentu, cik ir 5x5 uz ātro pateikt, kas jādara ja bērnam aizcietējums, kā sauc visus Rīgas tiltus vai nu da jeb kas šādā stilā. Ko viņa prot? Uzlikt taimeri uz Iphona? Gorīties vienās un tai pašās pozās? Malt vienu un to pašu un, ka visu laiku ir jāmočī? Man pohuj uz to viņas veikalu, godavārds, lai tak cilvēki pērkas kur vien gribas un par gaumi nestrīdās, bet reizēm skatoties uz viņu gribas, lai viņai kaut uz nedēļu pazūd interneta pieslēgums, lai ieiet reālā dzīvē, lai nav aukles kam uzmest bērnu, lai ir no rīta līdz vakaram un nakti KOPĀ ar bērnu pilnībā apmierinot vajadzības. Un šo pasakot es jau esmu tā ļaunā, jo kā var ko tādu vēlēt, ak kungs. Nē, es gribu lai pasaule nav piepildīta ar tik daudz uzpūsti pašpàrliecinàtiem idiotiem, kas domā, ka ir pasaules nabas. Močītāja bļeģ.

Kā naglai uz galvas.
10.05.2023 15:02 |
 
10 gadi
Reitings 2891
Reģ: 29.01.2009
kriksisix @ 10.05.2023 14:46

Un vēl paturpinot -
Elīna ir šausmīgi neizglītota, nu kā var nekas neinteresēt? Viņa noteikti nezina kā sauc mūsu prezidentu, cik ir 5x5 uz ātro pateikt, kas jādara ja bērnam aizcietējums, kā sauc visus Rīgas tiltus vai nu da jeb kas šādā stilā. Ko viņa prot? Uzlikt taimeri uz Iphona? Gorīties vienās un tai pašās pozās? Malt vienu un to pašu un, ka visu laiku ir jāmočī? Man pohuj uz to viņas veikalu, godavārds, lai tak cilvēki pērkas kur vien gribas un par gaumi nestrīdās, bet reizēm skatoties uz viņu gribas, lai viņai kaut uz nedēļu pazūd interneta pieslēgums, lai ieiet reālā dzīvē, lai nav aukles kam uzmest bērnu, lai ir no rīta līdz vakaram un nakti KOPĀ ar bērnu pilnībā apmierinot vajadzības. Un šo pasakot es jau esmu tā ļaunā, jo kā var ko tādu vēlēt, ak kungs. Nē, es gribu lai pasaule nav piepildīta ar tik daudz uzpūsti pašpàrliecinàtiem idiotiem, kas domā, ka ir pasaules nabas. Močītāja bļeģ.

Pilnībā visam piekrītu 👍
10.05.2023 14:52 |
 
Reitings 963
Reģ: 25.03.2014
kriksisix @ 10.05.2023 14:18
Zin kā, ir arī vēl stulbāki cilvēki par Elīnu, bet man riebjas ka to stulbumu ir jālielās un jādalās, lai citi kļūtu tik pat padumji (viņas sekotāji).
Viņas dzīve ir Instagrams, fotogrāfēšanās - viņa sevi neredz no malas, un ja lasa forumu - tad ietiepjas un gvelž, ka mēs te visas stulbas - gluži tāpat kā pusaudži, kad noraujas no ķēdes un liekas “aj ko tie vecāki un pieaugušie vispār saprot”. Ko tu stulbam izdarīsi..
Domāju, ka Naurim ir apnicis, noteikti Elīna tiek aprunāta kad visi kopā atpūšas bez viņas, Nauris dalās ar to kāda viņa ir un cik maz kopīga viņiem ir, pat bērns lai nu cik, bet tāpat interesē Naurim ne viņai.
Riebjas, ka puisītim netiks pelnīta un normāla mātes uzmanība. Viņš taču pat “mamma” ilgi neteiks, jo vnk nezina, ka tā ir viņa mamma.
Es ceru, ka kādreiz viņa nolaidīsies uz zemes un sapratīs, ka dzīvē ir citas daudz svarīgākas lietas, jo tas ko viņa dara ir vnk sūds uz kociņa.

Un vēl paturpinot -
Elīna ir šausmīgi neizglītota, nu kā var nekas neinteresēt? Viņa noteikti nezina kā sauc mūsu prezidentu, cik ir 5x5 uz ātro pateikt, kas jādara ja bērnam aizcietējums, kā sauc visus Rīgas tiltus vai nu da jeb kas šādā stilā. Ko viņa prot? Uzlikt taimeri uz Iphona? Gorīties vienās un tai pašās pozās? Malt vienu un to pašu un, ka visu laiku ir jāmočī? Man pohuj uz to viņas veikalu, godavārds, lai tak cilvēki pērkas kur vien gribas un par gaumi nestrīdās, bet reizēm skatoties uz viņu gribas, lai viņai kaut uz nedēļu pazūd interneta pieslēgums, lai ieiet reālā dzīvē, lai nav aukles kam uzmest bērnu, lai ir no rīta līdz vakaram un nakti KOPĀ ar bērnu pilnībā apmierinot vajadzības. Un šo pasakot es jau esmu tā ļaunā, jo kā var ko tādu vēlēt, ak kungs. Nē, es gribu lai pasaule nav piepildīta ar tik daudz uzpūsti pašpàrliecinàtiem idiotiem, kas domā, ka ir pasaules nabas. Močītāja bļeģ.
10.05.2023 14:46 |
 
10 gadi
Reitings 2891
Reģ: 29.01.2009
Hanah @ 10.05.2023 14:12
Kāda sūda pēc viņai bija vajadzīgas tās biznesa konsultācijas vēl pavisam nesen, kad teica, ka jāmācās pārplānot savs laiks, lai nav nonstopā "jāmočī".
Cilvēks izliekas par wanna be biznesmeni, kaut patiesībā neko vairāk par būšanu online instagramā nemāk. Ja tu esi biznesmene, tad daži ieteikumi:
* šo visu farsu ar bildēšanos uz katra stūra tu mierīgi varēji atstāt saviem Blaumaņa "meičukiem" - būtu iedevusi fotostudijas atslēgas un ticu, ka meitenes tiešām būtu gaumīgi sabildējušas visu kolekciju, i reelus sataisījušas. Turklāt 100% esmu droša, ka izvēlētajai modelei būtu tīra āda un nebūtu tik maucīgas pozas.
* saki, ka nav laika spray tan vai solārijam, bet ir laiks 15 min zieķēt paštonējošo vairākas x nedēļā un pēc katras reizes vēl nakti žūt. Tavai zināšanai - spray tan aizņem 15 min, un izcils brūnums būtu uz 2 nedēļām. Pie pareizas kopšanas iztiktu bez pleķiem. Nu tas tā
* būtu tagad Dubaijā izbaudījusi saulīti, jahta, kādu brītiņu pagulētu saulītē pie baseina un wuoooolā - nākošnedēļ būtu tiešām gaumīgs iedegums un varētu močīt.

Aij, nu beidziet - biznesu klasiskā izpratnē vada N. E prot tikai “bildēties” un šis “bizness” patiesībā ir viņas sapņu īstenošana - pusaudžu gados gribēja forografēties, vilkt, viņasprāt, stilīgas drēbes. Būt topā un visādi citādi uzmanības centrā. Šo sapni par biznesu pārvērta N, E par šo nav nekādas izpratnes. Ja pirms 5 gadiem šis bija kas jauns un viņi varēja strauji izaugt, tad tagad ir daudz šādu bodīšu un nenotiek tāda izaugsme.
E neinteresē klients, viņa “močī” sevis dēļ, lai apmierinātu savu ego un iedomas. Veikals ir priekš viņas, tas viņai slimīgi ir pats galvenais dzīvē. Tas palīdz realizēt viņas iedomu pasauli. Bez veikala viņa ir 0 Viņai nav nekā cita kā sapnis.
10.05.2023 14:21 |
 
Reitings 1920
Reģ: 28.01.2023
Baigi nesekoju līdzi Butterfly cenām, bet vai nav tā ka pēdējā laikā tās ievērojami palielinājušās? Šis piem. Vieni sūda šortiņi par 42 eur. But then again... ja ir, kas pērk, ko netirgot...
10.05.2023 14:19 |
 
Reitings 963
Reģ: 25.03.2014
Zin kā, ir arī vēl stulbāki cilvēki par Elīnu, bet man riebjas ka to stulbumu ir jālielās un jādalās, lai citi kļūtu tik pat padumji (viņas sekotāji).
Viņas dzīve ir Instagrams, fotogrāfēšanās - viņa sevi neredz no malas, un ja lasa forumu - tad ietiepjas un gvelž, ka mēs te visas stulbas - gluži tāpat kā pusaudži, kad noraujas no ķēdes un liekas “aj ko tie vecāki un pieaugušie vispār saprot”. Ko tu stulbam izdarīsi..
Domāju, ka Naurim ir apnicis, noteikti Elīna tiek aprunāta kad visi kopā atpūšas bez viņas, Nauris dalās ar to kāda viņa ir un cik maz kopīga viņiem ir, pat bērns lai nu cik, bet tāpat interesē Naurim ne viņai.
Riebjas, ka puisītim netiks pelnīta un normāla mātes uzmanība. Viņš taču pat “mamma” ilgi neteiks, jo vnk nezina, ka tā ir viņa mamma.
Es ceru, ka kādreiz viņa nolaidīsies uz zemes un sapratīs, ka dzīvē ir citas daudz svarīgākas lietas, jo tas ko viņa dara ir vnk sūds uz kociņa.
10.05.2023 14:18 |
 
10 gadi
Reitings 2891
Reģ: 29.01.2009
mazaaduuda @ 10.05.2023 13:48

Kaut kad vēl nesen lielījās, ka nav nevienas strijas pateicoties Loccitane (aka Lancome) mandeļu eļļai. Vai nu nesmērēja, vai arī tiešām produkts nelīdzēja. Kaut gan gēni jau arī var būt pie vainas un neviens produkts nepalīdzēs.

Esmu mēģinājusi, nav tā eļļa tik laba kā stāsta. Man pēc viņas bija netīras, taukainas ādas sajūta. E gadījumā papildus bonuss jau tā trakajai situācijai šajā jomā.
10.05.2023 14:13 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Kāda sūda pēc viņai bija vajadzīgas tās biznesa konsultācijas vēl pavisam nesen, kad teica, ka jāmācās pārplānot savs laiks, lai nav nonstopā "jāmočī".
Cilvēks izliekas par wanna be biznesmeni, kaut patiesībā neko vairāk par būšanu online instagramā nemāk. Ja tu esi biznesmene, tad daži ieteikumi:
* šo visu farsu ar bildēšanos uz katra stūra tu mierīgi varēji atstāt saviem Blaumaņa "meičukiem" - būtu iedevusi fotostudijas atslēgas un ticu, ka meitenes tiešām būtu gaumīgi sabildējušas visu kolekciju, i reelus sataisījušas. Turklāt 100% esmu droša, ka izvēlētajai modelei būtu tīra āda un nebūtu tik maucīgas pozas.
* saki, ka nav laika spray tan vai solārijam, bet ir laiks 15 min zieķēt paštonējošo vairākas x nedēļā un pēc katras reizes vēl nakti žūt. Tavai zināšanai - spray tan aizņem 15 min, un izcils brūnums būtu uz 2 nedēļām. Pie pareizas kopšanas iztiktu bez pleķiem. Nu tas tā
* būtu tagad Dubaijā izbaudījusi saulīti, jahta, kādu brītiņu pagulētu saulītē pie baseina un wuoooolā - nākošnedēļ būtu tiešām gaumīgs iedegums un varētu močīt.
10.05.2023 14:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits